Kadın Siyah Toka Detaylı Babet Hafif Rahat Taban Günlük Ayakkabı Satın Alır Mısınız

Mujde

Üye
BaYaN
14 Eyl 2023
580
0
15
Kadın Siyah Toka Detaylı Babet Hafif Rahat Taban Günlük Ayakkabı En İyi Fiyatı Nerede Bulabilirim?
Kadın Siyah Toka Detaylı Babet Hafif Rahat Taban Günlük Ayakkabı Güncel Satış Fiyatı 267.2 Tl'ye Trendyolda Bulunur.

Kadın Siyah Toka Detaylı Babet Hafif Rahat Taban Günlük Ayakkabı Gerçek Kullanıcı Görüşleri Neler?

Kadın Siyah Toka Detaylı Babet Hafif Rahat Taban Günlük Ayakkabı Hakkında yaklaşık .

Kadın Siyah Toka Detaylı Babet Hafif Rahat Taban Günlük Ayakkabı Teknik Açıklamalar

Kadın Siyah Toka Detaylı Babet Hafif Rahat Taban Günlük Ayakkabı Ürününün Satıcısı, Modafırsat Kadın Siyah Toka Detaylı Babet Hafif Rahat Taban Günlük Ayakkabı ürününü 267.2 Tl'den Satılmaktadır.

Kadın Siyah Toka Detaylı Babet Hafif Rahat Taban Günlük Ayakkabı Ürün Hakkındaki Yorumlar
267.2 Tl ye satışta olan Kadın Siyah Toka Detaylı Babet Hafif Rahat Taban Günlük Ayakkabı Hakkında yapılan Son yorumlar aşağıdadır. Bu yorumlar doğrulanmamıştır. En doğru bilgiyi satış sayfasının yorumlar bölümünden alabilirsiniz.

Yorum: tam ayağıma uygun oldu bu kadar rahat olacağını düşünmemiştim gerçekten çok hoş duruyor
İsim: **** ****
Tarih: 13 Haziran 2023
Beden: Bilgi Yok
Satıcı: Modafırsat

Yorum: Ürün çok kibar duruyor tam numaranızı alabilirsiniz
İsim: N** A**
Tarih: 29 Mayıs 2022
Beden: Beden:37

Yorum: ayakkabı fiyatina göre çok güzel ama bence bir numara küçük alınmalı yumuşak bir derisi var ben çok beğendim
İsim: B** E**
Tarih: 04 Haziran 2022
Beden: Beden:39

Yorum: çok tatlı ve rahat bir ayakkabı ben tam numaramı aldım gayet rahat oldu ayrıca ufak hediyeniz için de teşekkür ederim 😊
İsim: Gülay A.
Tarih: 01 Ocak 2023

Yorum: Kendi numaranızı alın çok beğendim
İsim: M** E**
Tarih: 13 Ocak 2023

Yorum: Ürün gayet başarılı ve rahat kendi numaranızı alabilirsiniz
İsim: S** i**
Tarih: 19 Kasım 2022
Beden: Beden:38

Yorum: Anneme hediye olarak aldım çok beğendi kendi numaranızı almanızı tavsiye ederim
İsim: R** A**
Tarih: 01 Ocak 2023

Yorum: anneme aldım çok beğendi çok rahat alınabilir hediye için teşekürler
İsim: f** g**
Tarih: 28 Haziran 2022

Yorum: fiyat performans ürünü denilebilir alirken 1 numara küçüğünü tercih edin bence
İsim: Ş** B**
Tarih: 12 Kasım 2022

Yorum: Tam gunluk ayakkabi
Tarih: 13 Ocak 2023

Yorum: gayet begendim kendi numaranizi almanizi oneririm
İsim: S** V**
Tarih: 27 Mayıs 2023

Yorum: ablama aldık beğendi
Tarih: 14 Nisan 2023

Yorum: Endise ederek aldigim begenerek kullandigim papuclarim🥰 okadar rahat ve yumusakki ben cok memmun kaldim. Tam numarami aldim cokta rahat hicbir sekilde sıkmadı vurmadi.
İsim: G** T**
Tarih: 12 Eylül 2022

Yorum: Annem için aldım çok rahat olduğunu söyledi
Tarih: 02 Mart 2023
Beden: Beden:36

Yorum: Ben bir numara büyük aldım
İsim: T** E**
Tarih: 05 Şubat 2023

Yorum: fiyatına göre gayett güzel numara tam oldu teşekkürler
Tarih: 21 Ekim 2022
Beden: Beden:40

Yorum: aşırı rahat ve kibar annem için aldım çok beğendi kendi numaranızı alın hiç sorun yaşamazsınız :)
İsim: M** G**
Tarih: 12 Ağustos 2024

Yorum: Çok rahat bır numara Hüyük aldom tam oldu
İsim: M** D**
Tarih: 09 Mayıs 2023

Yorum: babetlerde bir numara küçük alıyor genelde genişliyor yine öyle yapyim güzel oldu
İsim: b** Y**
Tarih: 02 Mart 2023

Yorum: çok güzel bir numara küçük alin büyük geldi
İsim: Y** Y**
Tarih: 04 Mayıs 2023

Yorum: chok guzel. tam beden
Tarih: 13 Eylül 2022

Yorum: Kendi numaranızı alabilirsiniz
Tarih: 05 Eylül 2024

Yorum: harika bu kadar beklemiyordum bu fiyata bu kalite tam bedeninizi alın ben hem siyah hem tabasini aldım cok rahat kullanıyorum.
İsim: R** M**
Tarih: 27 Şubat 2023

Yorum: Anneme aldık çok beğenerek giyiyor Tavsiye ederim tam numara alın açılma oayı oluyor
İsim: Fatma G. C.
Tarih: 05 Ekim 2022
Beden: Beden:40

Yorum: Begendimmmm. Ayağım 37 no ama 36 alsaydım yürürken ayağımdan cıkmazdı . Teşekkür ederim çok guzel
Tarih: 03 Mayıs 2023

Yorum: İadenin geri gitmesini beklemeden küçük numarasını aldım fiyatına göre çok iyi sadece bir beden küçük alın
İsim: G** K**
Tarih: 29 Ağustos 2024

Yorum: ürün güzel beğendim
İsim: A** Y**
Tarih: 12 Eylül 2024

Yorum: kullanılmış ürün gönderildi iade ediyorum
İsim: Z** D**
Tarih: 12 Eylül 2024

Yorum: Ürün fiyat performans ürünü bence 200₺ yi neye vermiyoruz sonuçta çok dayanıklı olacak bi ayakkabı gibi görünmüyor hiç dikiş izi yok full yapıştırmayla yapılmış ama içi çok rahat ben bi numara küçük adım çünkü ayakkabı yumuşak bi kaç giymede zaten esneyecek
İsim: S** T**
Tarih: 11 Eylül 2024

Yorum: Fiyat performans anneme aldım beğendik
İsim: z** b**
Tarih: 11 Eylül 2024

Kadın Siyah Toka Detaylı Babet Hafif Rahat Taban Günlük Ayakkabı Akıllarda Kalan Sorular

Soru: dediğiniz gibi yaptım
Cevap: Peki efendim gün içerisinde onay sağlanacaktır

Soru: altı kayganmidir
Cevap: Merhaba efendim tabanı trıtıklı olup kaymaya karşı dayanıklıdır

Soru: Kolay gelsin tabanı kaygan mı ve 38,5 numara ayak numaram fakat 39 alıp giyiyorum sizden kaç numara alman lazım
Cevap: Merhaba efendim tabanı kaymaz, 39 öneririz

Soru: ayağım taraklı olurmu
Cevap: Merhaba rahat kalıplıdır dilerseniz konforlu bir yürüyüş için taraklı ayaklarda 1 beden büyük sipariş verebilrisiniz

Soru: Merhab bu urunun 40 numarasi ne zaman olur?
Cevap: Deprem bölgesinde bulunduğumuzdan dolayı bir takım sorunlar yaşadık. Bu sorunları çözmüş bulunmaktayız. 20 Şubat 2023 Pazartesi-25 Şubat Cumartesi tarihleri arasında siparişleriniz kargoya teslim edilecektir. Eğer siparişiniz iptal edilmiş ise yeniden sipariş verebilirsiniz. Lütfen bu mesaja “Teşekkür mesajı dahil” dönüş yapmayınız. Acımızı paylaştığınızı biliyoruz. Dönüş yaptığınızda yine bu cevap dönülecektir ve iş yükümüz artmış olacaktır. Detaylı sorularınızı 20 Şubat 2023 Pazartesi gününden itibaren iletmenizi rica ederiz.

Soru: merhaba ayakkabı dan yürürken rahatsız edici ses çıkıyor sebebi nedir. çözüm öneriniz varmı.
Cevap: Merhaba efendim ürün hafif ve yumaşak tabanlı olup bu yönde daha önce hiç bildirim almadık, maalesef bir önerimiz bulunmuyor

Soru: 40,41 numarası yokmu
Cevap: Merhaba efendim 7 gün içinde stokta olacaktır

Soru: Deri mi yoksa kadife mi
Cevap: Merhaba efendim kadife değildir görseldeki gibi deriden üretilmiştir.

Soru: ikiside siyah 40 numara aynısı özenle gelirse memnun olurum 🙏😊 efendim
Cevap: Merhaba efendim notunuzu hazırlama ekibine ilettim, özenle gönderim sağlayacağız.

Soru: siyah ayakkabı 39-40 ne zaman gelir acaba
Cevap: Merhaba efendim 39 stoktadır. 40 numara 10 gün içinde tekrar stokta olacaktır

Soru: merhaba ayakkabınin taban kısmı düz zeminlerde kayma yapıyor mu panik ayağım var ayakkabı bir yerde kayınca kötü oluyorum o yüzden sormak istedim 🌺
Cevap: Merhaba efendim tabanı tırtıklı olup kaymaya karşı dayanıklılık sağlar

Soru: 40 numarası ne zaman gelir ??
Cevap: Merhaba efendim üretim tamamlandı 7 gün içinde stokta olacaktır

Soru: ptt aramıyor gelince
Cevap: Talebinizi acil kodlu olarak kargo operasyon birimine ilettim efendim

Soru: 40 numarası stoklara girecek mi girecekse ne zaman girecek bilgi verir misiniz sabırsızlıkla 40 numarayı bekliyoruz...
Cevap: Merhaba efendim 7 gün içinde stokta olacaktır iyi günler dileriz

Soru: merhaba 35 numara mevcutmu?
Cevap: Merhaba efendim hiçbir ürünümüzde maalesef 35 bulunmuyor

Soru: 39 numara ne zaman gelir
Cevap: Merhaba efendim 8 gün içerisinde stokta olacaktır

Soru: sorularima cevap verir misiniz ?
Cevap: Merhaba BU BİR TOPLU MESAJDIR: Deprem bölgesinde bulunduğumuzdan dolayı bir takım sorunlar yaşadık. Bu sorunları çözmüş bulunmaktayız. 20 Şubat 2023 Pazartesi-25 Şubat Cumartesi tarihleri arasında siparişleriniz kargoya teslim edilecektir. Eğer siparişiniz iptal edilmiş ise yeniden sipariş verebilirsiniz. Lütfen bu mesaja “Teşekkür mesajı dahil” dönüş yapmayınız. Acımızı paylaştığınızı biliyoruz. Dönüş yaptığınızda yine bu cevap dönülecektir ve iş yükümüz artmış olacaktır. Detaylı sorularınızı 20 Şubat 2023 Pazartesi gününden itibaren iletmenizi rica ederiz.

Soru: merhaba bu hangi marka mı
Cevap: Merhaba efendim Modafirsat olarak üretilmiştir

Soru: Merhaba iç tabanlığı kendinden yapışkanlı mı yoksa çıkartılıyor mu ?
Cevap: Merhaba efendim kendinden yapışkanlı, çıkartılmıyor

Soru: 40 numara olan ayakkabının tarak ve boy ölçüleri nedir?
Cevap: Merhaba efendim. 36 no 23cm, 37 no 23,5 cm, 38 no 24cm, 39 no 24,5cm, 40 no 25,5cm dir. Mutlu ve sağlıklı günler dilerim:) Modafırsat Müşteri Memnuniyeti Ekibi

Kadın Siyah Toka Detaylı Babet Hafif Rahat Taban Günlük Ayakkabı Detay Resimler

Kadın Siyah Toka Detaylı Babet Hafif Rahat Taban Günlük Ayakkabı En Uygun Satış Linki

Hakkımızda

• Enuygunfirmalar.com, kullanıcıların her türlü ürünün en uygun fiyatlarını bulmalarına yardımcı olan bir forum platformudur. Gönüllü üyelerimiz tarafından sağlanan bilgilerle alışveriş deneyiminizi geliştirmeyi hedefliyoruz. Ancak, burada sunulan bilgilerin doğruluğunu garanti edemeyiz. Kullanıcıların, alışveriş yaparken kendi araştırmalarını yapmaları önemlidir. En iyi fırsatları keşfedin, fakat kararlarınızı dikkatli bir şekilde verin!

Hızlı Linkler

Kullanıcı Menüsü