Kadın Siyah Suni Deri Topuklu Yeni Klasik Ayakkabı Qadın Dabanlı Ayaqqabı Tavsiye Eder Misiniz ?

9 Ağu 2023
264
0
0
Kadın Siyah Suni Deri Topuklu Yeni Klasik Ayakkabı Qadın Dabanlı Ayaqqabı Alınır Mı?
Kadın Siyah Suni Deri Topuklu Yeni Klasik Ayakkabı Qadın Dabanlı Ayaqqabı Şimdiki Fiyatı Ile 439.9 Tl'den Trendyolda Satıştadır.

Kadın Siyah Suni Deri Topuklu Yeni Klasik Ayakkabı Qadın Dabanlı Ayaqqabı Ürün Hakkında Memnuniyet Oranı Nedir?

Kadın Siyah Suni Deri Topuklu Yeni Klasik Ayakkabı Qadın Dabanlı Ayaqqabı Hakkında yaklaşık 1237 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.6 .

Kadın Siyah Suni Deri Topuklu Yeni Klasik Ayakkabı Qadın Dabanlı Ayaqqabı Ürün Hakkında Bilgi

Kadın Siyah Suni Deri Topuklu Yeni Klasik Ayakkabı Qadın Dabanlı Ayaqqabı Ürününün Satıcısı, camaiore Kadın Siyah Suni Deri Topuklu Yeni Klasik Ayakkabı Qadın Dabanlı Ayaqqabı ürününü 439.9 Tl Den Trendyolda Satıştadır.

Kadın Siyah Suni Deri Topuklu Yeni Klasik Ayakkabı Qadın Dabanlı Ayaqqabı Yorumlar Hakkında Bilgi
439.9 Tl ye satışta olan Kadın Siyah Suni Deri Topuklu Yeni Klasik Ayakkabı Qadın Dabanlı Ayaqqabı Hakkında yapılan Son yorumlar aşağıdadır. Bu yorumlar doğrulanmamıştır. En doğru bilgiyi satış sayfasının yorumlar bölümünden alabilirsiniz.
1237 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.6

Yorum: Çok şık ve güzel, tam numara alınabilir, teşekkür ederim güzel bir alışveriş oldu benim için ☺
İsim: S** Ö**
Tarih: 08 Nisan 2023
Beden: Beden:40
Satıcı: Ferzolaio

Yorum: Çok güzel ve rahat bir ayakkabı tam numaranızı alın
İsim: n** A**
Tarih: 22 Ocak 2023
Beden: Beden:37

Yorum: Ayakkabı tam numara alabilirsiniz..kaliteli ve şık duruyor..ayrıca hediye kahve ve notunuz için de teşekkür ederim.
İsim: y** e**
Tarih: 22 Şubat 2023
Beden: Beden:38

Yorum: Gerçekten çok rahat ve görüntüsü güzel bir ayakkabı ben çok beğendim tam numaranızı alın ✌
İsim: E** Ö**
Tarih: 03 Şubat 2023
Beden: Beden:36

Yorum: Tam numaranızı alabilirsiniz çok rahat bir ayakkabı. Yanında gönderdiğiniz küçük hediye için de teşekkür ederim..
İsim: A** S**
Tarih: 17 Nisan 2023
Beden: Bilgi Yok

Yorum: kalıbı çok rahat ve şık duruyor tam numaranızı alabilirsiniz notunuz için ve kahve için ayrıca teşekkür ederim ellerinize saglik
İsim: E** S** g**
Tarih: 04 Nisan 2023

Yorum: çok güzelmiş gerçekten tam oldu ve kendini numaranizi alabilirsiniz güzel kalpden ❤ yazilmiş not ve hediye içinde teşekkürler. iyı işler, ayrıca çok hızlı çalışıyorsunuz işiniz gücünüz rast gelsin 🙏🙏🙏
İsim: M** Y**
Tarih: 16 Şubat 2023
Beden: Beden:40

Yorum: Çok güzel bir ürün.Tam bedeninizi alabilirsiniz.🥰 küçük hediyeniz için de teşekkür ederim 🥰
İsim: **** ****
Tarih: 18 Nisan 2023

Yorum: çok kaliteli 38 giyiyorum normalde tam oldu herkes kendi numarasını alabilir gönül rahatlığıyla ayrıca minik hediyeniz içinde çok teşekkür ederim
İsim: D** B**
Tarih: 07 Mart 2023

Yorum: cidden çok şık ve rahat bi ayakkabı anneme aldım çok sevindi kargo da çok hızlı geldi düşünmeden alın derim
Tarih: 26 Haziran 2023

Yorum: Ürün elime ulaştı çok güzel tam kalıp ben bir numara büyük almıştım şimdi tam numarasını alacağım ben tavsiye ederim
İsim: Y** G**
Tarih: 11 Nisan 2023

Yorum: Çok şık bir ürün kaliteside gayet iyi. Ayaklarım taraklı ama yinede rahatsız etmedi. Kendi ayak numaranızı alabilirsiniz
İsim: n** o**
Tarih: 24 Ocak 2023

Yorum: Ayakkabiyi cok begendim ama maalesef buyuk geldi🥲 iadem gonderildikten sonra 36 numarasini alicam. Hizli kargo icin tesekkur ederim.
İsim: K** Ö**
Tarih: 27 Ocak 2023

Yorum: Ayakkabı mükemmel 1 numara küçük aldım tam oldu.Hediye içinde tesekkur ederim.
İsim: C** S**
Tarih: 01 Mart 2023

Yorum: harika çok beğendim derisi yumuşacık ayağı hiç acıtmıyor tam numaramı almıştım çok rahat birde çabucak geldi hediyesi de vardı ayrıca
İsim: N** D**
Tarih: 08 Ocak 2023

Yorum: Alırken tereddüt etmiştim ancak ürününüz çok güzel rahat tam numaranızi alabilirsiniz.guzel paketleme ve hediyeniz için teşekkür ederim
İsim: D** Y**
Tarih: 17 Ocak 2023

Yorum: Gerçekten çok güzel memnun kaldım Hediyeniz için de çok teşekkür ederim Tam numaranızı alın tavsiye ederim
İsim: C** d**
Tarih: 25 Şubat 2023

Yorum: Güzel notunuz ve hızlı teslimatınız için teşekkür ederim. Tam numara alabilirsiniz ayakta duruşu ve rahatlığı güzel
İsim: S** A**
Tarih: 25 Ocak 2023

Yorum: Harika kendi bedeninizi alabilirsiniz
İsim: E** K**
Tarih: 03 Eylül 2024

Yorum: aldım çok iyiyidi ayrıca hediye ve not içinde teşekkür ederim güvenilir sayfa♡
İsim: A** E**
Tarih: 19 Ocak 2023

Yorum: Kendi numaram tam oldu . Çok rahat bi ayakkabı ve çokta şık görünüyor 😊
İsim: Ş** A**
Tarih: 15 Nisan 2023

Yorum: Ayakkabı güzel fakat kendi numarama rağmen büyük geldi
İsim: N** Ö** E**
Tarih: 28 Ocak 2023

Yorum: göründüğü gibi geldi çok kaliteli bence teşekkür ederim kahve için mükemmel bir satıcı aynısından 1 tanede anneme alicam
Tarih: 12 Ocak 2023

Yorum: çok beğendim ayak numaram 36.5 bu ayakkabının 36 numarasını aldım tam oldu, paketleme de çok güzeldi minik hediye ve not için teşekkür ederim 🥰
İsim: D** G**
Tarih: 25 Ocak 2023

Yorum: ayagima tam oturdu cok rahat cok beğendim 😍
İsim: D** M**
Tarih: 27 Aralık 2022

Yorum: çok. çok beğendim kibar bir ayyakkabı tam numaramı aldım duruşu ve rahatlığını beğendim ayrıca not ve küçük hediyeniz için teşekkkür ederim
İsim: E** V**
Tarih: 13 Mayıs 2023

Yorum: değerlendirmek için kullanmayı bekledim. gayet fiyat performans ürünü, her kadının dolabında olması gereken bir ayakkabı bence. Ayrıca güzel notunuz ve kahve hediyeniz için teşekkür ederim
İsim: D** Ç**
Tarih: 03 Şubat 2023
Beden: Beden:39

Yorum: çok hızlı gönderildi çok ilgili bir firma rahat kalıp çok beğendim hediye için de teşekkür ederim çok zarifsiniz
İsim: P** K**
Tarih: 17 Mart 2023
Beden: Beden:39

Yorum: çok güzel ve kaliteli kendi numaranizo alın.hediyeniz için de çok tskr ederim
Tarih: 12 Nisan 2023

Yorum: Eşime hediye olarak aldım çok beğendi numarada tam oldu
İsim: Z** a**
Tarih: 29 Mart 2023

Kadın Siyah Suni Deri Topuklu Yeni Klasik Ayakkabı Qadın Dabanlı Ayaqqabı Merak Edilenler

Soru: Abiye Ayakkabısı olurmu
Cevap: Olur efendim

Soru: Merhaba 36 numaranın ayak boyu kaç🥲
Cevap: Merhaba 23 cm

Soru: topuğu kac cm
Cevap: 8 cm efendim

Soru: Merhaba topuk boyu kaç santim.birde benim ayağım taraklı buyüzden kalıba göre alıyorum.Ayağım normalde 38 fakat taraklı olduğu için genellikle 39 alıyorum bunda kaç numara almalıyım
Cevap: Merhaba öncelikle taraklı ayaklara uygun bir ürün efendim. Topuk boyu ise 8 cm

Soru: merhaba bugün alsam yarın kargolayabilir misiniz, bir de hangi kargo firmasıyla çalışıyorsunuz
Cevap: Tabii efendim

Soru: Merhaba efendim, Rica etsem Ayakkabıya Dikatli şekilde İlgilenirmisiniz. Ayakkabıya,Ayakkabı numaralarına, paketlenmeye dikkat edin lütfen. Önceden Teşekkürler)
Cevap: Tabiki efendim hiç merak etmeyin

Soru: ön kismi sivri mi
Cevap: Sivri efendim

Soru: 38 numarası ne zaman geliirr 37 aldım 38 yok diye o da bana olmadı 🥺😔 cok mutsuzum 38 gelsin 😔😔😔
Cevap: Merhaba bayramdan sonra efendim

Soru: 37 ne zaman gelir ?
Cevap: Geldi stoklar güncelleniyor şu an efendim

Soru: İYİ GÜNLER KOLAY GELSİN BU AYAKKABI BNA ACİL LAZIM DA ALSAM BUGÜN ÇARŞAMBA YA KADAR ÇORUMA GELİR Mİ
Cevap: Merhaba kesin bi tarih veremiyoruz efendim. Kargolar bayram dolayısıyla çok sıkışık

Soru: 36 numara ne zaman gelir acaba. Parlak deri olanın. Lütfen yakında bir davet var ve bu ayakkabıya ihtiyacım var...
Cevap: çarşamba gibi efendim

Soru: tam olarak kaç santim
Cevap: 8 cm efendim topuk boyu

Soru: Hangi kargo ile gönderim sağlıyorsunuz?
Cevap: Merhaba trendyol Ekspress efendim

Soru: 37 gelecek mi?
Cevap: Bugün akşam üzeri gelir efendim

Soru: merhaba 38 numarası nezamn gelir acaba
Cevap: Merhaba yarın gelir

Soru: 38 numara stokta yok, gelir mi acaba ona göre bekliyeceğim
Cevap: Bugün akla üzeri gelir efendim

Soru: Merhaba efendim. 38 numara ne zaman gelir?
Cevap: Akşam üzeri stokta olur efndim

Soru: çok teşekkür ediyorum yer Bayrampaşa inşallah yetişir
Cevap: İnşallah efendim. Yüksek ihtimalle yetişir ama

Soru: 38 numarası ne zaman gelır acaba
Cevap: Merhaba 2 gün sonra

Soru: bu ayakkabının deri modelin 38 ne Zaman gelir stoğu yok 😔 acilen almam gerek yardımcı olursanız sevinirim 🙏
Cevap: merhaba bugün stoğa girer efendim. öğle saatlerinde

Kadın Siyah Suni Deri Topuklu Yeni Klasik Ayakkabı Qadın Dabanlı Ayaqqabı Detaylı Resimler

Kadın Siyah Suni Deri Topuklu Yeni Klasik Ayakkabı Qadın Dabanlı Ayaqqabı En Uygun Satış Linki

Hakkımızda

• Enuygunfirmalar.com, kullanıcıların her türlü ürünün en uygun fiyatlarını bulmalarına yardımcı olan bir forum platformudur. Gönüllü üyelerimiz tarafından sağlanan bilgilerle alışveriş deneyiminizi geliştirmeyi hedefliyoruz. Ancak, burada sunulan bilgilerin doğruluğunu garanti edemeyiz. Kullanıcıların, alışveriş yaparken kendi araştırmalarını yapmaları önemlidir. En iyi fırsatları keşfedin, fakat kararlarınızı dikkatli bir şekilde verin!

Hızlı Linkler

Kullanıcı Menüsü