Kadın Siyah Shopper Çanta 217 En Ucuzu Nerede Bulunur ?

Damla

Yeni Üye
BaYaN
14 Eyl 2023
554
0
0
Kadın Siyah Shopper Çanta 217 Alınır Mı?
Kadın Siyah Shopper Çanta 217 Şimdiki Fiyatı Ile 452.32 Tl'ye Trendyolda Bulunur.

Kadın Siyah Shopper Çanta 217 Alanlar Memnun Mu?

Kadın Siyah Shopper Çanta 217 Hakkında yaklaşık 986 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.6 .

Kadın Siyah Shopper Çanta 217 Detaylı Açıklama

Kadın Siyah Shopper Çanta 217 Ürününün Satıcısı, Housebags Kadın Siyah Shopper Çanta 217 ürününü 452.32 Tl Ye Trendyolda Satılıyor.

Kadın Siyah Shopper Çanta 217 Kullanıcı Geri Dönüşleri
452.32 Tl ye satışta olan Kadın Siyah Shopper Çanta 217 Hakkında yapılan Son yorumlar aşağıdadır. Bu yorumlar doğrulanmamıştır. En doğru bilgiyi satış sayfasının yorumlar bölümünden alabilirsiniz.
986 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.6

Yorum: şahane bir çanta kumaşı duruşu ayrıca satici çok özenli paketlenmesi de çok ozenliydi
İsim: M** B**
Tarih: 01 Mart 2023
Beden: Bilgi Yok
Satıcı: Housebags

Yorum: Çantanın kalitesi süper, fiyatı süper, paketleme deseniz büyük markalara taş çıkartır o kadar iyi paketlenmişti ki çok özenli olmuş herşey. Başarılı satışlar dilerim
İsim: a** ü**
Tarih: 11 Kasım 2022

Yorum: Harika bir çanta. Paketleme de çok özenli Çok teşekkür ediyorum
İsim: S** ö**
Tarih: 16 Ocak 2023

Yorum: Erkek arkadaşım bana hediye aldı ablamda benden beğenip aldı anneme de ablamdan beğendiği için aldım yani ailecek çok beğendik ve memnunuz kargo hızlı ve çok özenli kesinlikle alın
İsim: N** A**
Tarih: 28 Mart 2023

Yorum: çok güzel çok kullanışlı. hediye almışdım kendime de almam gerek
İsim: ilaha m.
Tarih: 16 Şubat 2023

Yorum: tam p&b muadili
İsim: S** A**
Tarih: 22 Ocak 2023

Yorum: Aylardır arayıp bulamadığım çanta resmen. A4 boyutu rahatlıkla sığıyor sade ve şık kalitesine bayıldım. İlk geldiğinde bir koku vardı fakat satıcıyla iletişim kurdum havayla temas edince geçeceğini söyledi ve öyle de oldu. Özellikle okul için bi çanta arayışındaysanız kesinlikle tavsiye ederiimm
İsim: **** ****
Tarih: 14 Ocak 2023

Yorum: Bayıldımmmmm cuma günü sipariş verdim pazartesi elimdeydiii 💕💕
İsim: R** ş** E**
Tarih: 10 Ekim 2023

Yorum: kızlarım için aldım çok begendiler.
İsim: s** d** ö**
Tarih: 15 Ekim 2023

Yorum: Mükemmelllll 🥰 netten yaptığım en iyi alışverişlerden biri oldu emeği geçen herkese teşekkür ederim 🙏
İsim: S** K** Y**
Tarih: 26 Mayıs 2023

Yorum: Çok güzel paketlenmişti ve çok çabuk teslim edildi. Satıcıya teşekkürler. Ayrıca epey büyük ve sağlam. Sadece ilk açtığımda hafif bir naylon kokusu vardı. Asıp beklettim, ertesi gün geçmişti. Ben market alışverişinde kullanıyorum. İçine dünyayı koydum en ufak bir sorun yaşamadım.
İsim: e** d**
Tarih: 02 Mart 2023

Yorum: çok iyi çanta aynı fotoğraftaki gibi kalitesi de güzel paketlemesi de çok iyiydi 10/10
İsim: S** Ş**
Tarih: 12 Ocak 2023

Yorum: Çok güzel bir çanta hem şık hem spor. Ben okul icin almisdim gayet kullanışlı içine cok fazla sey sığıyor paketlemede cok iyiydi
İsim: E** E**
Tarih: 23 Şubat 2023

Yorum: Harika bir ürün tam aradığım büyük bir çanta içine her şey sığıyor 🫶🏻
İsim: N** K** Ş**
Tarih: 21 Mayıs 2023

Yorum: çok şık ve çok tatlı bir çanta, hem büyük hem sağlam:)
İsim: İ** G**
Tarih: 29 Ocak 2023

Yorum: hediye olarak aldım çok güzel geldi paketlemesi de gayet güzeldi
İsim: M** Z** A**
Tarih: 06 Mayıs 2024

Yorum: Hediye olarak aldım kaliteli
İsim: M** V**
Tarih: Elite Üye
Beden: 14 Ocak 2023

Yorum: kaliteli duruşu güzel
İsim: R** H**
Tarih: 25 Mart 2023

Yorum: Mükemmel güzel ya çok kaliteli büyüklüğü filan tam istediğim gibi kardeşimede aldım her rengini aldık çok memnunuz
İsim: m** d**
Tarih: 14 Aralık 2022

Yorum: mükemmel teşekkürler @jansulubirblog
İsim: İ** Ö**
Tarih: 20 Mart 2023

Yorum: Ben indirimden aldım okul için çok güzel kocaman bi çanta
Tarih: 29 Mart 2023

Yorum: boyutu tam istediğim gibi ayrıca hem şık hem sportif bir çanta. İçine rahatlıkla laptop sığabilir
İsim: E** A**
Tarih: 08 Aralık 2022

Yorum: Güzel ve şık
İsim: S** G**
Tarih: 22 Ocak 2023

Yorum: Çantamı beğenerek kullanıyorum tam üniversite öğrencisi için var olmuş bir çanta 💃🏻💃🏻💃🏻💃🏻
İsim: S** C** S**
Tarih: 01 Şubat 2023

Yorum: Çok kaliteli ve şık
İsim: D** Ç**
Tarih: 29 Kasım 2022

Yorum: Güzel ürün omzuma takılsa daha iyi olcaktı içi daha iyi olabilirdi görünüş çok hoş
İsim: h** k**
Tarih: 07 Ocak 2023

Yorum: Herkes çok beğendim okula giderken kullanıyorum
İsim: s** T**
Tarih: 05 Ocak 2023

Yorum: Çanta cok kaliteli ve rahat. Guzel paket yapmiwlar tewekkurler
İsim: Gultekin S.
Tarih: 22 Eylül 2023
Beden: Boy:160cm

Yorum: Bu fiyata bu kalite çok iyi . Paketlemenin özeni de beni çok mutlu etti asla zarar görmeden geldi
İsim: B** B**
Tarih: 12 Şubat 2024

Yorum: Tek kelime ile muhteşem
Tarih: 26 Eylül 2023

Kadın Siyah Shopper Çanta 217 Ürüne Dair Sorular

Soru: boyutları nedir
Cevap: Değerli Müşterimiz, bahsettiğiniz ürünün yüksekliği 30, genişliği 42 cm’dir. İlginiz için çok teşekkür ederiz. Herhangi bir sorunuz olması halinde bizimle tekrar iletişime geçebilirsiniz. Size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. Saygılarımızla.

Soru: indirime girmesini bekliyorumm🥺
Cevap: Değerli Müşterimiz, gelecek günlerde tanımlanacak indirimler hakkında bilgi verebilmemizin mümkün olmadığını üzülerek belirtmek isteriz. İlginiz ve anlayışınız için çok teşekkür ederiz. Herhangi bir sorunuz olması halinde bizimle tekrar iletişime geçebilirsiniz. Size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. Saygılarımızla.

Soru: İşi gold renkli olan ürünü göndermenizi rica ederim
Cevap: Değerli Müşterimiz, size nasıl yardımcı olabiliriz. İlginiz için çok teşekkür ederiz. Herhangi bir sorunuz olması halinde bizimle tekrar iletişime geçebilirsiniz. Size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. Saygılarımızla.

Soru: tamamdır cuma elimde olsun yeterli çok teşekkür ederim.peki hamgi ilden gönderim sagliyorsunuz
Cevap: Değerli Müşterimiz, depomuzun İstanbul’da bulunduğunu belirtmek isteriz. İlginiz için çok teşekkür ederiz. Herhangi bir sorunuz olması halinde bizimle tekrar iletişime geçebilirsiniz. Size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. Saygılarımızla.

Soru: Merhabalar.Dış kumaş nedir,suni deri gibi mi?
Cevap: Değerli Müşterimiz, bahsettiğiniz ürünün ham maddesi yüksek kaliteli satendir. İlginiz için çok teşekkür ederiz. Herhangi bir sorunuz olması halinde bizimle tekrar iletişime geçebilirsiniz. Size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. Saygılarımızla.

Soru: Merhaba.Cantanin olculeri nedir?
Cevap: Değerli Müşterimiz, bahsettiğiniz ürünün yüksekliği 30, genişliği 42 cm’dir. İlginiz için çok teşekkür ederiz. Herhangi bir sorunuz olması halinde bizimle tekrar iletişime geçebilirsiniz. Size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. Saygılarımızla.

Soru: Taba rengi ne zaman gelecek??
Cevap: Değerli Müşterimiz, stoklarımız ilerleyen günlerde yenilenecektir. İlginiz için çok teşekkür ederiz. Herhangi bir sorunuz olması halinde bizimle tekrar iletişime geçebilirsiniz. Size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. Saygılarımızla.

Soru: Teşekkür ediyorum pazartesi günü gidiyorum istanbuldan emin olmak istedim 🙏🏻
Cevap: Değerli Müşterimiz, ilginiz ve nezaketiniz için çok teşekkür ederiz. Herhangi bir sorunuz olması halinde bizimle tekrar iletişime geçebilirsiniz. Size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. Saygılarımızla.

Soru: merhabalar sap kısımları ayarlanabiliyor mu?
Cevap: Değerli Müşterimiz, bahsettiğiniz ürünün askı uzunluğunun ayarlanabilir olmadığını belirtmek isteriz. İlginiz için çok teşekkür ederiz. Herhangi bir sorunuz olması halinde bizimle tekrar iletişime geçebilirsiniz. Size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. Saygılarımızla.

Soru: Su geçirir mi acaba ?
Cevap: Değerli Müşterimiz, bahsettiğiniz ürünün ham maddesi yüksek kaliteli satendir. Satenin suya dayanıklı bir ham madde olduğunu belirtmek isteriz. İlginiz için çok teşekkür ederiz. Herhangi bir sorunuz olması halinde bizimle tekrar iletişime geçebilirsiniz. Size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. Saygılarımızla.

Soru: Merhaba, dün gece ürünlerinizden iki adet sepete eklemiştim 219 tl fiyatı vardı şuan anasayfada hala 219 olarak gözüküyor ancak sepette 249 tl diyor. Bu durumun sebebini öğrenebilmem mümkün mü acaba? Tam alacağım derken fiyat artışı da üzer :(
Cevap: Değerli Müşterimiz, bahsettiğiniz ürün özelinde fiyat güncellemesi sağlandığını paylaşmak isteriz. İlginiz ve anlayışınız için çok teşekkür ederiz. Herhangi bir sorunuz olması halinde bizimle tekrar iletişime geçebilirsiniz. Size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. Saygılarımızla.

Soru: Merhaba.Ham madde saten dediyiniz polyester gibi dayanıklımı?
Cevap: Değerli Müşterimiz, söz konusu üründe ham madde olarak yüksek kaliteli saten kullanılmıştır. Saten suya dayanıklı orta sertlikte bir malzemedir. İlginiz için çok teşekkür ederiz. Herhangi bir sorunuz olması halinde bizimle tekrar iletişime geçebilirsiniz. Size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. Saygılarımızla.

Soru: Merhaba hediye kutusuna koyabiliyor musunuz? hediye paketi değil kutu olması önemli benim için
Cevap: Değerli Müşterimiz, hediye paketi seçeneğimizin bulunmadığını üzülerek belirtmek isteriz. İlginiz ve anlayışınız için çok teşekkür ederiz. Herhangi bir sorunuz olması halinde bizimle tekrar iletişime geçebilirsiniz. Size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. Saygılarımızla.

Soru: Kötü bir kokuyla geldi ve hala gecmiyo napabilirim
Cevap: Değerli Müşterimiz, söz konusu üründe var olan koku temiz hava ile temas durumunda ortadan kaybolacaktır. Zaman içerisinde fabrikadaki ham madde kokusunun ürün üzerine sinmiş olabileceğini belirtmek isteriz. Lütfen bu konuda bir endişeniz bulunmasın. İlginiz ve anlayışınız için çok teşekkür ederiz. Herhangi bir sorunuz olması halinde bizimle tekrar iletişime geçebilirsiniz. Size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. Saygılarımızla.

Soru: Merhaba ölçülerini öğrenebilir miyim

Soru: merhabalar, aldığım siyah çantanın tek tarafının dikişleri atmak üzere kulbunun. Fazla ağır birsey de koymadım çok da kullanmadım ne yapmalıyız
Cevap: Değerli Müşterimiz, kontrol sağlayabilmemiz için kusurlu ürün talebinde bulunarak bizimle iletişime geçmenizi rica ederiz. İlginiz ve anlayışınız için çok teşekkür ederiz. Herhangi bir sorunuz olması halinde bizimle tekrar iletişime geçebilirsiniz. Size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. Saygılarımızla.

Soru: alt kısmın genişliği kaç cm?
Cevap: Değerli Müşterimiz, bahsettiğiniz ürünün askı genişliği takriben 2 cm’dir. İlginiz için çok teşekkür ederiz. Herhangi bir sorunuz olması halinde bizimle tekrar iletişime geçebilirsiniz. Size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. Saygılarımızla.

Soru: askıları kaç cm bir mont veya kaban giydiğimde kolumdan geçip geçmemesi konusunda Kararsizim
Cevap: Değerli Müşterimiz, bahsettiğiniz ürünün kış sezonu için üretildiğini belirtmek isteriz. Askı uzunluğu başlangıçtan bitiş noktasına kadar ölçüldüğünde takriben 60 cm’dir. İlginiz için çok teşekkür ederiz. Herhangi bir sorunuz olması halinde bizimle tekrar iletişime geçebilirsiniz. Size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. Saygılarımızla.

Soru: Merhaba ürünün fermuarını siyah yapabiliyormusunız
Cevap: Değerli Müşterimiz, bahsettiğiniz ürünün yalnızca tek tip olarak mevcut olduğunu belirtmek isteriz. İlginiz ve anlayışınız için çok teşekkür ederiz. Herhangi bir sorunuz olması halinde bizimle tekrar iletişime geçebilirsiniz. Size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. Saygılarımızla.

Soru: Yakın zamanda bir indirim olacak mı acaba bu çantalarda?
Cevap: Değerli Müşterimiz, gelecek günlerde tanımlanacak indirimler hakkında bilgi verebilmemizin mümkün olmadığını üzülerek belirtmek isteriz. İlginiz ve anlayışınız için çok teşekkür ederiz. Herhangi bir sorunuz olması halinde bizimle tekrar iletişime geçebilirsiniz. Size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. Saygılarımızla.

Kadın Siyah Shopper Çanta 217 Detaylı Fotoğraflar

Kadın Siyah Shopper Çanta 217 En Uygun Satış Linki

Hakkımızda

• Enuygunfirmalar.com, kullanıcıların her türlü ürünün en uygun fiyatlarını bulmalarına yardımcı olan bir forum platformudur. Gönüllü üyelerimiz tarafından sağlanan bilgilerle alışveriş deneyiminizi geliştirmeyi hedefliyoruz. Ancak, burada sunulan bilgilerin doğruluğunu garanti edemeyiz. Kullanıcıların, alışveriş yaparken kendi araştırmalarını yapmaları önemlidir. En iyi fırsatları keşfedin, fakat kararlarınızı dikkatli bir şekilde verin!

Hızlı Linkler

Kullanıcı Menüsü