Kadın Soft-somon Siyah Pamuklu Likralı Külot 7'li Paket 37000-96 Bu Ürünü Almalı Mı ?

Funda

Yeni Üye
BaYaN
14 Eyl 2023
241
0
0
Kadın Soft-somon Siyah Pamuklu Likralı Külot 7'li Paket 37000-96 Satın Alır Mısınız?
Kadın Soft-somon Siyah Pamuklu Likralı Külot 7'li Paket 37000-96 Şimdiki Fiyatı Ile 258.5 Tl'den Trendyolda Satıştadır.

Kadın Soft-somon Siyah Pamuklu Likralı Külot 7'li Paket 37000-96 Kullanıcıların Memnuniyeti Nasıl?

Kadın Soft-somon Siyah Pamuklu Likralı Külot 7'li Paket 37000-96 Hakkında yaklaşık 1319 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.7 .

Kadın Soft-somon Siyah Pamuklu Likralı Külot 7'li Paket 37000-96 Açıklama Ve Özellikler

Kadın Soft-somon Siyah Pamuklu Likralı Külot 7'li Paket 37000-96 Ürününün Satıcısı, Dominant Kadın Soft-somon Siyah Pamuklu Likralı Külot 7'li Paket 37000-96 ürününü 258.5 Tl'ye Trendyolda Satılıyor.

Kadın Soft-somon Siyah Pamuklu Likralı Külot 7'li Paket 37000-96 Hakkında Yapılan Yorumlar
258.5 Tl ye satışta olan Kadın Soft-somon Siyah Pamuklu Likralı Külot 7'li Paket 37000-96 Hakkında yapılan Son yorumlar aşağıdadır. Bu yorumlar doğrulanmamıştır. En doğru bilgiyi satış sayfasının yorumlar bölümünden alabilirsiniz.
1319 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.7

Yorum: çok kaliteli 1 beden büyük almanızı tavsiye ederim çok memnu kaldım♥
İsim: e** e**
Tarih: 07 Şubat 2023
Beden: Beden:L
Satıcı: Dominant

Yorum: Tam beden. Ara bedenseniz büyük tercih etmenizi öneririm. Çok kullanışlı
İsim: b** k**
Tarih: 17 Şubat 2023
Beden: Beden:S

Yorum: güzel bir beden büyük tercih edin
İsim: k** ç**
Tarih: 22 Şubat 2023
Beden: Beden:M

Yorum: gayet kaliteli fakat bir beden buyuk alinabilir
İsim: Y** A**
Tarih: 30 Ocak 2023

Yorum: tam beden ilk görünüş olarak güzeller
İsim: E** Ö**
Tarih: 20 Ocak 2023

Yorum: kalitesi ve kumaşı çok güzel kendi bedeninizi alabilirsiniz ayrıca hediyeniz içinde teşekkürler
İsim: o** b**
Tarih: 20 Aralık 2022

Yorum: çok beğendim. tereddüt etmeden alabilirsiniz. Kendi bedeninizi alabilirsiniz.
İsim: **** ****
Tarih: 10 Şubat 2023

Yorum: Başarılı güzel ama Bi beden büyük alınabilir :)
İsim: HANDE D.
Tarih: 03 Mart 2023

Yorum: Çok ama çok beğendim.Tavsiye edilir tam beden alabilirsiniz
İsim: N** Ö**
Tarih: 14 Şubat 2023

Yorum: kalitesi çok güzel ancak 1-2 beden büyük alın
İsim: B** G**
Tarih: 17 Mart 2023

Yorum: Hızlı teslimat ve fiyatına göre çok güzel ürünler tam beden alabirsiniz
İsim: M** A**
Tarih: 13 Aralık 2022

Yorum: Desenleri güzel bir beden büyük alınabilir
İsim: İ** K**
Tarih: 12 Şubat 2023

Yorum: Çok güzel, gönül rahatlığıyla alabilirsiniz. Tam bedeninizi alabilirsiniz
İsim: S** Ö**
Tarih: 09 Şubat 2023

Yorum: kalitesi güzel bedeninizi alin
İsim: n** s**
Tarih: 29 Mart 2023

Yorum: Gayet güzel ve kaliteli beden tam
İsim: p** i**
Tarih: 10 Ocak 2023

Yorum: Güzel beğendim sadece bir beden büyük alın yorumları olduğu için l aldım ama m alsam beli daha iyi otururdu
İsim: A** K**
Tarih: 09 Mart 2023

Yorum: bir beden büyük aldım sıkmasın diye iyi oldu
İsim: D** C**
Tarih: 19 Ocak 2023

Yorum: Fiyatına göre gayet iyi, tam beden aldım oldu 👍
İsim: Ö** T**
Tarih: 21 Şubat 2023

Yorum: 10 da 10. Klasik bir marka vardı ya hani, eş zamanlı ondan da aldım. eski kalitesinden zerre eser yok. Yarı fiyatına o markanın kalitesini bu markada buluyorsunuz. Anladınız siz. çok çok kaliteli kulotlar ve cokr ahat. bayıldım. paketlemeside çok özenliydi. 62 kiloya M aldım. çok çok rahat oldu. Bol kazançlar diliyorum.
İsim: m** d**
Tarih: 17 Aralık 2022

Yorum: Gayet iyi bedeninize göre alın
İsim: Z** K**
Tarih: 26 Mart 2023

Yorum: biraz ince ama güzeller ücretine göre gayet iyi. küçük hediyeniz için de teşekkür ederim. tam beden alınız.
İsim: G** D**
Tarih: 02 Ocak 2023

Yorum: 1 beden büyük aldım ama keşke 1 beden daha büyük alsaydım, kalıbı çok dar. Onun haricinde kaliteli
İsim: A** Ö**
Tarih: 01 Mart 2023

Yorum: Güncelleme: 52 kiloyum S beden tam olmuştu ilk giydiğimde ancak yıkandıkça daha küçüldüler keşke M alsaydım.
İsim: R** Ş** Y**
Tarih: 09 Şubat 2023

Yorum: ürünün kalitesi iyi fakat kalıpları çok küçük 65 kiloyum m sipariş etmiştim xs gibi oldu yani xl sipariş versem daha iyi olurmuş
İsim: S** S**
Tarih: 25 Ocak 2023

Yorum: Dokusu ve dikişleri gerçekten çok iyi.yorumlara bakarak bir numara büyük aldım bence çok daha iyi oldu.paketleme özenli ve resimdekinin aynısı
İsim: Ö** G**
Tarih: 21 Aralık 2022

Yorum: kendi bedeninizi alabilirsiniz. ben beğendim. zaten sürekli bı markadan alıyorum
İsim: h** k**
Tarih: 03 Mart 2023

Yorum: Kalitesi ve hızlı kargosuyla gayet hoşuma gitti küçük hediyeniz içinde ayrıca teşekkür ederim tam bedeninizi alabilirsiniz
İsim: **** ****
Tarih: 28 Ocak 2023

Yorum: Yumuşacık ve çok kaliteli , kendi bedeninizi alabilirsinz.
İsim: F** A**
Tarih: 30 Mart 2023

Yorum: İlk kez internetten iç çamaşırı aldım bir markadan daha almıştım karşılaştırmak için ve tartışmasız dominant çok iyi çıktı hatta başka bir modelden daha sipariş verdim bedeninizi alabilirsiniz tam oldu
İsim: E** Y**
Tarih: 13 Şubat 2023

Yorum: çok güzel bir ürün yumuşacık bütün yildizlari hak ediyo paketlemesi de guzel ayrica hediye icin cok tesekkür ederim
İsim: Z** K**
Tarih: 26 Aralık 2022

Kadın Soft-somon Siyah Pamuklu Likralı Külot 7'li Paket 37000-96 Merak Edilenler Neler?

Soru: kalite nedir?
Cevap: Merhaba değerli müşterimiz, oranı %95Pamuk %5Likralı yumuşak dokuya sahip bir kumaştır. Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür eder sağlıklı mutlu günler dileriz.

Soru: kalıplari geniş mi
Cevap: Merhaba, bedenlerimiz tam kalıp efendim, ürün yorumlarına göz atabilirsiniz.

Soru: buyuk gote olurmu
Cevap: Merhaba, büyükten kastınız ne efendim.

Soru: 90 kıloya kac beden olur
Cevap: Merhaba, bedenlerimiz tam kalıptır, kendi bedeninizi tercih alabilirsiniz.

Soru: hediye için teşekkürler
Cevap: Merhaba değerli müşterimiz, bizi tercih ettiğiniz için teşekkür eder sağlıklı mutlu günler dileriz.

Soru: Merhaba 1.70 boy 70 kilo icin kac beden uygundur?
Cevap: Merhaba, bedenlerimiz tam kalıptır, kendi bedeninizi tercih alabilirsiniz.

Soru: kaç adet geliyor
Cevap: Merhaba değerli müşterimiz, 1 pakette 7 adet külot var efendim.

Soru: ürünün kumaşı nedir?
Cevap: Merhaba değerli müşterimiz, oranı %95Pamuk %5Likralı yumuşak dokuya sahip bir kumaştır. Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür eder sağlıklı mutlu günler dileriz.

Soru: Yüksek bel. Mi
Cevap: Merhaba değerli müşterimiz, normal bel efendim.

Soru: çekme yapar mı?
Cevap: Merhaba değerli müşterimiz, yıkama talimatlarına uygun yıkandığı zaman boyutunda bir değişiklik olmaz, normal oranda çekme yapar efendim.

Soru: 168 51 kiloyum hangi beden olur
Cevap: Merhaba, bedenlerimiz tam kalıptır, kendi bedeninizi tercih ediniz.

Soru: xl bedenn yokmuu
Cevap: Merhaba değerli müşterimiz, bu modelin XL bedeni maalesef yok efendim.

Soru: merhabalar ben size kahramanmaraş merkezden yazıyorum buradaki sıkıntılardan dolayı bazı ihtiyaçlarımızı gidemiyoruz bizlere destek olabilir misiniz
Cevap: Merhaba değerli müşterimiz, sipariş verdikten sonra sipariş üzerinden iletişime geçebilirseniz yardımcı olabiliriz.

Soru: Merhaba m ve l bedenleri ne zaman gelir?
Cevap: Merhaba değerli müşterimiz, şu an üretim aşamasında efendim zaman veremiyoruz maalesef.

Soru: renk siyah yazıyor nafildit
Cevap: Merhabalar, siyah ve soft somon efendim.

Soru: Merhaba 57 kilo kaç beden ala bilir diyerlerine yazmişnz amma anlaşilmiyo açık yazsaniz iyi olur S mi M mi??
Cevap: Merhaba değerli müşterimiz, boy ve kg göre beden söyleyemiyoruz maalesef, daha önce satın alanların yorumlarına bakabilirsiniz. 37000-472 modeli ile aynı kalıp efendim o ürün de yeterince yorum vardır.

Soru: hangi kargoyla çalışıyorsunuz
Cevap: Merhaba değerli müşterimiz, Trendyol ekspress ve Sürat kargo ile gönderim sağlamaktayız. Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür eder, sağlıklı mutlu günler dileriz.

Soru: Merhaba hespi aynı model ve beden midir? ( yani ben beden seçtiğimde … )
Cevap: Merhaba değerli müşterimiz, görseldeki ürün hepsi aynı beden olarak gönderim sağlıyoruz efendim.

Soru: Merhaba ben bir paket alırsam hepsin siyahlardan koyabilir misiniz acaba?
Cevap: Merhaba değerli müşterimiz, mağazamızda 37000-519 yazarak düz siyah modelimizi sipariş verebilirsiniz.

Soru: merhaba paketli ürün dimi
Cevap: Merhaba değerli müşterimiz, evet efendim paketli ürün.

Kadın Soft-somon Siyah Pamuklu Likralı Külot 7'li Paket 37000-96 Ürüne Ait Resimler

Kadın Soft-somon Siyah Pamuklu Likralı Külot 7'li Paket 37000-96 En Uygun Satış Linki

Hakkımızda

• Enuygunfirmalar.com, kullanıcıların her türlü ürünün en uygun fiyatlarını bulmalarına yardımcı olan bir forum platformudur. Gönüllü üyelerimiz tarafından sağlanan bilgilerle alışveriş deneyiminizi geliştirmeyi hedefliyoruz. Ancak, burada sunulan bilgilerin doğruluğunu garanti edemeyiz. Kullanıcıların, alışveriş yaparken kendi araştırmalarını yapmaları önemlidir. En iyi fırsatları keşfedin, fakat kararlarınızı dikkatli bir şekilde verin!

Hızlı Linkler

Kullanıcı Menüsü