Kadın Siyah Yüksek Bel Önü Çimalı Bol Paça Çift Cepli Eşofman Altı ALC-X7957 En İyi Fiyatı Nerede Bulabilirim ?

Derya

Yeni Üye
BaYaN
14 Eyl 2023
531
0
0
Kadın Siyah Yüksek Bel Önü Çimalı Bol Paça Çift Cepli Eşofman Altı ALC-X7957 Alanlar Memnun Mu?
Kadın Siyah Yüksek Bel Önü Çimalı Bol Paça Çift Cepli Eşofman Altı ALC-X7957 Mevcut Fiyatı 226.37 Tl Ye Trendyolda Satılıyor.

Kadın Siyah Yüksek Bel Önü Çimalı Bol Paça Çift Cepli Eşofman Altı ALC-X7957 Gerçek Kullanıcı Görüşleri Neler?

Kadın Siyah Yüksek Bel Önü Çimalı Bol Paça Çift Cepli Eşofman Altı ALC-X7957 Hakkında yaklaşık 620 Değerlendirme, Ortalama Puan: 3.8 .

Kadın Siyah Yüksek Bel Önü Çimalı Bol Paça Çift Cepli Eşofman Altı ALC-X7957 Ürün Özellikleri

Kadın Siyah Yüksek Bel Önü Çimalı Bol Paça Çift Cepli Eşofman Altı ALC-X7957 Ürününün Satıcısı, Trend Alaçatı Stili Kadın Siyah Yüksek Bel Önü Çimalı Bol Paça Çift Cepli Eşofman Altı ALC-X7957 ürününü 226.37 Tl'den Trendyolda Satıştadır.

Kadın Siyah Yüksek Bel Önü Çimalı Bol Paça Çift Cepli Eşofman Altı ALC-X7957 Yorum Ve Değerlendirmeler
226.37 Tl ye satışta olan Kadın Siyah Yüksek Bel Önü Çimalı Bol Paça Çift Cepli Eşofman Altı ALC-X7957 Hakkında yapılan Son yorumlar aşağıdadır. Bu yorumlar doğrulanmamıştır. En doğru bilgiyi satış sayfasının yorumlar bölümünden alabilirsiniz.
620 Değerlendirme, Ortalama Puan: 3.8

Yorum: cok iyiii assiri begendim bi beden büyük almistim tam oldu
İsim: **** ****
Tarih: 11 Mayıs 2022
Beden: Beden:M
Satıcı: Trendyol - Trend Alaçatı Stili

Yorum: ürünü sorunsuz şekilde teslim aldım.. L giyiyorum 168boy 62kilo. L aldım istediğim gibiydi. hafif salaş oldu..günlük pantolon gibide giyilir.tesekkurler.
Tarih: 06 Mayıs 2022
Beden: Beden:L

Yorum: 147 boy 45 kiloyum 34 beden tam oldu, sadece boyu uzun geldi onu da tadilatla halletim. Mevsimlik bir kumaşı var, kumaş dokusu güzel.
İsim: A** Y**
Tarih: 01 Mayıs 2023
Beden: Bilgi Yok
Satıcı: Trendyol

Yorum: Güzel biraz bol olsun diyosanız bir beden büyük alın ama kalçası otursun derseniz kendi bedeniniz çok hoş duracaktır
İsim: İ** S**
Tarih: 22 Ocak 2023
Beden: Beden:S

Yorum: Yeri güzel 1 beden büyük alınmalı hatta 2 beden bile büyük alınabilir
Tarih: 01 Kasım 2022
Beden: Beden:XL

Yorum: 70 kilo XL çok güzel oldu
İsim: G** K**
Tarih: 11 Nisan 2023

Yorum: gayet iyi geldi 160-47ye s beden tam boyu bi tık uzun
İsim: A** F** K**
Tarih: 30 Kasım 2022

Yorum: yorumlarda bir beden büyük alın yazıyor du bende bir beden büyük aldım çok büyük oldu bedeninizi alın
Tarih: 25 Mayıs 2022

Yorum: Ürün tam göründüğü gibi tam bedeninizi alın duruşu modeli güzel oldu 👍
İsim: F** U**
Tarih: 12 Nisan 2023

Yorum: kumaşı güzel kendi bedeninizi alın.
İsim: G** G**
Tarih: 10 Mayıs 2022

Yorum: Kalıbı geniş. Bir beden küçük alınabilir.
İsim: E** D**
Tarih: 25 Haziran 2022

Yorum: L aldım ama m beden gibi çok dar beli var kumaşı da ince bunu bilerek almanızı tavsiye ederim
İsim: A** T**
Tarih: 07 Mart 2022
Beden: Beden:XL

Yorum: Merhaba ürün güzel tam beden alabilirsiniz
İsim: s** K**
Tarih: 13 Mart 2023

Yorum: Cok begendim cok guzel. Ama kendi begeninizde 1beden buyuk alinabir
İsim: E** U**
Tarih: 19 Aralık 2022

Yorum: Ürün güzel ama s aldığım halde çokken büyük gelid
Tarih: 12 Mayıs 2022

Yorum: L beden aldım çuval gibi geldi ayrıca kumaşı hiç iyi değil
İsim: M** K**
Tarih: 14 Mayıs 2022

Yorum: fotoğraftaki gibi gelmedi ve ilk yılmada küçüldü şimdi kardeşim giyiyor o memnun en azindan😁
Tarih: 18 Eylül 2024

Yorum: Çok güzel bir eşofman ablama da aldım tam beden
İsim: M** C**
Tarih: 07 Temmuz 2023
Beden: Boy:165cm

Yorum: Ürün şık duruyor, dışarı çıkarken de giyebilirisiniz, beli biraz dar, bir beden büyük alınabilir.
İsim: a** d** e**
Tarih: 18 Mayıs 2023

Yorum: Ben l beden aldım çok hol duruyor
İsim: G** Y**
Tarih: 04 Ocak 2024
Beden: Boy:156cm

Yorum: Çok güzel bir ürün. Kargo hızlıydı. Tam beden alın
İsim: M** B**
Tarih: 19 Ekim 2023
Beden: Boy:161cm

Yorum: Güzel ve rahat bir beden büyük alın
İsim: N** A**
Tarih: 20 Ocak 2024

Yorum: çooook beğendim. penyesi ince. dışarıda giymeye uyacak kadar şık. iç göstermiyor. modeli kalıbı çok iyi. yorumlara bakarak bir beden büyük aldım bana tam oldu. kendi bedeninizi almanız risk olabilir. üzerinize ya çok yapışır ya da içine giremeyebilirsiniz. bol paça olması pantolon hissi vermiş. tavsiye ederim.
Tarih: 10 Ağustos 2024

Yorum: Güzel sadece üzerinizde biraz bol olmasını istiyorsanız bir beden alabilirsiniz tamamen üstünüze yapışıyor çünkü
İsim: B** N** İ**
Tarih: 19 Nisan 2023

Yorum: Bir beden büyük almanızı öneririm. Onun dışında harika bir parça.
İsim: M** K**
Tarih: 19 Mart 2024
Beden: Boy:169cm

Yorum: kumaşı duruşu çok güzel sadece biraz sıktı 74 kg olarak xl aldım biraz sıktı ama olsun yine de çok güzel
İsim: E** Y** O**
Tarih: Elite Üye
Beden: 04 Mayıs 2023

Yorum: Güzel, ince tam yazlık. Ama inşallah tüylenmez. 163cm 57kg M beden tam oldu.
İsim: E** İ**
Tarih: 21 Mart 2024
Beden: Boy:163cm

Yorum: güzel tam beden
İsim: Y** Z**
Tarih: 05 Ağustos 2023
Beden: Boy:164cm

Yorum: Kumaşı çok güzel. Boyum 170 kilom 47, 34 beden aldım tam oldu.
Tarih: 29 Nisan 2023

Yorum: Kalıbı küçük. XL giymeme rağmen bana olmadı. L beden giyen anneme verdim o kullanacak. Rahat olduğunu söyledi. Ama bedene dikkat edin.
İsim: E** B** Y**
Tarih: 19 Haziran 2023
Beden: Boy:170cm

Kadın Siyah Yüksek Bel Önü Çimalı Bol Paça Çift Cepli Eşofman Altı ALC-X7957 Ürünle İlgili Sıkça Sorulan Sorular

Soru: Ürün esnek mi
Cevap: Esnektir efendim.

Soru: hangi kargoya verilir
Cevap: Merhabalar, Aras Kargo, Yurt İçi Kargo ve Trendyol Express(TEX) firmaları ile gönderim yapılmaktadır, bölgesel olarak değişiklik gösterebilir.

Soru: tüylenme yapıyır mu
Cevap: Hayır efendim yapmıyor.

Soru: merhaba ürünün paçası lastikli mi yoksa düz mü? yorumların bazılarında lastikli görünüyor
Cevap: Merhaba, ürün bol paçalıdır. İlginiz için teşekkür ederiz.

Soru: yazlik mi kumasi
Cevap: Merhabalar ürünümüz mevsimliktir.

Soru: Kaç iplik acaba
Cevap: Merhaba, bu bilgiye şu an ulaşamıyoruz. İlginize teşekkür ederiz.

Soru: merhaba 156 boy, 45 kilo için hangi beden uygun?
Cevap: Merhabalar; S beden almanızı tavsiye ederim. Keyifli alışverişler dilerim.

Soru: 160 boy 63 kilo mankende ki gibi oversize olmasi için hangi beden almalıyım
Cevap: Merhabalar; M beden almanızı tavsiye ederim. Keyifli alışverişler dilerim.

Soru: kaç iplik acaba
Cevap: Merhaba, 2 İpliktir. Mutlu alışverişler

Soru: siyahında ne zaman stok gelir
Cevap: Merhaba, ilginiz için teşekkür ederiz. Ürünlerimizin stokları belirli aralıklarla güncellenmektedir. "Gelince Haber Ver" özelliğini kullanarak stoklar yenilendiğinde haberdar olabilir, ürünü favorilerinize ekleyerek takip edebilirsiniz. Keyifli alışverişler dileriz.

Soru: boyu ne kadar
Cevap: Merhaba, incelemiş olduğunuz üründe cm olarak uzunluk bilgisine şu an ulaşamıyoruz fakat ürün regular boylardadır. İlginiz için teşekkür ederiz.

Soru: 1.60 boy 55 kiloyum bacaklarım kalın tayt gibi değil biraz bol olsun istiyorum hangi beden önerirsiniz
Cevap: Merhabalar; L beden almanızı tavsiye ederim. Keyifli alışverişler dilerim.

Soru: bacak uzunlu kaç cm?
Cevap: merhaba ürün ölçüleri henüz mevcut değil fakat manken ölçülerinden yola çıkarak dilerseniz tercihte bulunabilirsiniz Modelin Ölçüleri: Boy: 1.70, Göğüs: 80, Bel: 58, Kalça: 89, Beden: S/36/1

Soru: manken boyu ve pantolon boyunu öğrenebilirmiyim bazılarına manşetli gitmiş paçası öyle olmasın lütfen geniş istedim
Cevap: Merhaba manken boyu 1,70 cm götülfüğü gibi gelecek efendim

Soru: 157 boy 53kilo hangi beden alırsam iyi olur
Cevap: Merhabalar; S beden almanızı tavsiye ederim. Keyifli alışverişler dilerim.

Soru: merhaba ürün çeker mi
Cevap: Merhabalar yıkama talimatlarına dikkat edilmek koşuluyla çekme yapmayacaktır.

Soru: İç bacak boyunu öğrenebilir miyim
Cevap: Merhabalar maalesef şuan bu bilgiye sahip değilim. Boy ve kilonuzu söyleyebilirseniz size uygun bedeni tavsiye edebilirim. Keyifli alışverişler dilerim.

Soru: 11 Kasım da 2 adet aldım hala bir gelişme yok ne zaman göndermeyi düşünüyorsunuz merak ettim.
Cevap: Merhabalar, Siparişiniz Trendyol tarafından gönderilmektedir. Satıcı olarak sipariş gönderiminde kargo ile bir bağlantımız yoktur. Kargolarınız hakkında bilgiyi Trendyol Müşteri Hizmetlerinden detaylı olarak öğrenebilirsiniz.

Soru: mankenin üzerindeki bluz nerden
Cevap: Merhaba bixim ürünümüz şu an malesef tükendi

Soru: Lütfen görselde ki ürün gelsin paçaları lastikli istemiyorum
Cevap: Merhabalar; Ürün görseldekiyle birebir aynı ve sorunsuz şekilde size iletilecektir. Keyifli alışverişler dilerim.

Kadın Siyah Yüksek Bel Önü Çimalı Bol Paça Çift Cepli Eşofman Altı ALC-X7957 Ürüne Ait Fotoğraflar

Kadın Siyah Yüksek Bel Önü Çimalı Bol Paça Çift Cepli Eşofman Altı ALC-X7957 En Uygun Satış Linki

Hakkımızda

• Enuygunfirmalar.com, kullanıcıların her türlü ürünün en uygun fiyatlarını bulmalarına yardımcı olan bir forum platformudur. Gönüllü üyelerimiz tarafından sağlanan bilgilerle alışveriş deneyiminizi geliştirmeyi hedefliyoruz. Ancak, burada sunulan bilgilerin doğruluğunu garanti edemeyiz. Kullanıcıların, alışveriş yaparken kendi araştırmalarını yapmaları önemlidir. En iyi fırsatları keşfedin, fakat kararlarınızı dikkatli bir şekilde verin!

Hızlı Linkler

Kullanıcı Menüsü