Kadın Soft Renkli Brazilian Pamuklu Likralı Külot 7'li Paket 27000-602 En Ucuzu Nerede Bulunur ?

Zara

Üye
BaYaN
15 Eyl 2023
562
0
15
Kadın Soft Renkli Brazilian Pamuklu Likralı Külot 7'li Paket 27000-602 Tavsiye Edilen Yer Neresi?
Kadın Soft Renkli Brazilian Pamuklu Likralı Külot 7'li Paket 27000-602 Şu Anki Satış Fiyatı 191.9 Tl'ye Trendyolda Bulunur.

Kadın Soft Renkli Brazilian Pamuklu Likralı Külot 7'li Paket 27000-602 Gerçekten İyi Mi?

Kadın Soft Renkli Brazilian Pamuklu Likralı Külot 7'li Paket 27000-602 Hakkında yaklaşık 867 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.8 .

Kadın Soft Renkli Brazilian Pamuklu Likralı Külot 7'li Paket 27000-602 Ürün Bilgisi

Kadın Soft Renkli Brazilian Pamuklu Likralı Külot 7'li Paket 27000-602 Ürününün Satıcısı, Dominant Kadın Soft Renkli Brazilian Pamuklu Likralı Külot 7'li Paket 27000-602 ürününü 191.9 Tl Ye Trendyolda Satılıyor.

Kadın Soft Renkli Brazilian Pamuklu Likralı Külot 7'li Paket 27000-602 Kullanıcı Değerlendirmeleri
191.9 Tl ye satışta olan Kadın Soft Renkli Brazilian Pamuklu Likralı Külot 7'li Paket 27000-602 Hakkında yapılan Son yorumlar aşağıdadır. Bu yorumlar doğrulanmamıştır. En doğru bilgiyi satış sayfasının yorumlar bölümünden alabilirsiniz.
867 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.8

Yorum: Gayet güzel yumuşacık iç çamaşırları 36 beden giyiyorum m beden aldım tam oldu.
İsim: Çiğdem Y.
Tarih: 17 Nisan 2023
Beden: Boy:165cm
Satıcı: Dominant

Yorum: Bedeninizi albilirsiniz
İsim: m** d**
Tarih: 25 Mart 2023
Beden: Beden:M

Yorum: m beden aldım rahat ve yumuşak
İsim: Ü** Ö**
Tarih: 04 Haziran 2023
Beden: Bilgi Yok

Yorum: yorumlarda okuduguma gore bir beden büyük aldım. 162 62 kiloyum m almayi planliyodum ama basenleŕiniz genisse kesinlikle bir beden büyük alın. kumaşı çok rahat
İsim: **** ****
Tarih: 01 Ağustos 2023

Yorum: çok güzel, iyi ki almışım, fiyatına göre çok başarılı. Bedeninizi almalısınız.
İsim: A** K**
Tarih: 06 Mayıs 2023

Yorum: Mükemmel yumusacık small giyiyordum yorumları okuyup medium aldım cok rahat oldu harika ğaketleme hızlı kargo ef sa ne
İsim: g** s** s**
Tarih: 31 Mart 2023
Beden: Beden:L

Yorum: kalite ve renk olarak mükemmel ama bence herkes kendi bedenini sipariş etmeli. yorumlara bakarak l aldım keşke m alsaydim.
İsim: B** A**

Yorum: yumuşacık çok beğendim kaliteli s beden aldım 169 boy 62 kilo tam oldu
İsim: s** k**
Tarih: 01 Mayıs 2023

Yorum: Yorumları okuyup m aldım keşke s alsaymışım büyük geldi
İsim: N** B**
Tarih: Elite Üye
Beden: 06 Mayıs 2023

Yorum: cok yumusak ve cok rahatlar memnun kaldim tam beden almistim simdi farkli renklerini de alicam
İsim: A** K**
Tarih: 23 Mayıs 2023

Yorum: Çok rahat ve tatlı paketleme kalçam 95 cm m aldım tam oldu normalde s giyiyorum
İsim: B** A**
Tarih: 14 Nisan 2023

Yorum: kaliteli yumuşacık
İsim: c** a**
Tarih: 02 Nisan 2023

Yorum: Tam beden alabilirsiniz aşırı rahatt
İsim: S** N** S**
Tarih: 02 Mayıs 2023
Beden: Boy:155cm

Yorum: güzel m aldim 51 kg rahat oldu
İsim: B** B**
Tarih: 08 Mayıs 2023

Yorum: yumuşacık çok güzeldi mis gibi kokuyordu ayrıca paketlemeyi de çok beğendim 1 beden büyük alınması gerekiyor sadece
İsim: T** A**
Tarih: 04 Mayıs 2023
Beden: Boy:163cm

Yorum: Harika bir ürün yumuşacık tavsiye ederim
İsim: T** K**
Tarih: 30 Ocak 2024

Yorum: Yumuşacık ve renk tonları çok güzel
Tarih: 23 Mart 2023
Beden: Beden:L

Yorum: Yumuşacık ve güzel beğendim
İsim: F** S**
Tarih: 09 Eylül 2024

Yorum: harika bir ürün dokusu yumusak kalitesi cok guzel cok beğendik alıcak olan arkadaşlara tavsiye ederim
İsim: M** S**
Tarih: 24 Mart 2023
Beden: Beden:S

Yorum: çok özenli paketlenmiş bir beden büyük alınmalı göründüğü gibi güzel yumuşak ben aldıktan sonra indirime girmesi üzdü
İsim: K** A**
Tarih: 23 Mart 2023

Yorum: Bugün giymek nasip oldu çok güzel teşekkür ederim pamuk gibi hissetmiyorum bile 😍 Benim kalçam geniş olduğu için büyük beden aldım ve tam oldu
İsim: G** S** B**
Tarih: 07 Mayıs 2023
Beden: Boy:17cm

Yorum: Yumuş yumuş aşırı rahat yokmuş gibi
İsim: N** r**
Tarih: 17 Mayıs 2023

Yorum: Yumuşacık çok rahat
İsim: Hatice F. İ.
Tarih: Elite Üye
Beden: 06 Haziran 2023

Yorum: görseldekinin aynısı geldi gerçekten çok memnun kaldım herkese öneriyorum normalde s kullanıyorum kilom 50 ama yorumları okuyup m aldım
İsim: E** g** d**
Tarih: 13 Nisan 2023

Yorum: Ben S-M arası giyiyorum çoğunlukla M beden fakat iç çamaşırı olduğu için L beden söyledim iyi ki öyle yapmışım daha rahat oluyor. Kumaşı yumuşacık kenar dikişleri de sert olmadığından dolayı sıkma ya d acıtma yapmıyor tavsiyem bir beden büyük almanız rahat edersiniz 💖
İsim: E** B**

Yorum: model olarak çok beğendim , tam beden
İsim: H** A**
Tarih: 30 Nisan 2023

Yorum: Guzel yumusacık
Tarih: 13 Haziran 2023
Beden: Boy:162cm

Yorum: hem yumuşacıklar hem renkleri çok güzel çok beğendim ben
İsim: gizem d.
Tarih: 19 Mayıs 2023
Beden: Boy:159cm

Yorum: cok rahat yumusak ve kaliteli cidden yokmus gibi hissediyosunuz 💓
İsim: s** s**
Tarih: 12 Mayıs 2023

Yorum: güzel yumusacik basenim 96cm M beden aldım
İsim: G** A**
Tarih: 26 Şubat 2023

Kadın Soft Renkli Brazilian Pamuklu Likralı Külot 7'li Paket 27000-602 Akıllarda Kalan Sorular

Soru: Yüksek belmidir?
Cevap: Merhaba değerli müşterimiz, normal bel efendim.

Soru: Tanga mı bu?
Cevap: Merhaba değerli müşterimiz, hayır efendim ön arka aynı kesim brazilian model.

Soru: lazer kesimli yokmu
Cevap: Merhaba değerli müşterimiz, mağazamızda 39885 yazarak bulabilirsini efendim.

Soru: Pamuk oranı nedir
Cevap: Merhaba değerli müşterimiz, oranı %95Pamuk %5Likralı yumuşak dokuya sahip bir kumaştır. Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür eder sağlıklı mutlu günler dileriz.

Soru: xl yok mudur
Cevap: Merhaba değerli müşterimiz, bu modelimizde yok efendim.

Soru: Yüzde kaç pamuklu
Cevap: Merhaba değerli müşterimiz, oranı %95Pamuk %5Likralı yumuşak dokuya sahip bir kumaştır. Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür eder sağlıklı mutlu günler dileriz.

Soru: Merhaba uzun zamandır L beden bekliyorum ve hâlâ yok ne zaman gelecek, teşekkürler.
Cevap: Merhaba, bu modelin stokları yakın zamanda güncellenmeyecek efendim, 4-6 hafta sürebilir.

Soru: m bedeni tekrar gelecek mi
Cevap: Merhaba değerli müşterimiz, üretimde efendim gelecek ama zaman veremiyoruz.

Soru: l si ne xaman gelir
Cevap: Merhaba, bu ürünün stokları yakın zamanda güncellenmeyecek efendim.

Soru: M beden ne zaman gelir?
Cevap: merhaba, ürün üretımde tarıh veramıyoruz

Soru: Merhaba m beden gelir mi acaba bekliyorum da
Cevap: Merhaba, üretimde efendim net tarih veremiyoruz.

Soru: L beden ne zaman gelir
Cevap: Merhaba, tarihi belli değil efendim.

Soru: 65kkg hangi beden
Cevap: Merhaba değerli müşterimiz, bedenlerimiz tam kalıptır, kendi bedeninizi satın alabilirsiniz. Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür eder, sağlıklı mutlu günler dileriz.

Soru: tanga yok mu ayni bu renklerde setin
Cevap: Merhaba değerli müşterimiz, var efendim yeni depomuza geldi, bu hafta satışa açılacak efendim.

Soru: çok renkli de resimlerdeki renkler mi geliyor? yoksa farklı renkler mi?
Cevap: Merhaba, görseldeki renkler gönderilir.

Soru: Salam . boy uzunlu kaç sm acaba
Cevap: Merhaba değerli müşterimiz, ağ kısmından bel kısmına 23-24 cm efemdim.

Soru: bu ürünlerin dikiş yerleri izsiz dikiş olarak üretseniz süper olacak lastikler çok belli oluyor bu arada çok beğeniyorum ürünlerinizi
Cevap: Merhaba değerli müşterimiz, memnun kalmanıza sevindik efendim, ürün önerinizi dikkate alacağız brazilian iz yapmayan model üretimi yapabiliriz.

Soru: dikiş izi belli eder mi
Cevap: Merhaba değerli müşterimiz, katlama lastik efendim iz yapabilir.

Soru: merhaba boy 168 kg 58 kaç beden olur metreyle kalça 95cm
Cevap: Merhaba değerli müşterimiz, bedenlerimiz tam kalıptır, kendi bedeninizi satın alabilirsiniz. Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür eder, sağlıklı mutlu günler dileriz.

Soru: tamamdır yarın alıcam lütfen tekrar karışıklık olmasin tesekkurler
Cevap: Merhaba değerli müşterimiz, daha dikkatli oluruz efendim, bizi tercih ettiğiniz için teşekkür eder sağlıklı mutlu günler dileriz.

Kadın Soft Renkli Brazilian Pamuklu Likralı Külot 7'li Paket 27000-602 Resim Ve Fotoğraflar

Kadın Soft Renkli Brazilian Pamuklu Likralı Külot 7'li Paket 27000-602 En Uygun Satış Linki

Hakkımızda

• Enuygunfirmalar.com, kullanıcıların her türlü ürünün en uygun fiyatlarını bulmalarına yardımcı olan bir forum platformudur. Gönüllü üyelerimiz tarafından sağlanan bilgilerle alışveriş deneyiminizi geliştirmeyi hedefliyoruz. Ancak, burada sunulan bilgilerin doğruluğunu garanti edemeyiz. Kullanıcıların, alışveriş yaparken kendi araştırmalarını yapmaları önemlidir. En iyi fırsatları keşfedin, fakat kararlarınızı dikkatli bir şekilde verin!

Hızlı Linkler

Kullanıcı Menüsü