Kadın Sprey Deodorant Sexy Bouquet 72 Saat Kesintisiz Üstün Koruma 150 ml X2 Alanlar Memnun Mu ?

Halide

Yeni Üye
BaYaN
14 Eyl 2023
590
0
0
Kadın Sprey Deodorant Sexy Bouquet 72 Saat Kesintisiz Üstün Koruma 150 ml X2 Alınır Mı?
Kadın Sprey Deodorant Sexy Bouquet 72 Saat Kesintisiz Üstün Koruma 150 ml X2 Mevcut Fiyatı 269.5 Tl'den Trendyolda Satıştadır.

Kadın Sprey Deodorant Sexy Bouquet 72 Saat Kesintisiz Üstün Koruma 150 ml X2 Kullanıcı Yorumları Nasıl?

Kadın Sprey Deodorant Sexy Bouquet 72 Saat Kesintisiz Üstün Koruma 150 ml X2 Hakkında yaklaşık 1695 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.7 .

Kadın Sprey Deodorant Sexy Bouquet 72 Saat Kesintisiz Üstün Koruma 150 ml X2 Detaylı Açıklama

Kadın Sprey Deodorant Sexy Bouquet 72 Saat Kesintisiz Üstün Koruma 150 ml X2 Ürününün Satıcısı, Rexona Kadın Sprey Deodorant Sexy Bouquet 72 Saat Kesintisiz Üstün Koruma 150 ml X2 ürününü 269.5 Tl Den Trendyolda Satıştadır.

Kadın Sprey Deodorant Sexy Bouquet 72 Saat Kesintisiz Üstün Koruma 150 ml X2 Son Yorumlar
269.5 Tl ye satışta olan Kadın Sprey Deodorant Sexy Bouquet 72 Saat Kesintisiz Üstün Koruma 150 ml X2 Hakkında yapılan Son yorumlar aşağıdadır. Bu yorumlar doğrulanmamıştır. En doğru bilgiyi satış sayfasının yorumlar bölümünden alabilirsiniz.
1695 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.7

Yorum: kokusu aşırı güzel stok yaptım kesinlikle alınmalı
İsim: H** Y**
Tarih: 16 Mart 2024
Beden: Bilgi Yok
Satıcı: Unilever

Yorum: kokusu çok güzel indirimdeyken alınması gereken ürünlerden kesinlikle
İsim: y** d**
Tarih: 21 Eylül 2023

Yorum: aşırı iyi kokuyor zaten indirimden almıştım bundan sonra stoklarim
İsim: S** N** B**
Tarih: 16 Temmuz 2024

Yorum: Çok güzel kokusu indirimdeydi stok yaptım
İsim: **** ****
Tarih: 17 Temmuz 2024

Yorum: Bu kokudan vazgeçemiyorummmm sürekli stok sürekli 🥰
İsim: D** G**
Tarih: 11 Haziran 2024

Yorum: kokuları efsane indirimde stokladim satıcıya ayrıca teşekkür ederim hediyeleri için 💐🥰
İsim: T** Y**
Tarih: 19 Eylül 2023

Yorum: cok guzel sakliyor gercekden herzaman stokda saklanacak bi urun
Tarih: 29 Ocak 2024

Yorum: çok hızlı ulaştı elime kokusu da harika tam stokluk ürün
İsim: E** T**
Tarih: 21 Haziran 2024

Yorum: hızlı kargo oldu yıllardır kullandığım deodorant zaten kokusu çok güzel indirimde bulunca stokladım
İsim: G** E**
Tarih: 25 Mart 2024

Yorum: Çok beğendim kokusu çok güzel tertemiz hissediyorum onu sürünce ter kokusuna elveda
İsim: M** B**
Tarih: Elite Üye
Beden: 26 Mayıs 2024

Yorum: indirime girmişti aldıgımda stok yapmalık çok iyi
Tarih: 14 Temmuz 2024

Yorum: kokusuna bayıldım kıvırcık hemşire den görüp aldım iyi ki almışım.
İsim: Gülben D.
Tarih: 12 Temmuz 2024

Yorum: Kokusu tam yaz mevsimine uygun çok beğendim stok yaptım☺
Tarih: 11 Temmuz 2024

Yorum: harika kokuyor indirimden yakaladım
İsim: Ş** p**
Tarih: 08 Temmuz 2024

Yorum: Kokusu çok iyi bittikçe stokluyorum harika
İsim: S** K**
Tarih: 23 Temmuz 2024

Yorum: surekli stok yaptigim bi urun terletme yapmiyor ve kokusu kalıcı
İsim: S** A**
Tarih: 10 Haziran 2024

Yorum: Daha önceden kullanıp memnun kaldığım bir deodorant indirimde görünce 6 adet sipariş verdim, hızlı ve korunaklı bir şekilde geldi alacaklara tavsiye ederim
İsim: Z** M**
Tarih: 13 Mayıs 2024

Yorum: dışarıya göre gayet uygun stoklamalık
İsim: g** g**
Tarih: 18 Temmuz 2024

Yorum: ürünün kokusu harika . kesinlikle sürekli kullanacağım
Tarih: 12 Eylül 2023

Yorum: İndiriminden aldım kokusu güzel tavsiye ederim
İsim: S** K**
Tarih: 10 Temmuz 2024

Yorum: Bayılarak kullandığım bir ürün çok teşekkür ederim
İsim: Ebru K.
Tarih: 15 Eylül 2023

Yorum: guzel bi kokusu var indirimde alinir
Tarih: 11 Temmuz 2024

Yorum: Kesinlikle alın aldırın mükemmel bir ürünnn bayıldım stok yapmalık 🫶🏻
İsim: Nurten U.
Tarih: 23 Temmuz 2024

Yorum: Normalde rexona clinical kullanıyorum ama bunu denemek istedim, iyiki almışım kokusuna bayıldım gerçekten çok ferah mis gibi
İsim: C** A**
Tarih: 15 Ağustos 2023

Yorum: İndirimden aldım
İsim: M** E**
Beden: 18 Temmuz 2024

Yorum: çok güzel stok yapmalık
Tarih: 02 Temmuz 2024

Yorum: Severek kullanıyorum kokusu çık güzel
İsim: T** D**
Beden: 24 Temmuz 2024

Yorum: Ürün sorunsuz elime ulaştı. Güzel paketlenmişti. Kokusunu çok beğendim ayrıca piyasa fiyatlarına göre ürünün fiyatı uygun.
İsim: B** G**
Tarih: 18 Ağustos 2023

Yorum: Baya uyguna denk geldi
İsim: Sena N. S.
Tarih: 07 Haziran 2024

Yorum: hızlı kargo güzel paketleme indirimde stoklanacak ürün.
İsim: E** K**
Tarih: 24 Mart 2024

Kadın Sprey Deodorant Sexy Bouquet 72 Saat Kesintisiz Üstün Koruma 150 ml X2 Merak Edilenler

Soru: kullanılmadan önce çalkalanıyor mu
Cevap: Değerli tüketicimiz, . Rexona Sexy Bouquet Antiperspirant Kadın Sprey Deodorant 150 ml formülünde bulunan harekete duyarlı mikro kapsüller, her hareketinde aktive olur. Böylece çekici ve çiçeksi koku etrafına kolayca yayılır. İşte şimdi tüm hareketlerinde kokun ile çok daha özgürsün. Gün boyu rahat ve güvende hissettiren Rexona Sexy Bouquet Antiperspirant Kadın Sprey Deodorant 150 ml günlük koku rutininin vazgeçilmezi olur. Gün içinde koş, toplantılara yetiş, sevgilinle eğlenceli bir gün geçir, arkadaşlarınla eğlenerek dans et. Gün ne kadar hareketli olursa olsun Rexona Sexy Bouquet Antiperspirant Kadın Sprey Deodorant her an yanında.

Soru: toplam 300 ml demeee
Cevap: Değerli tüketicimiz , SET.UNİ.4103 set ürün içeriğinde 2 adet Kadın Sprey Deodorant Sexy Bouquet 72 Saat Kesintisiz Üstün Koruma 150 ml bulunmaktadır.

Soru: Hangi kargo
Cevap: aras ve trendyol express efendim

Soru: kokusu nedir?
Cevap: Değerli tüketicimiz, . Rexona Sexy Bouquet Antiperspirant Kadın Sprey Deodorant 150 ml formülünde bulunan harekete duyarlı mikro kapsüller, her hareketinde aktive olur. Böylece çekici ve çiçeksi koku etrafına kolayca yayılır. İşte şimdi tüm hareketlerinde kokun ile çok daha özgürsün. Gün boyu rahat ve güvende hissettiren Rexona Sexy Bouquet Antiperspirant Kadın Sprey Deodorant 150 ml günlük koku rutininin vazgeçilmezi olur. Gün içinde koş, toplantılara yetiş, sevgilinle eğlenceli bir gün geçir, arkadaşlarınla eğlenerek dans et. Gün ne kadar hareketli olursa olsun Rexona Sexy Bouquet Antiperspirant Kadın Sprey Deodorant her an yanında.

Soru: 2 tanesini 160
Cevap: Değerli tüketicimiz , SET.UNİ.4103 set ürün içeriğinde 2 adet Kadın Sprey Deodorant Sexy Bouquet 72 Saat Kesintisiz Üstün Koruma 150 ml bulunmaktadır.

Soru: iki tane mi 198

Soru: ikisi birlikte mi 150 ml oluyor ?
Cevap: Değerli tüketicimiz , SET.UNİ.4103 set ürün içeriğinde 2 adet Kadın Sprey Deodorant Sexy Bouquet 72 Saat Kesintisiz Üstün Koruma 150 ml bulunmaktadır.Her biri 150 ml dir.

Soru: merhaba pudralı mi?
Cevap: Değerli tüketicimiz , Kadın Sprey Deodorant Sexy Bouquet 72 Saat Kesintisiz Üstün Koruma 150 ml pudrasızdır.

Soru: pudrali mi
Cevap: Değerli tüketicimiz , Kadın Sprey Deodorant Sexy Bouquet 72 Saat Kesintisiz Üstün Koruma 150 ml pudrasızdır.

Soru: Kıyafetlerde leke bırakıyor mu iz falan

Soru: ürün ikilimi 150tl

Soru: ürunde alüminyum sağlık açısından zararlı değil mi Bir de koku içeriğinde çiçek demişsiniz ama çiçek içeriği gül mü vanilya mı odunsu mu aydınlatırsanız
Cevap: Değerli Tüketicimiz, ürünlerimiz sitede görüntülendiği şekildedir. Mağazamızı takip ederek, güncel kampanyalardan faydalanabilirsiniz.

Soru: Ürün pudralı mı?

Soru: Ben yanındaki ürünle birlikte sepete ekleyemiyorum alım sınırını geçtin diyor ama sepetimde hiç ürün yok ki benim
Cevap: Değerli Tüketicimiz, Trendyol Müşteri Hizmetlerinden detaylı bilgi alabilirsiniz.

Soru: PUDRALIMI DEODDRANT

Soru: Pudrasız mı acaba acaba

Soru: ürünümden 2 tane gelmesi gerekirken 1 tanesi geldi lütfen bununla ilgilenin
Cevap: tabi efendim

Soru: Aynı deodorantın 48 saat ve 72 saat koruyanla arasında koku farkı var mı sanki diğeri daha kalıcı pudralı olduğu için mi acaba
Cevap: Değerli Tüketicimiz, ürünlerimiz sitede görüntülendiği şekildedir. Mağazamızı takip ederek, güncel kampanyalardan faydalanabilirsiniz.

Soru: Kıyafetlerde leke bırakır mı

Soru: merhabalar ürün ıslaklık bırakıyor mu ve kıyafetleri sarartır mı

Kadın Sprey Deodorant Sexy Bouquet 72 Saat Kesintisiz Üstün Koruma 150 ml X2 Ürün Resimleri

Kadın Sprey Deodorant Sexy Bouquet 72 Saat Kesintisiz Üstün Koruma 150 ml X2 En Uygun Satış Linki

Hakkımızda

• Enuygunfirmalar.com, kullanıcıların her türlü ürünün en uygun fiyatlarını bulmalarına yardımcı olan bir forum platformudur. Gönüllü üyelerimiz tarafından sağlanan bilgilerle alışveriş deneyiminizi geliştirmeyi hedefliyoruz. Ancak, burada sunulan bilgilerin doğruluğunu garanti edemeyiz. Kullanıcıların, alışveriş yaparken kendi araştırmalarını yapmaları önemlidir. En iyi fırsatları keşfedin, fakat kararlarınızı dikkatli bir şekilde verin!

Hızlı Linkler

Kullanıcı Menüsü