Kadın Sneaker Yüksek Taban Spor Ayakkabı Bağcıklı Balbasi beyaz Alınır Mı ?

Gozde

Yeni Üye
BaYaN
14 Eyl 2023
524
0
0
Kadın Sneaker Yüksek Taban Spor Ayakkabı Bağcıklı Balbasi beyaz Alınmaya Değer Mi?
Kadın Sneaker Yüksek Taban Spor Ayakkabı Bağcıklı Balbasi beyaz Şuanki Fiyatı Ne Kadar 835.0 Tl'den Satılmaktadır.

Kadın Sneaker Yüksek Taban Spor Ayakkabı Bağcıklı Balbasi beyaz Ürün Hakkında Memnuniyet Oranı Nedir?

Kadın Sneaker Yüksek Taban Spor Ayakkabı Bağcıklı Balbasi beyaz Hakkında yaklaşık 590 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.5 .

Kadın Sneaker Yüksek Taban Spor Ayakkabı Bağcıklı Balbasi beyaz Ürün Detayları

Kadın Sneaker Yüksek Taban Spor Ayakkabı Bağcıklı Balbasi beyaz Ürününün Satıcısı, Marjin Kadın Sneaker Yüksek Taban Spor Ayakkabı Bağcıklı Balbasi beyaz ürününü 835.0 Tl'ye Trendyolda Bulunur.

Kadın Sneaker Yüksek Taban Spor Ayakkabı Bağcıklı Balbasi beyaz Son Yorumlar
835.0 Tl ye satışta olan Kadın Sneaker Yüksek Taban Spor Ayakkabı Bağcıklı Balbasi beyaz Hakkında yapılan Son yorumlar aşağıdadır. Bu yorumlar doğrulanmamıştır. En doğru bilgiyi satış sayfasının yorumlar bölümünden alabilirsiniz.
590 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.5

Yorum: Çok güzel çok rahat iyi ki almışım.37 giyiyorum.Tam kalıp kendi numaranızı alın.
İsim: G** T**
Tarih: 17 Haziran 2023
Beden: Boy:160cm
Satıcı: Marjin

Yorum: BAYILDIM. hem güzel hemde çok rahat ❤🤤 kendi numaranızı alın tam oldu 🙋‍♀️
İsim: D** A**
Tarih: 25 Nisan 2023
Beden: Bilgi Yok

Yorum: Aşırı rahat ve kaliteli duruyor tam numaranızı alabilirsinizz
İsim: G** E**
Tarih: 14 Ekim 2023
Beden: Beden:37

Yorum: tek kelime ile mükemmel. bir beden küçük alınabilir.
İsim: ö** Y**
Tarih: 29 Nisan 2023

Yorum: Çok güzel 39 giyiyorum 39 aldım harika çok hafif bir ayakkabı
İsim: Beyza A.
Tarih: 02 Mayıs 2023

Yorum: Tam numaranızı alabilirsiniz ben çok begendim
İsim: f** ö**
Tarih: 15 Şubat 2023
Beden: Beden:38

Yorum: Ayakkabı çok rahat tam numara alabilirsiniz
İsim: E** N** D**
Tarih: 13 Ekim 2023

Yorum: Ürün aşırı rahat kendi numranizi alabilirsnz
İsim: **** ****
Tarih: 12 Ocak 2023
Beden: Beden:36

Yorum: Aşırı rahat bir ayakkabı tam bedeninizi alınnn aldırın
İsim: G** Y**
Tarih: 06 Mayıs 2023

Yorum: ayakkabı çok güzel 38 giyerim aldığım ayakkabılar bir tık raahtsiz eder ama bunda öyle bişey olmadı çok rahat ve tam kalıp
İsim: K** ş**
Tarih: 10 Haziran 2023

Yorum: Ayakkabı çok kaba değil. Rahatsız kullanışlı ayak numaranızı alabilirsiniz
İsim: S** Ç**
Tarih: 30 Nisan 2023

Yorum: severek kullanıyorum tam beden
İsim: m** ş**
Tarih: 04 Mart 2024

Yorum: 37 numara giyiyorum ve 37 aldım. Çok rahat bi ayak kabı. Arkadaşım daha önce aldı ve tavsiye etti. Aldığıma pişman olmadım. Bende size tavsiye ediyorum. Hızlı bi şekilde aldım daha da çok mutlu ettiniz beni.
Tarih: 05 Nisan 2024

Yorum: Ürünün kalitesi duruşu gayet güzel tam numara alabilirsiniz
İsim: C** G**
Tarih: 19 Nisan 2024
Beden: Beden:39

Yorum: Numaramdan kücük aldım ama oda biraz büyük geldi bir beden kücük alınmalı bence kaba bir ayakkabı ama güzel duruyor ağır değil
İsim: Sema O.
Tarih: 24 Mayıs 2023

Yorum: yillarca adidastan baska snekars giymeyen biri olarak bayildimm. bi tik bol kalip hatta. ayaklarim tarakli olmasina ragmen cok sevdim kaba da durmuyor 40 numara herkese oneririm
İsim: Y** E**
Tarih: 22 Mart 2023
Beden: Beden:40

Yorum: Ürün gayet güzel. alacaklara tavsiyem bir numara büyük almanız.
İsim: Y** T**
Tarih: 21 Aralık 2023

Yorum: Marjin’in ayakkabılarını seviyorum aşşırı tahatlar ve kendi numaramdan bir numara büyük alıyorum hepp
İsim: b** i**
Tarih: 18 Mart 2023

Yorum: ben 37 giyiyorum. 37 aldım tam oldu. kalitesi çok güzel. güzel paketlenmişti. çok rahat gönül rahatlığı ile ala bilirsiniz.
Tarih: 04 Kasım 2023

Yorum: Ürün beklediğimden çok iyi geldi. Paketleme oldukça iyidi.Ayakkabı çok rahat numaranızdan bir numara küçük alabilirsiniz. Marjin ekibine hizmetinden dolayı teşekkür ederim.
İsim: Melek A.
Tarih: 09 Mayıs 2023

Yorum: Bayıldım siyahını almıştım şimdide beyazını aldım çok güzel rahat 37 ayak numaram 38 aldım tam oldu
İsim: S** T**
Tarih: 23 Nisan 2023

Yorum: Çok rahat ve aşırı beğendim. tam numaranızı alabilirsiniz. sadece tabanı fazla kaygan.
İsim: M** C**
Tarih: 22 Haziran 2023

Yorum: memnun kaldım tam numara alınmalı
İsim: İ** T**
Tarih: 07 Mayıs 2023

Yorum: Aşırı aşırı beğendim o kadar rahat ki bayıldım çok güzel bir model normalde de 37 giyiyorum kalıbı sert olmasından endişelenmiştim ama tam oldu ve gerçekten çok yumuşak ve rahat
İsim: D** E**
Tarih: 06 Ocak 2023

Yorum: kızım için aldık, çok beğendik , kaliteli ve rahat ayakkabılar
İsim: G** A**
Tarih: 10 Mayıs 2023

Yorum: Bayıldım bayıldım ama bir numara küçük alınmalı
İsim: Ö** K**
Tarih: 01 Eylül 2024
Beden: Beden:36

Yorum: tam numaranızı alabilirsiniz. gayet güzel bir ayakkabı. sadece görselden bir tık daha kaba duruyor topuğu falan ama rahat ve güzel.
İsim: A** d**
Tarih: 18 Nisan 2024

Yorum: Tam numara beğendim
İsim: R** S**
Tarih: Elite Üye
Beden: 06 Eylül 2024

Yorum: kardesime aldim cok iyii
İsim: a** k**
Tarih: 02 Temmuz 2023

Yorum: yorumlara bakarak bi numara küçük aldım tam oldu. çok hafif rahat ve tatlı bi ayakkabı
İsim: M** T**
Tarih: 06 Eylül 2023

Kadın Sneaker Yüksek Taban Spor Ayakkabı Bağcıklı Balbasi beyaz Ürünü Hakkında Sorulan Sorular

Soru: 38 gelrimi
Cevap: Merhaba, öncelikle ürünümüze gösterdiğiniz ilgiden dolayı teşekkür ederiz.Ürün stoklarımız ve çeşitliğimiz sürekli güncellenmektedir. Net tarih veremiyoruz aralıklarla kontrol edebilirsiniz.

Soru: Tesekur ederim
Cevap: Rica ederim

Soru: yazın giyilir mi
Cevap: Merhaba evet

Soru: orijinal mi?

Soru: merhaba yeniden gelecekmi?
Cevap: Merhaba, öncelikle ürünümüze gösterdiğiniz ilgiden dolayı teşekkür ederiz.Ürün stoklarımız ve çeşitliğimiz sürekli güncellenmektedir. Net tarih veremiyoruz aralıklarla kontrol edebilirsiniz.

Soru: Kışın veya sonbahar başlarında giyilirmi

Soru: Numaraları ne zaman gelecek 10 gündür bekliyorum. Gelmeyecekse başka ürün alacağım.

Soru: erkek giyebiliyormu
Cevap: Merhaba numaralar 40'a kadar

Soru: ürünler orjinalmidir

Soru: 36 numara ne zaman gelir

Soru: 37 numara gelirmi?

Soru: 37,5 numara var mı?
Cevap: Merhaba hayır

Soru: tabanı kaç cm
Cevap: Merhaba ,4cm .

Soru: merhaba hafifmi ayakkabi

Soru: 36 ne zaman gelecek

Soru: sade beyaz varmı

Soru: merhaba 37 si ne zaman gelir :(

Soru: Topuk boyu kaç santim
Cevap: Merhaba, 4 cm.

Kadın Sneaker Yüksek Taban Spor Ayakkabı Bağcıklı Balbasi beyaz Fotoğraf Ve Görseller

Kadın Sneaker Yüksek Taban Spor Ayakkabı Bağcıklı Balbasi beyaz En Uygun Satış Linki

Hakkımızda

• Enuygunfirmalar.com, kullanıcıların her türlü ürünün en uygun fiyatlarını bulmalarına yardımcı olan bir forum platformudur. Gönüllü üyelerimiz tarafından sağlanan bilgilerle alışveriş deneyiminizi geliştirmeyi hedefliyoruz. Ancak, burada sunulan bilgilerin doğruluğunu garanti edemeyiz. Kullanıcıların, alışveriş yaparken kendi araştırmalarını yapmaları önemlidir. En iyi fırsatları keşfedin, fakat kararlarınızı dikkatli bir şekilde verin!

Hızlı Linkler

Kullanıcı Menüsü