Kadın Trend Gold Italyan Zincir 2li Kombin Çelik Kolye Alanlar Memnun Mu ?

RüyaGemisi

Bilgili
9 Ağu 2023
258
0
0
Kadın Trend Gold Italyan Zincir 2li Kombin Çelik Kolye Alınır Mı?
Kadın Trend Gold Italyan Zincir 2li Kombin Çelik Kolye Şu Anki Fiyatı 158.07 Tl'den Trendyolda Satıştadır.

Kadın Trend Gold Italyan Zincir 2li Kombin Çelik Kolye Olumlu Yorum Sayısı Nedir?

Kadın Trend Gold Italyan Zincir 2li Kombin Çelik Kolye Hakkında yaklaşık 388 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.5 .

Kadın Trend Gold Italyan Zincir 2li Kombin Çelik Kolye Teknik Bilgiler

Kadın Trend Gold Italyan Zincir 2li Kombin Çelik Kolye Ürününün Satıcısı, DEMOKAN Kadın Trend Gold Italyan Zincir 2li Kombin Çelik Kolye ürününü 158.07 Tl'ye Trendyolda Bulunur.

Kadın Trend Gold Italyan Zincir 2li Kombin Çelik Kolye Yorum Ve Değerlendirmeler
158.07 Tl ye satışta olan Kadın Trend Gold Italyan Zincir 2li Kombin Çelik Kolye Hakkında yapılan Son yorumlar aşağıdadır. Bu yorumlar doğrulanmamıştır. En doğru bilgiyi satış sayfasının yorumlar bölümünden alabilirsiniz.
388 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.5

Yorum: Cok şık cok begendim 1 hafta boyunca takıcam bakalım kargo paketleme hediyeleri çok güzel di tesekkür ederim
İsim: H** Ç** S**
Tarih: 01 Aralık 2021
Beden: Bilgi Yok
Satıcı: DEMOKAN

Yorum: Ürün sorunsuz geldi 1 günde ulaştı elime çok şık zarif durdu inşallah kararma yapmaz hediyeler için teşekkür ederim:)
İsim: **** ****
Tarih: 22 Ocak 2022
Beden: Beden:45 cm

Yorum: cok asırı begendim cok güzel kararma yapıp yapmadıgını kullandıktan bi süre sonra paylasırım güzel kartınız ve hediyeniz icin thanks demokan :)
Tarih: 06 Aralık 2021

Yorum: Göründüğü gibi şık zarif...Kahve hediyeniz için de teşekkür ederim.
İsim: F** M** E**
Tarih: 12 Nisan 2022

Yorum: Ürün aynı göründüğü gibi çok şık rengi de çok güzel oldukça kaliteli görünüyor yanındaki hediyeler için teşekkür ederim teslimatta çok hızlıydı memnun kaldım boyutu da gayet iyi
Tarih: 25 Eylül 2021

Yorum: paketleme harikaydı. kararma olursa tekrar guncellerim. ürünün rengi çok güzel ve şık duruyor. hediyeler için de ayrıca teşekkür ederim
İsim: M** H**
Tarih: 28 Ocak 2023

Yorum: kolyem dün çok hızlı bir şekilde ulaştı elime çok beyendim kaliteli bir kolye beklediğimden çok güzel di hediyeler için ayrıca teşekkür ederim çok naziksiniz 🥰🥰🥰💖💖💖❤❤
İsim: Emine K.
Tarih: 01 Ekim 2021

Yorum: gerçekten çok şık bir parça hediyeler için tşkler 🙏🥰
İsim: A** k**
Tarih: 04 Haziran 2022

Yorum: İki rengindende siparis verdim kargom cok hızlı geldi urun gercekten cok kaliteli ve güzel parlaklığı cok guzel küçük hediyeleriniz icinde teşekkür ederim herkese tavsiye ediyorum 🥰💐
Tarih: 14 Eylül 2021

Yorum: teslim aldım göründüğü gibi küçük hediyeniz için çok teşekkür ederim:) kullanincada memmun kalacağım.
İsim: n** g**
Tarih: 13 Kasım 2021

Yorum: Ürünü alırken çok fazla yorum olmadığı için tereddütte kalmıştım ama gerçekden güzel bir ürünle karşılaştım.Güzel bir kutu,not ve çok tatlı bir hediyeyle geldi.Günlük kullanım için aldım.Umarım kararma yapmaz.
Tarih: 29 Temmuz 2021

Yorum: Ürünü aldıktan hemen sonra indirime girişi biraz can sıkıcı oldu. Onun dışında paketleme çok özenliydi, kısa sürede elime ulaştı. Hediyeler için teşekkür ederim. Ürünü kullandıktan sonra yorumu güncelleyeceğim.
Tarih: Elite Üye
Beden: 15 Mart 2022

Yorum: cidden parasına değiyor çok kaliteli bi kolye satıcıya hediyeleri için teşekkür ederim ben çok beğendim parasını sonuna kadar hak ediyor alın aldırın
İsim: N** A**
Tarih: 26 Mart 2022

Yorum: Ürün beklentimin üstünde geldi evet biraz uzun olsa daha iyi ama Buda hoş duruyor hediyeler için teşekkür ederim kararma olursa güncellerim teşekkürler demokan
İsim: Hatice A.
Tarih: 01 Aralık 2021

Yorum: alerjisi olan biri olarak emin olmayarak aldim ve kullandım gerçekten alarji yapmadı çok zarif çok hoş bir urun küçük tatlı hediyeler için de çok mutlu oldum.
İsim: Hatice A.
Tarih: 24 Eylül 2021

Yorum: ürünü çok beğendim çok zarif biraz kısa ama günlük kullanım için uygun sadece italyan zincirini bir tık daha kalın bekliyordum ama böylede çok güzel hediye de göndermişler yanında
Tarih: 27 Eylül 2021

Yorum: sağlam geldi gayet şık ve zarif beğendim
Tarih: 05 Eylül 2024

Yorum: çok şık ve kullanışlı bir ürün. satıcıdan ilk alışverişim son da olmayacak. teşekkür ediyorum.
Tarih: 04 Eylül 2024

Yorum: Satıcıya olumsuz yorumum var fakat sonuç olarak memnun kaldığım bir alışveriş yaptığımı bilmenizi isterim. Öncelikle 2 bileklik ve 2 kolye aldım. hepsini aynı kutuya koydukları için birbirine karışmış bir halde geldi bunu hiç beğenmedim. En azından ayrı ayrı sarılıp aynı kutuya konabilirdi. Bir kolyenin kopçası ikinci gün koptu, bir bileklikte de rDevamını Oku
İsim: Ç** K**
Tarih: 31 Ağustos 2024

Yorum: Çok şık bi kolye kararma yapmayacak gibi duruyor umarım öyle olur, hediyeler için teşekkürler.paketleme de gayet iyiydi.
İsim: Sümeyye K.
Tarih: 26 Ekim 2021

Yorum: hediyelik almıştım beğenildi teşekkür ederim saygılarımla
İsim: M** E** t**
Tarih: 18 Nisan 2022

Yorum: gayet güzel
İsim: Ş** P**
Tarih: 05 Eylül 2024

Yorum: Hem fiyatı uygun hemde oldukça kaliteli bir ürün. Paketlenmesi hoş ve hediyeler keyifliydi teşekkür ediyorum.
İsim: A** E**
Tarih: 15 Eylül 2021

Yorum: Tereddüt ederek almıştım ama çok şık ve zarif duruyor, Paketlemede gösterdiğiniz özen için ayrıca teşekkür ederim😍🤩
İsim: Merve Ç.
Tarih: 22 Eylül 2021

Yorum: Öncelikle güzel notunuz güzel hediyeleriniz için çok tşk ederim. Severek kullanıcağım bir zincir çok güzel ve kaliteli Tavsiye ederim
İsim: N** U**
Tarih: Elite Üye
Beden: 16 Eylül 2021

Yorum: çok güzel özenli paketleme harika küçük hediyeler için ayrıca teşekkür ederim
Tarih: 01 Ekim 2021

Yorum: Ürün o kadar hızlı elime ulaştı ki resmen 1 gün.. harika harika harika. Artık tüm alışverişim buradan kesin ve net. Yanındaki hediyeler için de çok teşekkür ederim 😍😍💜💜💜
İsim: M** M** ö**
Tarih: 13 Kasım 2021

Yorum: Çok beğendim. Hediyeleriniz içinde teşekkürler.
İsim: B** Ç**
Tarih: 26 Şubat 2022

Yorum: ❤🧡👏👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍
İsim: D** A**
Tarih: 14 Eylül 2024

Yorum: çok beğendim parlak güzel rengi var 👌 kullandıkça yorumumu guncellerim bileklikle set yaptm kolyeyi harika oldu
İsim: Z** S**
Tarih: 13 Eylül 2024

Kadın Trend Gold Italyan Zincir 2li Kombin Çelik Kolye Sıkça Sorulan Sorular

Soru: Renk ne renk
Cevap: Gold renktir efendim

Soru: Kaplaması 14/18/22 kaç ayardır?
Cevap: 18 ayardır

Soru: alerji yaparmi acaba
Cevap: Çeliktir efendim yapmaz

Soru: bunlarda kararma olurmu
Cevap: Çeliktir efendim bir sorun yaşamazsınız

Soru: mrb kararma falan yapmaz dmi
Cevap: Merhabalar, ürünümüz 316l cerrahi çeliktir. Kararma yapmaz.

Soru: hangisi 45 cm acaba kucuk olan mi
Cevap: Küçük olan efendim

Soru: daha uzunu var mj
Cevap: Malesef efendim

Soru: rose rengi varmı
Cevap: Maalesef efendim sadece İtalyan rose var ikili yok

Soru: Kaç cm ürün
Cevap: 45 cm efendim

Soru: hayırlı günler kararma yapar mı acaba suya dayanıklımıdır
Cevap: Merhabalar, ürünümüz 316l cerrahi çeliktir. Kararma yapmaz.

Soru: rengi cok sari olanlardan mi?
Cevap: Merhabalar, ürünümüzün rengi görseldeki gibidir. Daha ayrıntılı görseller için, ürün yorumlarında paylaşılan fotoğraflara göz atabilirsiniz.

Soru: kararma yapar mı
Cevap: Ürün çeliktir efendim kararma yapmaz

Soru: sarısı aynımı kalır yıllarca
Cevap: Evet uzun süre kullanabilirsiniz

Soru: kaç cm genişliğinde
Cevap: Merhabalar, ürünümüz 45 cm'dir.

Soru: hediye alacagim kutusu nasil acaba😅
Cevap: Sert karton parlak altın rengi kutu efendim

Soru: suyla temasda kararma yaparmı
Cevap: çeliktir efendim sorun olmaz

Soru: merhaba ürün kesin çelik değil mi suda vs de kararma yapmaz değil mi ?
Cevap: Çeliktir efendim

Soru: iyi günler ürün kararma yapmıyor dimi eğer kararma yaparsa garantisi varmı
Cevap: Çeliktir efendim sorun yaşamazsınız

Soru: merhaba yorumlarda kolyenin ucuna altın takanlar olmuş nasıl takılabiliyor acaba ben de öyle kullanmak istiyorum birleşik olduğu halde takılabilir mi altin
Cevap: Zinciri çıkartıp takılabilir efendim halkaları takı prensesi vb birşeyle açılır kapanır

Soru: kolye boyutu 55 cm olabilirmi?
Cevap: Malesef efendim

Kadın Trend Gold Italyan Zincir 2li Kombin Çelik Kolye Görsel Galerisi

Kadın Trend Gold Italyan Zincir 2li Kombin Çelik Kolye En Uygun Satış Linki

Hakkımızda

• Enuygunfirmalar.com, kullanıcıların her türlü ürünün en uygun fiyatlarını bulmalarına yardımcı olan bir forum platformudur. Gönüllü üyelerimiz tarafından sağlanan bilgilerle alışveriş deneyiminizi geliştirmeyi hedefliyoruz. Ancak, burada sunulan bilgilerin doğruluğunu garanti edemeyiz. Kullanıcıların, alışveriş yaparken kendi araştırmalarını yapmaları önemlidir. En iyi fırsatları keşfedin, fakat kararlarınızı dikkatli bir şekilde verin!

Hızlı Linkler

Kullanıcı Menüsü