Kadın Siyah Yüksek Bel Beli Lastikli Keten Görünümlü %100 Pamuk Bilek Boy Pantolon Alınmaya Değer Mi ?

Mihriban

Yeni Üye
BaYaN
14 Eyl 2023
568
0
0
Kadın Siyah Yüksek Bel Beli Lastikli Keten Görünümlü %100 Pamuk Bilek Boy Pantolon Fiyatına Göre Alınır Mı?
Kadın Siyah Yüksek Bel Beli Lastikli Keten Görünümlü %100 Pamuk Bilek Boy Pantolon Şu Anki Satış Fiyatı 325.0 Tl'den Trendyolda Satıştadır.

Kadın Siyah Yüksek Bel Beli Lastikli Keten Görünümlü %100 Pamuk Bilek Boy Pantolon Kullanıcıların Memnuniyeti Nasıl?

Kadın Siyah Yüksek Bel Beli Lastikli Keten Görünümlü %100 Pamuk Bilek Boy Pantolon Hakkında yaklaşık 294 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.0 .

Kadın Siyah Yüksek Bel Beli Lastikli Keten Görünümlü %100 Pamuk Bilek Boy Pantolon Ürünün Detayları

Kadın Siyah Yüksek Bel Beli Lastikli Keten Görünümlü %100 Pamuk Bilek Boy Pantolon Ürününün Satıcısı, MONAHA Kadın Siyah Yüksek Bel Beli Lastikli Keten Görünümlü %100 Pamuk Bilek Boy Pantolon ürününü 325.0 Tl Den Trendyolda Satıştadır.

Kadın Siyah Yüksek Bel Beli Lastikli Keten Görünümlü %100 Pamuk Bilek Boy Pantolon Yorumlar Hakkında Bilgi
325.0 Tl ye satışta olan Kadın Siyah Yüksek Bel Beli Lastikli Keten Görünümlü %100 Pamuk Bilek Boy Pantolon Hakkında yapılan Son yorumlar aşağıdadır. Bu yorumlar doğrulanmamıştır. En doğru bilgiyi satış sayfasının yorumlar bölümünden alabilirsiniz.
294 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.0

Yorum: Normalde xl giyiyorum fakat bu üründe 3xl tam oldu.boyum 160 olmasına rağmen bir tık bilek üstü boy oldu fakat kumaşı ve kalıbı güzel olduğu için iade etmiycem formu havuç pantolon kalıbında
İsim: A** G**
Tarih: 31 Mayıs 2024
Beden: Boy:160cm
Satıcı: MONAHA

Yorum: Çok güzel ve şık zamansız bir parça normalde 44 beden giyerim 42 aldım bel kısmı kalça kısmı çok rahat oldu kumaş yaz mevsimi için çok uygun diğer renklerini de almayı düşünüyorum
İsim: D** A**
Tarih: 20 Mart 2024
Beden: Boy:160cm

Yorum: Bir beden küçük alınız
İsim: **** ****
Tarih: 22 Temmuz 2024
Beden: Beden:XL

Yorum: çok beğendim tam oldu bacaklardan bir tık bol duruyor mükemmel ürün tavsiye ederim
İsim: F** N** P**
Tarih: 25 Nisan 2024
Beden: Beden:3XL

Yorum: Ürün tam oldu üzerime. Paça kısmı bol olması çok hoşuma gitti. kumaşıda gayet güzel düşünmeden alabilirsiniz ben kahverengisinide aldım diğer renklerinide almayı düşünüyorum.
Tarih: 12 Haziran 2024
Beden: Boy:167cm

Yorum: Tam beden oldu 1 günde teslim edildi kumaş biraz kalın geldi bana ama olsun çok da sorun değil
İsim: N** T** M**
Tarih: 11 Mayıs 2024
Beden: Beden:L

Yorum: 158cm, 55 kg. L beden. Bir beden büyük sipariş ettim. M söyleseydim daha iyi olurmuş. Beli çok bol oldu sadece. Genişliği istediğim gibiydi. Çok rahat ve güzel. Kendi bedeninizi alın. Beyaz rengini de sipariş ettim şimdi.
İsim: M** K**
Tarih: Elite Üye
Beden: 15 Ağustos 2024

Yorum: 48. 50. Giyiniyorum 3xl aldım süper oldu. Tam kömür siyahı. Bayıldım başka renginide alıcam HARİKA
İsim: Çisil K.
Beden: 25 Mayıs 2024

Yorum: Çok tatlı rahat bana bir beden küçük geldi ama yinede iade etmeyeceğim zayıflar yinede giyerim bayıldım
İsim: R** U**
Tarih: 07 Temmuz 2024
Beden: Boy:170cm

Yorum: Tereddüt ederek almıştım ama aşırı rahat tam beden alınabilir. Basenlerim geniş olduğu için xl beden aldım tam oldu bel kısmı bol gelmedi lastikli olduğu için tam sarıyor
İsim: i** ö**
Tarih: 21 Mayıs 2024
Beden: Boy:156cm

Yorum: çok güzel beğendim 166
İsim: N** E** v**
Tarih: 28 Nisan 2024

Yorum: mük mük mük yumassacik bu fiyata inanılmaz yumuşak ve rahat ya bayıldım
İsim: Sümeyra K.
Tarih: 22 Mayıs 2024
Beden: Beden:2XL

Yorum: Annem için aldım. Çok sevdi. Çok rahat. Teşekkürler
İsim: n** y**
Tarih: 29 Haziran 2024

Yorum: aşırı beğendim 1 beden küçük alın, diğer renklerini de alicam
İsim: C** G**
Tarih: 01 Temmuz 2024

Yorum: 82 kilo 1.59boy xxl rahat oldu beğendim
İsim: g** k**
Tarih: 12 Mayıs 2024
Beden: Boy:159cm

Yorum: annem.icon almıştım çok beğendi kaliteli
İsim: L** H**
Tarih: 18 Nisan 2024

Yorum: Gerçekten çok güzel yaz için aradığım o pantolon kesinlikle ben m beden aldım gayet güzel oldu çok sevdim ☺
İsim: Nisa N. B.
Tarih: 12 Mayıs 2024
Beden: Beden:M

Yorum: Aşırı rahat bir pantolon bence
İsim: z** G**
Tarih: 29 Nisan 2024

Yorum: çok güzel diğer renklerinde alacam
İsim: e** K**
Tarih: 02 Mayıs 2024

Yorum: çok rahat bir ürün ama eşofman gibi bir beden küçük alin
Tarih: 02 Mayıs 2024

Yorum: Pantolonu çok beğendim ikinci kez alıyorum
İsim: F** L** A**
Tarih: 29 Mayıs 2024

Yorum: Kumaşı çok güzel modelide benim istediğim L beden aldım ama büyük geldi iade edip m beden alıcam 1.60 boy 58 kilo L beden giyerim ama bunun beli geniş oldu bol duruşunu sıkıntı yapmadım diğer renklerindende almayı düşünüyorum
İsim: E** A**
Tarih: 24 Nisan 2024

Yorum: ürün çok güzel ce rahat 1 beden küçük alabilirsiniz
İsim: r** G** T**
Beden: 03 Eylül 2024
Satıcı: MH MONAHA

Yorum: Tek kelime harika
Tarih: 02 Eylül 2024

Yorum: Fiyatına göre iyi esnek değil kumaşı bacağınız kalınsa benim gibi bir beden büyük alabilirsiniz
İsim: e** s**
Tarih: 01 Eylül 2024
Beden: Boy:155cm
Satıcı: MH MONAHA

Yorum: Görseldekiyle aynı değil iade ettim
İsim: R** Ö**
Satıcı: Cakar Moda

Yorum: kalıbı kumaşı çok güzel
İsim: e** d**

Yorum: Çok güzel 👍
İsim: K** T**
Tarih: 30 Ağustos 2024
Beden: Boy:165cm

Yorum: Olmadı beğenedim bu ne
İsim: A** C**
Tarih: 29 Ağustos 2024
Beden: Beden:2XL

Yorum: Fiyatına göre çok iyi
İsim: R** Ç**
Tarih: 25 Ağustos 2024
Beden: Boy:150cm

Kadın Siyah Yüksek Bel Beli Lastikli Keten Görünümlü %100 Pamuk Bilek Boy Pantolon Sorulan Sorular Ve Cevaplar

Soru: Merhaba bej rengi ne zaman gelir M beden ve S çok acil istiyorum lütfen 🥺
Cevap: Stoklarımız haftalık olarak güncellenmektedir efendim gelince haber ver butonuyla stoklarda olunca haberdar olabilirsiniz

Soru: Siyah xl ne zaman gelir acaba?
Cevap: Merhaba perşembe akşamı stoklarda olacak efendim

Soru: Merhaba Bazı ürünlerde small beden yok.Acaba ne zaman stoga girecek?
Cevap: Merhabalar efendim. Maalesef S beden hakkında net bir tarih veremiyorum. Şuan gökyüzü mavisi rengimizde S beden açacağım.

Soru: mrb 46 beden hangisi oluyor
Cevap: Merhaba 2XL uygun olur :)

Soru: 3xl ne zaman gelir
Cevap: Stoklarımız haftalık olarak güncellenmektedir efendim

Soru: Merhaba 8 aylık hamile 85 kiloya kaç beden olue hamile için uygun mıdır ??
Cevap: Merhabalar, hamileler için uygundur. Yüksek beldir. 2xl uygun olacaktır.

Soru: merhaba 160 boy 62 kg için hangi beden uygun olur?
Cevap: Merhabalar, S beden uygun olur kaliplarimiz geniştir.

Soru: Ne zman stoğa gelir acaba
Cevap: 1 hafta içerisinde gelir

Soru: Bej rengi ne zaman gelecek acaba lütfen bilgi verir misiniz
Cevap: Merhaba hangi beden istiyorsunuz

Soru: 163 boy 74 kilo hangi beden olur acaba
Cevap: Merhabalar, L beden uygun olur.

Soru: XL beden ne zaman gelir acaba teşekkürler
Cevap: Merhabalar, stoklarımız haftalık olarak güncellenmektedir.

Soru: Yıkanınca çekme yaparmı
Cevap: Çekme asla yapmaz %100 pamuk dokuma kumaştır giydikçe biraz esner yıkandığında ilk haline döner efendim ancak çekme olmaz

Soru: 3xl ne zaman gelir
Cevap: Stok açtım efendim.

Soru: Merhaba bedenler güncellenecek mi acaba xl veya 2xl
Cevap: Merhaba stoklarımız haftalık olarak güncellenmektedir gelince haber ver butonuyla bildirim alabilirsiniz.

Soru: 160 boy 74 kilo herkese farklı bedenler söylenmiş soru cevap kısmında L mi xl mi arada kaldım
Cevap: Merhabalar efendim. İstediğiniz duruşa göre bedeni seçebilirsiniz. Daha tam üzerinize oturmasını isterseniz L beden uygun olur giydikçe hafif esner. Daha oversize bol bi duruş isterseniz XL de uygun olur.

Soru: M beden bej rengi 🥲
Cevap: 1 tane stok açabiliriz

Soru: merhaba, 1.65 boy 100 kilo hangisi olur basenlerim var saha dogrusu 3xl olur mu yoksa uzun olanından mi almalıyım daha büyük beden var diye
Cevap: Merhaba bilek boy modelimizde 3XL uygun olur efendim

Soru: Merhaba.s beden ne zaman gelir
Cevap: Merhabalar, maalesef net bir tarih veremiyoruz.

Soru: merhaba bej rengi ne zaman stokta olur acaba
Cevap: Merhabalar, 15 gün içerisinde güncellenecektir.

Soru: 3xl nin vücut ölçüleri nedir acaba
Cevap: Tüm ölçüler görsellerimizde mevcuttur lütfen ürün görsellerine dikkatle bakın efendim iyi akşamlar dileriz :)

Kadın Siyah Yüksek Bel Beli Lastikli Keten Görünümlü %100 Pamuk Bilek Boy Pantolon Resim Galerisi

Kadın Siyah Yüksek Bel Beli Lastikli Keten Görünümlü %100 Pamuk Bilek Boy Pantolon En Uygun Satış Linki

Hakkımızda

• Enuygunfirmalar.com, kullanıcıların her türlü ürünün en uygun fiyatlarını bulmalarına yardımcı olan bir forum platformudur. Gönüllü üyelerimiz tarafından sağlanan bilgilerle alışveriş deneyiminizi geliştirmeyi hedefliyoruz. Ancak, burada sunulan bilgilerin doğruluğunu garanti edemeyiz. Kullanıcıların, alışveriş yaparken kendi araştırmalarını yapmaları önemlidir. En iyi fırsatları keşfedin, fakat kararlarınızı dikkatli bir şekilde verin!

Hızlı Linkler

Kullanıcı Menüsü