Kadın Ultra Yüksek Bel Inceltici Sıkılaştırıcı Göbek Basen Toparlayıcı Push Up Etkili Korse Tayt Alanlar Memnun Mu ?

MaverickYolcu

Bilgili
9 Ağu 2023
278
1
0
Kadın Ultra Yüksek Bel Inceltici Sıkılaştırıcı Göbek Basen Toparlayıcı Push Up Etkili Korse Tayt En İyi Fiyatı Nerede Bulabilirim?
Kadın Ultra Yüksek Bel Inceltici Sıkılaştırıcı Göbek Basen Toparlayıcı Push Up Etkili Korse Tayt Güncel Satış Fiyatı 349.9 Tl Ye Trendyolda Satılıyor.

Kadın Ultra Yüksek Bel Inceltici Sıkılaştırıcı Göbek Basen Toparlayıcı Push Up Etkili Korse Tayt Kullanıcıların Memnuniyeti Nasıl?

Kadın Ultra Yüksek Bel Inceltici Sıkılaştırıcı Göbek Basen Toparlayıcı Push Up Etkili Korse Tayt Hakkında yaklaşık 953 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.5 .

Kadın Ultra Yüksek Bel Inceltici Sıkılaştırıcı Göbek Basen Toparlayıcı Push Up Etkili Korse Tayt Teknik Bilgiler

Kadın Ultra Yüksek Bel Inceltici Sıkılaştırıcı Göbek Basen Toparlayıcı Push Up Etkili Korse Tayt Ürününün Satıcısı, canstreetwear Kadın Ultra Yüksek Bel Inceltici Sıkılaştırıcı Göbek Basen Toparlayıcı Push Up Etkili Korse Tayt ürününü 349.9 Tl'den Trendyolda Satıştadır.

Kadın Ultra Yüksek Bel Inceltici Sıkılaştırıcı Göbek Basen Toparlayıcı Push Up Etkili Korse Tayt Kullanıcı Geri Dönüşleri
349.9 Tl ye satışta olan Kadın Ultra Yüksek Bel Inceltici Sıkılaştırıcı Göbek Basen Toparlayıcı Push Up Etkili Korse Tayt Hakkında yapılan Son yorumlar aşağıdadır. Bu yorumlar doğrulanmamıştır. En doğru bilgiyi satış sayfasının yorumlar bölümünden alabilirsiniz.
953 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.5

Yorum: tam bedenizi alabilirsiniz inanilmaz rahat ve konforlu .
İsim: D** T**
Tarih: 22 Haziran 2023
Beden: Boy:155cm
Satıcı: PEV

Yorum: çok ama çok iyi bir beden küçük alinabilirinir 175 boy 74kg m beden çok ii oldu
İsim: E** D**
Tarih: Elite Üye
Beden: 08 Mart 2023

Yorum: Bukadar beğeneceğimi tahmin etmemiştim inanılmaz güzel bir kumaş ve inanılmaz sarıyor. Büyük almanızı tavsiye ederim büyüğü bile bir hayli sıkı
İsim: T** Y**
Tarih: 21 Şubat 2023
Beden: Beden:L

Yorum: gerçekten ultra yüksek bel. kendi bedeninizi alabilirsiniz.
İsim: E** K** E**
Tarih: 17 Şubat 2023
Beden: Beden:M

Yorum: tayt çok guzel 68 kiloya m beden aldm s de olurmuş yüksekliği vs çok iyi
İsim: M** ç**
Tarih: 19 Şubat 2023

Yorum: Gerçekten çok iyi 75 kilo ve m beden aldim gerçekten güzel sarıyo bedeninizden küçük alın
İsim: z** s**
Tarih: 08 Mayıs 2023
Beden: Bilgi Yok

Yorum: guzel bi beden kucuk alinmali
İsim: Leman R.
Tarih: 06 Mayıs 2023

Yorum: tek kelimeyle harika tam bedenizi alabilirsiniz.
İsim: s** s**
Tarih: 08 Mayıs 2023

Yorum: Ben çok beğendim harika toparlıyor , normalde xl mı alsam diyordum ama spor yaptığım için L aldım 178 cm 85 kg 🌸
İsim: Ayça D.
Tarih: 13 Mart 2023

Yorum: çok beğendim ful yüksek bel tam istediğim gibi.73 kg LBeden aldım tam oldu.kumawini çok
İsim: H** K**
Tarih: 20 Haziran 2023

Yorum: kumaşı güzel beğendim tam kendi bedeninize göre alın hatta bir beden küçüğünü
İsim: A** A**
Tarih: 01 Mayıs 2023

Yorum: Ürün çok güzel fakat 1 beden küçük alınması lazım , birde alırken dikkate alın Maxi maxi yüksek bel
İsim: Mürüvvet M. G.
Tarih: 13 Mayıs 2023

Yorum: Kendi bedeninizi aldın ben bir beden küçük almıştım aşırı sıktı iade ettim
İsim: **** ****
Tarih: 06 Haziran 2023
Beden: Boy:174cm

Yorum: Eşim ürünü çok beğendi rahat ve kullanışlı bir ürün almak isteyenlere tavsiye ederiz.L beden.
İsim: Ö** K**
Tarih: 13 Haziran 2023
Beden: Boy:155cm

Yorum: harika bir tayt.bir beden büyük almışım ama muhteşem bence başka renkleri varsa yine alacağım kısmetse.
İsim: İ** K**
Tarih: 24 Mayıs 2023

Yorum: Gayet rahat tam beden alın
İsim: Elif E.
Tarih: 17 Temmuz 2023

Yorum: Cok guzelllllllllll... En az 1 beden kucultuyor. Kuması, kalıtesi, uzunlugu ve üstünüze gıydıkten sonrakı durusu süper.
Tarih: 29 Mart 2023

Yorum: Efsane bir tayt 2.sini aldım 😍
İsim: E** E**
Tarih: 24 Mayıs 2023
Beden: Boy:160cm

Yorum: mükemmel bir ürün ilk başta sığmaz sandım giyince mukemmel oldu hem toparliyor hemde çok rahat ve aşırı yüksek bel kesinlikle kendi bedeninizi alin
İsim: E** M**
Tarih: 19 Mayıs 2023
Beden: Boy:174cm

Yorum: İç göstermiyor ve iyi toparlıyor bedeninizi alın.
İsim: G** B**
Tarih: 14 Nisan 2023

Yorum: Ben ürünü bi küçüğünü aldım çok iyi topladı
İsim: G** Y** Ö**
Tarih: 26 Mayıs 2023

Yorum: Mükooooo👍🏻tam bedenınızı gozunuz kapalı sıparıs verebılırsınız
İsim: Z** G**
Tarih: 23 Mayıs 2023

Yorum: Çok beğendim kalitesi çok iyi ve bi beden küçük alın çok daha iyi saracaktır çok rahattt
Tarih: 11 Nisan 2023

Yorum: gayet yazlık sıkı olmasını istersenz 1 beden küçük almalisnz
Tarih: 05 Haziran 2023

Yorum: ürün kalın güzel iç gostermiyor sıkma özelliği de iyi hızlı kargo bayıldım bir tane daha sipariş edicem 1.72 boy 80 kilo L beden aldim tam oldu bir tane daha alacagim
İsim: E** Y**
Tarih: 09 Şubat 2023
Beden: Beden:S

Yorum: l beden aldım ama keşke da küçük alsaymisim kalitesi fakat çok iyi toparlamadi
İsim: Z** h**
Tarih: 31 Temmuz 2023
Beden: Boy:168cm

Yorum: 175 boy 70 kilo L beden aldım ilk başta ürünüm gelince bu bana kesin olmaz dedim çok küçük duruyordu ama giyince çok rahattı ve tam oldu toparladi tavsiye ederim
Tarih: 22 Mayıs 2023

Yorum: ürünü çok beğendim 172 cm boy 82 kg L beden tam oldu
Tarih: 13 Şubat 2023

Yorum: boğaza kadar çıkan tayt bu işte 😁 m aldım baya sıkı tutuyo kısa sürede toparlar diye düşünüyorum
İsim: N** M**
Tarih: 09 Mayıs 2023

Yorum: Ürün aynı göründüğü gibi geldi. üstelik bedeni de tam oturdu. Gayet memnun kaldım.
Tarih: 23 Şubat 2023
Beden: Beden:XL

Kadın Ultra Yüksek Bel Inceltici Sıkılaştırıcı Göbek Basen Toparlayıcı Push Up Etkili Korse Tayt Akıllarda Kalan Sorular

Soru: likraliiiiimiiii
Cevap: Merhaba efendim,ürün likralı ve esnektir.

Soru: 168 boy 84 kilo hangi beden almalıyım
Cevap: Merhaba efendim,öncelikle ürünlerimize göstermis oldugunuz ilgiden dolayi tesekkür ederiz. 3XL beden uygundur fakat şuan stoklarımızda malesef tükendi efendim.Tekrar gelmesi biraz zaman alabilir.Bildirim almak isterseniz beden üzerinde gelince haber ver özelliğini kullanıp,mağazamızı takibe alabilirsiniz.Sağlıklı günler dileriz.

Soru: zayıflatıyormu
Cevap: Merhaba efendim,üründe zayıflatma özelliği yoktur.Ürün düzenli kullanım sonucu sıkılaştırıcı özelliği vardır.

Soru: Zayıflamaya yardımcımi
Cevap: Merhaba efendim,zayıflamanıza değil sıkılaşmanıxa yardımcı olur.

Soru: beden ne zaman gelcek
Cevap: Merhaba efendim,şuan XS ile XL bedenlerimiz bulunmaktadır.Battal bedenler için kesn tarif veremiyoruz efendim.1-2 ayı bulabilir.

Soru: merhaba iyi günler ben 72 kiloyum kaç beden almam lazim
Cevap: Merhaba efendim,boy bilgisi de paylaşırsanız daha sağlıklı yardımcı olabiliriz.

Soru: kolo verebilirmiyiz
Cevap: Merhaba efendim,ne demek istediğinizi tam anlayamadık.

Soru: merhabâ 161 boy. 93 kg hangi bedeni almalıdır
Cevap: Merhaba efendim,malesef uygun bedenimiz bulunmamaktadır.

Soru: ürün parlak mı mat mı rengi
Cevap: Merhaba efendim,ürünümüz mattır.

Soru: 170 boy 65 kilo kaç beden almalıyım kumaşı nedir terletir mi
Cevap: Merhaba efendim,öncelikle ürünlerimize göstermis oldugunuz ilgiden dolayi tesekkür ederiz. M beden uygundur efendim. Kumas sikilastirici özelligi oldugundan terleme yapabilir efendim.Degerli siparislerinizi bekler,iyi gunler dileriz.

Soru: 180 boy 105 kg
Cevap: Merhaba efendim,2 veya 3xl tercih edebilirsiniz.Ürün kalıplarımız tamdır.Günlük kullandığınız bedenide tercih edebilirsiniz.

Soru: Selületleri belli eder mi
Cevap: Merhaba efendim,hayır belli etmez

Soru: Merhaba yazlıkmı?
Cevap: Merhaba efendim,4 mevsim kullanabilirsiniz.

Soru: içi pamuklu
Cevap: poşlyester efendim

Soru: beli silikonlumu
Cevap: Merhaba efendim,silikonlu değil.Daha önce silikonlu yaptık fakat silikon vucutta iz yapıyor ve yakıyor.Ürünümüz sıkı bir üründür o yüzden belden düşme olmaz efendim.Silikona ihtiyaç duymayacağımız bir ürün.

Soru: Merhaba urun mat mıdır 170 boy 88 kılo kac beden olur
Cevap: Merhaba mattır efendim.Ufak bir parlaklığı vardır.O da ipliğinden kaynaklı ama mat seviyorsanız sizi rahatsız edecek düzeyde değil.2XL uygundur.

Soru: kumaşı nedir
Cevap: Merhaba efendim, ürün kumaşı toparlayıcı,sıkılaştırıcı,iç göstermez,esnek ve likralı 1.sınıf dalgıç kumaştır.

Soru: boy 1.68 kilo 58 hangi beden uygun
Cevap: M beden uygundur efendim

Soru: bacakları toparlıyor mu
Cevap: Merhaba efendim,taytimiz sıkılaştırıcı özellige sahiptir.Bacak,göbek,basen hepsimi toparlar efendim.

Soru: tayt parlakmi
Cevap: Evet efe dim

Kadın Ultra Yüksek Bel Inceltici Sıkılaştırıcı Göbek Basen Toparlayıcı Push Up Etkili Korse Tayt Fotoğraf Ve Görseller

Kadın Ultra Yüksek Bel Inceltici Sıkılaştırıcı Göbek Basen Toparlayıcı Push Up Etkili Korse Tayt En Uygun Satış Linki

Hakkımızda

• Enuygunfirmalar.com, kullanıcıların her türlü ürünün en uygun fiyatlarını bulmalarına yardımcı olan bir forum platformudur. Gönüllü üyelerimiz tarafından sağlanan bilgilerle alışveriş deneyiminizi geliştirmeyi hedefliyoruz. Ancak, burada sunulan bilgilerin doğruluğunu garanti edemeyiz. Kullanıcıların, alışveriş yaparken kendi araştırmalarını yapmaları önemlidir. En iyi fırsatları keşfedin, fakat kararlarınızı dikkatli bir şekilde verin!

Hızlı Linkler

Kullanıcı Menüsü