Kadın Tokalı Loafer Fiyatına Göre Alınır Mı ?

Sedef

Yeni Üye
BaYaN
14 Eyl 2023
281
0
0
Kadın Tokalı Loafer Alınması Gereken Bir Ürün Mü?
Kadın Tokalı Loafer Mevcut Fiyatı 382.7 Tl Ye Trendyolda Satılıyor.

Kadın Tokalı Loafer Memnuniyet Oranı Nedir?

Kadın Tokalı Loafer Hakkında yaklaşık 10 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.0 .

Kadın Tokalı Loafer Teknik Bilgiler

Kadın Tokalı Loafer Ürününün Satıcısı, Capone Outfitters Kadın Tokalı Loafer ürününü 382.7 Tl'ye Trendyolda Bulunur.

Kadın Tokalı Loafer Yorumlar Ve Değerlendirmeler
382.7 Tl ye satışta olan Kadın Tokalı Loafer Hakkında yapılan Son yorumlar aşağıdadır. Bu yorumlar doğrulanmamıştır. En doğru bilgiyi satış sayfasının yorumlar bölümünden alabilirsiniz.
10 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.0

Yorum: 1 numara küçük alın, ayağıma büyük oldu ve kalitesiz gercekten o parayi hak etmiyor
İsim: M** I**
Tarih: 01 Eylül 2024
Beden: Beden:37
Satıcı: Capone

Yorum: Ayakkabi gayet yumuşak rahat ve gözüktüğü gibi. Yorumlara bakarak bi numara büyük almıştım ama büyük olduğu için iade ettim kendi numaramı aldım. Çok beğenerek kullanıyorum çok şık
İsim: T** I**
Tarih: 15 Ağustos 2024
Beden: Beden:36

Yorum: Gayet hoş ayakkabı ama bana göre kalıbı dar benim ayağım taraklı
İsim: G** B**
Tarih: 13 Ağustos 2024
Beden: Beden:38

Yorum: 10 numara 5 yıldız bir ayakkabı. Ayaklarim biraz tarakli oldugundan lk giydigimde biraź zorlandim ama tum gun işte ayağımdaydi hic rahatsizlik vermedi. Oldukcq yumuşak,tam kalip kendi numaranizi tercih etmelisiniz guncelleme ayakkabiyi ayaginizdan hic cikarmak istemeyeceksiniz cok rahat
İsim: S** A**
Tarih: 28 Ağustos 2024
Beden: Beden:38

Yorum: Öükemmmel bir ürün alın
İsim: E** K**
Tarih: 09 Mayıs 2024
Beden: Beden:40

Kadın Tokalı Loafer Akıllarda Kalan Sorular

Soru: 36 numarasi kaç cm
Cevap: Merhaba, 36 numara 23cm'dir.

Soru: Merhaba derisi esnek mi sert midir?
Cevap: Merhaba, derisi yumuşaktır.

Soru: 37si ne zaman gelir
Cevap: Merhaba, Ürün stoklarımız ve çeşitliğimiz sürekli güncellenmektedir. Net tarih veremiyoruz gelince haber ver butonuna basarsanız stoklara girdiğinde bildirim gelecektir. Mağazamızı takip etmeyi unutmayın. Keyifli alışverişler dileriz.

Kadın Tokalı Loafer Detay Resimler

Kadın Tokalı Loafer En Uygun Satış Linki

Hakkımızda

• Enuygunfirmalar.com, kullanıcıların her türlü ürünün en uygun fiyatlarını bulmalarına yardımcı olan bir forum platformudur. Gönüllü üyelerimiz tarafından sağlanan bilgilerle alışveriş deneyiminizi geliştirmeyi hedefliyoruz. Ancak, burada sunulan bilgilerin doğruluğunu garanti edemeyiz. Kullanıcıların, alışveriş yaparken kendi araştırmalarını yapmaları önemlidir. En iyi fırsatları keşfedin, fakat kararlarınızı dikkatli bir şekilde verin!

Hızlı Linkler

Kullanıcı Menüsü