Kadın Siyah Taşlı Parlak Fincan Kısa Kalın Topuklu Rahat Günlük Anatomik Casual Abiye Anne Ayakkabı Alınmaya Değer Mi ?

MaviRüya

Bilgili
9 Ağu 2023
386
1
0
Kadın Siyah Taşlı Parlak Fincan Kısa Kalın Topuklu Rahat Günlük Anatomik Casual Abiye Anne Ayakkabı Satın Alır Mısınız?
Kadın Siyah Taşlı Parlak Fincan Kısa Kalın Topuklu Rahat Günlük Anatomik Casual Abiye Anne Ayakkabı Güncel Fiyatı 1069.9 Tl'den Satılmaktadır.

Kadın Siyah Taşlı Parlak Fincan Kısa Kalın Topuklu Rahat Günlük Anatomik Casual Abiye Anne Ayakkabı Memnuniyet Oranı Nedir?

Kadın Siyah Taşlı Parlak Fincan Kısa Kalın Topuklu Rahat Günlük Anatomik Casual Abiye Anne Ayakkabı Hakkında yaklaşık 3 Değerlendirme, Ortalama Puan: 5.0 .

Kadın Siyah Taşlı Parlak Fincan Kısa Kalın Topuklu Rahat Günlük Anatomik Casual Abiye Anne Ayakkabı Ürün Detayları

Kadın Siyah Taşlı Parlak Fincan Kısa Kalın Topuklu Rahat Günlük Anatomik Casual Abiye Anne Ayakkabı Ürününün Satıcısı, Nur Rose Kadın Siyah Taşlı Parlak Fincan Kısa Kalın Topuklu Rahat Günlük Anatomik Casual Abiye Anne Ayakkabı ürününü 1069.9 Tl'ye Trendyolda Satılıyor.

Kadın Siyah Taşlı Parlak Fincan Kısa Kalın Topuklu Rahat Günlük Anatomik Casual Abiye Anne Ayakkabı Kullanıcı Geri Dönüşleri
1069.9 Tl ye satışta olan Kadın Siyah Taşlı Parlak Fincan Kısa Kalın Topuklu Rahat Günlük Anatomik Casual Abiye Anne Ayakkabı Hakkında yapılan Son yorumlar aşağıdadır. Bu yorumlar doğrulanmamıştır. En doğru bilgiyi satış sayfasının yorumlar bölümünden alabilirsiniz.
3 Değerlendirme, Ortalama Puan: 5.0

Yorum: tavsiye ederim çok kaliteli ve özenli kargo
İsim: **** ****
Tarih: Elite Üye
Beden: 03 Eylül 2024
Satıcı: AFİLLİ AYAKKABI

Yorum: Anneme aldım, çok beğendi.
İsim: C** Y**
Tarih: 02 Mart 2024
Beden: Beden:38
Satıcı: AFİLLİ AYAKKABI

Kadın Siyah Taşlı Parlak Fincan Kısa Kalın Topuklu Rahat Günlük Anatomik Casual Abiye Anne Ayakkabı Akıllarda Kalan Sorular

Soru: ayakkabıniz hafifmi
Cevap: Bu modelimiz son derece hafif ve abiye ayakkabilar icinde rahatlığı nedeniyle tercih edilen ayakkabimizdir efendim

Soru: 41 numarası ne zaman elinizde olur acaba
Cevap: Gelmez efendim 41 yakın zamanda

Soru: hakiki deri mi acaba
Cevap: Hayır efendim kaliteli suni deri dir

Soru: Çok teşekkür ederim iyi günler
Cevap: iyi günlerde kullanın...

Soru: merhaba topuk boyu net kaç acaba öğrenebilir miyim?
Cevap: merhabalar 3-4 cm dır efendim

Kadın Siyah Taşlı Parlak Fincan Kısa Kalın Topuklu Rahat Günlük Anatomik Casual Abiye Anne Ayakkabı Görsel Galerisi

Kadın Siyah Taşlı Parlak Fincan Kısa Kalın Topuklu Rahat Günlük Anatomik Casual Abiye Anne Ayakkabı En Uygun Satış Linki

Hakkımızda

• Enuygunfirmalar.com, kullanıcıların her türlü ürünün en uygun fiyatlarını bulmalarına yardımcı olan bir forum platformudur. Gönüllü üyelerimiz tarafından sağlanan bilgilerle alışveriş deneyiminizi geliştirmeyi hedefliyoruz. Ancak, burada sunulan bilgilerin doğruluğunu garanti edemeyiz. Kullanıcıların, alışveriş yaparken kendi araştırmalarını yapmaları önemlidir. En iyi fırsatları keşfedin, fakat kararlarınızı dikkatli bir şekilde verin!

Hızlı Linkler

Kullanıcı Menüsü