Kadın Somon Ekru Pamuklu Likralı Külot 7'li Paket 37000-119 En Düşük Fiyat Nerede

Elifnur

Yeni Üye
BaYaN
14 Eyl 2023
269
0
0
Kadın Somon Ekru Pamuklu Likralı Külot 7'li Paket 37000-119 En Düşük Fiyat Nerede?
Kadın Somon Ekru Pamuklu Likralı Külot 7'li Paket 37000-119 Güncel Fiyatı 226.45 Tl'ye Trendyolda Satılıyor.

Kadın Somon Ekru Pamuklu Likralı Külot 7'li Paket 37000-119 Gerçekten İyi Mi?

Kadın Somon Ekru Pamuklu Likralı Külot 7'li Paket 37000-119 Hakkında yaklaşık 1137 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.8 .

Kadın Somon Ekru Pamuklu Likralı Külot 7'li Paket 37000-119 Teknik Bilgiler

Kadın Somon Ekru Pamuklu Likralı Külot 7'li Paket 37000-119 Ürününün Satıcısı, Dominant Kadın Somon Ekru Pamuklu Likralı Külot 7'li Paket 37000-119 ürününü 226.45 Tl'den Satılmaktadır.

Kadın Somon Ekru Pamuklu Likralı Külot 7'li Paket 37000-119 Son Yorumlar
226.45 Tl ye satışta olan Kadın Somon Ekru Pamuklu Likralı Külot 7'li Paket 37000-119 Hakkında yapılan Son yorumlar aşağıdadır. Bu yorumlar doğrulanmamıştır. En doğru bilgiyi satış sayfasının yorumlar bölümünden alabilirsiniz.
1137 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.8

Yorum: çok memnun kaldım güvenle alabilirsiniz kendi bedeninizi almanızı tavsiye ederim
İsim: b** g**
Tarih: 08 Mart 2023
Beden: Beden:L
Satıcı: Dominant

Yorum: çok güzel bayıldım tam beden
İsim: A** İ**
Tarih: Elite Üye
Beden: 14 Aralık 2022

Yorum: Çok güzel çok beğendim yumuşacık yeri var renkleri de aynı göründüğü gibi hiç tereddüt etmeden alabilirsiniz 💕 sadece bir beden büyük almanızı tavsiye ederim
İsim: M** D**
Tarih: 13 Kasım 2022

Yorum: çok güzel kendi bedeninizi alın mukkemmel
İsim: **** ****
Tarih: 09 Kasım 2022

Yorum: Gayet güzel bir ürün. tam beden alabilirsiniz
Tarih: 06 Kasım 2022
Beden: Beden:M

Yorum: Kaliteli bir ürün kendi bedeninize göre alabilirsiniz.
İsim: S** S**
Tarih: 05 Şubat 2023
Beden: Beden:S

Yorum: Güzel ürün beğendim tam beden alınabilir
İsim: N** Y**
Tarih: 11 Aralık 2022

Yorum: Kumaşı ve desenleri çok güzel. Paketlemede çok iyiydi. Teşekkür ederim,ellerinize sağlık 👌 Tam beden bu arada.
İsim: Ş** K**
Tarih: 12 Ekim 2022

Yorum: muhteşem ötesi diyebilirim paketlemesiyle hızlı kargoya verilmesiyle renkleriyle dikusuyla mükemmel çok çok teşekkür ederim gönül rahatlığıyla sipariş edebilirsiniz (kendi bedeninizi alın tam kalıp)
İsim: b** k**
Tarih: 27 Kasım 2022

Yorum: Anneme aldim baya sevdi kumasi faln yumusacik
İsim: M** Y** Ş**
Tarih: 06 Kasım 2023
Beden: Boy:167cm

Yorum: Çok yumuşak ve kaliteli, bayıldım. Bir beden büyük alabilirsiniz.
Tarih: 27 Eylül 2022

Yorum: İnternetten ilk kez aldım 54 kiloyum S beden aldım tam oldu ama çok çabuk renkleri gitti renk özelliği sıfır
Tarih: 13 Eylül 2023
Beden: Boy:165cm

Yorum: çok güzel ve kaliteli kendi bedeninizi alin
İsim: s** k**
Tarih: 14 Ocak 2023

Yorum: Tam bedeninizi almanızı öneririm ürün çok kaliteli özenle paketlenmiş çok memnun kaldım 🧡 Hediyemde çok şirin 🌺 Artık hep burdan alacağım 🛍
İsim: Seren Y.
Tarih: 01 Ekim 2022

Yorum: çok güzeller ve çok rahat, iz yok,bir büyük beden aldım tam oldu.
İsim: b** p**
Tarih: 24 Şubat 2024

Yorum: ürünler kaliteli geldi s benden aldım bir benden kücuk de olabilirdi 164 boy 42 kg
Tarih: 23 Aralık 2022

Yorum: ürünler kaliteli fiyat performans ürünü 38 bedenim rahat olması için beden de tereddüt yaşamıştım ama m beden aldım tam oldu
İsim: T** B**
Tarih: 16 Kasım 2022

Yorum: Kalitesi mükemmel 60 kiloyum M beden rahat oldu. Minik kalpli sabunlar için teşekkürler ☺
İsim: Ceren T.
Tarih: 07 Ekim 2022

Yorum: gerçekten çok güzel tam bedeninizi alabilirsiniz yanında gönderdiğiniz küçük sabun için ayrıca teşekkür ederim ❤❤
Tarih: 28 Kasım 2022

Yorum: kalitesi çok iyi fiyat olarak ta iyi gönül rahatligiyla alabilirsiniz 165 boy 61 kilo l beden aldım ama m beden de olurmuş
İsim: E** A**
Tarih: 30 Kasım 2022

Yorum: Bir beden büyük alın
İsim: S** S**
Tarih: 13 Ocak 2023

Yorum: Çok beğendim gelir gelmez açtım denedim s beden giyen biri olarak tam oturdu tavsiye ederim fiyatına göre kalitesi çok iyi
İsim: R** B**
Tarih: 18 Kasım 2022

Yorum: Çok kaliteli ve güzeller hep alacağız
İsim: B** B**
Tarih: 06 Eylül 2024
Beden: Boy:152cm

Yorum: çok güzeller bir beden büyük aldım
İsim: G** Y**
Tarih: 27 Aralık 2022

Yorum: Kalıtelı ama hır beden büyük alınabılır
İsim: T** T**
Tarih: 09 Ocak 2023

Yorum: çok beğendim 56 kilo m beden güzel durdu kaliteli ve hediyenize çok teşekkür ederim
İsim: g** e**
Tarih: 11 Ekim 2022

Yorum: memnun kaldim tam istediğim gıbı geldi gayet güzel. teşekkürler tam bedeninizi alın
İsim: r** k**
Tarih: 31 Ekim 2022

Yorum: Bir beden büyük alın derim kendi bedenimi aldım kalıplar küçük.
Tarih: 14 Nisan 2023
Beden: Bilgi Yok

Yorum: pamuklu olduğu için aldim iyikide almisim
İsim: N** Ç**
Tarih: 14 Ocak 2023

Yorum: kumasi kaliteli daha oncede almistim
İsim: Y** Ö**
Tarih: 13 Eylül 2024

Kadın Somon Ekru Pamuklu Likralı Külot 7'li Paket 37000-119 Sorulan Sorular Ve Cevaplar

Soru: yüzde kaç pamuklu
Cevap: Merhaba değerli müşterimiz, oranı %95Pamuk %5Likralı yumuşak dokuya sahip bir kumaştır. Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür eder sağlıklı mutlu günler dileriz.

Soru: Kolay gelsin ne zaman s beden gelir çeyiz için soruyorum
Cevap: Merhaba, bu ürünün stokları güncellenmeyecek efendim.

Soru: Yüksek bel mi ?
Cevap: Merhaba değerli müşterimiz, normal bel efendim.

Soru: hangi kargoyla çalışıyorsunuz
Cevap: Merhaba değerli müşterimiz, Trendyol ekspress ve Sürat kargo ile gönderim sağlamaktayız. Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür eder, sağlıklı mutlu günler dileriz.

Soru: Merhabalar bedenim 44 mevcutmu
Cevap: Merhaba değerli müşterimiz, bu modelimiz de yok efendim, 44 beden için mağazamıza göz atabilirsiniz.

Soru: Merhaba ürün yüksek belmi
Cevap: Merhaba değerli müşterimiz, orta bel efendim.

Soru: 50 kiloyum 1.68 boy kac beden almam gerek
Cevap: Merhaba, bedenlerimiz tam kalıptır, kendi bedeninizi tercih alabilirsiniz.

Soru: Hamileyim 70 kiloyum l beden olur mu bana?
Cevap: Merhaba, bedenlerimiz tam kalıptır efendim, net cevap veremeyiz maalesef.

Soru: Ne zaman indiirme girer?
Cevap: Merhaba değerli müşterimiz, şu an indirimde efendim normal fiyatı 139,90tl

Soru: Merhaba hangi kargo ile geliyor
Cevap: Merhaba değerli müşterimiz, Trendyol ekspress ve Sürat kargo ile gönderim sağlamaktayız. Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür eder, sağlıklı mutlu günler dileriz.

Soru: Merhaba..Ürünlerin modeli nedir yani bikini model mi yoksa hipster mi acaba
Cevap: Merhaba değerli müşterimiz, bikini modeli efendim

Soru: 68kiloyum hangi beden tercih etmeliyim?
Cevap: Merhaba değerli müşterimiz, bedenlerimiz tam kalıptır, kendi bedeninizi satın alabilirsiniz. Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür eder, sağlıklı mutlu günler dileriz.

Soru: 165 boy 70 kilo biri için kaç beden alınmalı
Cevap: Merhaba değerli müşterimiz, bedenlerimiz tam kalıptır, kendi bedeninizi satın alabilirsiniz. Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür eder, sağlıklı mutlu günler dileriz.

Soru: Merhaba, arkadaşıma alıcam çok hassas ürün %100 pamuk mu yoksa karışım var mı ona göre alıcam alerjisi var. %100 pamuk mu?
Cevap: Merhaba değerli müşterimiz, oranı %95Pamuk %5Likralı yumuşak dokuya sahip bir kumaştır. Grimelanj renk polyester karışımlı efendim. Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür eder sağlıklı mutlu günler dileriz.

Soru: 160 boy 60 kiloya kaç beden olur?

Soru: Normalde standart giyiyorum hangi beden almam lazım

Soru: merhaba kız arkadşım için alıyorum özel bir paketleme yapabilir misiniz
Cevap: Merhaba değerli müşterimiz, standart kokulu sabun hediyesi ile birlikle poşet içerisinde gönderim sağlıyoruz. Hediye olarak alabileceğiniz bir paketlemesi var efendim.

Soru: Xl ne zaman gelecek
Cevap: Merhaba değerli müşterimiz, bu modelimizde XL beden maalesef yok efendim.

Soru: 1.60 a 77 kilo L beden olur mu?

Soru: xl bedeni var mı
Cevap: Merhaba değerli müşterimiz, bu modelimizde XL beden yok efendim

Kadın Somon Ekru Pamuklu Likralı Külot 7'li Paket 37000-119 Resim Galerisi

Kadın Somon Ekru Pamuklu Likralı Külot 7'li Paket 37000-119 En Uygun Satış Linki

Hakkımızda

• Enuygunfirmalar.com, kullanıcıların her türlü ürünün en uygun fiyatlarını bulmalarına yardımcı olan bir forum platformudur. Gönüllü üyelerimiz tarafından sağlanan bilgilerle alışveriş deneyiminizi geliştirmeyi hedefliyoruz. Ancak, burada sunulan bilgilerin doğruluğunu garanti edemeyiz. Kullanıcıların, alışveriş yaparken kendi araştırmalarını yapmaları önemlidir. En iyi fırsatları keşfedin, fakat kararlarınızı dikkatli bir şekilde verin!

Hızlı Linkler

Kullanıcı Menüsü