Kadın Siyah Yüksek Bel Dikişsiz Fitilli Toparlayıcı Spor Tayt Tavsiye Eder Misiniz ?

Funda

Yeni Üye
BaYaN
14 Eyl 2023
241
0
0
Kadın Siyah Yüksek Bel Dikişsiz Fitilli Toparlayıcı Spor Tayt En Ucuzu Nerede Bulunur?
Kadın Siyah Yüksek Bel Dikişsiz Fitilli Toparlayıcı Spor Tayt Şimdiki Fiyatı Ile 419.5 Tl Ye Trendyolda Satılıyor.

Kadın Siyah Yüksek Bel Dikişsiz Fitilli Toparlayıcı Spor Tayt Kullanıcı Memnuniyeti Nasıl?

Kadın Siyah Yüksek Bel Dikişsiz Fitilli Toparlayıcı Spor Tayt Hakkında yaklaşık 692 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.1 .

Kadın Siyah Yüksek Bel Dikişsiz Fitilli Toparlayıcı Spor Tayt Detaylı Bilgi

Kadın Siyah Yüksek Bel Dikişsiz Fitilli Toparlayıcı Spor Tayt Ürününün Satıcısı, LOS OJOS Kadın Siyah Yüksek Bel Dikişsiz Fitilli Toparlayıcı Spor Tayt ürününü 419.5 Tl'den Trendyolda Satıştadır.

Kadın Siyah Yüksek Bel Dikişsiz Fitilli Toparlayıcı Spor Tayt En Son Yapılan Yorumlar
419.5 Tl ye satışta olan Kadın Siyah Yüksek Bel Dikişsiz Fitilli Toparlayıcı Spor Tayt Hakkında yapılan Son yorumlar aşağıdadır. Bu yorumlar doğrulanmamıştır. En doğru bilgiyi satış sayfasının yorumlar bölümünden alabilirsiniz.
692 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.1

Yorum: Çok güzel toparlıyor tam beden alın
İsim: a** k**
Tarih: 12 Ocak 2022
Beden: Beden:S/M
Satıcı: LOS OJOS

Yorum: süper toparlıyor 1,68 boy kilom 68 M BEDEN ALDIM ÇOK İYİ OLDU KESİNLİLKE TAVSİYE EDİYORUM
İsim: Ü** A**
Tarih: 20 Mayıs 2022
Beden: Beden:L/XL

Yorum: güzel beğendim iç göstermiyor. vücudu sariyor
İsim: Asiye K. B.
Tarih: 06 Ağustos 2023
Beden: Boy:158cm

Yorum: Tek kelimeyle mükemmel bir tayt. Bedenimin gelmesini bekliyordum, gelir gelmez sipariş verdim ve beklediğime değdi.
İsim: S** K**
Tarih: Elite Üye
Beden: 20 Şubat 2022

Yorum: Ba-yıl-dım, 1.73 boyundayım L beden aldım ve tam bedenime uydu. Kendi bedeninizi alın. O kadar güzel kumaşı var ki iç göstermiyor ve karın bölgenizi kapatarak dümdüz bir görüntü elde etmiş oluyorsunuz. Üstüne bir de sıcakta tutuyor :) Çok beğendim :)
İsim: Deniz Y.
Tarih: 31 Ocak 2022

Yorum: Bedenimden 1 beden büyüğünü sipariş verdim iyi ki öyle yapmışım sıkı bi yapısı var
İsim: Ş** D**
Tarih: 28 Ocak 2022

Yorum: gerçekten vucudu Sarıyor harika bir urun bence bir beden buyuk alinmali
İsim: **** ****
Tarih: 19 Şubat 2022

Yorum: 160 Boyunda 53 kg s/m beden aldım boyu felan çok güzel oldu. Kumaşı da çok güzel toparlayıcı ve iç belli etmiyor çok sevdim diğer renklerini de sipariş vereceğim
İsim: İ** Y**
Tarih: 20 Aralık 2021

Yorum: büyük beden alınmalı, kumaşı yumuşacık
İsim: e** ö**
Tarih: 10 Mart 2023

Yorum: uzun zamandır aradığım ürün, dokusu boyutu harika, kendi bedeninizi alabilirsiniz, kargo da çok hızlı idi, teşekkürler
İsim: s** d**
Tarih: 15 Ekim 2022

Yorum: muhteşem bir tayt 52 kg s beden ve harika alın derim
Tarih: 17 Temmuz 2022

Yorum: bayanların en sevdiği tayt olabilir gerçekten 1 beden küçük gösteriyor:)
İsim: m** b** k**
Tarih: 21 Ocak 2022

Yorum: Kızım için aldım. Süper bir tayt. Çok beğendik.
İsim: N** P**
Tarih: 24 Nisan 2023
Beden: Bilgi Yok

Yorum: Çok güzel fakat çok sıkıyor bir beden büyük almalıymışım
İsim: Ş** G**
Tarih: 26 Haziran 2023
Beden: Boy:165cm

Yorum: Aşırı toparlaycı değil ama beğendim ben tam kalıp alınmalı bir beden küçük alsam olmazmış
İsim: T** Ş**
Tarih: Elite Üye
Beden: 26 Nisan 2022

Yorum: kesinlikle gözünüz kapalı alabilirsiniz parasını sonuna kadar hak ediyor kalitesi 10/10 yani bende her çeşiti var cok guzel toparlıyor aynı zamanda cok kısa surede de geliyor cok hızlı paketlemede süper tsk ederim
İsim: Filiz K.
Tarih: 23 Haziran 2022

Yorum: 17. boy 62 kg L-Xl beden aldim tayt çok güzel ama çorap gibi duruyor
İsim: T** T**
Tarih: 01 Ekim 2021

Yorum: Kendi bedeninizi alın
İsim: B** I**
Tarih: 12 Ocak 2023

Yorum: Bedeninizde alin
Tarih: 30 Nisan 2022

Yorum: neden bilmiyorum ama ikinci giyişimde pamuklandı, tayt cok rahat ben beden kalmadı diye large almıştım tam beden almalısınız
İsim: H** S** D**
Tarih: 13 Mart 2023

Yorum: s-m beden aldım küçük geldi valla. m bedenler mlye yönelin derim
İsim: S** S**
Tarih: 20 Ocak 2023

Yorum: 170-96 tam oldu l-xl aldım kumaşı acayip yumuşak tam sarıyor vücudu
İsim: Buse K.
Tarih: 04 Mayıs 2023
Beden: Boy:172cm

Yorum: 46 kiloyum en küçük bendenini aldim cok guzel oldu
İsim: e** p**
Tarih: 02 Ekim 2021

Yorum: kumaşı ve bedeni sarısı harika. üç rengini de aldım hepsine de yorum yapıyorum gönül rahatlığıyla alabilirsiniz kendi bedeninizi.
İsim: H** Ş**
Tarih: 23 Ekim 2021

Yorum: Cok kaliteli ve sıkı bir tayt. Sporda cok severek giyiyorum
İsim: E** P** A**
Tarih: 15 Mart 2023

Yorum: Çok rahat. Pilates yaparken çok rahat ettim. Bedeniniz M ise kesinlikle m/l tercih edin. s/m biraz dar.
İsim: J** C**
Tarih: 19 Ocak 2022

Yorum: Gerçekten aşırı iyi kendi bedeninizi almanızı tavsiye ederim
İsim: T** G**
Tarih: 28 Nisan 2023
Beden: Boy:158cm

Yorum: Ürün biraz dar ancak dokusu çok güzel. Bir beden büyük alınabilir
İsim: B** İ**
Tarih: 11 Aralık 2022

Yorum: 164 boy 54 kilo s beden aldım tam oldu
Tarih: 26 Ocak 2022

Yorum: Tam fiyat performans ürünü 169 tl için gayet iyi, beli baya yüksek boyum162 kilom 68 l-xl aldım tam oldu gayet rahatım içinde fiyatına göre alınacak bir ürün
İsim: E** Ş**
Tarih: 05 Aralık 2022

Kadın Siyah Yüksek Bel Dikişsiz Fitilli Toparlayıcı Spor Tayt Merak Edilen Konular

Soru: Merhaba, kumaş esnekmi? Bazı taytalrda giyimi zor oluyorda
Cevap: Merhabalar. Toparlayıcı, esnek ve nefes alabilen kumaştan imal edilmektedir.

Soru: s/m beden ne zaman gelecek
Cevap: Merhabalar. Kısa süre içerisinde stok girişi planlamaktayız. Gelince haber ver butonuna tıklayarak stok girişi olduğu anda haberdar olabilirsiniz. İlginiz için çok teşekkür ederiz.

Soru: iç gösterir mi
Cevap: Merhabalar. Ürün iç göstermeyen opak bir kumaştan imal edilmiştir.

Soru: Merhaba. Siyah taytın S/M bedeni ne zaman stoka girer?
Cevap: Merhabalar. Kısa süre içerisinde stok girişi planlamaktayız. İlginiz için çok teşekkür ederiz.

Soru: ürün boy kaç cm?
Cevap: Merhabalar. Doğru beden seçimi için ürün imajlarının sonunda yer alan beden tablosunu referans almanızı rica ederiz.

Soru: merhabalar, m bedeni ne zaman gelecek acaba?
Cevap: Merhabalar. Kısa süre içerisinde stok girişi planlamaktayız. İlginiz için çok teşekkür ederiz.

Soru: merhaba stoklari ne zaman guncellenir acaba?

Soru: Belinde lastik varmıdır
Cevap: Merhaba , bek kısmı lastiklidir

Soru: Kışlık mı acaba?
Cevap: Merhabalar. 4 mevsim giyilebilen bir kumaştan üretilmektedir. İlginiz için çok teşekkür ederiz.

Soru: merhabalar yazın için uygun mudur kumaşı ?
Cevap: Merhabalar. Evet, yaz mevsimi için uygun bir kumaştan imal edilmiştir.

Soru: ürünü aldım da bugün kargoya verir misiniz
Cevap: Merhabalar. Kargo saatinden önce gelen siparişleri aynı gün kargoya teslim etmeye çalışıyoruz

Soru: merhaba urunu yazin giymeyi dusunuyorum da yakar mi acaba kumasi cok kalin mi
Cevap: Merhabalar. 4 mevsim giyilebilen bir kumaştan üretilmektedir. İlginiz için çok teşekkür ederiz.

Soru: kısa olanı varmıdır
Cevap: Merhabalar. Trendyol mağazamızı inceleyebilirsiniz. İlginiz için teşekkür ederiz.

Soru: Merhaba S/M bedeni ne zaman gelir
Cevap: Merhabalar. Kısa süre içerisinde stok girişi planlamaktayız. Gelince haber ver butonuna tıklayarak stok girişi olduğu anda haberdar olabilirsiniz. İlginiz için çok teşekkür ederiz.

Soru: Merhab sıyah rengın s m bedeni ne zmn stoklarda olacaktır.

Soru: Xs-s ne zaman gelecek

Soru: Yaz için giyilebilir mi?
Cevap: Merhabalar. Evet yaz için uygun bir üründür

Soru: s/m beden ne zaman gelir acaba?
Cevap: Merhabalar. Bu hafta içerisinde stok girişi planlamaktayız. İlginiz için çok teşekkür ederiz.

Soru: kalınlığı nasil spora uygun mu
Cevap: merhaba spor için uygundur kumaş kalınlığı normaldir

Soru: Merhabalar l bedenini almıştım çok memnun kaldım ama boyu biraz uzun geldi acaba s/m bedeninin boyu ile l/xl bedeninin boyu arasındaki fark nedir
Cevap: Merhabalar. Ürün ölçüleri ve doğru beden seçimi için ürün resimlerinin sonunda yer alan beden tablosunu referans alabilirsiniz. İyi günler dileriz

Kadın Siyah Yüksek Bel Dikişsiz Fitilli Toparlayıcı Spor Tayt Ürün Görselleri

Kadın Siyah Yüksek Bel Dikişsiz Fitilli Toparlayıcı Spor Tayt En Uygun Satış Linki

Hakkımızda

• Enuygunfirmalar.com, kullanıcıların her türlü ürünün en uygun fiyatlarını bulmalarına yardımcı olan bir forum platformudur. Gönüllü üyelerimiz tarafından sağlanan bilgilerle alışveriş deneyiminizi geliştirmeyi hedefliyoruz. Ancak, burada sunulan bilgilerin doğruluğunu garanti edemeyiz. Kullanıcıların, alışveriş yaparken kendi araştırmalarını yapmaları önemlidir. En iyi fırsatları keşfedin, fakat kararlarınızı dikkatli bir şekilde verin!

Hızlı Linkler

Kullanıcı Menüsü