Kadın Siyah Taş Detaylı Kumaş Abiye Stiletto Topuklu Ayakkabı Tavsiye Edilen Yer Neresi

Ayse

Yeni Üye
BaYaN
14 Eyl 2023
555
0
0
Kadın Siyah Taş Detaylı Kumaş Abiye Stiletto Topuklu Ayakkabı Ürün Alınmaya Değer Mi?
Kadın Siyah Taş Detaylı Kumaş Abiye Stiletto Topuklu Ayakkabı Güncel Satış Fiyatı 684.0 Tl Ye Trendyolda Satılıyor.

Kadın Siyah Taş Detaylı Kumaş Abiye Stiletto Topuklu Ayakkabı Alanlar Memnun Mu?

Kadın Siyah Taş Detaylı Kumaş Abiye Stiletto Topuklu Ayakkabı Hakkında yaklaşık 215 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.6 .

Kadın Siyah Taş Detaylı Kumaş Abiye Stiletto Topuklu Ayakkabı Teknik Detaylar

Kadın Siyah Taş Detaylı Kumaş Abiye Stiletto Topuklu Ayakkabı Ürününün Satıcısı, NiceDiffer Kadın Siyah Taş Detaylı Kumaş Abiye Stiletto Topuklu Ayakkabı ürününü 684.0 Tl Ye Trendyolda Satılıyor.

Kadın Siyah Taş Detaylı Kumaş Abiye Stiletto Topuklu Ayakkabı Kullanıcı Geri Dönüşleri
684.0 Tl ye satışta olan Kadın Siyah Taş Detaylı Kumaş Abiye Stiletto Topuklu Ayakkabı Hakkında yapılan Son yorumlar aşağıdadır. Bu yorumlar doğrulanmamıştır. En doğru bilgiyi satış sayfasının yorumlar bölümünden alabilirsiniz.
215 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.6

Yorum: bayıldıımm🫠 normalde 36 numara giyiyorum fakat yorumlara bakarak bir tık korkarak🫣 bir numara büyük aldım, tam oldu. ayakta duruşu ve rahatlığı muazzam. kesinlikle alıınnnn🤍
İsim: B** B**
Tarih: 24 Temmuz 2024
Beden: Beden:37
Satıcı: NiceDiffer

Yorum: Çok güzel tam beden
İsim: B** M**
Tarih: Elite Üye
Beden: 05 Haziran 2024

Yorum: Bayıldııımmm bir numara büyük aldım harika oldu
İsim: **** ****
Tarih: 06 Haziran 2024
Beden: Beden:40

Yorum: parıl parıl o kadar güzel ve üstüne üstlük rahat ki anlatamam size
İsim: z** n** y**
Tarih: 21 Mart 2024

Yorum: Bayıldım aşk yaşadım resmen çok güzel ve rahat
İsim: G** T**
Tarih: 16 Mayıs 2024

Yorum: keşke daha çok yıldız olsa da versem o derece müthiş rahat bir ayakkabı cok özenli bir şekilde geldi ayrıca teşekkür ederim 💗
İsim: E** D** Ö**
Tarih: 30 Mayıs 2024

Yorum: çok güzel çok rahat çok kibar bir ürün kendi bedenineze göre sipariş verebilirsiniz
İsim: S** T**
Tarih: 19 Temmuz 2024

Yorum: Çok rahat ve şık bir ayakkabı, ben 1 numara büyük aldım uzun süre giyince ayak şiştiği için ve çok rahat ettim
İsim: D** ö** B**
Beden: 05 Temmuz 2024

Yorum: çok rahat çok şık
İsim: A** Ö**
Beden: 11 Mayıs 2024

Yorum: Çok rahat çok şık bir ayakkabı tam numara aldım
İsim: S** A**
Tarih: 09 Ağustos 2024

Yorum: çok rahat çok kaliteli harika bir ayakkabı 1 numara büyük alınması daha iyi olur bayıldım gerçekten
İsim: A** B** ö**
Tarih: 02 Ağustos 2024

Yorum: Bayıldım bi numara büyük alın bence
İsim: K** K**
Beden: 14 Haziran 2024

Yorum: Kendi numaranızdan bir numara büyük alın çok şık
İsim: B** K**
Tarih: 27 Haziran 2024
Beden: Beden:39

Yorum: Ay bayıldım böyle bir zariflik şıklık olamaz bir beden büyük aldım tam oldu 🖤
İsim: C** S**
Tarih: 15 Haziran 2024

Yorum: Çok güzel tam numara
İsim: K** D**
Beden: 06 Ağustos 2024

Yorum: Müüükemmelll ayağımda yok gibi 1 numara büyük aldım ve tam oldu
İsim: A** İ**
Tarih: 05 Ağustos 2024

Yorum: Ürün aşırı güzel ve rahat bir beden büyük alın
İsim: Ö** Ö**
Tarih: 29 Haziran 2024
Beden: Beden:38

Yorum: ürün çok güzel ve kibar ama 36 giyiyorum ön kısmı v şeklinde olduğu için sıktı bir numara büyük alabilirsiniz
İsim: Z** D**
Tarih: 22 Temmuz 2024
Beden: Beden:36

Yorum: Ürün harika fakat ayağıma büyük geldi bir kez giydiğim için de iade edemedim. Dolap hesabımdan satıyorum ilgilenen olursa bakabilir @merveak9 39 numara
İsim: M** A**
Tarih: 25 Haziran 2024

Yorum: Harika şık bir ayakkabı ve çok rahat tam numara gönül rahatlığıyla alabilirsiniz.:)
İsim: Buket A. Ç.
Tarih: 30 Ağustos 2024

Yorum: Mükemmel çok güzel tam numaranzı alın çok şık dryor
İsim: S** G** Y**
Tarih: 25 Mayıs 2024

Yorum: Yıl sonu gösterimiz için almıştım harika harika her gören sordu ve kendine de aldı muhteşem zarif bir ayakkabı
İsim: P** Ç**
Tarih: 22 Temmuz 2024

Yorum: 10 yıldız olsa hepsini verirdim çünkü o kadar rahat ve o kadar şık ki anlatamam düğün bitene kadar indirmedim ve ayaklarım rahattı mükemmel ayrıca satıcıya çok teşekkür ederim bu mükemmel ürün için bayıldım diğer satıcıdan tekrar alışveriş yapmak istiyorum
İsim: D** Ş**
Tarih: 02 Eylül 2024
Beden: size:36

Yorum: Ben çok beğendim bir beden büyük alınmalı
İsim: B** P**
Tarih: 02 Eylül 2024

Yorum: Hızlı gönderiminiz için çok teşekkür ederimm🥰 ayakkabı gayet şık ve rahat kendi numaranızı alabilirsiniz cuk diye tam oldu. Topuk boyu da çok güzel ne uzun ne kısa 7 cm.
İsim: G** G**
Tarih: 31 Ağustos 2024

Yorum: çok rahat ve şık bir ayakkabı bayıldım ❤
İsim: E** B**
Tarih: 17 Temmuz 2024
Beden: Beden:36

Yorum: aşırı rahat ve şık bir ayakkabı,tam numaranızı alabilirsiniz
İsim: Rabia G.
Tarih: 23 Mayıs 2024

Yorum: rahat ve şık bir ayakkabı teşekkür ederim.
İsim: S** K**
Tarih: 16 Temmuz 2024

Yorum: Ayakkabı o kadar rahat ki anlatamam 40 numara giyiyorum günlük hayatımda topuklu ayakkabılarda da tercihim 40 numara fakat ayakkabı lastikli olduğu için büyük geldi 39 alsaydım daha iyi olabilirmiş ama iade etmeyeceğim GERÇEKTEN ALIN AŞIRI RAHAT AYAKLARINIZ ACIMIYOR BİLE😍😍
İsim: N** C**
Tarih: 07 Eylül 2024

Yorum: Bu kadar rahat olacağını beklemiyordum çok kaliteli ,dolapta olması gereken ürünlerden pişman olmazsınız
İsim: **** ****
Tarih: 23 Mayıs 2024

Kadın Siyah Taş Detaylı Kumaş Abiye Stiletto Topuklu Ayakkabı Ürüne Dair Sıkça Sorulanlar

Soru: Merhaba 37-38 ne zaman gelir?
Cevap: stoklarımız sürekli güncellenmektedir. bizleri takipte kalarak güncel stoklarımızdan haberdar olabilirsiniz...

Soru: merhaba 38 numarasını stokları ne zaman güncellenir acaba çok hızlı tükeniyor
Cevap: yarın geleblir efendim stoklarımız sürekli güncelleniyor

Soru: 38 alacağım fakat bitmis üzüldüm gelirmi acaba ne zaman güncellenir bekleyeyim mi
Cevap: stoklarımız sürekli güncellenmektedir. bizleri takipte kalarak güncel stoklarımızdan haberdar olabilirsiniz...

Soru: Topuk boyu kaç cm
Cevap: Merhaba efendim bilgi için teşekkür ederiz🌷 Topuk boyu 7cmdir

Soru: Merhaba 38 numarası ne zaman gelir acaba

Soru: Merhaba 40 numara ne zaman güncellenir acaba ?

Soru: 38 ne zaman gelir

Soru: merhaba 36 numaranın stokları ne zaman güncellenir ailecek alıcaz da

Soru: 38 numara ne zaman gelir

Soru: Stok ne zaman gelir

Soru: Numaralarda ne zaman stok gelir?
Cevap: Merhaba yakında stoklar güncellenecektir efendim

Soru: topuk boyu Tam olarak kaç cm
Cevap: Merhaba efendim bilgi için teşekkür ederiz🌷 Topuk boyu 7cmdir

Soru: 40 ı ne zaman gelir acaba ?

Soru: 40 numara acaba stoğa ne zaman girer

Soru: 38 numarası ne zaman gelir
Cevap: merhaba 38 numara geldi efendim

Soru: 39 gelecek mi

Soru: 39 ne zaman gelir

Soru: 38 numarası gelecekmi
Cevap: Merhaba efendim bilgi için teşekkür ederiz🌷 Stoklarımız yakında güncellenecektir efendim.

Soru: şimdi alsam cumartesiye kadar elimde olur mu
Cevap: evet efendim yetişir

Soru: taşları çabuk düşer mi yapıştırma mi
Cevap: merhaba efendim taşları düşme yapmaz

Kadın Siyah Taş Detaylı Kumaş Abiye Stiletto Topuklu Ayakkabı Ürünün Fotoğrafları

Kadın Siyah Taş Detaylı Kumaş Abiye Stiletto Topuklu Ayakkabı En Uygun Satış Linki

Hakkımızda

• Enuygunfirmalar.com, kullanıcıların her türlü ürünün en uygun fiyatlarını bulmalarına yardımcı olan bir forum platformudur. Gönüllü üyelerimiz tarafından sağlanan bilgilerle alışveriş deneyiminizi geliştirmeyi hedefliyoruz. Ancak, burada sunulan bilgilerin doğruluğunu garanti edemeyiz. Kullanıcıların, alışveriş yaparken kendi araştırmalarını yapmaları önemlidir. En iyi fırsatları keşfedin, fakat kararlarınızı dikkatli bir şekilde verin!

Hızlı Linkler

Kullanıcı Menüsü