Kadın Tanga Külot Pamuklu- 5 Farklı Renk Bir Pakette En İyi Fiyatı Nerede Bulabilirim ?

Nilufer

Yeni Üye
BaYaN
14 Eyl 2023
339
0
0
Kadın Tanga Külot Pamuklu- 5 Farklı Renk Bir Pakette Alınması Gereken Bir Ürün Mü?
Kadın Tanga Külot Pamuklu- 5 Farklı Renk Bir Pakette Şu Anki Satış Fiyatı 189.9 Tl Den Trendyolda Satıştadır.

Kadın Tanga Külot Pamuklu- 5 Farklı Renk Bir Pakette Olumlu Yorum Sayısı Nedir?

Kadın Tanga Külot Pamuklu- 5 Farklı Renk Bir Pakette Hakkında yaklaşık 204 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.8 .

Kadın Tanga Külot Pamuklu- 5 Farklı Renk Bir Pakette Ürün Tanıtımı

Kadın Tanga Külot Pamuklu- 5 Farklı Renk Bir Pakette Ürününün Satıcısı, ALYA UNDERWEAR Kadın Tanga Külot Pamuklu- 5 Farklı Renk Bir Pakette ürününü 189.9 Tl Den Trendyolda Satıştadır.

Kadın Tanga Külot Pamuklu- 5 Farklı Renk Bir Pakette Kullanıcı Değerlendirmeleri
189.9 Tl ye satışta olan Kadın Tanga Külot Pamuklu- 5 Farklı Renk Bir Pakette Hakkında yapılan Son yorumlar aşağıdadır. Bu yorumlar doğrulanmamıştır. En doğru bilgiyi satış sayfasının yorumlar bölümünden alabilirsiniz.
204 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.8

Yorum: çok rahat ve iyi baya iyi 1 beden büyük alırsanız çok rahatça kullanırsınız
İsim: P** K**
Tarih: 17 Temmuz 2023
Beden: Boy:170cm
Satıcı: ALYA UNDERWEAR

Yorum: Yorumlara bakarak xl aldım normalde m- l arası giyerim. Çok rahatlar , bazı çamaşırlardaki o polyester kokusu yok . Bir takım daha alabilirim çok sevdim
İsim: A** D**
Tarih: 02 Temmuz 2023

Yorum: Bedeninizden bir beden küçük tercih edin fiyatına göre kaliteli bir ürün iki paket altılı şeklinde aldım büyük oldular ama idare edeceğim iade için zaman yoktu
İsim: k** ü**
Tarih: 05 Haziran 2023

Yorum: 60 kiloyum M beden aldım , vücuduma tam oldu . Renkleri çok canlı ,kumaşını da beğendim . Paket içine küçük bir hediye de koymuşlar . Teşekkür ederim 🙏 🤩
İsim: Chulpan S.
Tarih: 18 Ekim 2023
Beden: Boy:168cm

Yorum: Bazı pahalı markalara asla para dökmeyin harika bir ürün tam bedeninizi alın
İsim: Gizem D.
Tarih: 19 Mayıs 2023
Beden: Boy:167cm

Yorum: yumuşacık ve kaliteli.Hemen geldi hediyeniz için teşekkür ederim 😍🙏🏻
İsim: Rümeysa Y.
Tarih: 18 Mart 2023
Beden: Beden:M

Yorum: Çok aşırı rahatlar hızlı kargo ve tam istenildiği gibi 🥰
İsim: Y** L**
Tarih: 13 Mart 2023
Beden: Beden:S

Yorum: gercekten cok rahat ve kaliteli bir urun. tesekkurler
İsim: D** D**
Tarih: 11 Haziran 2023
Beden: Bilgi Yok

Yorum: bir beden buyuk alin harikalar ben bayıldım
İsim: n** u**
Tarih: Elite Üye
Beden: 15 Kasım 2023

Yorum: Kullanışlı bir ürün.
İsim: B** B**
Tarih: 05 Eylül 2024
Beden: Beden:XL

Yorum: Rahat, yeri güzel, yıkayınca atma solma yapmadı. 2xl aldım
İsim: N** S** D**
Tarih: 18 Nisan 2023

Yorum: Gerçekten çok begendim hiç yorum ve resim olmadıgı için almak isteyenlere yarfımcı olmak adına resim ekleyecegim gerçekten çok güzel 1.57 boy 54 kilo L beden aldım gayet iyi hediye içinde çok teşekkürler
İsim: **** ****
Tarih: 06 Mart 2023
Beden: Beden:L

Yorum: çok rahat ve yumuşacık
İsim: M** h** K**
Tarih: 21 Temmuz 2024

Yorum: Bi beden büyük aşınması gerek. gayet güzel ve kaliteli. parasını hak ediyor hediye için teşekkür ederim. m beden kalmadığı için l almıştım m tam olacakmış
İsim: G** Y**
Tarih: 19 Haziran 2023
Beden: Boy:162cm

Yorum: Güzel beğendim
İsim: S** A**
Tarih: 09 Eylül 2024
Beden: Boy:160cm

Yorum: Çok rahat çok kullanışlı bir beden büyük alabilirsiniz
İsim: B** U**
Tarih: 18 Ekim 2023
Beden: Beden:2XL

Yorum: Renkler canlı çok beğendim. normalde s bedenim ama yorumları okuyarak m aldım tam oldu sıkı bi kumaşı var
İsim: E** Y**
Tarih: 26 Temmuz 2023
Beden: Boy:155cm

Yorum: Ürün aynı şekilde geliyor çok beğendim herkese tavsiye ederim hediye için ayrıca teşekkür ederim 🌺
İsim: H** A**
Tarih: 30 Mart 2023

Yorum: çok güzel yumuşacık tam beden alınmalı
Tarih: 21 Ağustos 2023

Yorum: gayet iyi tam beden alın
İsim: H** H**
Tarih: 05 Ekim 2023

Yorum: iyi bir beden büyük alınmalı
Tarih: 14 Eylül 2024

Yorum: Çok güzel ve kaliteli renkleride görseldeykiyle aynı hediye içinde teşekkür ederim
İsim: S** F**
Tarih: 13 Eylül 2024

Yorum: Memnunum 5-6 paket aldım
İsim: E** E**
Tarih: 31 Mart 2023

Yorum: ben ürünü beğendim guzel. 1.67 56 kiloyum ben L aldım gayet iyi büyük değil. hediye toka için teşekkürler
İsim: N** Ş**
Tarih: 23 Mayıs 2023

Yorum: yumusacıklar renkleride çok güzel herkese hediye gönderilmiş bana gelmedi
İsim: S** B**
Tarih: 25 Ağustos 2024

Yorum: Gerçekten çok kaliteli çok güzel bir beden büyük alınmalı
İsim: E** T**
Tarih: 23 Ağustos 2024

Yorum: Kendi bedeniniz neyse onu alin. Gayet rahat.
İsim: K** Y** Ö**
Tarih: 13 Ekim 2023

Yorum: Pamuklu ve güzel. bedeninizi alabilirsiniz. 165 boyunda ve 57 kiloyum M aldım oldu. çok seker kargolamıslar. birde tatlış bir hediyeleri var ayrıca teşekkürler🙂❤
İsim: D** A**
Tarih: 27 Nisan 2023

Yorum: beden ölçünüz dogru ise bedeniz tam oluyor teslimat ve ambalaj ve hediye icinde ayrica teşekkürler
İsim: A** G**
Tarih: 27 Ağustos 2023

Yorum: Renkleri çok güzel tam göründüğü gibi geldi. 🧘🏼‍♀️
İsim: S** Y**
Tarih: 04 Eylül 2024

Kadın Tanga Külot Pamuklu- 5 Farklı Renk Bir Pakette Merak Edilen Konular

Soru: Esnek midir acaba
Cevap: Merhaba tüm kumaşlarımız likralı olarak pamuk kumaşlardır. Esneme kabiliyetleri yüksektir.

Soru: tam beden mi
Cevap: Merhaba, ürünlerimiz standartlara uygundur. Ürün görsellerinde bulunan basen ölçü tablosu yardımıyla sipariş vermenizi öneririz.

Soru: Teşekkür ederim ilginiz iciin :)
Cevap: Biz teşekkür ederiz. İyi günlerde kullanın.

Soru: karma renk gönderiyormusunuz?
Cevap: Merhaba, hangi renkleri talep etmektesiniz?

Soru: Merhaba Boy 170 / kg 68 hangi bedeni tercih etmeliyim
Cevap: Merhaba, XL bedenli ürünlerimizi tercih edebilirsiniz.

Soru: 157 boy 63 kg hangi beden olur acaba
Cevap: Merhaba, L bedenli ürünlermizi deneyebilirsiniz.

Soru: Merhaba , erkek kullanımına uygun olur mu esnekliği nasıl giysem sıkar mi ?
Cevap: Merhaba, hayır efendim ürünler kadın kalıplarıdır.

Soru: Merhabalar, boyum 1.62-2.63 civarı, kilom ise 52-53 civarı. normalde bazen 36 beden bazen ise 38 beden pantolon giyiyorum. Genelde 38 ama gene kemer takıyorum. Sizce bana hangi beden olur? Bana M beden olur gibi geldi. Normalde 58'dim en kötü 51'e kadar düşüyorum gene 56 falan olurum herhalde.
Cevap: Merhana, S bedenli ürünler tam sarar, M bedenli ürünler daha rahat olur. Kişisel kullanım tercihinize göre karar verebilirsiniz.

Soru: merhabalar , kumaşı nedir ? pamuklu mu yada polyester mi?
Cevap: Merhaba, tüm kumaşlarımız %95 pamuk ve %5 likra katkılıdır. Polyester kumaşlar ürün gamımızda bulunmamaktadır.

Soru: 1.66 boyundayim kilo 83 kilo acaba kaç beden olur
Cevap: Merhaba, XL bedenli ürünler tam sarar, 2XL bedenli ürünler biraz daha rahat olur. Kişsel kullanım tercihinize göre karar verebilirsiniz.

Soru: aa Seleme sen hangi şehir olmak
Cevap: Merhaba, ürünler Kilis’ten gönderiliyor.

Soru: bu model mi yuksek bel yoksa bato tanga yazan mi daha yuksek bel hangisini oneririsiniz kalip olarak da hangsij genis 80 kiloya hangisi olyr
Cevap: Merhaba, bu ürün ve bato tanga yazan normal beldir. yüksek bel için ; https://www.trendyol.com/alya-underwear/kadin-yuksek-bel-tanga-kulotlar-2-siyah-1-beyaz-2-ten-s-m-l-xl-5-adet-p-455901145?boutiqueId=61&merchantId=703280&filterOverPriceListings=false&sav=true linkindeki ürünlerden XL bedenli ürünlerimizi tercih edebilirsiniz.

Soru: Merhaba stoklar ne zaman güncellenir acaba
Cevap: Merhaba, ürünler şu anda dikimde bu haftasonuna doğru güncellemeler yapılacaktır.

Soru: merhabalar yüksek bel mi?
Cevap: Merhaba, hayır efendim. Düşük bel ürünlerdir. Mağazamızda yüksek bel, toparlayıcı tanga ürünleri tercih edebilirsiniz.

Soru: basen ölçümü bilmiyorum 1.70 _ 55 kilo basenlerim yok s beden ve m beden arasında kaldım ara bel mi yüksek bel mi acaba ürününüz
Cevap: Merhaba, kumaşlarımız likralıdır S beden tam saracaktır. Biraz daha yüksek ve rahat kullanım isterseniz M beden de tercih edebilirsiniz.

Soru: merhaba basenim 92 kilot ölçüsü 32 hangi beden almalıyım
Cevap: Merhaba, tüm kumaşlarımız esnektir. M bedenli ürünler tam saracaktır. L bedenli ürünler biraz daha rahat olacaktır. Kişisel kullanım tercihinize göre karar verebilirsiniz.

Soru: hangi kargo ile gönderim yapıyorsunuz
Cevap: Merhaba, trendyol express ile gönderim yapmaktayız.

Soru: boyum163 68kiloyum hangi beden almalıyım normla de L alırım esnekse esnek mi bunlar
Cevap: Merhaba, tam sarmasını istiyorsanız L, biraz daha rahat kullanım isterseniz XL bedenli ürünleri tercih edebilirsiniz.

Soru: L beden ne zaman stoga gelir acaba
Cevap: Merhaba, ürünlerimiz imalat aşamasında. Bayram ertesi ilk hafta stoklarımız güncellenecektir. İlginize teşekkür ederiz.

Soru: Ürünün ön kısmı resimde gösterilen kısmı mi?
Cevap: Merhaba, hayır efendim arka kısımları görselde gördüğümüz kısımlar. Ürünün kalıbını manken üzerinde giyili olarak diğer renk varyantlarında görebilirsiniz.

Kadın Tanga Külot Pamuklu- 5 Farklı Renk Bir Pakette Görseller

Kadın Tanga Külot Pamuklu- 5 Farklı Renk Bir Pakette En Uygun Satış Linki

Hakkımızda

• Enuygunfirmalar.com, kullanıcıların her türlü ürünün en uygun fiyatlarını bulmalarına yardımcı olan bir forum platformudur. Gönüllü üyelerimiz tarafından sağlanan bilgilerle alışveriş deneyiminizi geliştirmeyi hedefliyoruz. Ancak, burada sunulan bilgilerin doğruluğunu garanti edemeyiz. Kullanıcıların, alışveriş yaparken kendi araştırmalarını yapmaları önemlidir. En iyi fırsatları keşfedin, fakat kararlarınızı dikkatli bir şekilde verin!

Hızlı Linkler

Kullanıcı Menüsü