Kadın Taba Beyaz Sneaker En İyi Fiyatı Nerede Bulabilirim ?

Halide

Yeni Üye
BaYaN
14 Eyl 2023
598
0
0
Kadın Taba Beyaz Sneaker Fiyatına Göre Alınır Mı?
Kadın Taba Beyaz Sneaker Anlık Fiyatı 764.49 Tl'ye Trendyolda Satılıyor.

Kadın Taba Beyaz Sneaker Kullanıcılar Memnun Mu?

Kadın Taba Beyaz Sneaker Hakkında yaklaşık 721 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.6 .

Kadın Taba Beyaz Sneaker Açıklama Ve Özellikler

Kadın Taba Beyaz Sneaker Ürününün Satıcısı, Dark Seer Kadın Taba Beyaz Sneaker ürününü 764.49 Tl'den Satılmaktadır.

Kadın Taba Beyaz Sneaker Yorumlar Ve Değerlendirmeler
764.49 Tl ye satışta olan Kadın Taba Beyaz Sneaker Hakkında yapılan Son yorumlar aşağıdadır. Bu yorumlar doğrulanmamıştır. En doğru bilgiyi satış sayfasının yorumlar bölümünden alabilirsiniz.
721 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.6

Yorum: Çok sağlam bir ayakkabı kardeşime aldım okula giderken giyiyor rahat kargo paketleme iyiyidi
İsim: M** A**
Tarih: 23 Ocak 2022
Beden: Beden:38
Satıcı: Dark Seer

Yorum: Gerçekten çok güzel ve rahat bir ayakkabı çok sevdim. Ben 38 giyiyorum. 38 sipariş verdim tam oldu.😊
İsim: S** C**
Tarih: 04 Haziran 2022

Yorum: Harika kargo ve harika ürün 38 numara giyiyorum tam kalıp geldi teşekkür ediyorum 🌸☺
İsim: Özlem G.
Tarih: 14 Eylül 2022

Yorum: Tek kelimeyle harika ❤ 37 giyiyorum 37 aldım tam Çok güzel ve kaliteli duruyor
İsim: A** A**
Tarih: 27 Eylül 2022
Beden: Beden:37

Yorum: Bacım qızı üçün aldım çox gözəldir
İsim: **** ****
Tarih: 03 Eylül 2024
Satıcı: Trendyol

Yorum: Çok kaliteli beklemeyin fakat çok rahat bir ayakkabı tam numaranızı alın. 1 günde elimdeydi kargo.
İsim: N** K**
Tarih: 12 Kasım 2021
Beden: Beden:39

Yorum: Harika çok beğendim tam bedeninizi alabilirsiniz ayağımda gören herkes nerden aldığımı soruyor
İsim: Z** E**
Tarih: 27 Aralık 2021

Yorum: Aylardır giydiğim çok rahat bir ayakkabı. Kendi numaranızı tercih etmelisiniz.
İsim: N** T**
Tarih: 18 Ocak 2022

Yorum: ürün gercekten almaya değer tam bedeninizi alın harika bir ürün hala daha kullaniyorum hic su cekmiyo süper
İsim: b** ç**
Tarih: 13 Aralık 2021

Yorum: şık ve rahat eşim beğendi. Tam numaranızı söyleyin
Tarih: 15 Mart 2023

Yorum: renkleri görüntüsü çok güzel çok canlı ben çok beğendim rahat bir ayakkabı sadece ayağı taraklı olanlar bir numara büyük alabilirler onun harici tam numaranızı alabilirsiniz
İsim: T** Y**
Tarih: 17 Ekim 2022

Yorum: İlk önce hediyeleriniz için teşekkür ederim. Ayakkabı beklentilerimin üstünde oldu. Alacak olanlara tavsiyem 1 ölçü büyük alsanız iyi edersiniz böyle ayakkabı numarası tam tamına oluyo yine de 1 numara büyük alın
İsim: Z** M**
Tarih: 31 Aralık 2021
Beden: Beden:40

Yorum: Çoook rahat çok beğendim tam bedeninizi almanızı öneririm
İsim: s** p**
Tarih: 11 Aralık 2021

Yorum: Çok güzel ve rahat tavsiye ederim alacak olanlara. Tam numaranızı alabilirsiniz kalıp olarak tam.
İsim: f** b**
Tarih: 18 Kasım 2021

Yorum: Elime ulaştı çok beğendim kendi bedeninizi alın ama daha giymedim umarım rahatır
Tarih: 16 Aralık 2021

Yorum: normalde 39 giyerim tabana göre ama 38 aldım ve iyiki de öyle yapmışım tam oldu ve çok rahat, şık duruyor
İsim: Ö** Ö**
Tarih: 03 Ekim 2021

Yorum: on numara ürün harika bayıldım daha önce 36 aldım iade ettim çok sıktı ayağımı şimdi 37 aldım sizlere de tavsiyem tam ayak numaranızı alın çünkü tam kalıp hiç bi sorun çıkmadı çok beğendim teşekkürler 🙏🙏🙏 bence pojqmalarimla da çok yakıştı 😁😁😁😁
İsim: Dilek C.
Tarih: 02 Aralık 2021

Yorum: Çok beğendim. Tam ayağınıza uygun alabilirsiniz. Zengin duruyor. Şimdiden 2 kişi nerden aldığımı sordu. Bu markanın bir kaç spor ayakkabısını daha almalı. Daha önce bot almıştım 3 yıldır giyiyorum. Sağlam, uygun, gösterişli. Daha ne olsun.
İsim: N** B**
Tarih: 18 Kasım 2021

Yorum: Bayıldım çok rahat ve hafif. Ayağı da büyük göstermiyor. Kendi numaranızı alın
Tarih: 12 Kasım 2021

Yorum: Ürün çok kaliteli tam kalıp 37 giyiyorum. 37 tam ve rahat oldu. Düşünenlere öneririm çok beğendim beyazını da aldım
İsim: T** A**
Tarih: 26 Temmuz 2022

Yorum: Çok beğendim beklediğimden daha iyi tam numaranızı alın derim
İsim: M** Y**
Tarih: 11 Aralık 2021

Yorum: ben 132.95 e aldım bugün elime ulaştı kargo çok hızlı geldi ve güzel beğendim rahat fotoğraftaki ile birebir.
İsim: Büşra Ç.
Tarih: 02 Aralık 2021

Yorum: kargo çok hızlı geldi ayakkabı beklediğimizden güzel çok rahat ve çok şık duruyor tam numaranızı alın
Tarih: Elite Üye
Beden: 08 Kasım 2023

Yorum: Göründüğü gibi harika ayağıma tam oldu teşekkürler 😊
Tarih: 14 Eylül 2022

Yorum: çok şık bir ayakkabı tam numaranızı alabilirsiniz.
İsim: A** K**
Tarih: Elite Üye
Beden: 27 Eylül 2023

Yorum: çok güzel ürün. kardeşime ve anneme aldım. tavsiye ederim.
Tarih: 22 Haziran 2023
Beden: Bilgi Yok

Yorum: Ürünü çok beğendim, rahat, renkleri güzel 38 giyiyorum, 38 aldım, tam oldu ama başparmağımı rahatsız ettiği için iade edip 39 alacağım ayaklarım taraklı olduğu için kalıp olmamış olabilir
İsim: g** d**
Tarih: 27 Eylül 2021

Yorum: Fotoğrafta göründüğü gibi. Bir numara küçük alınabilir. Güzel ve rahat.
İsim: C** K**
Tarih: 26 Şubat 2022

Yorum: Yorumların bazılarında dar kalıb, bir numara büyüğünü alın diye yazılmış, ondan dolayı alırken tereddüt ediyordum ama iyiki kendi numaramı almışım hiçte dar kalıb falan değil, ayrıca çok hafif ve rahat bir ayakkabı.
Tarih: 07 Ekim 2021

Yorum: yeğenimi aldım çok güzel teşekkür ederim
İsim: N** N**
Tarih: 29 Kasım 2021

Kadın Taba Beyaz Sneaker Sıkça Sorulan Ve Yanıtlanan Sorular

Soru: Teşekkür ederim, sağolun
Cevap: Merhaba rica ederiz iyi günlerde kullanın.

Soru: küçük veya büyük
Cevap: Merhaba, nasıl yardımcı olabilriiz

Soru: Ayakkabı numaram 37.5 kaç numara almamı önerirsiniz
Cevap: Merhaba bakmış olduğunuz ürün uzunları şu şekildedir; 36 numara 23 cm'dir. 37 numara 23,5 cm'dir. 38 numara 24,3 cm'dir. 39 numara 25 cm'dir. 40 numara 25,5 cm'dir. 41 numara 26 cm'dir. 42 numara 26,8 cm'dir. 43 numara 27,3 cm'dir. 44 numara 27,8 cm'dir. 45 numara 28,5 cm'dir. 46 numara 29 cm'dir. 47 numara 29,7 cm'dir. Keyifli alışverişler dileriz.

Soru: yikamada bozulur mu
Cevap: Merhabalar, Ürünü makinede yıkamamanızı tavsiye ekmekteyiz. Dilerseniz ayakkabı temizleyicileriyle ürün temizliği sağlayabilirsiniz. İyi günler dileriz.

Soru: taba olanın 38 i ne zaman gelicek
Cevap: Merhaba , Belirtmiş olduğunuz üründe yakın zamanda stokları yenileceğiz. En kısa sürede ürünü sizlerle buluşturmak için var gücümüzle çabalıyoruz, Ürün ilanında bulunan "gelince haber ver" ikonunu da tıklayarak ürün geldiğinde ilk sizler haberdar olabilirsiniz. Keyifli Alışverişler Dileriz, Saygılarımızla,

Soru: 38 numara gelicek mi tekrardan ve ne zaman gelir gelırse
Cevap: Merhaba , Belirtmiş olduğunuz üründe maalesef yakın zamanda stok yenilemesi sağlayamayacağımızı üzülerek belirtmek isterim. Dilerseniz sizlere yine benzer ürünlerimiz ile yardımcı olmak isteriz. Keyifli alışverişler dileriz, Saygılarımızla,

Soru: merhaba 37 numarası gelir mi acaba?
Cevap: Merhaba Efendim, Belirtmiş olduğunuz üründe yakın zamanda stokları yenileceğiz. En kısa sürede ürünü sizlerle buluşturmak için var gücümüzle çabalıyoruz, Ürün ilanında bulunan "gelince haber ver" ikonunu da tıklayarak ürün geldiğinde ilk sizler haberdar olabilirsiniz. Keyifli Alışverişler Dileriz, Saygılarımızla,

Soru: 39 numarasını uzun zamandır bekliyorum ne zaman gelir acabaaa
Cevap: Merhaba Efendim, Belirtmiş olduğunuz üründe maalesef yakın zamanda stok yenilemesi sağlayamayacağımızı üzülerek belirtmek isterim. Dilerseniz sizlere yine benzer ürünlerimiz ile yardımcı olmak isteriz. Keyifli alışverişler dileriz, Saygılarımızla,

Soru: hangi kargoyla gönderilecektir
Cevap: Merhaba, "Trendyol Express" ve "Mng Kargo" firmaları aracılığı ile gönderim sağlamaktayız, Trendyol Express İstanbul, Ankara, İzmir, Bursa gibi illerimizde başta olmak üzere bir çok ilimize gönderim sağlamaktadır, Mng Kargo ise kalan diğer tüm bölgelerimize ürünlerimizi ulaştırmaktadır, Keyifli alışverişler dileriz,

Soru: 38 numara yeniden gelirmi?
Cevap: Merhaba , Belirtmiş olduğunuz üründe yakın zamanda stokları yenileceğiz. En kısa sürede ürünü sizlerle buluşturmak için var gücümüzle çabalıyoruz, Ürün ilanında bulunan "gelince haber ver" ikonunu da tıklayarak ürün geldiğinde ilk sizler haberdar olabilirsiniz. Keyifli Alışverişler Dileriz, Saygılarımızla,

Soru: su geçirirmi
Cevap: Merhaba, Ürün sneaker grubu ürünüdür bu sebeple su geçirebilir ancak mevsim şartlarında soğuğa dayanıklıdır. Keyifli alışverişler dileriz.

Soru: Merhaba 40 numarası ne zaman gelir
Cevap: Merhaba , Belirtmiş olduğunuz üründe maalesef yakın zamanda stok yenilemesi sağlayamayacağımızı üzülerek belirtmek isterim. Dilerseniz sizlere yine benzer ürünlerimiz ile yardımcı olmak isteriz. Keyifli alışverişler dileriz, Saygılarımızla,

Soru: taba beyaz olanda 39 numara stoğu ne zaman gelir acaba

Soru: ağırlığı kaç gram
Cevap: Merhaba bakmış olduğunuz ürünün ağırlığı 800 gramdır. Keyifli alışverişler dileriz.

Soru: 38 numara gelır mı ne zaman gelır acaba?

Soru: iade varmi
Cevap: Merhaba, kullanılmadığı takdir de iade edebilirsiniz

Soru: topuğu kaç cm
Cevap: Merhaba , Topuk boyu 6 cm'dir. Ürün detay kısmında ürüne ait farklı özelliklerde yine belirtilmektedir, Keyifli Alışverişler Dileriz, Saygılarımızla,

Soru: bu spor ayakkabinin 37 so yokmu
Cevap: Merhaba Efendim, Belirtmiş olduğunuz üründe maalesef yakın zamanda stok yenilemesi sağlayamayacağımızı üzülerek belirtmek isterim. Dilerseniz sizlere yine benzer ürünlerimiz ile yardımcı olmak isteriz. Keyifli alışverişler dileriz, Saygılarımızla,

Soru: merhaba,24cm hangi beden uygundur?
Cevap: Merhaba bakmış olduğunuz ürün uzunları şu şekildedir; 35 numara 22,5 cm' dir. 36 numara 23 cm'dir. 37 numara 23,5 cm'dir. 38 numara 24,3 cm'dir. 39 numara 25 cm'dir. 40 numara 25,5 cm'dir. 41 numara 26 cm'dir. 42 numara 26,8 cm'dir. 43 numara 27,3 cm'dir. 44 numara 27,8 cm'dir. 45 numara 28,5 cm'dir. 46 numara 29 cm'dir. 47 numara 29,7 cm'dir. Keyifli alışverişler dileriz.

Soru: %100 deri mi ?
Cevap: Efendim Merhaba, Suni deridir,

Kadın Taba Beyaz Sneaker Detay Resimler

Kadın Taba Beyaz Sneaker En Uygun Satış Linki

Hakkımızda

• Enuygunfirmalar.com, kullanıcıların her türlü ürünün en uygun fiyatlarını bulmalarına yardımcı olan bir forum platformudur. Gönüllü üyelerimiz tarafından sağlanan bilgilerle alışveriş deneyiminizi geliştirmeyi hedefliyoruz. Ancak, burada sunulan bilgilerin doğruluğunu garanti edemeyiz. Kullanıcıların, alışveriş yaparken kendi araştırmalarını yapmaları önemlidir. En iyi fırsatları keşfedin, fakat kararlarınızı dikkatli bir şekilde verin!

Hızlı Linkler

Kullanıcı Menüsü