Kadın Tobian Gümüş Parlak Topuklu Ayakkabı Bu Ürünü Almalı Mı ?

Leman

Yeni Üye
BaYaN
14 Eyl 2023
576
0
0
Kadın Tobian Gümüş Parlak Topuklu Ayakkabı Alınmaya Değer Mi?
Kadın Tobian Gümüş Parlak Topuklu Ayakkabı Şu Andaki Fiyatı 899.9 Tl Den Trendyolda Satıştadır.

Kadın Tobian Gümüş Parlak Topuklu Ayakkabı Kullanıcı Memnuniyeti Nasıl?

Kadın Tobian Gümüş Parlak Topuklu Ayakkabı Hakkında yaklaşık 31 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.9 .

Kadın Tobian Gümüş Parlak Topuklu Ayakkabı Teknik Bilgiler

Kadın Tobian Gümüş Parlak Topuklu Ayakkabı Ürününün Satıcısı, Shoeberry Kadın Tobian Gümüş Parlak Topuklu Ayakkabı ürününü 899.9 Tl'den Trendyolda Satıştadır.

Kadın Tobian Gümüş Parlak Topuklu Ayakkabı Yorumlar Hakkında Bilgi
899.9 Tl ye satışta olan Kadın Tobian Gümüş Parlak Topuklu Ayakkabı Hakkında yapılan Son yorumlar aşağıdadır. Bu yorumlar doğrulanmamıştır. En doğru bilgiyi satış sayfasının yorumlar bölümünden alabilirsiniz.
31 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.9

Yorum: O kadar rahat ki anlatamam. Çok beğendim. Tam kalıp kendi numaranızı tercih edebilirsiniz. Çeyiz çıkarmada giyeceğim. Günlük hayat için kesinlikle 1 renk daha alacağım. Siyah ve bordo arasında karar verirsem inşallah 🥹
İsim: S** İ**
Tarih: 13 Mayıs 2024
Beden: Beden:38
Satıcı: SHOEBERRY

Yorum: Kesinlikle alin aldirin harika kalite kargoda hizkiydiii cok tesekkur edermm😍 tam numranizi alabkirsnz
İsim: K** O**
Tarih: 25 Temmuz 2024
Beden: Beden:36

Yorum: korkarak aldım ama hem çok rahat hem kaliteli tam numara alabilirsiniz satıcıya çok teşekkür ederim
İsim: s** b**
Tarih: 08 Eylül 2024

Yorum: 38 numara aldım tam kalıp kendi numaranızı alabilirsiniz çok rahat ve şık bi ayakkabı teşekkürler
İsim: G** D**
Tarih: 16 Ağustos 2024

Yorum: Her renginden almak isterim. Söyleyeceklerim bu kadar..
İsim: N** Ö**
Tarih: 13 Temmuz 2024
Beden: Beden:40|

Yorum: Çok şık bi ayakkabı
İsim: N** A**
Tarih: 28 Temmuz 2024
Beden: Beden:40

Yorum: Çooook beğendimmm 37 numara tam oldu ayağı tombik olanlara önü dar gelebilir çok güzel♥♥♥
İsim: M** A**
Tarih: 29 Mayıs 2024
Beden: Beden:37

Yorum: Çok şık ve zarif. Tavsiye ediyorum.
İsim: T** P**
Tarih: 10 Temmuz 2024

Yorum: Gördüğüm en güzel ayakkabı olabilir şakasız tek kelimeyle ba yıl dım 💗💗💗
İsim: A** A**
Tarih: 20 Nisan 2024
Beden: Beden:34|

Yorum: Ayakkabı göründüğünden daha şık ve çok kaliteli duruyor kesinlikle taraklı be geniş ayaklara olmaz ince ayaklar için tasarlanmış ve tam numara 37 giyiyorum tam oldu ayakkabıya bayıldım
İsim: G** K**
Tarih: 13 Ağustos 2024

Yorum: Çok güzel😍
İsim: **** ****
Tarih: 08 Haziran 2024

Yorum: Hayatımda aldığım en güzel topuklu ayakkabı sadece bir fotoğraflı yoruma bakarak aldım ama iyi ki almışım birebir aynısı geldi ve aşırı güzel parasını sonuna kadar hak ediyor her parça ile uyuyor kessssin alınn
İsim: İ** G**
Tarih: 27 Mayıs 2024

Yorum: Tam kalıp,kaliteli ve çok rahat
İsim: **** ****
Tarih: 22 Ağustos 2024
Beden: Beden:34

Yorum: Çok beğenmiştim ama dar olduğu için iade ettim. Satıcıya ilgilerinden dolayı teşekkür ederim
İsim: E** C** K**
Tarih: 26 Temmuz 2024

Yorum: Bayıldım ve çok rahattt
İsim: D** Ş**
Tarih: 24 Haziran 2024
Beden: Beden:35

Yorum: rahat ettim önünün küt oluşu için tercih etmiştim. bence çok şık
İsim: e** k**
Tarih: 01 Ağustos 2024
Beden: Beden:39

Yorum: Çok iyi bir ayakkabı kaliteli
İsim: m** g**
Tarih: 24 Haziran 2024
Beden: Beden:35

Yorum: Çok güzel hediyeniz için de teşekkür ederiz
İsim: H** Ö**
Tarih: 07 Ağustos 2024
Beden: Beden:36

Yorum: Kargo hızlı üstelik çok rahat
İsim: B** Ö**

Yorum: çok güzel ve rahat tam beden alınmalı
İsim: E** B**

Yorum: 2 renk aldım çok şık duruyor tavsiye ediyorum
İsim: M** Ç**
Tarih: 24 Ağustos 2024
Beden: Beden:40

Yorum: Çok güzel ayakkabı gerçekten kargo süreside çok kısaydı. Diğer renklerinden de almayı düşünüyorum
İsim: A** P**
Tarih: 08 Ağustos 2024

Yorum: Ürün çok şık,kargo hızlı ve kırnaklıydı .fakat büyük geldiği için iade ediyorum
İsim: S** U**
Tarih: 10 Ağustos 2024
Beden: Beden:39

Yorum: Ürünün öndeki bant çok ince yürürken ayak öne doğru kayacak gibi.
İsim: Ş** Ö**
Tarih: Elite Üye
Beden: 26 Ağustos 2024

Kadın Tobian Gümüş Parlak Topuklu Ayakkabı Akıllarda Kalan Sorular

Soru: Merhaba goldu ne zamana gelir
Cevap: Merhabalar, ürünümüz bu hafta içinde güncellenecektir. ❤

Soru: 39 no bekliyorum cumartesi güncellencek demiştiniz
Cevap: Merhabalar efendim, atölyelerimizde üretim sırasına göre üretimden gelen ürünlerin mal kabul ve stoğa alınması "Cumartesi" günlerinde yapılmaktadır. Geniş bir ürün çeşitliliğine sahip olduğumuzdan her ürünün her hafta güncellenmesi mümkün olmamaktadır. Gecikme adına özür diler, anlayışınız için teşekkür ederiz. 💐

Soru: Merhaba ayakkabı kaç cm acaba
Cevap: Merhabalar efendim; 34 numara: 21.3 cm, 35 numara: 22.0 cm, 36 numara: 22.7 cm, 37 numara: 23.3 cm, 38 numara: 24.0 cm, 39 numara: 24.7 cm, 40 numara: 25.3 cm taban uzunluğuna sahiptir. Mutlu günler, keyifli alışverişler dileriz. 💐

Soru: Daha erken açıkma ihtimali yok mu yetişemeyecek istediğim güne
Cevap: Merhabalar efendim, atölyelerimizde üretim sırasına göre üretimden gelen ürünlerin mal kabul ve stoğa alınması "Cumartesi" günlerinde yapılmaktadır. Anlayışınız için teşekkür ederiz. 🌸

Soru: 33 numarası yok mu acaba
Cevap: Merhabalar efendim, ürünümüz 34-40 numara aralığındadır. Mutlu hafta sonları dileriz. 🦋

Soru: mərhəba, 39 numara kaç sm oluyor?
Cevap: Merhabalar efendim; 39 numara: 24.7 cm taban uzunluğuna sahiptir. Mutlu günler, keyifli alışverişler dileriz. 💐

Soru: Selam,38 numara kaç sm
Cevap: Merhabalar efendim; 38 numara: 24.0 cm taban uzunluğuna sahiptir. Mutlu günler, keyifli alışverişler dileriz. 💐

Soru: 36 numara kaç cm?
Cevap: Merhabalar efendim; 36 numara: 22.7 cm taban uzunluğuna sahiptir. Mutlu günler, keyifli alışverişler dileriz. 💐

Soru: Stoklar ne zaman yenilenir acaba
Cevap: Merhabalar efendim, atölyelerimizde üretim sırasına göre üretimden gelen ürünlerin mal kabul ve stoğa alınması "Cumartesi" günlerinde yapılmaktadır. Geniş bir ürün çeşitliliğine sahip olduğumuzdan her ürünün her hafta güncellenmesi mümkün olmamaktadır. Ürünümüz ile ilgili 2 hafta sonrasında üretim planlaması bulunmaktadır. Anlayışınız için teşekkür ederiz. 💐

Soru: Merhaba, topuğu tan olarak kaç cm acaba?
Cevap: Merhaba efendim; ürünümüzün topuk boyu 9,5 cm'dir. Keyifli alışverişler, mutlu günler dileriz. 🌸

Soru: Topuk boyu çok kısa duruyor topuk boyu kaç cm söyler misiniz lütfen
Cevap: Merhaba efendim; ürünümüzün topuk boyu 9,5 cm'dir. Keyifli alışverişler, mutlu günler dileriz. 🌸

Soru: Merhaba ayak uzunluğum 21.3 cm bu ürünün 35 i bana olur mu ? Sizden daha önce alısveriş yapmıstım 35 numara büyük gelmişti. Bu üründe kalıplarınız nasıl?
Cevap: Merhabalar efendim, ürünlerimiz tam kalıptır. 34 numara: 21.3 cm, 35 numara: 22.0 cm taban uzunluğuna sahiptir. Ayak taban uzunluğunuza 34 numara denk gelmektedir ancak iki numara arasında çok büyük bir fark bulunmamaktadır. Dilerseniz 35 numara tercih edebilirsiniz. Büyük gelmesi halinde iki numara arasında farkı ek taban ile tolere edebilirsiniz. İyi alışverişler dileriz. 🌸

Soru: Merhabalar hayırlı işler bu ayakkabının gold rengi ne zaman stoğa girecek cumartesileri stok yenileniyor demiştiniz ama gelmeyecek mi?
Cevap: Merhabalar efendim, ürünümüz ile ilgili ortalama 2 gün içerisinde stok güncellemesi planlanmaktadır. Keyifli alışverişler, mutlu günler dileriz. 🌸

Kadın Tobian Gümüş Parlak Topuklu Ayakkabı Ürün Resimleri

Kadın Tobian Gümüş Parlak Topuklu Ayakkabı En Uygun Satış Linki

Hakkımızda

• Enuygunfirmalar.com, kullanıcıların her türlü ürünün en uygun fiyatlarını bulmalarına yardımcı olan bir forum platformudur. Gönüllü üyelerimiz tarafından sağlanan bilgilerle alışveriş deneyiminizi geliştirmeyi hedefliyoruz. Ancak, burada sunulan bilgilerin doğruluğunu garanti edemeyiz. Kullanıcıların, alışveriş yaparken kendi araştırmalarını yapmaları önemlidir. En iyi fırsatları keşfedin, fakat kararlarınızı dikkatli bir şekilde verin!

Hızlı Linkler

Kullanıcı Menüsü