Kadın Tayt Siyah Yüksek Bel Toparlayıcı Bilek Boy Logolu Özel Üretim Çapraz Kemer Detaylı 1013 Ürün Alınmaya Değer Mi ?

Nehir

Yeni Üye
BaYaN
14 Eyl 2023
1,211
0
0
Kadın Tayt Siyah Yüksek Bel Toparlayıcı Bilek Boy Logolu Özel Üretim Çapraz Kemer Detaylı 1013 Tavsiye Eder Misiniz?
Kadın Tayt Siyah Yüksek Bel Toparlayıcı Bilek Boy Logolu Özel Üretim Çapraz Kemer Detaylı 1013 Güncel Fiyatı 263.5 Tl'den Trendyolda Satıştadır.

Kadın Tayt Siyah Yüksek Bel Toparlayıcı Bilek Boy Logolu Özel Üretim Çapraz Kemer Detaylı 1013 Olumlu Yorum Sayısı Nedir?

Kadın Tayt Siyah Yüksek Bel Toparlayıcı Bilek Boy Logolu Özel Üretim Çapraz Kemer Detaylı 1013 Hakkında yaklaşık 626 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.7 .

Kadın Tayt Siyah Yüksek Bel Toparlayıcı Bilek Boy Logolu Özel Üretim Çapraz Kemer Detaylı 1013 Ürün Bilgisi

Kadın Tayt Siyah Yüksek Bel Toparlayıcı Bilek Boy Logolu Özel Üretim Çapraz Kemer Detaylı 1013 Ürününün Satıcısı, missmaral Kadın Tayt Siyah Yüksek Bel Toparlayıcı Bilek Boy Logolu Özel Üretim Çapraz Kemer Detaylı 1013 ürününü 263.5 Tl'den Satılmaktadır.

Kadın Tayt Siyah Yüksek Bel Toparlayıcı Bilek Boy Logolu Özel Üretim Çapraz Kemer Detaylı 1013 Yorumlar Hakkında Bilgi
263.5 Tl ye satışta olan Kadın Tayt Siyah Yüksek Bel Toparlayıcı Bilek Boy Logolu Özel Üretim Çapraz Kemer Detaylı 1013 Hakkında yapılan Son yorumlar aşağıdadır. Bu yorumlar doğrulanmamıştır. En doğru bilgiyi satış sayfasının yorumlar bölümünden alabilirsiniz.
626 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.7

Yorum: 1.56 boy 64 kg m beden tam oldu çok rahat ve şık duruyor tavsiye ederim
İsim: Y** Ş** E**
Tarih: 23 Mayıs 2022
Beden: Beden:M
Satıcı: MİSSMARAL

Yorum: Çok rahat çok güzel bir tayt herkese öneririm kendi bedeninizi alın.
İsim: T** T**
Tarih: 20 Ekim 2022
Beden: Beden:XL

Yorum: 160 boy 59 kg ya m beden aldim gayet guzel oldu sporda kullaniyorum
İsim: D** D**
Tarih: 29 Temmuz 2022

Yorum: harika çok rahat bir tayt guvenle kendi bedeninizi alabilirsiniz
İsim: p** n**
Tarih: 12 Eylül 2022

Yorum: Yüksek bel ,normal bedenim L ancak M bile olabilirmiş .
İsim: **** ****
Tarih: 09 Mart 2022

Yorum: Ürün gayet güzel 160 boy 47 kilo xs aldım oldu ilk baş biraz kısa geldi gözüme ama giydikten sonra esnek olduğu için güzel oturdu yanında bi crop hediye olarak geldi o da gayet güzeldi çok mutlu etti
Tarih: 01 Şubat 2022
Beden: Beden:XS

Yorum: taytlar cok guzel ben bedenimi aldim evde giymek icin ama harika taytlar dokusu çok guzel cok begendim
Tarih: 27 Mayıs 2022
Beden: Beden:L

Yorum: Yaaa sizz muhteşemsinizzzz ilk kendime sipariş ettim muhteşem rahatttt, sonra anneme aldım kendime tekrar başka rengini aldım, 2 verdiğim sipariştede hediye yollamışlar çok teşekkürleerr❤❤❤❤
İsim: F** E**
Tarih: 10 Nisan 2022

Yorum: rahat bi ürün sadece bilek boy olmasina ragmen ben 1.65 boyundayim xl beden aldim uzun geldi
Tarih: 01 Aralık 2022

Yorum: ÇOK RAHAT TAM BEDEN ALABİLİRSİNİZ 55 KG S BEDEN
İsim: A** e**
Tarih: 14 Şubat 2024
Beden: Beden:S
Satıcı: MİSSMARAL ELİTE

Yorum: Öncelikle hediyeleriniz için çok teşekkür ederim çok incesiniz 😊 her ürüne ayrı göndermişler🦋 yeri çok güzel yazın rahatlıkla giyilir iç göstermiyor. alttan dikişsiz çamaşır giyerseniz rahat edersiniz ben evde giymek için aldım iyiki de almışım tavsiye ediyorum
İsim: D** A**
Tarih: 25 Mart 2022

Yorum: indirimdeyken almıştım 166 boy 70 kilo m beden aldım biraz kısa ama yinede giyilebilir hediye içinde teşekkür ederim
İsim: y** k**
Tarih: 14 Şubat 2022

Yorum: Ürün çok güzel 1.70boy 80kilodayim large beden tam oldu çok rahat teşekkürler🥰
İsim: P** P**
Tarih: 06 Mayıs 2022

Yorum: tayt tam istediğim gibi harika gönül rahatlığıyla alabilirsiniz. m aldım daha denemedim olur diye düşünüyorum. hediyeniz de harika tşk ederim çok incesiniz ❤❤❤
Tarih: 04 Nisan 2022

Yorum: Mükemmelsiniz incecik ve yumuşak bir dokusu var bel kısmı şahane artık devamlı müşterinizim hediye atlet içinde teşekkür ederim ❤ hemen alın kızlar pişman olmayacaksınız
İsim: Ö** K**
Tarih: 28 Şubat 2022

Yorum: Kumaşı falan çox güzel bayildim. qısa boyluysaniz düşünmeden ala bilirsiniz. çox güzel çok sevdim. hediyyeye göre de ayrıca təşəkkür ederim
İsim: S** M**
Tarih: 06 Nisan 2022

Yorum: çok güzel çok beğendim kaliteli tam yazıldığı gibi bilekte 161 53 kiloyum kalcam 92 S beden aldım gayet güzel oldu
İsim: Şevval Y.
Tarih: 03 Aralık 2021

Yorum: 1.62 boy 58 kilo m beden aldım tam oldu beli bi tık bol fakat önemli değil.Kumaşı gerçekten bu fiyata çok uygun bence kesinlikle alın.Bazı yorumlarda boyu kısa denmiş ama bana tam oldu.Yanında gönderilen hediye bedenime olmadı ama yine de teşekkürler
İsim: M** K**
Tarih: 04 Mart 2022

Yorum: tam beden alınabilir esnek bi yapısı var çok begendm
İsim: a** k**
Tarih: 05 Şubat 2022

Yorum: Çok beğendim çok teşekkür ederim hediye içinde ayrıca çok teşekkür ederim emeğinize sağlık diyorum
Tarih: 25 Ocak 2022

Yorum: yumuşak bir dokusu var vücudu sarıyor. hediye için teşekkür ederim
İsim: B** G**
Tarih: 12 Nisan 2022

Yorum: Bayıldımmm. 1.63 boy,49 kiloyum ve xs aldımm çokk güzelll ve hediye bluz koymuşlar çokk güzelll
Tarih: 07 Nisan 2022

Yorum: Kardeşime aldım çok rahat
İsim: S** Ş**
Tarih: 24 Temmuz 2022

Yorum: Fazlasıyla güzel bir yapısı vardı hediyeniz için de teşekkür ederim hediye bence fazlasıyla güzel ikisini bu kadar uyguna sahip olmak hoşuma gitti ilk alışverişimdi ama son olmayacak 😊
İsim: M** E**
Tarih: 25 Mart 2022

Yorum: bayıldım harika çok rahat iç göstermiyor.67 kilo L beden uyumlu
İsim: s** h**
Tarih: 09 Haziran 2022

Yorum: ürün çok güzel beğendim hediyeniz için de teşekkürler. tam beden alabilirsiniz
İsim: E** D** K**
Tarih: 01 Nisan 2022

Yorum: yumuşacık ve aşırı rahat bir tayt
İsim: A** D**
Tarih: Elite Üye
Beden: 09 Eylül 2024

Yorum: Mükemmel rahatlık anneme almıştım, şimdi kendime de sipsirş vereceğim 👍👍👍
İsim: i** b**
Tarih: 20 Nisan 2022

Yorum: Harika bi ürün şiddetle tavsiye ederim hediye ve güzel paket için ayrıca teşekkür ederim
İsim: Z** A**
Tarih: 10 Ocak 2022

Yorum: 3 tayt aldim kumasi kalitesi harika kargo hizliydi toprlyaci etkisi bnce var ve ic camsr izi pek belli olmuyor bn bayildim kesnlikle tavsiye edyrm.1 60 boy. 58kilo S beden aldim tam oldu
İsim: s** g**
Tarih: 29 Nisan 2022

Kadın Tayt Siyah Yüksek Bel Toparlayıcı Bilek Boy Logolu Özel Üretim Çapraz Kemer Detaylı 1013 Akıllarda Kalan Sorular

Soru: Logosuz gönderim yapıyor musunuz
Cevap: merhaba logosuz gönderebiliriz isterseniz missmaral 1011 olarak logosuz olarak ta alabilirsiniz

Soru: bu ürünün kumaşı 1011 den farklı mı?
Cevap: merhaba kumaş kalıtesi aynı efendim

Soru: merhaba M beden gelecek mi
Cevap: merhaba an itibari ile stoklar da gözüküyor efendim

Soru: Merhaba spor için uygun mu? Çok sert olmasını istemiyorum kumaşın spor yaparken rahat hareket edebilir miyim? Ayrıca boyum 158 kilom 58 bel 67 kalça 98 kaç beden almalıyım?
Cevap: Merhaba kumaş 4 yone esneyen full lycarali spora ilginç bir kimastir M beden alabilirsiniz teşekkürler gorsellerin sonunda detaylı ölçü tabloarida mevcuttur doğru beden seçimi için incelemenizi öneririz teşekkürler

Soru: Boyum bi 1.65 65 kiloyum hangi beden almam daha mantıklı olur
Cevap: Merhaba M beden alabilirsiniz efendim

Soru: iç göster mu
Cevap: Merhaba efendim ürünümüz iç göstermemektedir..

Soru: mümkünse efendim
Cevap: Buyurun efendim

Soru: 2XL bedeni yok mudur? Teşekkürler
Cevap: merhaba stokta ve satışta gözüküyor efendim trendyolda missmaral 1013 XXL olarak arama yapabilirsiniz

Soru: 95 kg ama diyetteyim 85 lere düşeceğim 2xl beden olur mu
Cevap: Merhaba efendim öncelikle bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.. Size daha iyi yardımcı olabilmemiz için Boy ve Kilo ölçünüzü birlikte vermenizi rica ederiz..

Soru: selam boyum 1.68 kilo 78 kaç beden almaliyim
Cevap: Merhaba L beden alabilirsiniz efendim teşekkürler p

Soru: merhaba boyum 158 kilom 56 rahat olması için kaç beden almalıyım
Cevap: Merhaba S beden alabilirsiniz efendim

Soru: merhaba başka bir hesaptan ürün aldım tayt ürün çok güzel ama herkese hediye gondermissniz bana gondermissniz çok uzulduumm
Cevap: Merhaba Efendim öncelikle sizi üzmüş olmanın üzüntüsünü yaşadığımızı bilmenizi isteriz. 1 Nisan itibariyle hediye stoklarımız tükendiği için hediye kampanyamızı bitirmiş bulunmaktayız kişiye özel bir durum değildir..

Soru: iyi günler taytın boyu ayak bileğine kadar mı
Cevap: Merhaba boy uzunluğunda göre bilgin biraz üzerinde olabilir

Soru: hediye gonderiyor musunuz
Cevap: Merhaba Efendim hediye stoklarımız tükendiği için hediye gönderimi yapılmamaktadır maalesef..

Soru: Merhaba 1.64 boy 76 kiloyum hangi bedeni almam lazım?
Cevap: Merhaba L beden alabilirsiniz efendim

Soru: merhaba 1.57 boy 65 kiloyum hangi beden uygun olur
Cevap: Merhaba M beden alabilirsiniz efendim

Soru: Merhaba 158 57 kg kac beden almalıyım
Cevap: Merhaba M beden alabilirsiniz teşekkürler

Soru: merhaba 165 boy 52 kiloyum xs gider mi yoksa s beden mi almalıyım?
Cevap: Merhaba XS beden alabilirsiniz tam olacaktır teşekkürler

Soru: 2. Ürüne %10 indirim yazıyor ama sepette indirim olmuyor neden acaba ?
Cevap: Merhaba Efendim tüm ürünlerimizde ikinci ürüne %10 indirimi devam etmektedir. Başka bir indirim kullandığınız için olabilirmi sizden ricamız kontrol etmeniz..

Soru: Bu üründen de soparis vericem. 162 56 57 kilo kaç beden almaliyim? 2. ürünüm olcak. hediye de gönderilir umarim.🙏🙈
Cevap: Merhaba Efendim S beden size uygun olacaktır biraz toplasın isterseniz XS beden de sipariş edebilirsiniz.. Maalesef hediye stoklarımız tükendiği için hediye gönderimi yapılmamaktadır..

Kadın Tayt Siyah Yüksek Bel Toparlayıcı Bilek Boy Logolu Özel Üretim Çapraz Kemer Detaylı 1013 Görsel Galerisi

Kadın Tayt Siyah Yüksek Bel Toparlayıcı Bilek Boy Logolu Özel Üretim Çapraz Kemer Detaylı 1013 En Uygun Satış Linki

Hakkımızda

• Enuygunfirmalar.com, kullanıcıların her türlü ürünün en uygun fiyatlarını bulmalarına yardımcı olan bir forum platformudur. Gönüllü üyelerimiz tarafından sağlanan bilgilerle alışveriş deneyiminizi geliştirmeyi hedefliyoruz. Ancak, burada sunulan bilgilerin doğruluğunu garanti edemeyiz. Kullanıcıların, alışveriş yaparken kendi araştırmalarını yapmaları önemlidir. En iyi fırsatları keşfedin, fakat kararlarınızı dikkatli bir şekilde verin!

Hızlı Linkler

Kullanıcı Menüsü