Kadın Siyah Yüksek Bel Toparlayıcı Bisikletçi Şortu Kısa Spor Tayt Biker Basics Tavsiye Eder Misiniz ?

Ela

Yeni Üye
BaYaN
14 Eyl 2023
538
0
0
Kadın Siyah Yüksek Bel Toparlayıcı Bisikletçi Şortu Kısa Spor Tayt Biker Basics Alınması Gereken Bir Ürün Mü?
Kadın Siyah Yüksek Bel Toparlayıcı Bisikletçi Şortu Kısa Spor Tayt Biker Basics Şu Anki Satış Fiyatı 309.5 Tl'ye Trendyolda Bulunur.

Kadın Siyah Yüksek Bel Toparlayıcı Bisikletçi Şortu Kısa Spor Tayt Biker Basics Kullanıcı Yorumları Nasıl?

Kadın Siyah Yüksek Bel Toparlayıcı Bisikletçi Şortu Kısa Spor Tayt Biker Basics Hakkında yaklaşık 1426 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.5 .

Kadın Siyah Yüksek Bel Toparlayıcı Bisikletçi Şortu Kısa Spor Tayt Biker Basics Ürünün Detayları

Kadın Siyah Yüksek Bel Toparlayıcı Bisikletçi Şortu Kısa Spor Tayt Biker Basics Ürününün Satıcısı, LOS OJOS Kadın Siyah Yüksek Bel Toparlayıcı Bisikletçi Şortu Kısa Spor Tayt Biker Basics ürününü 309.5 Tl Ye Trendyolda Satılıyor.

Kadın Siyah Yüksek Bel Toparlayıcı Bisikletçi Şortu Kısa Spor Tayt Biker Basics Kullanıcı Geri Bildirimleri
309.5 Tl ye satışta olan Kadın Siyah Yüksek Bel Toparlayıcı Bisikletçi Şortu Kısa Spor Tayt Biker Basics Hakkında yapılan Son yorumlar aşağıdadır. Bu yorumlar doğrulanmamıştır. En doğru bilgiyi satış sayfasının yorumlar bölümünden alabilirsiniz.
1426 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.5

Yorum: Bayıldım. toparlayor. 1.55 boy 53 kiloyum. s beden tam oldu.
İsim: **** ****
Tarih: 13 Eylül 2021
Beden: Beden:S
Satıcı: LOS OJOS

Yorum: cok rahat hiç sıkmıyor tam bedeninizi alabilirsiniz ben 60 kiloyum M beden aldım tam oldu..
İsim: Nurdan C.
Tarih: 11 Eylül 2022
Beden: Beden:M

Yorum: Bayıldım kalitesine. İndirimde aldım. Çok iyi.Bir beden büyük aldım basenli olduğum için tam oldu.
İsim: Gönül S.
Tarih: 15 Eylül 2021
Beden: Beden:XL

Yorum: çok güzel kaliteli kaymıyor bence bi beden küçük alın
İsim: i** r**
Tarih: 17 Temmuz 2021

Yorum: Efsane bir ürün bayıldım hep böyle bişey arıyordum bulamamıştım iyi ki önüme çıktı güzel toparlıyor benim bacaklatım biraz kalın ve taşar falan diye korktum ama hiç bir sorun olmuyor çok da rahat 1.67 boy 80 kiloyum xl beden aldım çokda rahat oldu herkese öneririm boyu düzimin biraz üstünde oldu
İsim: N** İ** K**
Tarih: 22 Eylül 2021

Yorum: bir beden büyük alınabilir
Tarih: 10 Temmuz 2021

Yorum: ba-yil-diimmmm hic bu kadar beklemiyodum cok kaliteli bi kumasi var ve bedeni tam oldu cok tesekkür ederim :)) boyum 157 kilom 56 ben M beden aldim cuk oturdu
İsim: Çiğdem S.
Tarih: 02 Temmuz 2021

Yorum: Ürün fiyat performans yönünden çok başarılı 38 beden giyiyorum kendi bedenimi aldım çok güzel oldu😍bacak kısımlarında kesme yapmadı çok yumuşak ve toparlayıcı bir kumaşı var
Tarih: 09 Temmuz 2021

Yorum: fiyat performans ürünü. İndirimden almıştım çok güzel toparlıyor ve çok rahat kendi bedeninizi alabilirsiniz
İsim: İ** N** G**
Tarih: 23 Temmuz 2021

Yorum: Xs beden aldım 49 kg tam oldu. Kalitesi çok güzel kesinlikle alın.
İsim: Ö** K**
Tarih: 01 Eylül 2021
Beden: Beden:XS

Yorum: Çok beğendimm Kumaş kalitesi çok güzel yüksek bel bacakta sıkma yaşamadım 34 beden aldım teşekkürler 🧡
Tarih: 09 Temmuz 2021
Beden: Beden:XS

Yorum: mükemmel tam beden
Tarih: 29 Nisan 2022

Yorum: cok rahat ve kullanisli, bir beden kucuk alinabilir
İsim: A** A**
Tarih: 15 Ekim 2021

Yorum: muhteşem bir tayt beden küçük alınmalı
İsim: C** O**
Tarih: 25 Haziran 2022
Beden: Beden:L

Yorum: Ben çok beğendim..🥰Çok rahat tam istediğim gib bi tayt.. verdiğiniz parayı hak ediyor kaliteli bi ürün👏 ..tam bedeninizi alın derim..👍👍.önceden İnternetten alışveriş yapmaya korkan ben..trendyolla bu korkum bitti..teşekkürler trendyol.🤗.
İsim: V** T**
Tarih: 06 Mayıs 2022

Yorum: Ürün beklediğimden daha kaliteli geldi. 165 boy 60 kg için M beden aldım harika oldu. Teşekkürler
İsim: M** E**
Tarih: 13 Temmuz 2021

Yorum: 1 _2hafta once pudra rengini denemek icin aldim.boyle rahat ince toparlarken sıkmayan bir tayt ilkkez buldum urun ilk geldiginde gozume cok kucuk gelmisti giyerken acilsa da sıkacak dedim ama yooookkk super bir urunle karsilastim bacaklar sıkmiyor yukari yigilmiyor katlanip kivrilmiyor. Ilk aldigim urunden memnun kalinca siyahini da alayim bir dahaDevamını Oku
İsim: Z** S**
Tarih: 07 Ağustos 2021

Yorum: kızıma aldım bir beden büyük aldım güzel oldu
İsim: eda ç.
Tarih: 05 Ağustos 2021

Yorum: çok şık ve rahat bir ürün tam bedeninizi alabilirsiniz
İsim: zarife a.
Tarih: 27 Nisan 2022

Yorum: Bu kadar rahat olacağını düşünmüyordum.. Çok sevdim.. Alt taraf L ama S aldım rahat oldu.. Teşekkürler 💕
İsim: Ö** D**
Tarih: 29 Eylül 2022

Yorum: Tam yazlık bir ürün. Paketlemesi de gayet iyiydi. Tam bedeninizi almanızı öneririm ama biraz daha toparlayıcı olsun beni sıksın derseniz bir beden küçüğünü almalısınız.
İsim: s** g**
Tarih: 13 Temmuz 2022

Yorum: Çok güzel bir tayt. Normalde xxl-xl arası giymeme ragmen xl sipariş etdim ve tam oldu , tam bedeninizi ala bilirsiniz. Kumaşı da ayrılıkta muhteşem😍
Tarih: 07 Temmuz 2021

Yorum: kaliteli ürün.. sıkı olsun diyorsanız bedeninizi alın
Tarih: 12 Mart 2022

Yorum: Beğendiiiimmm :) bedeninizi tercih edin
İsim: E** S**
Tarih: 06 Eylül 2022

Yorum: bedenim s veya 36 giyiyorum tum taytlarda, bence bu tayt xxs, bacagimdan bile zor girdi. kendi bedeninizden buyik almalisiniz.
Tarih: 11 Temmuz 2021

Yorum: Bu fiyata bu kalite efsane 163 boy 62 kilo M beden aldım cuk oturdu belim kalın biraz vücudum düz aynı kiloda vücudu daha orantılı olanlara da tam olcaktır
İsim: Ayşe I.
Tarih: 29 Ağustos 2021

Yorum: Çok beğendim bedenizi alabilirsiniz
İsim: T** Ç**
Tarih: Elite Üye
Beden: 21 Ağustos 2022

Yorum: Gayet rahat kendi bedeninizi alın
İsim: Betül A.
Tarih: 30 Haziran 2021

Yorum: Tam göründüğü gibi, bedeninizi almalısınız bence. Paketlenmesi çok temiz yapılmıştı hoşuma gitti. Tek rahatsız edici yanı bir kokusu var umarım yıkandığında geçer. Onun dışında her şey iyiydi.
İsim: a** e** p**
Tarih: 26 Temmuz 2021

Yorum: Bu markanın taytlarını severek kullanıyorum 168 boy 58 kiloyum S Beden aldım
Tarih: 20 Eylül 2021

Kadın Siyah Yüksek Bel Toparlayıcı Bisikletçi Şortu Kısa Spor Tayt Biker Basics Merak Edilenler

Soru: Merhaba diğer biker modeli ile arasında ne fark var teşekkürler
Cevap: Merhaba, bu üründe cep yoktur. İlginiz için teşekkür ederiz.

Soru: selamlar.. cepli modelleriyle beden farki var mı, sadece cepsiz aynı kesim mi?
Cevap: Merhaba, bedenler tam kalıptır. Kendi bedeninizi tercih edebilirsiniz.

Soru: hangi kargo
Cevap: Merhabalar. Trendyol Express ve Aras Kargo ile çalışmaktayız.

Soru: dışarıda giyiliyomu
Cevap: Merhaba, evet

Soru: Hangi kargo

Soru: ürün likralı mıdır
Cevap: Merhaba , ürün %90 polyester %10 spandex materyale sahiptir.

Soru: rengi parlak mi
Cevap: Merhabalar. Mat bir kumaştan üretilmiştir.

Soru: beyazı yokmu
Cevap: Merhaba, maalesef beyaz rengi bulunmamaktadır ancak talebiniz dikkate alınacaktır.

Soru: ic gösteriyormu
Cevap: Merhabalar. Ürün iç göstermeyen opak bir kumaştan imal edilmiştir.

Soru: S bedeni ne zaman gelir?
Cevap: Merhabalar. Kısa süre içerisinde stok girişi planlamaktayız. İlginiz için çok teşekkür ederiz.

Soru: Tayt Yazlık mı?
Cevap: Merhabalar. 4 mevsim giyilebilen bir kumaştan üretilmektedir. İlginiz için çok teşekkür ederiz.

Soru: hangi kargo ile gönderim yapıyorsunuz?

Soru: Boyum 1,58 kilom 60 pantolonlarımı 38, 40 beden değişebiliyor M beden mi yoksa L beden mi almamı tavsiye edersiniz. Kalçalı ve basenliyim
Cevap: Merhabalar. Doğru beden seçimi için ürün imajlarının sonunda yer alan beden tablosunu referans almanızı rica ederiz.

Soru: 1.60 boy 68 kilo için hangi beden uygundur
Cevap: Merhabalar. Doğru beden seçimi için ürün imajlarının sonunda yer alan beden tablosunu referans almanızı rica ederiz.

Soru: merhaba, ürünü doğum sonrası toparlayıcı olarak kullanmak istiyorum, kalıcı bir etkisi olur mu?
Cevap: Merhabalar, toparlayıcı, esnek ve nefes alabilen kumaştan imal edilmektedir. Kalıcı etkiden kastınızı tam olarak anlayamadık.

Soru: urun ligralimi
Cevap: Merhaba, toparlayıcı, esnek ve nefes alabilen kumaştan imal edilmektedir.

Soru: Merhaba 150 boy 58 kilo için m beden mi l beden mi tercih etmeliyim? Çok esnek midir?

Soru: kumaşı tok sıkı bir kumaşmı yoksa ince zayıf penyemsi bişey mi
Cevap: Merhaba, toparlayıcı, esnek ve nefes alabilen kumaştan imal edilmektedir.

Soru: hangi kargo ile gonderiyorsunuz

Soru: Tayt termal mı
Cevap: Merhabalar. Hayır polyester spandeks bileşime sahiptir. İlginiz için teşekkür ederiz

Kadın Siyah Yüksek Bel Toparlayıcı Bisikletçi Şortu Kısa Spor Tayt Biker Basics Görseller

Kadın Siyah Yüksek Bel Toparlayıcı Bisikletçi Şortu Kısa Spor Tayt Biker Basics En Uygun Satış Linki

Hakkımızda

• Enuygunfirmalar.com, kullanıcıların her türlü ürünün en uygun fiyatlarını bulmalarına yardımcı olan bir forum platformudur. Gönüllü üyelerimiz tarafından sağlanan bilgilerle alışveriş deneyiminizi geliştirmeyi hedefliyoruz. Ancak, burada sunulan bilgilerin doğruluğunu garanti edemeyiz. Kullanıcıların, alışveriş yaparken kendi araştırmalarını yapmaları önemlidir. En iyi fırsatları keşfedin, fakat kararlarınızı dikkatli bir şekilde verin!

Hızlı Linkler

Kullanıcı Menüsü