Kadın Siyah Yüksek Bel Toparlayıcı Çift Cepli Ispanyol Paça Tayt Bootcut Tavsiye Eder Misiniz ?

Halide

Yeni Üye
BaYaN
14 Eyl 2023
590
0
0
Kadın Siyah Yüksek Bel Toparlayıcı Çift Cepli Ispanyol Paça Tayt Bootcut Satın Alır Mısınız?
Kadın Siyah Yüksek Bel Toparlayıcı Çift Cepli Ispanyol Paça Tayt Bootcut Şu Anki Fiyatı 454.5 Tl Den Trendyolda Satıştadır.

Kadın Siyah Yüksek Bel Toparlayıcı Çift Cepli Ispanyol Paça Tayt Bootcut Alanlar Memnun Mu?

Kadın Siyah Yüksek Bel Toparlayıcı Çift Cepli Ispanyol Paça Tayt Bootcut Hakkında yaklaşık 12137 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.5 .

Kadın Siyah Yüksek Bel Toparlayıcı Çift Cepli Ispanyol Paça Tayt Bootcut Detaylı Bilgi

Kadın Siyah Yüksek Bel Toparlayıcı Çift Cepli Ispanyol Paça Tayt Bootcut Ürününün Satıcısı, LOS OJOS Kadın Siyah Yüksek Bel Toparlayıcı Çift Cepli Ispanyol Paça Tayt Bootcut ürününü 454.5 Tl'ye Trendyolda Bulunur.

Kadın Siyah Yüksek Bel Toparlayıcı Çift Cepli Ispanyol Paça Tayt Bootcut Son Yorumlar
454.5 Tl ye satışta olan Kadın Siyah Yüksek Bel Toparlayıcı Çift Cepli Ispanyol Paça Tayt Bootcut Hakkında yapılan Son yorumlar aşağıdadır. Bu yorumlar doğrulanmamıştır. En doğru bilgiyi satış sayfasının yorumlar bölümünden alabilirsiniz.
12137 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.5

Yorum: Çok güzel oldu. 58 kilo m beden tam oldu
İsim: T** İ**
Tarih: 22 Haziran 2022
Beden: Beden:M
Satıcı: LOS OJOS

Yorum: Aşırı rahat bir ürün. Bedeniniz alın. 168 62 kiloyum. M beden tam oldu.
İsim: **** ****
Tarih: 12 Mayıs 2023
Beden: Bilgi Yok

Yorum: Çok iy çok rahat kendi bedeninzi tercih edin
İsim: D** Ç**
Tarih: 13 Ocak 2023

Yorum: Çok güzel bir tayt. Kesinlikle tavsiye ederim. 47 kiloyum S beden tam oldu
Tarih: 19 Aralık 2021
Beden: Beden:S

Yorum: tam kalip 163 boy,65kg m beden tam istedigim gibi oldu,kendi bedeninizi alin
İsim: F** A**
Tarih: 05 Temmuz 2023
Beden: Boy:163cm

Yorum: MÜ KEM MELLLL TAM BEDEN ALİN 164 BOY 54 KİLOYUM S ALDİM TAM OLDU ALİN ALDİRİN
Tarih: 07 Kasım 2022

Yorum: Muhteşem, bayıldımmm. 55 kiloyum xs beden aldım Vücudumu tam sardı çok güzel toparlıyor oyshonun taytlarından farksız arkadaşlar stok yapacağımm teşekkür ederim 🌼 favori parçamm
İsim: E** n** ö**
Tarih: 19 Ekim 2021
Beden: Beden:XS

Yorum: 162 boy 72 kiloyum l beden aldim buyuk geldi iade ettim m bedem siparis verdim. cok şık bir ürün tavsiye ederimm cok rahat
İsim: M** S** A** ç**
Tarih: 11 Haziran 2023
Beden: Boy:162cm

Yorum: Güzel tam beden 165 buyum 69 kiloyum m aldım tam oldu tavsiye edilir
İsim: S** K**
Tarih: 02 Şubat 2022

Yorum: gerçekten çok güzel. tam beden alın.
İsim: Ö** D** D**
Tarih: 15 Şubat 2022
Beden: Beden:XL

Yorum: Çok güzel kalıp olarak rahat 38 beden S tam oldu M alacaktım esnek oldugunu düşünerek S de karar kıldım dogru seçim 👍
İsim: O** O**
Tarih: 14 Mart 2023

Yorum: Çok güzel tam beden alabilirsiniz
İsim: E** b** D**
Tarih: 08 Nisan 2023

Yorum: çok begendim. 165 boy 67 kg m beden aldim . jogger modelinden de almayı düşünüyorum. ama o modelde L beden daha iyi olur.
İsim: H** Y**
Tarih: 29 Kasım 2022

Yorum: Muhteşem bir ürün bir beden küçük alınabilir L bedenim normalde Medium tam oldu
İsim: Ç** P**
Tarih: Elite Üye
Beden: 28 Kasım 2023

Yorum: ecemakman tavsiyesi ile aldık kızıma 162 58 kilo S Beden aldım çok güzel oldu kumaşta harika tavsiye ederim.
İsim: Burcu G.
Tarih: 14 Şubat 2022

Yorum: urune bayildim, 160’a- 54 kiloyum, xs tam oldu, toparlayici ozelligi de gayet basarili, dolapta olmasi gereken bir parca
İsim: c** t**
Tarih: 08 Mart 2022

Yorum: Çok güzel. Tam bedeninizi alın
İsim: H** U**
Tarih: 09 Ekim 2023
Beden: Boy:160cm

Yorum: Gerçekten harika bir ürün, başka renklerini de alacağım. Tam bedeninizi alabilirsiniz.
İsim: Zahide K.
Beden: 07 Nisan 2023

Yorum: Harika bir tayt ba yıl dım en az 4-5 kişi link istedi çok rahat ve çok güzel 1.63 52 kilo s aldım tam oldu uzun boylular için paçaları kısa gelebilir
İsim: E** A**
Tarih: 18 Nisan 2022

Yorum: Çok güzel bir tayt kesinlikle toparlıyor tam beden tercih edebilirsiniz
İsim: İ** D**
Tarih: 27 Nisan 2023
Beden: Boy:164cm

Yorum: bayilarak giyiyorum, tam bedeninizi alin
İsim: a** a**
Tarih: 21 Şubat 2022

Yorum: Ürün tek kelime ile süper. Hafif ince , yok gibi. 162 boy 82 kg L beden aldım çok iyi oldu. Kendi bedeniniz ya da bir ufağını alın gerçekten çok esnek , bikini bölgesinde kötü görünüm de yapmadı herkese tavsiye ederim diğer renkleri de aldım
Tarih: 01 Kasım 2022
Beden: Beden:L

Yorum: Normalde L beden giyerim ama yorumlara bakarak M aldım gayet hoş durdu.
İsim: K** İ**
Tarih: 12 Nisan 2022

Yorum: Gayet güzel rahat. Ben çok beğendim . Been olarak bir beden küçük tercih ettim istediğim gibi durdu . Teşekkürler 🙏🏻
İsim: H** Ş**
Tarih: 05 Haziran 2023
Beden: Boy:165cm

Yorum: harika bir ürün bayıldım diğer renlerini de alacağım... tam bedeninizi alın.
Tarih: 15 Ekim 2021

Yorum: Çok rahat, üstünüzde yok gibi fiyatına göre harika bir ürün tam bedeninizi alabilirsiniz
İsim: Ç** C**
Beden: 05 Temmuz 2023

Yorum: Ürün gayet güzel ve kaliteli 1.64 boy 58 kilo S beden aldım fakat XS de olurmuş hızlı kargo ve teslimat teşekkürler
İsim: E** P**
Tarih: 08 Mart 2023

Yorum: Çok güzel bir beden küçük alınmalı
İsim: A** Ö**
Tarih: 09 Şubat 2023

Yorum: Gerçek harika tam bedeninizi alın s gercekten çok güzel
İsim: Fatma Ü.
Tarih: 09 Şubat 2023

Yorum: 1.69 boyunda 67 kiloyum M beden aldım tam oldu biraz kemikli yapım var. aynı kiloda daha etli birisi için M küçük gele bilir. Ayricada çok güzel duruşu var çok beğendim şimdi bir tane daha kendime 2 tanede anneme sipariş edeceğim
İsim: D** M** K**
Tarih: 03 Ağustos 2022

Kadın Siyah Yüksek Bel Toparlayıcı Çift Cepli Ispanyol Paça Tayt Bootcut Ürüne Dair Sorular

Soru: sıcak tutarmi?
Cevap: Merhabalar. 4 mevsim giyilebilen bir kumaştan üretilmektedir. İlginiz için çok teşekkür ederiz.

Soru: . merhaba hangi kargo ile gönderim yapılıyor acaba
Cevap: Merhabalar. Trendyol Express ve Aras Kargo ile çalışmaktayız.

Soru: merhaba kumasi yaz icin uygunmudur birde hangi kargo ile calisiyorsunuz
Cevap: Merhabalar. 4 mevsim giyilebilen bir kumaştan üretilmektedir. Trendyol Express ve Aras Kargo ile çalışmaktayız.İlginiz için çok teşekkür ederiz.

Soru: Merhaba,Ürünün boy ölçüsü nedir acaba?
Cevap: Merhabalar. Ürün ölçüleri ve doğru beden seçimi için ürün resimlerinin sonunda yer alan beden tablosunu referans alabilirsiniz. İyi günler dileriz

Soru: merhaba iyi günler hangi kargo şirketi ile anlasmaniz var

Soru: Hangi Kargo

Soru: S beden ne zaman stoğa gelecek
Cevap: Merhabalar. Kısa süre içerisinde stok girişi planlamaktayız. İlginiz için çok teşekkür ederiz.

Soru: Merhaba bacak antrenmanlarında kullanmak istiyorum dizlenme yaparmı acaba ağırlıklarla çalışacağım için dikişleri dayanıklı olur mu?
Cevap: Merhaba, sporda kullanıma uygundur, diz yapmaz. İyi günler dileriz.

Soru: xxl varmi mevcutmu
Cevap: Merhabalar efendim, stoklarda mevcut değildir.

Soru: Siyah L beden stoğa girer mi?
Cevap: Merhabalar. Kısa süre içerisinde stok girişi planlamaktayız. İlginiz için çok teşekkür ederiz.

Soru: basi uyguluyor mu acaba sıkılaştırma beden küçük gösterme özelliği varmi
Cevap: Merhabalar. Toparlayıcı, esnek ve nefes alabilen kumaştan imal edilmektedir.

Soru: iyi günler ben sizden tayt aldım xl istedim m geldi nasıl deyiştirebiliz
Cevap: Merhabalar. Bize sipariş soruları üzerinden ulaşabilirseniz arkadaşlarımız size yardımcı olacaktır. İyi günler dileriz.

Soru: Bu modelin iç göstermeyen beyazı da yapılsın lütfen🙏🏻
Cevap: İlginiz için çok teşekkür ederiz

Soru: Beden büyüyünce boy uzunluğu artıyor mu
Cevap: merhaba, 1 er cm fark var dır

Soru: toparlayıcı yüksek bel çift cepli taytla aynı kumaş mi
Cevap: Merhaba, kumaş bilgileri her ürünün rengini seçtiğinizde ürün detay sayfasında belirtilmektedir.

Soru: meraba indirim ne zaman olucak
Cevap: Merhaba, bu ay icinde indirim planlanmamaktadir

Soru: Giyerken esniyormu
Cevap: Merhaba, toparlayıcı, esnek ve nefes alabilen kumaştan imal edilmektedir.

Soru: kışlık versiyonu var mı bu modelin
Cevap: Merhabalar. 4 mevsim giyilebilen bir kumaştan üretilmektedir. İlginiz için çok teşekkür ederiz.

Soru: İyi günler, 1.78 boy 54 kiloyum acaba m beden çok mu büyük olur?
Cevap: Merhabalar. Ürün ölçüleri ve doğru beden seçimi için ürün resimlerinin sonunda yer alan beden tablosunu referans alabilirsiniz. İyi günler dileriz

Soru: Merhaba L beden gün içinde stoklara girecek midir? Teşekkürler

Kadın Siyah Yüksek Bel Toparlayıcı Çift Cepli Ispanyol Paça Tayt Bootcut Detaylı Resimler

Kadın Siyah Yüksek Bel Toparlayıcı Çift Cepli Ispanyol Paça Tayt Bootcut En Uygun Satış Linki

Hakkımızda

• Enuygunfirmalar.com, kullanıcıların her türlü ürünün en uygun fiyatlarını bulmalarına yardımcı olan bir forum platformudur. Gönüllü üyelerimiz tarafından sağlanan bilgilerle alışveriş deneyiminizi geliştirmeyi hedefliyoruz. Ancak, burada sunulan bilgilerin doğruluğunu garanti edemeyiz. Kullanıcıların, alışveriş yaparken kendi araştırmalarını yapmaları önemlidir. En iyi fırsatları keşfedin, fakat kararlarınızı dikkatli bir şekilde verin!

Hızlı Linkler

Kullanıcı Menüsü