Kadın Slyva Pudra Pembesi Saten Tek Bantlı Topuklu Ayakkabı En Düşük Fiyat Nerede

Meryem

Yeni Üye
BaYaN
14 Eyl 2023
253
0
0
Kadın Slyva Pudra Pembesi Saten Tek Bantlı Topuklu Ayakkabı Ürün Alınmaya Değer Mi?
Kadın Slyva Pudra Pembesi Saten Tek Bantlı Topuklu Ayakkabı Şu Anki Fiyatı 727.33 Tl'den Satılmaktadır.

Kadın Slyva Pudra Pembesi Saten Tek Bantlı Topuklu Ayakkabı Alanlar Memnun Mu?

Kadın Slyva Pudra Pembesi Saten Tek Bantlı Topuklu Ayakkabı Hakkında yaklaşık 56 Değerlendirme, Ortalama Puan: 3.9 .

Kadın Slyva Pudra Pembesi Saten Tek Bantlı Topuklu Ayakkabı Detaylı Açıklama

Kadın Slyva Pudra Pembesi Saten Tek Bantlı Topuklu Ayakkabı Ürününün Satıcısı, Shoeberry Kadın Slyva Pudra Pembesi Saten Tek Bantlı Topuklu Ayakkabı ürününü 727.33 Tl'ye Trendyolda Bulunur.

Kadın Slyva Pudra Pembesi Saten Tek Bantlı Topuklu Ayakkabı En Son Yapılan Yorumlar
727.33 Tl ye satışta olan Kadın Slyva Pudra Pembesi Saten Tek Bantlı Topuklu Ayakkabı Hakkında yapılan Son yorumlar aşağıdadır. Bu yorumlar doğrulanmamıştır. En doğru bilgiyi satış sayfasının yorumlar bölümünden alabilirsiniz.
56 Değerlendirme, Ortalama Puan: 3.9

Yorum: Rahat ve çok şık duruyor kendi numaranızı alın
İsim: E** A**
Tarih: 17 Ekim 2022
Beden: Beden:40
Satıcı: SHOEBERRY

Yorum: büyük alınmlaı
İsim: Ş** Ş**
Tarih: 05 Şubat 2023
Beden: Beden:37

Yorum: Güzel ama büyük geldii
İsim: G** C**
Tarih: 26 Nisan 2023
Beden: Bilgi Yok

Yorum: Çok beğendim numara kendi numaram tam oldu saten olduğu için de çok şık tam istediğim gibi resimden bir tık koyu pembesi o da kötü durmuyor başka bir farklılık yok :))
İsim: T** E**
Tarih: 02 Haziran 2023

Yorum: Ürün o kadar zarif ve şık ki anlatamam. normalde de 37 numara giyiyodum. çok rahat oldu. fakat baya bi ince ve yüksek topuk olduğu için bir zaman sonra yürüyemiyosunuz ona göre almanızı tavsiye ederim :)))
İsim: C** Ü**
Tarih: 17 Haziran 2023

Yorum: Nikahım da giymek için aldım inanılmaz şık ve rahat 😘😘
İsim: Nuray B.
Tarih: 20 Nisan 2023

Yorum: Çok şık ve kaliteli bir ayakkabı aldım sizden, renk olarak hoşuma gitti. Teşekkür ederiz.
İsim: H** V**
Tarih: 10 Nisan 2023

Yorum: Çok güzel bir pembe rengi var pudra. 37 numara aldım tam kalıp. Topuk kırılacak gibi yazmışlar yorumlarda giydim oynadım zıpladım hiçbir şey olmadı rahatlıkla alabilirsiniz 🤩
İsim: S** K**
Tarih: 18 Ocak 2023

Yorum: Aşık oldum harika.
İsim: H** N** T**
Tarih: 03 Şubat 2023
Beden: Beden:35

Yorum: İşcilik kalite muazzam çok şık
İsim: K** A**
Tarih: 06 Eylül 2024
Beden: Beden:38

Yorum: Elbiseme uyumlu diye aldım rengi çok hoş. Çok fazla bir rahatlık beklememek lazım tabiki ancak günü kurtarır
İsim: **** ****
Tarih: 13 Ekim 2022

Yorum: Çok beğendik , tam kalıp
İsim: B** M** Ö**
Tarih: Elite Üye
Beden: 22 Kasım 2023

Yorum: çok şık beğendimm
İsim: E** T**
Tarih: 08 Mayıs 2024
Beden: Beden:36

Yorum: Çok rahat ve şık inanılmaz güzel duruyor
Tarih: 08 Haziran 2024

Yorum: inanılmaz derecede erken geldi bir gün içinde elimdeydi ve çok güzel ve kaliteli bir ayakkabı fakat bir numara küçük alınması tavsiyemdir benim ayaklarim zayıf ve kemikli o yüzden bir beden küçük söylenebilir. ben 38 aldım ilk ama büyük geldi ayağıma sonra hemen aynı gün iade ettim 37sini sipariş verdim şaka gibi 24 saat olmadan hem yeni numara ayaDevamını Oku
İsim: M** S**
Tarih: 24 Mayıs 2024

Yorum: Çox sevdim ❤❤❤
İsim: Günel Q.
Tarih: 03 Mart 2024

Yorum: Tek kelimeyle muhtesem kaliteside guzel
Tarih: 05 Nisan 2023

Yorum: Güzelll beğendim rahat
İsim: B** A**
Tarih: 20 Şubat 2024

Yorum: 566₺ ye aldım ertesi gün 400₺ ye düştü iade edeceğim
İsim: İ** G**
Tarih: 07 Kasım 2023

Yorum: ikinci rengi alisim. çok sık duruyor
İsim: G** Ş**
Tarih: 08 Ekim 2023
Beden: Boy:150cm

Yorum: çok beğendim
İsim: h** a**
Tarih: 18 Eylül 2023

Yorum: Rahatligi orta
Tarih: 05 Temmuz 2024

Yorum: Hayatımda giydiğim en kötü ayakkabıydı abimin düğününü mahvetti. İnce ayağım ve bileğim olmasına rağmen ayakkabıda öyle bir şey var ki giydikten yarım saat sonra ağayımda depremler oldu resmen ayakta kalamadım (oynamayı geçiyorum bile) 0 puan!!!!!!
İsim: E** P**
Tarih: 05 Ekim 2022

Yorum: Mükemmel zarif bir ayakkabı normalde 37 giyiyorum ama ayağım dar olduğu için topuklularda 36 oluyor tam oldu 36. Başka markadan çanta almıştım renkleri birebir geldi çok sevindim fakat topuğu çok yüksek yürüyemiyorum keşke 6 7 cm topuk boyu da olsaydı maalesef iade edeceğim çok aradım ama bu renk başka ayakkabı da bulamadım çantamı da ya değiştiricDevamını Oku
İsim: meryem y.
Tarih: 30 Ağustos 2023

Yorum: Rengi kalitesi çok hoşuma gitti fakat bir kez giyimeme rağmen topuk ucu kopmuş, kalitesi için bişey diyemem
İsim: M** T**
Tarih: 11 Temmuz 2023

Yorum: Çok şık bi ayakkabı ama yürümesi zor
İsim: b** m**
Tarih: 10 Eylül 2022

Yorum: band kısmı bol öndeki onun dışında harikaaaaaaaaa yaptıracağım
Tarih: 02 Haziran 2023

Yorum: ayakkabı çok güzel çok şık fakat kırılacak gibi geldi bnaa topuğu hem çok yüksek hem aşırı ince yazıyor zaten uzunluğu ama ben bukadar ince olabileceğini düşünmedim çok güzel yürüyorum ben uzun olsada diyenler almalı bence kalıbı tam
İsim: E** T**
Tarih: 27 Nisan 2022

Yorum: her şeyi kaliteli güzel fakat resimdeki renginin bir tık koyusu
İsim: E** K**
Tarih: 28 Mayıs 2022
Beden: Beden:39

Yorum: Yaaa bu kadar yüksek topuklu beklemiyordum
Tarih: 02 Mayıs 2024

Kadın Slyva Pudra Pembesi Saten Tek Bantlı Topuklu Ayakkabı Ürünle İlgili Merak Edilenler

Soru: 38 i gelirmi
Cevap: Merhabalar, talep ettiğiniz ürün atölye üretim aşamasında efendim. 15 gün içinde güncellenecektir. Haftanın Cuma/Cumartesi günlerinde yapılan stok güncellemesinden haberdar olmak için o numaranın bildirimini açmanızı ve ürünü favorilerinize eklemenizi tavsiye ederiz. Mutlu günler dileriz. 🌸

Soru: 37 si ne zaman stoklara girer?
Cevap: Talep ettiğiniz modelimiz üretim aşamasındadır. 05.07.2024 tarihine kadar stokları güncellenecektir efendim. Mutlu günler

Soru: Günlük hayatta giyilebilir mi rahat mi
Cevap: Merhabalar efendim, ürünümüzün topuk boyu 10 cm'dir. Oldukça konforlu bir modelimizdir. Hafif yapısı ve rahat kalıbı ile uzun saatler boyunca rahatlıkla kullanabilirsiniz. Keyifli alışverişler dileriz. 🌸

Soru: 39 numara ne zaman gelir
Cevap: Merhabalar efendim, talep ettiğiniz ürün atölye üretim aşamasında. 15 gün içerisinde güncellenmesi planlanmaktadır. Haftanın Cuma/Cumartesi günlerinde yapılan stok güncellemesinden haberdar olmak için o numaranın bildirimini açmanızı ve ürünü favorilerinize eklemenizi tavsiye ederiz. Mutlu günler dileriz. 🌸

Soru: Lila ayakkabının stokları cumartesi güncellenecek demiştiniz güncellenecek mii 🥲
Cevap: Merhabalar efendim, atölyelerimizde üretim sırasına göre üretimden gelen ürünlerin mal kabul ve stoğa alınması "Cumartesi" günlerinde yapılmaktadır. Geniş bir ürün çeşitliliğine sahip olduğumuzdan her ürünün her hafta güncellenmesi mümkün olmamaktadır. Gecikme adına özür diler, anlayışınız için teşekkür ederiz. 💐

Soru: kalın altı kare topuğu gibi olnindan warmi şampanya topuk deniyor sanırım çabuk cewaq verirseniz sevinirim
Cevap: Merhabalar, ürünlerimizin özellikleri, ebatları ve stok durumu için mağazamızı ziyaret etmenizi öneririz. Mutlu günler, iyi alışverişler dileriz.

Soru: merhabalar 34 numara ne zaman gelir acaba
Cevap: Merhabalar, Stoklarımız haftanın her Cumartesi günü güncellenmektedir efendim. Sipariş vermek istediğiniz numara güncellendiğinde haberdar olmak için o numaranın bildirimini açmanızı ve ürünü favorilerinize eklemenizi tavsiye ederiz. Bizi takip etmeyi unutmayın. Keyifli alışverişler, Mutlu günler...🦋

Soru: Merhaba 35 numarası ne zaman gelir?
Cevap: Merhabalar, Stoklarımız haftanın her Cumartesi günü güncellenmektedir efendim. Sipariş vermek istediğiniz numara güncellendiğinde haberdar olmak için o numaranın bildirimini açmanızı ve ürünü favorilerinize eklemenizi tavsiye ederiz. Bizi takip etmeyi unutmayın. Keyifli alışverişler, Mutlu günler...🦋

Soru: Merhaba, 34 ve 35 numaralarının ayak boyu kaç cm acaba?
Cevap: Merhabalar efendim; 34 numara: 21.3 cm, 35 numara: 22.0 cm taban uzunluğuna sahiptir. Mutlu günler, keyifli alışverişler dileriz. 💐

Soru: Merhaba topuk boyu 5 cm olabilir mi yüksek kullanamıyorum.
Cevap: Merhaba efendim; ürünümüzün topuk boyu standart üretimi 10 cm'dir efendim. Daha alçak topuk boyunda bu renkte üretimimiz bulunmamakta. keyifli alışverişler dileriz...

Soru: Merhaba, pudra pembe renginin 6 7 cm topuklu olanı var mı ya da aynı renkte aynı tonda başka bir modeliniz 6 7 cm topuk boyunda?
Cevap: Merhabalar efendim, talep etmiş olduğunuz modelimiz mevcut değildir. Keyifli alışverişler, mutlu günler dileriz. 🌸

Soru: Topuk boyu kaç cm acaba
Cevap: Merhaba efendim, ürünümüzün topuk boyu 10 cm'dir. Keyifli alışverişler, mutlu günler dileriz. 🌸

Soru: 38 beden stok ne zaman gelir

Soru: Merhaba 34 numara ne zaman gelir

Soru: 36 bedeni ne zaman gelir yanında küçültücü ile gönderebilir misiniz

Soru: 34 numara ne manat gelecey ?
Cevap: Merhabalar, 14-15 Mayıs 2022 tarihlerinde stoklarımız güncellenecektir. Sipariş vermek istediğiniz numara güncellendiğinde haberdar olmak için o numaranın bildirimini açmanızı ve ürünü favorilerinize eklemenizi tavsiye ederiz. Bizi takip etmeyi unutmayın. Keyifli alışverişler, Sağlıklı günler...🦋

Soru: Topuk boyu kaç cm net acaba
Cevap: Merhaba efendim; ürünümüzün topuk boyu 10 cm'dir keyifli alışverişler dileriz...

Soru: iki gün önce 250 tlydi ama
Cevap: Merhabalar, ürünlerimiz ile ilgili fiyat politikası, maliyet analizi ve piyasa koşullarına göre güncellenmektedir. Kampanya ve indirimler için mağazamızı takip etmenizi öneririz. Mutlu günler, iyi alışverişler dileriz.

Soru: daha düşük topuklu olanı var mı
Cevap: Merhabalar BKC1816 model kodu ile arama yapabilirisiniz Mutlu günler.

Soru: net topuk boyu nedir
Cevap: Merhaba efendim; ürünümüzün topuk boyu 10 cm'dir kalıbı oldukça rahat ve sevilen bir ürünümüzdür, keyifli alışverişler dileriz...

Kadın Slyva Pudra Pembesi Saten Tek Bantlı Topuklu Ayakkabı Resim Ve Fotoğraflar

Kadın Slyva Pudra Pembesi Saten Tek Bantlı Topuklu Ayakkabı En Uygun Satış Linki

Hakkımızda

• Enuygunfirmalar.com, kullanıcıların her türlü ürünün en uygun fiyatlarını bulmalarına yardımcı olan bir forum platformudur. Gönüllü üyelerimiz tarafından sağlanan bilgilerle alışveriş deneyiminizi geliştirmeyi hedefliyoruz. Ancak, burada sunulan bilgilerin doğruluğunu garanti edemeyiz. Kullanıcıların, alışveriş yaparken kendi araştırmalarını yapmaları önemlidir. En iyi fırsatları keşfedin, fakat kararlarınızı dikkatli bir şekilde verin!

Hızlı Linkler

Kullanıcı Menüsü