Kadın Siyah Suni Deri Fermuarlı Iç Bölmeli El Ve Omuz Çantası Alınmaya Değer Mi ?

Gulfidan

Yeni Üye
BaYaN
14 Eyl 2023
581
0
0
Kadın Siyah Suni Deri Fermuarlı Iç Bölmeli El Ve Omuz Çantası Tavsiye Edilen Yer Neresi?
Kadın Siyah Suni Deri Fermuarlı Iç Bölmeli El Ve Omuz Çantası Şu Anki Fiyat Aralığı 253.1 Tl Ye Trendyolda Satılıyor.

Kadın Siyah Suni Deri Fermuarlı Iç Bölmeli El Ve Omuz Çantası Gerçek Kullanıcı Görüşleri Neler?

Kadın Siyah Suni Deri Fermuarlı Iç Bölmeli El Ve Omuz Çantası Hakkında yaklaşık 7402 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.7 .

Kadın Siyah Suni Deri Fermuarlı Iç Bölmeli El Ve Omuz Çantası Açıklama Ve Özellikler

Kadın Siyah Suni Deri Fermuarlı Iç Bölmeli El Ve Omuz Çantası Ürününün Satıcısı, DENSİLA Kadın Siyah Suni Deri Fermuarlı Iç Bölmeli El Ve Omuz Çantası ürününü 253.1 Tl'den Satılmaktadır.

Kadın Siyah Suni Deri Fermuarlı Iç Bölmeli El Ve Omuz Çantası Yorumlar Ve Değerlendirmeler
253.1 Tl ye satışta olan Kadın Siyah Suni Deri Fermuarlı Iç Bölmeli El Ve Omuz Çantası Hakkında yapılan Son yorumlar aşağıdadır. Bu yorumlar doğrulanmamıştır. En doğru bilgiyi satış sayfasının yorumlar bölümünden alabilirsiniz.
7402 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.7

Yorum: Çantayı çok güzel gençler alın 👍
İsim: **** ****
Tarih: 30 Ocak 2023
Beden: Bilgi Yok
Satıcı: DENSİLA

Yorum: Beklediğimden çok iyi geldi paketleme de çok güzeldi teşekkür ederim 🙏🏻
İsim: S** D**
Tarih: 23 Şubat 2023

Yorum: cok guzel ve şık bir ayakkaabı tam numaranizi alabilirsiiiniz
Tarih: 08 Şubat 2023

Yorum: Super çanta cok şık 😍🫶🏻
İsim: Ayten N.
Tarih: 07 Nisan 2023

Yorum: Zaten çok beğenerek aldığım bir çantaydı, paketlenmesi de cidden çok özenliydi. Kutunun içinde bir poşete sarılı ve içinde baloncuklu poşetle geldi. Aldığınıza değecek bir çanta.
İsim: Ö** K**
Tarih: 24 Mart 2023

Yorum: duruşu kalitesi harika bayıldım buna benzer çantalar almaya devam edicem çok şık herkes tarafından çok soruldu paketlemesi iyiydi. güvenerek sipariş Verebilirsiniz
İsim: Ç** Ç**
Tarih: 28 Mayıs 2023
Beden: Boy:173cm

Yorum: ürün hızlı bir şekilde elime ulaştı ayrıca çok güzel paketlenmişti çok teşekkür ederim
İsim: E** T**
Tarih: Elite Üye
Beden: 28 Şubat 2024

Yorum: Dün sipariş verdim bugün elime ulaştı kargo çok hızlıydı 👌🏻 Ürüne gelecek olursak tek kelime ilk harikaaa çok beğendim çok sade ve şık bir çanta tam benlik alacak olanlar kesinlikle tereddüt etmesinnnn ❤🥰
İsim: Ç** A**
Tarih: 04 Şubat 2023

Yorum: çok beğendim kargo paketlemeniz için teşekkür ederim
İsim: b** r** k**
Tarih: 11 Mart 2023

Yorum: mükemmel bayıldım paketleme çok özenliydi kısa sürede teslim edildi
İsim: B** B**
Tarih: 30 Ağustos 2024

Yorum: Ürün harika geldi. Paketleme aşırı güzeldi çok beğendim parasını sonuna kadar hakediyor
İsim: Aysenur A.
Tarih: 15 Mart 2023

Yorum: Çok güzel bir çanta, özenle paketlenmişti. Mango muadili, hemen kapın ❤
İsim: Nuray K.
Tarih: 03 Mart 2023

Yorum: çok beğenerek aldım derisi filan mukkemmel paketleside iyiydi guvenerek satın alabilirsin
İsim: n** t**
Tarih: 21 Şubat 2023

Yorum: Çok güzel bir çanta beklediğimden büyüktü kullanışlı
İsim: Ş** A**
Tarih: 07 Nisan 2023

Yorum: Çok beğendim, paketleme özenliydi.Cok güzel kombinlenebilir.Kesinlikle tavsiye ediyorum.
Tarih: 09 Mart 2023

Yorum: Bi arkadaşıma bide kendime aldım gayet güzel ve şık kargoda hafta sonu sipariş vermeme rağmen hızlı geldi paketleme özenliydi
İsim: H** Ü**
Tarih: 02 Eylül 2024

Yorum: Paketlemesi çok iyiydi kalitesi de harika mutlaka almamızı tavsiye ederim
İsim: n** k**
Tarih: 11 Nisan 2023

Yorum: Çokk severek aldımm koku falanda yoktu olsada zaten 1 2 kullanmaya koku gidiyor paketleme zatenn efffsaanee parasını %100 hakkediyorlar çantalarına olan özen çok güzeldi çanta orta boy her şeyi rahatlıkla alıyor :)))
İsim: S** B**
Tarih: 14 Şubat 2023

Yorum: çok şık ve kullanışlı kendim için aldım çok güzel paketlenmisti almanızı tavsiye ederim
Tarih: 07 Ağustos 2023

Yorum: Çok beğendim, paketlemede harikaydı. Mystilmy önerisiyle aldım🙏🏻
İsim: B** A**
Tarih: Elite Üye
Beden: 01 Şubat 2023

Yorum: özenli paketlenmiş güzel havalı bir çanta
İsim: G** M** I**
Tarih: 02 Şubat 2023

Yorum: Fiyatına göre çok güzel ve kaliteli bir çanta krem renginide almayı düşünüyorum tavsiye ederim hatta içide fermuarlı daha rahat güvenli
İsim: T** K**
Tarih: 23 Temmuz 2024

Yorum: İşimden dolayı tabletim hep yanımda olmak zorunda içine çok rahat sığdı çok güzel duruyo
İsim: s** s**
Tarih: 23 Ocak 2023

Yorum: çok zarif bir çanta mükemmel kombinlerimde kullanıcam teşekkür ederim
İsim: nur b.
Tarih: 28 Mart 2023

Yorum: İnanılmaz güzel bir çanta ve çok kaliteli geldi , basta küçük zannettim ama bayağı büyük içine her şeyi koyabilirsiniz. Kargo hızına ise diyecek bir şeyim yok cuma sipariş verdim cumartesi elime ulaştı . Bu arada lütfennn daha fazla seçenek getirin çünkü daima sizden alışveriş yapacağım ❤
İsim: P** D**
Tarih: 05 Mart 2023

Yorum: Paketleme kargo iyiydi kullanışlı bir çanta ben beğendim
İsim: E** Ö**
Tarih: 02 Mart 2024

Yorum: çok şık ve kaliteli duruyor kesinlikle mükemmel kullanışlı
İsim: S** C**
Tarih: 25 Şubat 2023

Yorum: Çantayı çok beğendim çok kaliteli duruyor ve çok kullanışlı her türlü kombine güzel olur paketlemesi de güzeldi
Tarih: 30 Haziran 2023

Yorum: O kadar güzel bir çanta kii abartmıyorum cidden çok güzel çok cool alın yanii dolabınızda olmasıı gereken bir çanta hiç düşünmeden atın sepete ayrıca özenle paketlemişler çok teşekkür ederim ❤🤌🏻
İsim: A** Y**
Tarih: 14 Nisan 2023

Yorum: hediye aldım anneme çok bependi sorunsuz geldi kahvesinide alacağım
Tarih: 28 Şubat 2024

Kadın Siyah Suni Deri Fermuarlı Iç Bölmeli El Ve Omuz Çantası Sorulan Sorular Ve Cevaplar

Soru: fermuarlımı??
Cevap: Merhabalar modelimiz çıt çıt kapamalıdır.

Soru: küçük çantası var mı yaninda
Cevap: Merhabalar modelimizin içinde çantaya sabit bir gözü bulunmaktadır.

Soru: Çantanın içi astarlı mı ve kaç tane gözü var içinde?
Cevap: Merhabalar modelimizin içi astarsız süet yapıya sahiptir.içinde çantaya sabit bir bölme bulunmaktadır.

Soru: İçine 11 inç tablet sığar mı
Cevap: Merhabalar 11 inç tablet için kullanıma uygundur.

Soru: Hello, Can you ship a bag (or about 10 bags) to Serbia? - Densila Kadin. If you can how much is shipping? I want to start selling bags in Serbia and I need a small amount first to check the quality.
Cevap: Hello, we sell from the Trendyol marketplace application. If you wish, you can create an order from the application.

Soru: ölçüleri nedir?
Cevap: Merhabalar modelimizin En:28 cm Boy:15 cm Askı Beden Uzunluğu 38 cmdir.

Soru: krem ve kahverengi ne zaman gelecek
Cevap: Merhabalar modelimizin krem ve kahverengi stoklarımızda mevcuttur.

Soru: içine 12.9 inç tablet sıgar mı
Cevap: Merhabalar 12.9 inç tablet sığmaz.

Soru: merhabalar içine normal okulda kullanılan büyük defterler sığar mı
Cevap: Merhabalar modelimizin en 28cm boy 15cmdir.ölçülerine göre değerlendirebilirsiniz.

Soru: hazir sonbahar da geliyorken keşke bordosunu da yapsanız 🙏🏻
Cevap: Merhabalar modelimizin bordo rengi stoklarımızda mevcuttur.

Soru: Ebatını öğrenebilirmiyim
Cevap: Merhabalar modelimizin En:28 cm Boy:15 cm Askı Beden Uzunluğu 38 cmdir.

Soru: Kırmızı rengi ne zaman gelir?
Cevap: Merhabalar değerli müşterimiz üretim aşamasındaki yoğunluktan dolayı gecikmeli olarak stoklarımızda olacaktır

Soru: Acı kahve rengin stoğa girmesini bekliyorum 3 gündür ne zaman gelecekkkkk
Cevap: Merhabalar değerli müşterimiz modelimizin acı kahve renginin stokları yarın güncellenecektir

Soru: Sifariş edəcəm görseldeki kimi gəlsin zəhmət olmasa 🙏🏼
Cevap: Merhabalar elbette görseldeki ürünün aynısı gönderilmektedir

Soru: merhaba ebat ölçülerini öğrenebilir miyim
Cevap: Merhabalar modelimizin en 28cm boy 15cmdir

Soru: Ölçüleri ne kadar?
Cevap: Merhabalar modelimizin en 28cm boy 15 cmdir.

Soru: merhaba, bej renk stokları ne zaman yenilenir ?
Cevap: Merhabalar modelimizin krem rengi üretim planlamamızda bulunmaktadır.en yakın zamanda stoklarımızda olacaktır

Soru: merhaba efendim eni uzunu nedir
Cevap: Merhabalar değerli müşterimiz Boyut En:28 cm Boy:15 cm Askı Beden Uzunluğu 38 cmdir.

Soru: makineye atılır mı çanta
Cevap: Merhabalar ıslak mendil ve kolonya ile silebilirsiniz.

Soru: Beyaz ve acı kahve tekrar gelecek mi? Gecikmeli olarak gelecekse tahminen ne kadar nir gecikmeden söz ediyorsunuz?
Cevap: Değerli müşterimiz beyaz iki hafta sonra stoklarımızda olacaktır.acı kahvenin planlaması beyazdan sonra yapılacaktır.

Kadın Siyah Suni Deri Fermuarlı Iç Bölmeli El Ve Omuz Çantası Fotoğraf Ve Görseller

Kadın Siyah Suni Deri Fermuarlı Iç Bölmeli El Ve Omuz Çantası En Uygun Satış Linki

Hakkımızda

• Enuygunfirmalar.com, kullanıcıların her türlü ürünün en uygun fiyatlarını bulmalarına yardımcı olan bir forum platformudur. Gönüllü üyelerimiz tarafından sağlanan bilgilerle alışveriş deneyiminizi geliştirmeyi hedefliyoruz. Ancak, burada sunulan bilgilerin doğruluğunu garanti edemeyiz. Kullanıcıların, alışveriş yaparken kendi araştırmalarını yapmaları önemlidir. En iyi fırsatları keşfedin, fakat kararlarınızı dikkatli bir şekilde verin!

Hızlı Linkler

Kullanıcı Menüsü