Kadın Siyah Suni Deri Jüt Hasır Orta Boy Astarlı El ve Omuz Çanta Alınmaya Değer Mi ?

Tugba

Yeni Üye
BaYaN
15 Eyl 2023
236
0
0
Kadın Siyah Suni Deri Jüt Hasır Orta Boy Astarlı El ve Omuz Çanta Fiyatına Göre Alınır Mı?
Kadın Siyah Suni Deri Jüt Hasır Orta Boy Astarlı El ve Omuz Çanta Güncel Fiyatı 382.9 Tl'ye Trendyolda Satılıyor.

Kadın Siyah Suni Deri Jüt Hasır Orta Boy Astarlı El ve Omuz Çanta Ürün Hakkında Memnuniyet Oranı Nedir?

Kadın Siyah Suni Deri Jüt Hasır Orta Boy Astarlı El ve Omuz Çanta Hakkında yaklaşık 48 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.6 .

Kadın Siyah Suni Deri Jüt Hasır Orta Boy Astarlı El ve Omuz Çanta Ürün Tanıtımı

Kadın Siyah Suni Deri Jüt Hasır Orta Boy Astarlı El ve Omuz Çanta Ürününün Satıcısı, Rimense Kadın Siyah Suni Deri Jüt Hasır Orta Boy Astarlı El ve Omuz Çanta ürününü 382.9 Tl Ye Trendyolda Satılıyor.

Kadın Siyah Suni Deri Jüt Hasır Orta Boy Astarlı El ve Omuz Çanta Kullanıcı Geri Dönüşleri
382.9 Tl ye satışta olan Kadın Siyah Suni Deri Jüt Hasır Orta Boy Astarlı El ve Omuz Çanta Hakkında yapılan Son yorumlar aşağıdadır. Bu yorumlar doğrulanmamıştır. En doğru bilgiyi satış sayfasının yorumlar bölümünden alabilirsiniz.
48 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.6

Yorum: Harika bir çanta mükemmel ötesi bir paketleme tek kelimeyle bayıldımmm 🫠♥
İsim: A** N**
Tarih: 17 Temmuz 2024
Beden: Bilgi Yok
Satıcı: RİMENSE

Yorum: Mükemmel ötesii
İsim: M** A**
Tarih: Elite Üye
Beden: 23 Temmuz 2024

Yorum: Çok beğendim sahil için çok şık çok uyumlu.
İsim: **** ****
Tarih: 23 Temmuz 2024

Yorum: Gerçekten fiyatını hakeden bir ürün her anlamda😍😍😍 kalitesi olsun, duruş olsun kendini belli ediyor. Paketlemesine deyilecek laf yok zaten♥ bol kazançlar
İsim: B** A**
Tarih: 23 Temmuz 2024

Yorum: Paketleme çok güzeldi 🌸 ürün de harika 😻
İsim: Esra O.
Tarih: 22 Haziran 2024

Yorum: Çox beğendim herçekten . İçi de geniş kullanışlı ☺alın mutlaka
İsim: N** A**
Tarih: 26 Temmuz 2024

Yorum: mükemmel bir çanta kesinlikle alın
Tarih: 19 Temmuz 2024

Yorum: Fiyatına göre kesinlikle kaliteli bir ürün mutlaka şans vermelisiniz
İsim: S** E**
Tarih: 10 Temmuz 2024

Yorum: almak isteyen tereddüt etmeden alabilir
İsim: N** K**
Tarih: 21 Temmuz 2024

Yorum: Bayıldımmm harikaaa
İsim: S** Ç**
Tarih: 10 Eylül 2024

Yorum: kalitesine diyecek tek kelime yok, süper bir canta, biraz daha büyüğünü yaparsanız süper olur 💗
İsim: E** K**
Tarih: 27 Haziran 2024

Yorum: göründüğü gibi geldi çok güzel beğendim
İsim: h** d**
Tarih: 17 Temmuz 2024

Yorum: Ürün küçük geldi bana saplarının biraz daha kaliteli olmasını beklerdim ama iş görür mü görür tabi
İsim: D** G**
Tarih: 26 Haziran 2024

Yorum: Bayıldım o kadar kaliteli duruyor ki
İsim: N** B**
Tarih: 13 Eylül 2024

Yorum: harika bayıldım paketleme de çok özenli bir şekilde geldi teşekkür ederim RİMENSE
Tarih: 12 Eylül 2024

Yorum: aslında ürünü çok beğendim kaliteli ve hoş duruyor yaz için çok güzel bir parça ama ben bir tık büyük zannediyordum küçükmüş haberiniz olsun Bu yüzden de bir yıldız kırdım
İsim: H** p**
Tarih: 12 Eylül 2024

Yorum: Fermuarı bile çok kaliteli bir çanta, uzatmak için askısı da çıktı içinden. Çok memnun kaldım. Kargoya verildikten hemen 1 gün sonra elime ulaştı. Kalitesini de beğendim ve özenli bir paketleme olmuş. Markadan son alışverişim olmayacak eminim 💗 Satıcıya teşekkürler
İsim: C** S**
Tarih: 11 Eylül 2024

Yorum: Görünüşü kadar şık yalnızca beklediğimden bir tık küçük boyuttaymış sorun değil severek kullanıyorum
İsim: Ş** Y**
Tarih: 09 Eylül 2024

Yorum: ürün beklediğimden güzel ve kaliteli geldi. arkadaşıma hediye olarak almıştım çok beğendi.
İsim: p** g**
Tarih: 16 Ağustos 2024

Yorum: Boyutu ne büyük ne küçük ben beğendim
İsim: Aleyna K.
Tarih: Elite Üye
Beden: 03 Temmuz 2024

Yorum: Aşırı güzel bir çanta bu fiyata mükeemmmeelll
Tarih: 31 Temmuz 2024

Yorum: işini bu kadar özenle severek yapan insanlara hayranım kimse kusura bakmasın ama okadar alışveriş yaptım hiç bukadar özenli olanı görmedim gerçekten tebrik ederim Allah kazancınızı arttırsın
İsim: N** G**
Tarih: 31 Temmuz 2024

Yorum: Ayy aldığım en güzel çanta çok kaliteli sapları uyduruk değil içinin kalitesi de güzel çok beğendim tek sorun hasır yerleri biraz zamanla kopaçak gibi duruyor o da zaten normal hasır
İsim: B** L**
Tarih: 18 Temmuz 2024

Yorum: bayildimmmmmm
Tarih: 19 Ağustos 2024

Yorum: Fiyatına göre güzel ve şık bir çanta .Boyutu da çok ideal 👌
İsim: M** C**
Tarih: 05 Ağustos 2024

Yorum: 370 liraya aldım çok beğendim
İsim: H** C** b**
Tarih: 08 Ağustos 2024

Yorum: Fotoğraftaki boyuttan daha küçük geldi yalnız yine de gayet kullanışlı sağlam
İsim: Ş** Ö** A**
Tarih: 28 Ağustos 2024

Yorum: görüldüğü gibi muhteşem
İsim: m** p** y**
Tarih: 23 Ağustos 2024

Yorum: ayni resimdeki gibi
Tarih: 13 Ağustos 2024

Kadın Siyah Suni Deri Jüt Hasır Orta Boy Astarlı El ve Omuz Çanta Ürünü Hakkında Sorulan Sorular

Soru: ağzı fermuarlımı
Cevap: Değerli Müşterimiz. Ağzı fermuarlı içerisi astarlıdır. Size yardımcı olmaktan mutluluk duyarız .Saygılarımızla.

Soru: Sapları taba rengi olan yok mu
Cevap: Değerli Müşterimiz. Elbette stoklarımız tükendi en yakın zamanda tekrar stoklar güncellenecektir. Size yardımcı olmaktan mutluluk duyarız .Saygılarımızla.

Soru: Taba rengi olan ne zaman gelir acaba tarih verebilir misiniz ona göre başka şey almam gerekebilir kombinime göre
Cevap: Değerli Müşterimiz. Elbette stoklarımız tükendi en yakın zamanda tekrar stoklar güncellenecektir. Size yardımcı olmaktan mutluluk duyarız .Saygılarımızla.

Kadın Siyah Suni Deri Jüt Hasır Orta Boy Astarlı El ve Omuz Çanta Görsel Galerisi

Kadın Siyah Suni Deri Jüt Hasır Orta Boy Astarlı El ve Omuz Çanta En Uygun Satış Linki

Hakkımızda

• Enuygunfirmalar.com, kullanıcıların her türlü ürünün en uygun fiyatlarını bulmalarına yardımcı olan bir forum platformudur. Gönüllü üyelerimiz tarafından sağlanan bilgilerle alışveriş deneyiminizi geliştirmeyi hedefliyoruz. Ancak, burada sunulan bilgilerin doğruluğunu garanti edemeyiz. Kullanıcıların, alışveriş yaparken kendi araştırmalarını yapmaları önemlidir. En iyi fırsatları keşfedin, fakat kararlarınızı dikkatli bir şekilde verin!

Hızlı Linkler

Kullanıcı Menüsü