Kadın Toparlayıcı Minimizer Balensiz Desteksiz Dolgusuz Önden Açılan Sırt Destekli Medikal Sütyen (3 Alınır Mı ?

Aysun

Yeni Üye
BaYaN
14 Eyl 2023
573
0
0
Kadın Toparlayıcı Minimizer Balensiz Desteksiz Dolgusuz Önden Açılan Sırt Destekli Medikal Sütyen (3 Fiyatına Göre Alınır Mı?
Kadın Toparlayıcı Minimizer Balensiz Desteksiz Dolgusuz Önden Açılan Sırt Destekli Medikal Sütyen (3 Anlık Fiyatı 572.9 Tl Ye Trendyolda Satılıyor.

Kadın Toparlayıcı Minimizer Balensiz Desteksiz Dolgusuz Önden Açılan Sırt Destekli Medikal Sütyen (3 Olumlu Yorum Sayısı Nedir?

Kadın Toparlayıcı Minimizer Balensiz Desteksiz Dolgusuz Önden Açılan Sırt Destekli Medikal Sütyen (3 Hakkında yaklaşık 352 Değerlendirme, Ortalama Puan: 3.9 .

Kadın Toparlayıcı Minimizer Balensiz Desteksiz Dolgusuz Önden Açılan Sırt Destekli Medikal Sütyen (3 Detaylı Bilgi

Anıl 3651 Medikal Toparlayıcı Minimizer Kadın Mikro Poliamid Desteksiz Dolgusuz Balensiz Telsiz Kapsız Süngersiz Önden Açılan Sütyen modelimizSütyen özel yapısı ile medikal olarak ameliyat sonrası kullanımlarda da önerilebilir. Özel dikişli kalın askıları ve sırt desteği ile büyük göğüslü kadınların olası sırt ağrılarını önlemeye yardımcı olur. Önden kopçalı, açılabilir özelliği ile müthiş birkullanım kolaylığı sağlar. Çok büyük göğüslü>Detay BilgisiAna Stok Kodu:MAN3651İçerik Bilgisi:82 % Pa 18 % EaCinsiyet:KadınMateryal:Mikro PoliamidDesen:Kullanım:Medikal,Kısa Ad:Kadın Toparlayıcı Minimizer Balensiz Desteksiz Dolgusuz Önden Açılan Sırt Destekli Medikal Sütyen (3651) Anıl_x000D_
MarkaAnılKategori Yoluİç Giyim > Sütyen > Günlük BasicBaşlıkKadın Toparlayıcı Minimizer Balensiz Desteksiz Dolgusuz Önden Açılan Sırt Destekli Medikal Sütyen (3651) AnılAçıklamaMAN3651Yaş GrubuadultCinsiyetfemaleConnectProf © tarafından yayınlanmıştır.>

Kadın Toparlayıcı Minimizer Balensiz Desteksiz Dolgusuz Önden Açılan Sırt Destekli Medikal Sütyen (3 Ürününün Satıcısı, Anıl Kadın Toparlayıcı Minimizer Balensiz Desteksiz Dolgusuz Önden Açılan Sırt Destekli Medikal Sütyen (3 ürününü 572.9 Tl'ye Trendyolda Bulunur.

Kadın Toparlayıcı Minimizer Balensiz Desteksiz Dolgusuz Önden Açılan Sırt Destekli Medikal Sütyen (3 Kullanıcı Yorumları
572.9 Tl ye satışta olan Kadın Toparlayıcı Minimizer Balensiz Desteksiz Dolgusuz Önden Açılan Sırt Destekli Medikal Sütyen (3 Hakkında yapılan Son yorumlar aşağıdadır. Bu yorumlar doğrulanmamıştır. En doğru bilgiyi satış sayfasının yorumlar bölümünden alabilirsiniz.
352 Değerlendirme, Ortalama Puan: 3.9

Yorum: cok guzel simsiki toparlayan bir urun 85 c aldim cok guzel oldu tam beden alin
İsim: Yıldız k.
Tarih: 18 Nisan 2023
Beden: Bilgi Yok
Satıcı: Mağazam Online

Yorum: Anneme aldım çok memnun
İsim: e** n**
Tarih: 17 Nisan 2022
Beden: Beden:100D
Satıcı: ANIL İç & Ev Giyim

Yorum: Tam beden alabilirsiniz
İsim: Ö** B** M**
Tarih: 03 Mart 2023
Beden: Beden:95C
Satıcı: SİTRİNA

Yorum: anneme aldım çok memnun kaldi
İsim: Aynur Ü.
Tarih: 05 Şubat 2023

Yorum: tam bedeniniz almanız gerekli gayet güzel bir ürün
İsim: Hatice G.
Tarih: 03 Ekim 2022
Beden: Beden:85D

Yorum: Anneme aldım çok memnun
İsim: R** T**
Tarih: 17 Nisan 2023
Satıcı: Yowa

Yorum: güzel ürün, bir beden büyük alınız
İsim: Ü** Ç**
Tarih: 11 Nisan 2023
Satıcı: SİTRİNA

Yorum: annemim kolu agridigi icin önden kapamali bu ürünü aldım. çok rahat kullanıyor .ara bedenseniz kesinlikle büyüğünü tercih edin.
İsim: **** ****
Tarih: 23 Eylül 2022
Beden: Beden:90C
Satıcı: icgiyimtrendy

Yorum: Ürün cok güzel annem.icin aldim ameliyat sonrası kullanması için. ancak bedeni cok küçük annem 85 C kullanırken küçük geldi iade edip 95 D aldik bedenini mutlaka almadan sorun ben sormadım iki kere almis oldum
İsim: Ö** İ**
Tarih: 11 Nisan 2023
Satıcı: POLA TREND

Yorum: anneme almıştım çok memnun iyiki almisiz
Tarih: 05 Mart 2022
Satıcı: KIRMIZI MAĞAZAM

Yorum: anneme aldım begendi
İsim: Yonca D.
Tarih: 05 Nisan 2023
Beden: Beden:100C

Yorum: bir beden büyük aldim cok rahat tam.bedende disdan belli oluyordu ustdeki kopca.buyugunu alinca belli olmuyor cokkkk begen 2 tane daha sipaeia versim.umuarim.aynisi gelir
İsim: h** g**
Tarih: 12 Haziran 2023
Beden: Boy:160cm

Yorum: anneme aldım rahat etti
İsim: B** Y**
Tarih: 03 Nisan 2024

Yorum: Ürün çok güzel ama kesinlikle bir beden büyük alın.Denedim o yüzden iyade yapmadım.
İsim: S** ö**
Tarih: 18 Nisan 2024

Yorum: Anneme aldım başarılı ürün teşekkürler
İsim: C** Y**
Tarih: 10 Mayıs 2024

Yorum: Tek kelimeyle harika.... Yıllardır eziyet çelmişim. Normalde 85Bkullanıyorum yorumlara bakarak 1 beden büyük olan 90c aldım. Tel yok sünger yok gayet topluyor sırt kısmıdestek veriyor çok beğendim şans verilmeli siyah renginide siperiş vereceğim.
İsim: p** a**
Tarih: 01 Ağustos 2024

Yorum: Tam bedenimi aldım ancak çok dar bir kalıbı var. Olmadı
İsim: H** Y**
Tarih: 10 Haziran 2023

Yorum: Aynı bedenimi almama ramen olmadı bir büyüğünü bile alsan mümkün değil olmaz aldığıma pişman oldum iade de yok
İsim: S** P**
Tarih: 09 Mart 2022
Beden: Beden:90D
Satıcı: ZEYMİRA

Yorum: Güzel bir ürün Bedeninize uygun numarayı alıyorsunuz fakat çok küçük
Tarih: 01 Eylül 2023

Yorum: Ameliyat sonrası için aldık memnun kaldık ama kendi bedeninizi alın. Biz satıcıya sorarak aldığımız halde küçük geldi tekrar sipariş vermek zorunda kaldık
İsim: Hızır B.
Tarih: 28 Şubat 2023
Beden: Beden:100C
Satıcı: Yowa

Yorum: Ürün iyi ama beden sıkıntı özellikle beden ölçülerini kontrol ettim uymuyor olculerden küçük bir beden büyük alin
İsim: I** S**
Tarih: 13 Eylül 2024
Beden: Beden:95D
Satıcı: PEMS

Yorum: malesef rahat edeceğiz ümidiyle aldığım sütyen hiç rahat ettirmedi. Devamlı önden göğüsler tasıyor. öne doğru toplanıyor .kopçaları cok fazla iliklemek uğraştırıyorr.
İsim: Z** e** P**
Tarih: 11 Eylül 2024

Yorum: annem için almıştım, begendi.
İsim: s** ç**
Tarih: Elite Üye
Beden: 10 Eylül 2024

Yorum: Ürün gayet kaliteli fakat küçük geldiği için iade edip bir büyük bedeni aldım.
İsim: B** G**
Tarih: 23 Haziran 2022

Yorum: annem için aldık rahat olduğunu söylüyor önden kapamalı olması da kolları için rahatlık ancak kopça kısmının önde olması ufak bir potluk yapıyor bilginize
İsim: Y** O**
Tarih: 06 Mart 2023
Beden: Beden:95D

Yorum: İade ettim beden olmadı
İsim: F** E**
Tarih: 07 Ekim 2022
Satıcı: icgiyimtrendy

Yorum: Ürün çok kaliteli ama bir beden büyük almak gerekiyor
İsim: Ayşe T.
Tarih: 13 Eylül 2023
Beden: Boy:165cm
Satıcı: TRENDİMO

Yorum: Kaliteli , bir beden büyük aldım , renk ve model fotoğraftaki gibi
İsim: Leila G.
Tarih: 30 Ekim 2023

Yorum: Anneme aldım. çok beyendi. teşekkürler
İsim: G** B**
Tarih: 16 Ağustos 2023
Beden: Boy:160cm

Yorum: 85D aldım ama asla kalıp bedenin kalıbı değil. Çok küçük. Alacaksanız 2 beden büyük almalısınız.
İsim: D** Ö**
Tarih: 21 Ekim 2022
Beden: Beden:85D

Kadın Toparlayıcı Minimizer Balensiz Desteksiz Dolgusuz Önden Açılan Sırt Destekli Medikal Sütyen (3 Sıkça Sorulan Ve Yanıtlanan Sorular

Soru: süngerlimi
Cevap: Merhaba Efendim bu ürün toparlayıcıdır, içinde sünger yoktur. Sağlıklı Günler

Soru: Materyal nedir
Cevap: Merhaba Efendim Poliamid Karışımlı'dır.

Soru: göğüs altı 91 çevresi 100 kaç beden almalıyım
Cevap: MERHABA EFENDİM 90B TERCİH EDEBİLİRSİNİZ.

Soru: süngerli mi?
Cevap: Merhaba değerli müşterimiz süngerli değildir

Soru: 95 b yokmu
Cevap: merhaba maalesef efendim.

Soru: merhaba. telsizmi?
Cevap: Merhaba evet efendim.

Soru: Süpeer teşekkürler 😴😴
Cevap: Biz teşekkür eder iyi günlerde kullanmanızı dileriz .

Soru: merhaba göğüs altı 92 göğüs 112 hangi beden uygun
Cevap: Merhaba. Bu ürünü kullananlar bir beden büyük alınmasını önerdikleri için size 100D olacak ki şu anda elimizde yok. Ama 100C (92cm-111,5cm) de olabilir gibi. Karar sizin. İyi günler dileriz. Çamaşır Dükkanım

Soru: Merhaba . Göğüs ALTI 110,göğüs üstü 118 kaç bedene denk gelir?
Cevap: merhaba 100 C uygun olacaktır. keyifli alılverişler

Soru: 104üst altt93
Cevap: 90b alabilirsiniz efendim

Soru: 110 d varmi
Cevap: Merhaba. Maalesef efendim.

Soru: göğüs altı88göğüs üstü 108
Cevap: MERHABA EFENDİM 90C TERÇİH EDEBİLİRSİNİZ

Soru: hızlı yanıt ve işlem için çok teşekkürler
Cevap: Biz tesekkür eder keyifli alışverişler dileriz.

Soru: merhaba meme ameliyati olup göğsü alınan kişiler için içerisine protez(dolgu) yerlestirecek şekilde cepli midir
Cevap: Merhaba. Cepli değildir. Önden kancalı bir üründür. Saygılar, Çamaşır Dükkanım

Soru: c mi daha sıkı yoksa d mi gogus altimdan sirtima genis beden değilim zayifim her sutyen alidimda gogus tam oluyo fakat beden bol geliyo oyuzden hangini almaliyim 90c d yada b acaba
Cevap: MERHABA EFENDİM NORMALDE HNGİ CUP KULLANIYORSUNUZ.

Soru: iyi akşamlar alt beden 103 göğüs kısmı 115kaç beden almalıyım yardımcı olur musunuz teşekkür ederim.
Cevap: MERHABA EFENDİM 95D TERCİH EDEBİLİRSİNİZ.

Soru: 102 ve 89 a ölçüm tablosunda 90B çıkıyor. 90 B galiba yok. alternatif hangi beden olur?
Cevap: MERHABA EFENDİM 85D TERCİH EDEBİLİRSİNİZ.

Soru: 85 b yokmu
Cevap: Merhaba ürünün B cup seçenekleri mevcur değildir.

Soru: 105 numara sutyen kullanan için kaç beden almak lazım
Cevap: MERHABA RFRNDİM KENDİ BEDENİNİZİ TERCİH EDEBİLİRSİNİZ.

Soru: 75 D yokmu
Cevap: Merhaba. Maalesef efendim.

Kadın Toparlayıcı Minimizer Balensiz Desteksiz Dolgusuz Önden Açılan Sırt Destekli Medikal Sütyen (3 Detaylı Fotoğraflar

Kadın Toparlayıcı Minimizer Balensiz Desteksiz Dolgusuz Önden Açılan Sırt Destekli Medikal Sütyen (3 En Uygun Satış Linki

Hakkımızda

• Enuygunfirmalar.com, kullanıcıların her türlü ürünün en uygun fiyatlarını bulmalarına yardımcı olan bir forum platformudur. Gönüllü üyelerimiz tarafından sağlanan bilgilerle alışveriş deneyiminizi geliştirmeyi hedefliyoruz. Ancak, burada sunulan bilgilerin doğruluğunu garanti edemeyiz. Kullanıcıların, alışveriş yaparken kendi araştırmalarını yapmaları önemlidir. En iyi fırsatları keşfedin, fakat kararlarınızı dikkatli bir şekilde verin!

Hızlı Linkler

Kullanıcı Menüsü