Kadın Siyah Yüksek Bel İspanyol Paça Likralı Tayt TYT-19000079 Alınmaya Değer Mi ?

GökyüzüRuhu

Bilgili
9 Ağu 2023
281
0
0
Kadın Siyah Yüksek Bel İspanyol Paça Likralı Tayt TYT-19000079 Tavsiye Eder Misiniz?
Kadın Siyah Yüksek Bel İspanyol Paça Likralı Tayt TYT-19000079 Şimdiki Fiyatı Ile 274.99 Tl'den Trendyolda Satıştadır.

Kadın Siyah Yüksek Bel İspanyol Paça Likralı Tayt TYT-19000079 Gerçekten İyi Mi?

Kadın Siyah Yüksek Bel İspanyol Paça Likralı Tayt TYT-19000079 Hakkında yaklaşık 136 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.4 .

Kadın Siyah Yüksek Bel İspanyol Paça Likralı Tayt TYT-19000079 Teknik Detaylar

Kadın Siyah Yüksek Bel İspanyol Paça Likralı Tayt TYT-19000079 Ürününün Satıcısı, Olalook Kadın Siyah Yüksek Bel İspanyol Paça Likralı Tayt TYT-19000079 ürününü 274.99 Tl'ye Trendyolda Satılıyor.

Kadın Siyah Yüksek Bel İspanyol Paça Likralı Tayt TYT-19000079 Kullanıcı Geri Dönüşleri
274.99 Tl ye satışta olan Kadın Siyah Yüksek Bel İspanyol Paça Likralı Tayt TYT-19000079 Hakkında yapılan Son yorumlar aşağıdadır. Bu yorumlar doğrulanmamıştır. En doğru bilgiyi satış sayfasının yorumlar bölümünden alabilirsiniz.
136 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.4

Yorum: 1.74 boy 56 kiloyum.s beden aldim..muhtesem oldu.boyu bana gore tam geldi.mevsimlik bir urun ama ben icine kalin corapla giydim.
İsim: S** T**
Tarih: 08 Şubat 2023
Beden: Beden:S
Satıcı: Trendyol - Olalook

Yorum: tam beden alabilirsiniz
İsim: Elmas Y.
Tarih: 25 Ocak 2023
Beden: Beden:M

Yorum: M beden ve kalçalı yapım olduğundan L almak istedim kalmamıştı. XL aldım kalça tam ama beli biraz bol oldu. Belini ve boyunu terzide yaptıracağım. Boyum 165 kilom 65.
İsim: y** g**
Tarih: Elite Üye
Beden: 17 Şubat 2023

Yorum: 160 boy 50 kg s beden tam oldu güzel ürün
İsim: B** T**
Tarih: 04 Nisan 2023

Yorum: bi paçasında dikiş hatası var ama belli olmuyor pek. boyu uzun 162ye göre. yıkayınca biraz çeker bence o zaman tam olabilir. kumaşı ince değil orta kalınlıkta çok soğuklarda çorapla giyilir. kalitesini beğendim
İsim: C** D**
Tarih: 27 Ocak 2023
Beden: Beden:L

Yorum: Her rengi alınır bu pantolonun çöl güzel tam bedeninizi alın
İsim: D** B**
Beden: 30 Ocak 2023

Yorum: Çok rahat ve kullanışlı👍🏻 tayt giyemeyen biri olarak aşırı rahat ettiğim tek tayt 😍 tam bedeninizi alabilirsiniz
İsim: T** Ş**
Tarih: 19 Haziran 2023
Beden: Bilgi Yok

Yorum: boy 168,kilo 58 m beden aldim.kumas dokusu mukemmel,coraplida corapsiz da giyilebilir güzel ürün.tam bedeninizi alın
İsim: **** ****
Tarih: 20 Şubat 2023
Satıcı: Trendyol

Yorum: çok güzel bayıldım kalitesi kuması fiyatına göre super
İsim: N** N**
Tarih: 05 Ocak 2023

Yorum: Ailecek bayıldık çok güzel bi ürün
İsim: H** B**
Tarih: 12 Ocak 2023

Yorum: Tam bedeninizi alın kumaşı çok güzel
İsim: Nahide B. T.
Tarih: 24 Ocak 2023
Beden: Beden:XS

Yorum: Ben hamile olduğum için bir beden büyük oldum rahatlıkla alabilirsiniz
İsim: M** K**
Tarih: 06 Mart 2024
Beden: Boy:172cm

Yorum: Aşağı doğru dikiş biraz öne doğru kayıyor yani yamuk bence ama iade etmekle uğraşmıcam. Paçalarda fazla uzun
İsim: Y** A**
Tarih: 23 Ağustos 2024
Beden: Beden:XL

Yorum: Çok beğendim şuan ikinci yedeği almadığıma çok pişmanım…. Bedenim kalmamış bekliyorum😍
İsim: D** F**
Tarih: 25 Mart 2023

Yorum: Ürün güzel ama bana olmadı iade edeceğim. Boyum 1.64 kilom 85.Kalçadan dar geldi ve boyu uzun geldi.
İsim: e** a**
Tarih: 13 Ocak 2023

Yorum: pantolon çok güzel ama büyük geldi iade edip küçüğünü alıcam kumaşı çok güzel tayt pantolon bir beden küçük alın derim..
İsim: S** K**
Tarih: 09 Aralık 2023

Yorum: Bedeni kumaşı ve modeli çok güzel kargo hızlıydı
İsim: k** k**
Tarih: 14 Ocak 2023

Yorum: süper teşekkür ederim
İsim: Ö** G**
Tarih: 17 Ocak 2024

Yorum: Çok beğendim. Kaliteli
İsim: N** T**
Tarih: 24 Ocak 2023

Yorum: kalibi kaliyesi guzel. tam beden aldim ustu tayt gibi oldu. alti ispanyol paca. belki bir beden buyuk alinabilir
İsim: H** S**
Beden: 28 Ocak 2023

Yorum: Bugüne kadar aldığım en güzel ürün belki de. Kumaşı çok kaliteli aşırı rahat. Benim belim ince bacak boyum uzun olduğu için kendime göre bu tarz bişeyi asla bulamazdım. Bu sorunu yaşayanlar için kurtarıcı parça. İster ev giyim ister dışarısı için kullanabilirsiniz. İkincisini istedim. Boyum 171 kilom 52 xs aldım mükemmel oldu
İsim: B** Y**
Tarih: 01 Şubat 2023

Yorum: Kumaş kalitesi çok güzel. 1.58 boy 58 kiloyum S benden aldım ancak M daha iyi dururdu çok esnek bir kumaş değil.
İsim: F** A**
Tarih: 30 Ocak 2023

Yorum: Çok kaliteli kız kardeşim kolay beğenmez ama bayıldı ikinciyi sipariş verdik kesinlikle alınmalı 🥰
İsim: Ş** P**
Tarih: 16 Mart 2023

Yorum: Çok rahat. Günlük kullanıma uygun pantolon gibi
İsim: G** N** C**
Tarih: 12 Mart 2023

Yorum: Tek kelime ile MUHTEŞEMM her dolapta kesinlikle olmalı kurtarıcı rahat bir parça, 2. sini alıcam 😍
Tarih: 10 Mayıs 2024
Beden: Boy:163cm

Yorum: çok güzel durdu kesinlikle hatları belli etmiyor paçaları biraz uzun geldi ama ufak bi işlemle halledilebilir
İsim: E** S**
Tarih: 02 Şubat 2023

Yorum: Kumaşı tok kaliteli boyu biraz uzun
Tarih: 17 Ocak 2023

Yorum: Görselle birebir ürünüm hızlıca iletildi. Teşekkür ederim.
İsim: Meltem D.
Tarih: 13 Şubat 2023

Yorum: Beğendim çok rahat
İsim: s** b** e**
Tarih: 22 Aralık 2023
Beden: Boy:172cm

Yorum: gayet guzel duruyor
Tarih: 19 Şubat 2024

Kadın Siyah Yüksek Bel İspanyol Paça Likralı Tayt TYT-19000079 Sıkça Sorulan Sorular

Soru: renkleri mevcut mu
Cevap: Değerli Müşterimiz, Olalook'u tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.Şu anda üretimde değildir maalesef.

Soru: kumaş tüylenme ve diz yaparmi
Cevap: Değerli müşterimiz, uzun süreli kullanımda yapabilir.

Soru: Parlak mı acaba
Cevap: Merhaba, dokusu parlak değildir, İlginiz için teşekkür ederiz.

Soru: Kumaşı ince mi kalın mı
Cevap: Değerli Müşterimiz, Olalook'u tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.Ürün kalın yapıdadır.

Soru: Merhaba, XL ne zaman gelecek?
Cevap: Değerli Müşterimiz, Olalook'u tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.Sirkülasyon sebebiyle net tarih belirtilememektedir. Şu anda üretimde değildir maalesef.

Soru: iyi günler fiyatlar güncellenicekmi acaba
Cevap: Değerli Müşterimiz, Olalook'u tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.Ürün fiyatları haftalık olarak güncellenmektedir.

Soru: Ürün stokta mı yok?
Cevap: Stoğu mevcut ürünler satışa sunulmaktadır.

Soru: Merhaba 68 kiloyum 1 60 boyum hangi beden olur
Cevap: Değerli Müşterimiz, Olalook'u tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.Beden tespitinizi yapabilmeniz için ürünün ölçüleri: Boy/Bel :106/33 cm; small bedendir. Bedenler arasında ortalama 1-2 cm ölçü değişikliği olmaktadır.Vücut ölçülerine göre beden ölçüleri değişiklik gösterebiliyor. Bu nedenle beden önerisinde bulunamıyoruz.İlginiz için teşekkür ederiz.

Soru: yorumlarda kumaş esnek değil yazıyor, esnek değil mi acaba?
Cevap: Değerli Müşterimiz, Olalook'u tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.Ürün esnek değildir.

Soru: Ürünün bedenleri gelecekmi tekrar
Cevap: Ürünlerimizin stokları belirli aralıklarla güncellenmektedir, stok geldiğinde haberdar olmak isterseniz "Gelince Haber Ver" özelliğini kullanıp takip edebilirsiniz.

Soru: merhaba içi şardonlu mudur? spor taytı gibi dokusu parlak mı?
Cevap: Değerli Müşterimiz, Olalook'u tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.Ürün şardonlu değildir. Dokusu parlak değildir, görseldeki gibidir.

Soru: 170 boy 65 kiloyum M beden mi yoksa L beden mi almaliyim?
Cevap: Değerli Müşterimiz, Olalook'u tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.Beden tespitinizi yapabilmeniz için ürünün ölçüleri: Boy/Bel :106/33 cm; small bedendir. Bedenler arasında ortalama 1-2 cm ölçü değişikliği olmaktadır.Vücut ölçülerine göre beden ölçüleri değişiklik gösterebiliyor. Bu nedenle beden önerisinde bulunamıyoruz.İlginiz için teşekkür ederiz.

Soru: Ürün çelik tayt kumaşımı boyu kaç cm kendi bedenimizi öi tercih edelim dar kalıp mı
Cevap: Değerli Müşterimiz, Olalook'u tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.Üründe esneme payı mevcuttur. Kalıbı normaldir. Yapısı çelik tayt kumaştır.Beden tespitinizi yapabilmeniz için ürünün ölçüleri: Boy/Bel :106/33 cm; small bedendir. Bedenler arasında ortalama 1-2 cm ölçü değişikliği olmaktadır.Vücut ölçülerine göre beden ölçüleri değişiklik gösterebiliyor. Bu nedenle beden önerisinde bulunamıyoruz.İlginiz için teşekkür ederiz.

Soru: Merhaba ürünün boyu tam olarak kaç cm acaba ?
Cevap: Değerli Müşterimiz, Olalook'u tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.Beden tespitinizi yapabilmeniz için ürünün ölçüleri: Boy/Bel :106/33 cm; small bedendir. Bedenler arasında ortalama 1-2 cm ölçü değişikliği olmaktadır.

Soru: Merhaba, ürünün xl bedeni stoklara ne zaman girer
Cevap: Ürünlerimizin stokları belirli aralıklarla güncellenmektedir, stok geldiğinde haberdar olmak isterseniz "Gelince Haber Ver" özelliğini kullanıp takip edebilirsiniz.

Soru: 44 kilo hangi beden olur ? xs olurmu

Soru: Merhaba S bedeni ne zaman alacaksınız? satın almak istiyorum
Cevap: Değerli Müşterimiz, Olalook'u tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.Sirkülasyon sebebiyle net tarih belirtilememektedir. Şu anda üretimde değildir maalesef.

Soru: merhabalar ürününüz tam kalipmi iki beden arasında kalanlar hangi bedeni tercih etmeli
Cevap: Değerli Müşterimiz, Olalook'u tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.Beden tespitinizi yapabilmeniz için ürünün ölçüleri: Boy/Bel :106/33 cm; small bedendir. Bedenler arasında ortalama 1-2 cm ölçü değişikliği olmaktadır.

Kadın Siyah Yüksek Bel İspanyol Paça Likralı Tayt TYT-19000079 Detaylı Fotoğraflar

Kadın Siyah Yüksek Bel İspanyol Paça Likralı Tayt TYT-19000079 En Uygun Satış Linki

Hakkımızda

• Enuygunfirmalar.com, kullanıcıların her türlü ürünün en uygun fiyatlarını bulmalarına yardımcı olan bir forum platformudur. Gönüllü üyelerimiz tarafından sağlanan bilgilerle alışveriş deneyiminizi geliştirmeyi hedefliyoruz. Ancak, burada sunulan bilgilerin doğruluğunu garanti edemeyiz. Kullanıcıların, alışveriş yaparken kendi araştırmalarını yapmaları önemlidir. En iyi fırsatları keşfedin, fakat kararlarınızı dikkatli bir şekilde verin!

Hızlı Linkler

Kullanıcı Menüsü