Kadın Taba Rome Çift Bantlı Puff Sandalet 2cm Byndrsl01 Ürün Alınmaya Değer Mi

Sude

Yeni Üye
BaYaN
15 Eyl 2023
541
0
0
Kadın Taba Rome Çift Bantlı Puff Sandalet 2cm Byndrsl01 Bu Ürünü Almalı Mı?
Kadın Taba Rome Çift Bantlı Puff Sandalet 2cm Byndrsl01 Güncel Fiyatı 195.91 Tl'ye Trendyolda Satılıyor.

Kadın Taba Rome Çift Bantlı Puff Sandalet 2cm Byndrsl01 Kullanıcı Yorumları Nasıl?

Kadın Taba Rome Çift Bantlı Puff Sandalet 2cm Byndrsl01 Hakkında yaklaşık 339 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.5 .

Kadın Taba Rome Çift Bantlı Puff Sandalet 2cm Byndrsl01 Detaylı Açıklama

Kadın Taba Rome Çift Bantlı Puff Sandalet 2cm Byndrsl01 Ürününün Satıcısı, Beyond Kadın Taba Rome Çift Bantlı Puff Sandalet 2cm Byndrsl01 ürününü 195.91 Tl'ye Trendyolda Satılıyor.

Kadın Taba Rome Çift Bantlı Puff Sandalet 2cm Byndrsl01 Kullanıcı Geri Bildirimleri
195.91 Tl ye satışta olan Kadın Taba Rome Çift Bantlı Puff Sandalet 2cm Byndrsl01 Hakkında yapılan Son yorumlar aşağıdadır. Bu yorumlar doğrulanmamıştır. En doğru bilgiyi satış sayfasının yorumlar bölümünden alabilirsiniz.
339 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.5

Yorum: cok iyi ama ben bir numara büyük aldım çok daha güzel oldu tavsiye ederim cok rahat
İsim: A** i**
Tarih: 24 Ağustos 2022
Beden: Beden:39
Satıcı: Beyond

Yorum: çok rahat tavsiye ederim kendi ayak numaranızı alın
İsim: **** ****
Tarih: 17 Eylül 2022
Beden: Beden:36

Yorum: Gerçekten aşırı yumuşak ve rahat bir sandalet. 38 numara aldım tam oldu. Daha rahat olmak istediğim için bir numara büyük alacağım.
İsim: K** B**
Tarih: 14 Eylül 2022

Yorum: yorumlara bakarak bir numara büyük aldım. ayağım kocaman durdu ana gerçekten rahat
İsim: M** K**
Tarih: 16 Haziran 2022
Beden: Beden:38

Yorum: kardeşime aldım ayağı taraklı olduğu için tereddüt ettik ama tam oldu çok güzel ve rahatmış
İsim: n** k**
Tarih: 14 Eylül 2022
Beden: Beden:40

Yorum: Super urun ayni bedenimi aldim tam oldu cok yumusaciq cok rahat
İsim: A** N**
Tarih: 29 Temmuz 2022
Beden: Beden:37

Yorum: aşırı rahat bir sandelet kendi numaranızı alın
Tarih: 25 Kasım 2022

Yorum: sipariş vermemin ertesi günü ulaşmış oldu. bu kadar uygun fiyata göre çok çok rahat bi sandalet. tam numaranızı alabilirsiniz.
İsim: E** E**
Tarih: 07 Haziran 2022

Yorum: Evet başta çok rahat ama 1 saat kadar ayağınızda durduğunda çok acıtmaya ve yara yapmaya başlıyor. Beden olarak kendi bedeninizi almalısınız bence. Kısa süreliğine giyebileceksem tercih ediyorum, duruşunu seviyorun
İsim: R** A**
Tarih: 28 Ekim 2022

Yorum: Ürün aşırı kaliteli çok rahat 37 giyiyordum 38 aldım çok güzel kesinlikle tavsiye ederim
İsim: c** u**
Tarih: 25 Ağustos 2022

Yorum: Ayakkabılar çok rahat. Ayak vurma gibi sıkıntı yapacağını düşünmüyorum. Çok kaliteli değil. Sezonluk giyilir. Normalde 37-38 giyiyorum 37 aldım oldu. Ayakları taraklı olanlar bir numara büyük alabilirler.
İsim: F** A**
Tarih: 27 Mayıs 2022

Yorum: Ürün gayet güzeldi 37 giyiyorum olmadı bir numara büyük alınmalı
İsim: N** A**
Tarih: 07 Haziran 2022

Yorum: çok beğendim rahat herşeyle uyuyor elime de çabuk ulaştı sadece keşke 38 alsaymişim tam kalıp diye 37 aldım ama değilmiş
İsim: M** K**
Tarih: 15 Ocak 2023

Yorum: cok rahat ve kullanışlı bir sandalet ayak numaranızı alın
İsim: Mümine K.
Tarih: 22 Eylül 2022

Yorum: Yumuşacık, çok rahat , kendi numaranızı alın, aldırın
İsim: İ** D**
Tarih: 05 Temmuz 2024

Yorum: harika kumaş 1 numara büyük aldım tam oldu çok güzel
İsim: H** T**
Tarih: 05 Ekim 2022

Yorum: 37 numara aldım ama 38 alsam daha rahat olurmuş benim için
İsim: b** d**
Tarih: 02 Ekim 2023

Yorum: Ürün çok rahat yalnızca üst bantlar biraz sıkıyor kendi numaramı aldım. Bir numara büyük alabilirmişim.
Tarih: 06 Haziran 2022

Yorum: Tam numaranızı alabilirsiniz gerçekten çok güzel
İsim: ÖZLEM Ö.
Tarih: 26 Eylül 2023

Yorum: kesinlikle alın yumuşacık tam numara aldım severek hergün kullanıyorum
İsim: M** B**
Tarih: 31 Ağustos 2022

Yorum: Cok rahat 35 giyiyorum olcu tablosuna bakarak 36 aldim tam oldu 🙏
İsim: H** P** K**
Tarih: 01 Eylül 2024

Yorum: Yumuşacık tam istedıgım gibi oldu tam kalıp
İsim: B** Ş**
Tarih: 15 Ağustos 2022

Yorum: yorumlara bakarak aldım güzel tam oldu ayağıma 🥰
İsim: e** k**
Tarih: 20 Temmuz 2024

Yorum: Rengi tam göründüğü gibi. Kalitesi bence kötü plastik kokuyor ama ilginç bir şekilde rahat bir terlik. Bir numara büyük alın
Tarih: 18 Temmuz 2022

Yorum: Tam beden
İsim: S** n** S**
Tarih: 02 Ağustos 2023
Beden: Bilgi Yok

Yorum: Bant kısımları biraz sıkı bi numara büyük alınsa daha iyi olurdu.
İsim: S** K**
Tarih: 24 Mayıs 2022

Yorum: cokkk begendim ayakta guzel duruyor rahat bir sandalet
Tarih: 12 Ocak 2023

Yorum: Hem rahat hem şık cok beğendim
İsim: M** i** S**
Tarih: 11 Eylül 2024

Yorum: çok çok güzel 😍
İsim: M** A**
Tarih: 10 Eylül 2024

Yorum: o kadar rahatlar ki. hem siyah hem kahve aldım, çok çok çok memnunum ikisini de aldığım için. pofuduk pofuduk yürüyorum.
İsim: S** Ö**
Tarih: 30 Ağustos 2023

Kadın Taba Rome Çift Bantlı Puff Sandalet 2cm Byndrsl01 Ürünle İlgili Sıkça Sorulan Sorular

Soru: 38 numara gelicekmi
Cevap: Merhaba Efendim, düzenli olarak tüm ürünler için stok güncellemeleri yapıyoruz. "Gelince haber ver" butonunu aktif ederek, istediğiniz ürünü favorilerinize eklerseniz ve bildirimlerinizi de açık hale getirdiğiniz takdirde güncellendiğinden ilk sizin haberiniz olur. İlginize teşekkürler Saygılar Beyond

Soru: Rengi kahverengi mi
Cevap: Tabadır efendim kahveye yakın

Soru: taban genişliği ne kadar
Cevap: Merhabalar efendim. Ürünün iç taban ölçüleri 36 numara 22,5 cm , 37 numara 23 cm , 38 numara 23,5 cm 39 numara 24,5 cm , 40 numara 25,5 cm şeklindedir. İyi günler dileriz. Saygılar Beyond.

Soru: Merhabalar. Ürün, giyildikçe esneme yapar mı?
Cevap: Merhaba Efendim ürünümüz tam kalıptır bedeninizi almanızı öneriyoruz . Ayağınız geniş yapılı ( taraklı ) veya buçuklu ise bir beden büyük almanızı öneririz . Saygılar BEYOND İÇ VE DIŞ TİCARET A.Ş.

Soru: Merhaba bunun fiyatı diğerlerinden neden farklı özelliği ne malzemesimi farklı ??diğerleriyle ayni fiyata düşerse sipariş vericem
Cevap: Merhaba efendim özel renk olduğu için fiyatı farklı.şuan fiyat gördünüz gibidir . saygılar

Soru: biri siyah bir kahverengi dedik umarım istediğim 2renk gelir
Cevap: Merhaba, şuanda mesai saatleri dışında olduğumuz için üzülerek yardımcı olamıyoruz :( Sorularınızı hafta içi saat 09:30 - 17:30 saatleri arasında sormanız halinde size memnuniyetle yardımcı olacağız. Anlayışınız için teşekkür eder, sağlıklı günler, keyifli alışverişler dileriz. Beyond

Soru: peki kaç numara almalıyım sandalette 38 giyiyorum
Cevap: Merhabalar efendim. Ürünün iç taban ölçüleri 36 numara 22,5 cm , 37 numara 23 cm , 38 numara 23,5 cm 39 numara 24,5 cm , 40 numara 25,5 cm şeklindedir. İyi günler dileriz. Saygılar Beyond.

Soru: У меня стопа 26см. Мне подойдёт 40 размер?
Cevap: Merhaba efendim sorunuzu anlayamadık türkçe yazabilir misiniz?Saygılar Beyond

Soru: ayağımın üstü kemilkli.bantlar dar gelirmi acaba
Cevap: Merhaba efendim taraklı ayaklar için bir beden büyük alınmasını öneriyoruz saygılar beyond

Soru: merhabalarr benim boyum 1.76 kilom 75 sizce kaç numara olur

Soru: merhaba efəndim.Paketlendikden sonra ağırlığı ne kadardır acaba?
Cevap: yaklaşık 700 gr efendim

Soru: stoklar yenilencek mi acab 38 no
Cevap: Merhaba Efendim, düzenli olarak tüm ürünler için stok güncellemeleri yapıyoruz. "Gelince haber ver" butonunu aktif ederek, istediğiniz ürünü favorilerinize eklerseniz ve bildirimlerinizi de açık hale getirdiğiniz takdirde güncellendiğinden ilk sizin haberiniz olur. İlginize teşekkürler Saygılar Beyond

Soru: merhaba hamileikte sisen ayaklar icinde uygunmudur esnek derimi acaba
Cevap: Esnektir efendim alabilirsiniz

Soru: taba rengi yok mu?
Cevap: var efendim

Soru: hangi kargo ile gönderim yapıyorsunuz
Cevap: Merhaba efendim , Yurtiçi kargo ve Trendyol Express ile çalışmaktayız sistem adresinize göre otomatik kargo seçimi yapmaktadır.Saygılar Beyond

Soru: Ayak boyu 24 cm kaç numara almalıyım
Cevap: Merhaba efendim ürünümüzün beden tablosu aşağıdaki gibidir . 36 - 23cm , 37-23,5cm , 38-24cm , 39-24,5cm , 40-25cm dir taraklı ayakların bir beden büyük almasını rica ederiz .saygılar beyond

Soru: İyi günler sizden sandaletin arka kısmı sürekli düşüyor daha önceden siyahını almıştım böyle bir sorun yaşamamıştım . Arka kısım için ne yapılabilir
Cevap: Merhaba, size en yakın lostradan hizmet alabilirsiniz. Sağlıklı günler dileriz, Beyond

Soru: merhabalar siyah renk tekrar güncellenir mi

Soru: Yorumlarda ve fotolarda yapışkanları çok belli hemen kopmasın sonra dikkat ediyor musunuz
Cevap: Bedenini alan hiç bir müşteri kopma sorunu yaşamaz yorumlara bakarsanız ürünün puanı 4,6 zaten

Soru: Normalde 40 numara giyiyorum ayaklarım taraklı 40 numarası olur mu yoksa dar mı gelir
Cevap: Merhaba efendim normalde de 40 giyiyorsanız 40 numara tercih edebilirsiniz.Saygılar Beyond

Kadın Taba Rome Çift Bantlı Puff Sandalet 2cm Byndrsl01 Ürünün Detaylı Resimleri

Kadın Taba Rome Çift Bantlı Puff Sandalet 2cm Byndrsl01 En Uygun Satış Linki

Hakkımızda

• Enuygunfirmalar.com, kullanıcıların her türlü ürünün en uygun fiyatlarını bulmalarına yardımcı olan bir forum platformudur. Gönüllü üyelerimiz tarafından sağlanan bilgilerle alışveriş deneyiminizi geliştirmeyi hedefliyoruz. Ancak, burada sunulan bilgilerin doğruluğunu garanti edemeyiz. Kullanıcıların, alışveriş yaparken kendi araştırmalarını yapmaları önemlidir. En iyi fırsatları keşfedin, fakat kararlarınızı dikkatli bir şekilde verin!

Hızlı Linkler

Kullanıcı Menüsü