Kadın Siyah Yüksek Bel Fitilli Toparlayıcı Interlok Örme Kumaş Çapraz Bel Detaylı Kadın Tayt En İyi Fiyatı Nerede Bulabilirim ?

Tugba

Yeni Üye
BaYaN
15 Eyl 2023
236
0
0
Kadın Siyah Yüksek Bel Fitilli Toparlayıcı Interlok Örme Kumaş Çapraz Bel Detaylı Kadın Tayt Alınması Gereken Bir Ürün Mü?
Kadın Siyah Yüksek Bel Fitilli Toparlayıcı Interlok Örme Kumaş Çapraz Bel Detaylı Kadın Tayt Şu Andaki Değeri 345.0 Tl'den Trendyolda Satıştadır.

Kadın Siyah Yüksek Bel Fitilli Toparlayıcı Interlok Örme Kumaş Çapraz Bel Detaylı Kadın Tayt Kullanıcıların Memnuniyeti Nasıl?

Kadın Siyah Yüksek Bel Fitilli Toparlayıcı Interlok Örme Kumaş Çapraz Bel Detaylı Kadın Tayt Hakkında yaklaşık 65 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.5 .

Kadın Siyah Yüksek Bel Fitilli Toparlayıcı Interlok Örme Kumaş Çapraz Bel Detaylı Kadın Tayt Ürün Tanıtımı

Kadın Siyah Yüksek Bel Fitilli Toparlayıcı Interlok Örme Kumaş Çapraz Bel Detaylı Kadın Tayt Ürününün Satıcısı, Saraylı Kadın Siyah Yüksek Bel Fitilli Toparlayıcı Interlok Örme Kumaş Çapraz Bel Detaylı Kadın Tayt ürününü 345.0 Tl'ye Trendyolda Bulunur.

Kadın Siyah Yüksek Bel Fitilli Toparlayıcı Interlok Örme Kumaş Çapraz Bel Detaylı Kadın Tayt Son Yorumlar
345.0 Tl ye satışta olan Kadın Siyah Yüksek Bel Fitilli Toparlayıcı Interlok Örme Kumaş Çapraz Bel Detaylı Kadın Tayt Hakkında yapılan Son yorumlar aşağıdadır. Bu yorumlar doğrulanmamıştır. En doğru bilgiyi satış sayfasının yorumlar bölümünden alabilirsiniz.
65 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.5

Yorum: ürün gerçekten çok rahat ve tam beden alın tavsiye ederim. ayrıca o tatlı notunuz ve o küçük hediyeniz için çok teşekkür ederim.
İsim: N** Ö**
Tarih: 24 Ocak 2024
Beden: Beden:L
Satıcı: Cici Kadın

Yorum: fotoğrafta göründüğü gibi gayet kaliteli .Kendi bedeninizi alabilirsiniz kumaşı yumuşak ve beli sarıyor korse olarak kullanmak istiyorsanız bir beden küçük alabilirsiniz
İsim: M** K**
Tarih: 28 Aralık 2023
Beden: Beden:XS

Yorum: Kalitesi, kumaşı, duruşu harika çok beğendimm. Anneme siyahından, kendime de farklı rengini sipariş verdim hemen🥰 Hediyeniz için de çok teşekkür ederim çok güzeldi
İsim: **** ****
Tarih: 20 Ocak 2024
Beden: Beden:XL

Yorum: 5 yıldız daha olsa verirdim beli cok güzel sarıyor vücudu güzel topluyor tam bedeninizi alabilirsiniz kesinlikle tavsiye ediyorum harika bi tayt
Tarih: 22 Aralık 2023
Beden: Beden:M

Yorum: Ürün gayet başarılı. Bedenime uygun. Kargo hızlı. Hediyeniz için de teşekkür ederim :)
İsim: Umay S.
Tarih: 23 Ocak 2024

Yorum: notunuz için teşekkür ederimmm ürün çok güzel rahat 40 bedenim M aldım tam oldu
İsim: E** K**

Yorum: Güzel paketleme not için hediye için ayrı ayrı teşekkür ediyorum
İsim: S** D**
Tarih: 18 Ocak 2024
Beden: Boy:164cm

Yorum: Kumaşı çok sert değil ama toparlıyor. Bel detayına bayıldım . Fiyat performans ürünü . Yanında küçük tatlı bir hediye yalamışlar teşekkür ederim.
İsim: G** K**
Tarih: 13 Ocak 2024
Beden: Boy:180cm

Yorum: Çok kalın değil bunu bilerek alın fiyat performans ürünü belli ki ince bir satıcı notu ve hediyesi icin çok teşekkürler dolabınızda bulunmalı bir ürün
İsim: M** Ü**
Tarih: 16 Ocak 2024
Beden: Boy:173cm

Yorum: Çok beğendim, yumuşak bir kumaşı var, kalite fiyat oranı çok iyi. Sipariş ettiğim beden tam uydu. Severek kullanacağım. Teşekkürler👍
İsim: Yeşim Ş.
Tarih: 11 Ocak 2024

Yorum: ürün çok güzel ben sporda gitmek için almıştım ama sporda giymek için fazla kısa ve açık ama güzel fiyat performans ürünü
İsim: A** Ö**
Tarih: 17 Ocak 2024

Yorum: gayet başarılı. hediyeniz icin de teşekkürler.

Yorum: Çok beğendim, dokusu ve duruşu çok güzel
İsim: B** E**
Beden: Boy:163cm

Yorum: Ürünün kalitesini beğendim tereddüt etmeden alabilirsiniz 🙏🏼
İsim: Fatma K.

Yorum: Hediyyeye göre teshekkürler!😊
Beden: Beden:S

Yorum: Hem rahat, hem şık ve esnek, kasmıyor, çok sevdim. Lacivertini de aldım onun fotoğrafını ekliyorum. Tam beden.
İsim: G** D**
Beden: Boy:168cm

Yorum: Ürünler harika çok begendim satıcı ilgili ve özenliydi ufak hediyeler içinde teşekkür ediyorum
İsim: S** S**
Tarih: 08 Şubat 2024

Yorum: Kumaşı ve duruşu mükemmel tam bedeninizi alın
İsim: Şafak Y.
Tarih: 21 Şubat 2024
Beden: Beden:L

Yorum: TEK KELIMEYLE BAYILDUM ! ben normalde pek tayt giymiyorum ama bu tayt o kadar güzel ve rahatki bundan sonra giyicem sanırım. Almayı düsunenlere tavsiyemdir, ben 172 80 kilo xl aldım. Tatlı notunuz icinde tesekkur ederim <3
İsim: S** K**
Tarih: 21 Şubat 2024

Yorum: Ürün çok güzel ve kullanışlı. Satıcı çok ince. Güzel hediyeniz için de teşekkür ederim. Bereketli kazançlarınız olsun.
İsim: ı** k**
Tarih: 14 Şubat 2024

Yorum: Çok beğendim hediyeniz ve notunuz için teşekkür ederim.
İsim: Ö** B**
Tarih: 20 Şubat 2024

Yorum: Gerçekten çok kaliteli bir ürün, tatlış hediye için teşekkürler ☺
İsim: Ö** G**
Tarih: 20 Şubat 2024
Beden: Boy:165cm

Yorum: çok çok ince arkadaşlar, hediye için teşekkürler, 1.70/58 M, BİR BEDEN KÜÇÜK ALIN
İsim: E** S**
Tarih: 25 Ocak 2024

Yorum: Ürün bı harıka tam bır performans ürünü hedıye ıcın ayrıca tesekur ederım
İsim: Yıldız H.
Beden: Boy:165cm

Yorum: çok güzel bir ürün geleli iki gün olmuştu yeni giymek nasip oldu üzerinizde sanki yokmuş gibi bir tayt hareket kısıtlılığı falan hiç yok vücudumu direk sardı bosluktur kaymadir hiç bir sorun yok tayta kesinlikle alın aldırın. FİYATINA GÖRE COK FAZLA İYİ 🤌🏻👏🏻
İsim: h** O**
Tarih: 27 Ocak 2024

Yorum: ürün elime ulaştı çok beğendim hediyeniz için teşekkürler.
İsim: k** e**
Tarih: 22 Şubat 2024

Yorum: görseldekinin aynı hiç bukadar iyi beklemiyordum.yumuşacık.inanılmaz rahat.tqm bedeninizi alabilirsiniz.
İsim: ş** t**
Tarih: 06 Şubat 2024
Beden: Beden:2XL

Yorum: TEŞEKKÜR EDERİM BEĞENDİM
İsim: Y** C**
Tarih: 25 Ocak 2024

Yorum: Sporda kullanıyorum güzel rahat
İsim: Canan K.
Tarih: 20 Mayıs 2024

Yorum: Çok rahat kaliteli tam beden
İsim: G** S**
Tarih: 09 Mart 2024
Beden: Boy:160cm

Kadın Siyah Yüksek Bel Fitilli Toparlayıcı Interlok Örme Kumaş Çapraz Bel Detaylı Kadın Tayt Ürüne İlişkin Sorular

Soru: Sporda giyilirmi
Cevap: Merhaba,esnek olduğu için bazı müşterilerimiz sporda da giymeyi tercih ediyorlar.Mutlu günler dileriz.

Soru: merhaba basen 112 bel 79 kumasta 42 beden giyiyorum.boy 171 kilo 73 kac beden almaliyim
Cevap: Merhaba,toparlayıcı olmasını istiyorsanız S Beden öneririz, üzerinizde rahat ve tam beden olsun dilerseniz M Beden almanızı öneririz,mutlu günler dileriz.

Soru: 157 52 kilo hangisini tercih edersiniz
Cevap: Merhaba,XS Beden tercih edebilirsiniz.Mutlu akşamlar dileriz.

Soru: İçi pamuklu mu
Cevap: Merhaba bu modelimiz şardonsuz ama resmin üzerinde aynı model olup şardonlu olan var resmin üzerinde şardonlu yazanı alabilirsiniz.Mutlu geceler dileriz.

Soru: çok çok teşekkür ediyorum ilginiz için kolay gelsin
Cevap: Bizde çok teşekkürederiz.Mutlu akşamlar...

Soru: boyum 1.61 kilo 50 kaç beden olur
Cevap: Merhaba,XS beden alabilirsiniz. İyi günler dileriz...

Soru: Kışlık mı acaba
Cevap: Merhaba, Mevsimlik bir üründür tam kışlık isterseniz üzerinde şardonlu yazanı almanızı öneririz.Sağlıklı ve mutlu günler dileriz.

Soru: İyi günler! Toptan satış mevcut mu?
Cevap: Merhaba ,evet mevcut

Soru: 1.58 boy 55 kilo hangi bedeni almalıyım
Cevap: Merhaba,SBeden almanızı öneririz.Mutlu akşamlar dileriz.

Soru: merhaba ürününüz kışın kullanılabilir mi
Cevap: Merhaba,bu ürünümüz mevsimlik tir .Dilerseniz aynı modelin şardonlu tam kışlık olanıda var mağazamızda,onu tercih edebilirsiniz.Mutlu akşamlar dileriz.

Soru: hayırlı işler efendim Bu ürün Spor için uygun mudur dışarıda Giyim için uygun mudur öğren ebilir miyim hayırlı işler efendim
Cevap: Hayırlı günler ,ürünlerimiz hem spor yapmaya hemde dışarıda giyinmeye uygundur.Mutlu günler dileriz.

Soru: Merhaba.1.64 boy 63 kilo hangi beden önerirsiniz?
Cevap: Merhaba ,biraz toparlasın istiyorsanız S beden ,tam rahat olsun istiyorsanız M beden almanızı öneririz.Mutlu günler dileriz.

Soru: kumaşı kalın mı yazın giyebilir miyiz?
Cevap: merhaba. kumaş kalın değil .yazında bu kumaşı üretip satıyoruz.

Soru: Merhaba boyum 1.74 56 kiloyum kaç beden olur?
Cevap: Merhaba,XS almanızı öneririz.Mutlu günler dileriz.

Soru: Merhabalar bel 103 basen 115-120 arası hangi bedeni önerirsiniz
Cevap: meerhaba. 2xl beden uygun olur

Soru: 1.55 boy 59 kilo hangi beden almalıyım
Cevap: Merhaba, Toparlayıcı sıkılıkda olsun istiyorsanız S beden, Rahat olmasını istiyorsanız M beden almanızı öneririz.Sağlıklı ve mutlu günler dileriz.

Soru: Merhabalar 164 boy 54 kilo kaç beden olur
Cevap: Günaydın,XS beden alabilirsiniz.Mutlu günler dileriz.

Soru: Merhaba 1.60 boy 93 kilo kam benden uygun olur acaba
Cevap: Merhaba,biraz toparlanmasını istiyorsanız XL beden,tam ve rahat olsun istiyorsanız 2XL beden almanızı öneririz.Mutlu geceler dileriz.

Soru: 1.60 boy 77 kilo kaç beden almalıyım ?
Cevap: Merhaba,taytın biraz toparlamasını istiyorsanız XL beden almanızı,rahat olmasını istiyorsanız 2XL beden almanızı öneririz.Mutlu akşamlar dileriz

Soru: merhaba, 175cm ve 57 kiloyum, hangi bedeni seçebilirim? spora gitmek için iyi mi?
Cevap: Merhaba,XS beden almanızı öneririz.Sipor için uygunluğu orta derecededir.Mutlu günler dileriz.

Kadın Siyah Yüksek Bel Fitilli Toparlayıcı Interlok Örme Kumaş Çapraz Bel Detaylı Kadın Tayt Ürünün Detaylı Resimleri

Kadın Siyah Yüksek Bel Fitilli Toparlayıcı Interlok Örme Kumaş Çapraz Bel Detaylı Kadın Tayt En Uygun Satış Linki

Hakkımızda

• Enuygunfirmalar.com, kullanıcıların her türlü ürünün en uygun fiyatlarını bulmalarına yardımcı olan bir forum platformudur. Gönüllü üyelerimiz tarafından sağlanan bilgilerle alışveriş deneyiminizi geliştirmeyi hedefliyoruz. Ancak, burada sunulan bilgilerin doğruluğunu garanti edemeyiz. Kullanıcıların, alışveriş yaparken kendi araştırmalarını yapmaları önemlidir. En iyi fırsatları keşfedin, fakat kararlarınızı dikkatli bir şekilde verin!

Hızlı Linkler

Kullanıcı Menüsü