Kadın Sneaker Bağcıklı Triko Esnek Hafif Ve Kalın Tabanlı Yürüyüş Spor Ayakkabı Alınır Mı ?

9 Ağu 2023
264
0
0
Kadın Sneaker Bağcıklı Triko Esnek Hafif Ve Kalın Tabanlı Yürüyüş Spor Ayakkabı Alınması Gereken Bir Ürün Mü?
Kadın Sneaker Bağcıklı Triko Esnek Hafif Ve Kalın Tabanlı Yürüyüş Spor Ayakkabı Şu Anki Fiyat Aralığı 672.55 Tl'ye Trendyolda Bulunur.

Kadın Sneaker Bağcıklı Triko Esnek Hafif Ve Kalın Tabanlı Yürüyüş Spor Ayakkabı Kullanıcılar Memnun Mu?

Kadın Sneaker Bağcıklı Triko Esnek Hafif Ve Kalın Tabanlı Yürüyüş Spor Ayakkabı Hakkında yaklaşık 94 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.7 .

Kadın Sneaker Bağcıklı Triko Esnek Hafif Ve Kalın Tabanlı Yürüyüş Spor Ayakkabı Ürün Bilgisi

Kadın Sneaker Bağcıklı Triko Esnek Hafif Ve Kalın Tabanlı Yürüyüş Spor Ayakkabı Ürününün Satıcısı, Genel Markalar Kadın Sneaker Bağcıklı Triko Esnek Hafif Ve Kalın Tabanlı Yürüyüş Spor Ayakkabı ürününü 672.55 Tl Den Trendyolda Satıştadır.

Kadın Sneaker Bağcıklı Triko Esnek Hafif Ve Kalın Tabanlı Yürüyüş Spor Ayakkabı Kullanıcı Yorumları
672.55 Tl ye satışta olan Kadın Sneaker Bağcıklı Triko Esnek Hafif Ve Kalın Tabanlı Yürüyüş Spor Ayakkabı Hakkında yapılan Son yorumlar aşağıdadır. Bu yorumlar doğrulanmamıştır. En doğru bilgiyi satış sayfasının yorumlar bölümünden alabilirsiniz.
94 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.7

Yorum: ürün gerçekten çok güzel ve çok sağlam tam ayak numaranıza göre alın hediye içinde teşekkür ederim
İsim: **** ****
Tarih: 28 Nisan 2023
Beden: Bilgi Yok
Satıcı: BY Kotan Shoes

Yorum: çok rahat bir ayakabi asla rahatsız etmiyor tam numaranızı alın
İsim: b** A**
Tarih: 11 Temmuz 2023

Yorum: 1 numara buyuk istenile bilir cok rahat bir ayakabi cok guzel
İsim: m** ç**
Tarih: Elite Üye
Beden: 17 Nisan 2023

Yorum: Görüntüsü falan çok hoş duruyo giydim rahatta gönderdikleri hediye içinde teşekkür ederim 🙏
İsim: K** K**
Tarih: 09 Mayıs 2023

Yorum: Ayakkabılar sorunsuz geldi hediye çorap için teşekkürler bugün giyip yürüyüş yaptım çok rahat tabanlı bir süre sonra bir tane daha başka rengini almayı düşünüyorum güvenle alışveriş yapabilirsiniz.
İsim: S** Ö**
Tarih: 14 Nisan 2023

Yorum: Son dönemde aldığım en rahat ayakkabı. Tam numaram uydu. Ayrıca görenler de çok şık buldu. Severek giyiyorum.
Tarih: 28 Şubat 2023
Beden: Beden:38

Yorum: Ürün çok güzel çok rahat kesinlikle tavsiye ederim 2 tane aldım o kadar güzel
İsim: Elif E.
Tarih: 20 Şubat 2023
Beden: Beden:39

Yorum: Çok havalı ve güzel duruyor çok çok rahat tam numaranızı alabilirsiniz
İsim: ş** d**
Tarih: 19 Mart 2023

Yorum: Gözel Beyendim Tam razmer alin.Not uçün Teşekkürler.
İsim: A** S**
Tarih: 29 Nisan 2023

Yorum: Çok güzel ve rahat bir de çok hızlı geldi kargom ayrıca hediyesi için çok teşekkür ederim
İsim: Tuğba K.
Tarih: 11 Mayıs 2023

Yorum: Harika bir Ayakkabi çok rahat tam bedeninizi alın
İsim: E** Ş**
Tarih: 19 Mayıs 2024
Beden: Beden:36

Yorum: ürün hafif kullanışlı ama bir numara büyük almıştım iyiki de almışım kalıbı biraz dar gibi. hediyeniz içinde teşekkür ederim
İsim: M** K**
Tarih: 03 Ocak 2024
Beden: Beden:40

Yorum: harika çok rahat kendi ayak numaranızı alabilirsiniz çok kaliteli bir ürün
İsim: E** Y**
Tarih: 10 Ağustos 2024
Beden: Beden:37

Yorum: çok rahat çok beğendim teşekkür ederim
Tarih: 19 Ağustos 2024

Yorum: cok rahat ayakkabı hediyeniz için tşk ederim 😊
İsim: e** g**
Tarih: 24 Mart 2024

Yorum: aşırı kalitesiz bir kaç defa giydim açılmaya başladı paramız çöp almayın ALMAYIN
İsim: K** G**
Tarih: 21 Mayıs 2024

Yorum: çok beğendim ayrıca satıcının hediyesi ve güzel mesajı için teşekkür ederim
İsim: ş** F**
Tarih: 05 Mayıs 2023

Yorum: çok çok teşekkür ederim ayakkabılarımı çok beğendim elinize emeğinize sağlık hediyeniz için ayrica teşekkürler minik prensesime hediye ettim çok sevindi 🌹🥰💯
İsim: N** T**
Tarih: 15 Mayıs 2024

Yorum: Öncelikle kutunun içinden çıkan güle güle kullan mesajı ve çorap hediyesi için çok teşekkür ediyorum çok ince düşünülmüş . Üründen çok memnun kaldım tavsiye ediyorum 👍
İsim: G** Ö**
Tarih: 06 Mart 2023

Yorum: cok guzel bir numara buyuk alin
İsim: Arifa S.
Tarih: 15 Mart 2024

Yorum: çok beğendim tam resimdeki gibi… kutunun içinden bir çift çorap ve çok güzel dilekler çıktı bu beni çok mutlu etti… ürüne bayıldım tşkler ve başarılar
İsim: n** ö**
Tarih: 28 Ocak 2023

Yorum: Çok şık ve rahat. Ayakta yok gibi yumuşak
İsim: G** T**
Tarih: 27 Nisan 2023

Yorum: çok güzel ve kaliteli bir ürün geldi hediye için teşekkür ederim
İsim: f** A**
Tarih: Elite Üye
Beden: 14 Nisan 2023

Yorum: eşim için aldım fiyat performans çok rahat aşırı beğenildi
İsim: S** E**
Tarih: 24 Nisan 2023

Yorum: ayakkabı harika bayıldım hem çok şık hemde çok rahat
İsim: B** Ö**
Tarih: 03 Mayıs 2023

Yorum: Güzel bir ürün
İsim: Y** M**
Tarih: 06 Şubat 2023

Yorum: Tam beklediğim gibi paketlenmesi iyi içindeki küçük not ve hediye çorap için çok teşekkür ederim 🙏
İsim: s** g**
Tarih: 03 Mart 2023

Yorum: Çox rahat, tam olaraq şəkildə gördüyüm keyfiyyətdədir.Ölçü tam oldu.Adıma özəl göndərdiyiniz incə hədiyyəyə görə təşəkkürlər.
Tarih: 18 Mayıs 2024

Yorum: Ürün çok güzel çok rahat tam numaranızı alabilirsiniz konforlu çok agır degil yormuyor hediyeniz içinde teşekkürler 🌼
İsim: Tba A.
Tarih: 22 Temmuz 2023

Yorum: Ben bu ürünün bej rengini aldım bayıldım bunu da anneme almıştım çok beğendi. o kadar rahat yumuşak bir ayakkabı ki ben çok memnun kaldım teşekkürler kotan ailesi... Hatta bu üründen kendime de alacagim bir de siyahı olsun...
İsim: N** K**
Tarih: 01 Nisan 2023

Kadın Sneaker Bağcıklı Triko Esnek Hafif Ve Kalın Tabanlı Yürüyüş Spor Ayakkabı Ürüne İlişkin Sorular

Soru: yazlik kislik?
Cevap: Merhaba efendim ürünümüz mevsimliktir. Sadece kâr'da giyilmesini önermeyiz keyifli alışverişler dileriz.

Soru: ağır mı ayakkabi
Cevap: Merhabalar efendim. Ayakkabımız konforlu, rahat ve hafiftir. Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz

Soru: Topuk boyu kaç cm?
Cevap: Merhaba efendim ürünümüzün topuk boyu 4.5 cm dir. Oldukça konforludur. Ve tam kalıp tır. Keyifli alışverişler dileriz.

Soru: iyi akşamlar karton tabanlımı
Cevap: Merhaba edendim poli taban

Soru: merhaba su keçirirmi?
Cevap: Merhaba efendim ürünümüz mevsimlik olup normal koşullarda suya dayanıklıdır

Soru: bayrama kadar gelirmi
Cevap: Merhabalar efendim en hızlı kargolardan olan yurt içi kargo ile çalışıyoruz.Siparişiniz yarın saat 09.30 gibi kargoya verilir.Buyuk ihtimalle Çarşamba günü elinizde olur.

Soru: Selam ne zaman indirime girer?çarşamba aşkamına kadar bekleniyomu indirim?
Cevap: Merhaba efendim ürünümüz Trendyol kampanyalarına ara ara girmektedir. Takipte Kalınız keyifli alışverişler dileriz.

Soru: İlginiz için teşekkür ederim. İyi akşamlar
Cevap: Rica ederim efendim sağlıklı günler dileriz ☺

Soru: acaba ne zmn indirime girer
Cevap: Merhaba efendim ürünümüz Trendyol kampanyalarına ara ara dahil edilmektedir. Takipte kalmanızı öneriririz. Keyifli alışverişler dileriz.

Soru: mrblar ayakkabinin üst bölümü süngerli kumaşmı su alirmı
Cevap: Merhaba efendim triko olup su alabilir.

Soru: merhabalar ürünün beyaz da 37 stoğu ne zaman gelecek acaba
Cevap: Merhaba efendim bu modellerde stoklarımızda 10 gün içinde güncelleme olacaktır

Soru: merhabalar 38 numarasını giyiyorum ama 38'i kalmamış 37'sinde bir esneme payı var mıdır acaba
Cevap: Merhaba efendim tekrardan stoklara eklendi

Soru: ayakkabı aşırı hafif ve rahat.aynisii aldim.severek.kullaniyorum.almayi düşünenler hemen alın derim.
Cevap: Teşekkürler efendim

Soru: Ya renkli böyle asagisi yeşil olan vardi neden artık o renk yok
Cevap: Merhaba efendim bu yıl en çok giden renkleri ve modelleri tercih ettik. Keyifli alışverişler dileriz

Soru: topuk dikeni olan kişiler için uygun mu
Cevap: Merhaba efendim ürünümüz oldukça rahattır. Tabanı yumuşak olduğu için rahatsızlık vermez. Tercih edebilirsiniz keyifli alışverişler dileriz.

Soru: meraba şu ayakkabı Dar Kalıpmı Yoksa Büyük Kalıpmı?Benim Ayağım normalde 41 Numara Amma Bazen 40 Numara Büyük Ölçülü Ayakkabılarda Gidiyor
Cevap: Merhaba efendim ayakkabımız tam kalıptır mağazamızda üstünde incik olan beyaz siyah ten renkleri bulunan sporumuzu size uygun hazırlayıp gönderebiliriz 40 numarasını sağlıklı günler dileriz.

Soru: İyi akşamlar topuk kaç cm?
Cevap: Merhaba efendim 4.5 cm dir.

Soru: merhaba 36.5 ayakkabı numaram. sizce bu ayakkabı da kac almaliyim.
Cevap: Merhaba efendim 37 numara almanızı tavsiye ederiz. Keyifli alışverişler dileriz

Soru: salam neçə kq. olar çəkisi
Cevap: Salam bey cox yüngül ve rahatdir ayaq üstə heç bir narahatçılıq yaratmır, rahatlıqla seçə bilərsiniz.

Soru: bronz tabanli siyahın 37sini bekliyorum satışa cikicakmii
Cevap: Merhaba efendim bu modelde şuanda stoklarımız güncellenmeyecektir.

Kadın Sneaker Bağcıklı Triko Esnek Hafif Ve Kalın Tabanlı Yürüyüş Spor Ayakkabı Ürün Görselleri

Kadın Sneaker Bağcıklı Triko Esnek Hafif Ve Kalın Tabanlı Yürüyüş Spor Ayakkabı En Uygun Satış Linki

Hakkımızda

• Enuygunfirmalar.com, kullanıcıların her türlü ürünün en uygun fiyatlarını bulmalarına yardımcı olan bir forum platformudur. Gönüllü üyelerimiz tarafından sağlanan bilgilerle alışveriş deneyiminizi geliştirmeyi hedefliyoruz. Ancak, burada sunulan bilgilerin doğruluğunu garanti edemeyiz. Kullanıcıların, alışveriş yaparken kendi araştırmalarını yapmaları önemlidir. En iyi fırsatları keşfedin, fakat kararlarınızı dikkatli bir şekilde verin!

Hızlı Linkler

Kullanıcı Menüsü