Kadın Yazlık Rahat Tokalı Babet Ayakkabı Freemax.041 Siyah Fiyatına Göre Alınır Mı ?

Nisa

Yeni Üye
BaYaN
14 Eyl 2023
537
0
0
Kadın Yazlık Rahat Tokalı Babet Ayakkabı Freemax.041 Siyah Alınmaya Değer Mi?
Kadın Yazlık Rahat Tokalı Babet Ayakkabı Freemax.041 Siyah Şu Anki Fiyatı 329.9 Tl'ye Trendyolda Satılıyor.

Kadın Yazlık Rahat Tokalı Babet Ayakkabı Freemax.041 Siyah Kaç Kişi Olumlu Yorum Yapmış?

Kadın Yazlık Rahat Tokalı Babet Ayakkabı Freemax.041 Siyah Hakkında yaklaşık 7 Değerlendirme, Ortalama Puan: 3.9 .

Kadın Yazlık Rahat Tokalı Babet Ayakkabı Freemax.041 Siyah Detaylı Bilgi

Kadın Yazlık Rahat Tokalı Babet Ayakkabı Freemax.041 Siyah Ürününün Satıcısı, Freemax Kadın Yazlık Rahat Tokalı Babet Ayakkabı Freemax.041 Siyah ürününü 329.9 Tl Den Trendyolda Satıştadır.

Kadın Yazlık Rahat Tokalı Babet Ayakkabı Freemax.041 Siyah Ürün Hakkındaki Yorumlar
329.9 Tl ye satışta olan Kadın Yazlık Rahat Tokalı Babet Ayakkabı Freemax.041 Siyah Hakkında yapılan Son yorumlar aşağıdadır. Bu yorumlar doğrulanmamıştır. En doğru bilgiyi satış sayfasının yorumlar bölümünden alabilirsiniz.
7 Değerlendirme, Ortalama Puan: 3.9

Yorum: cok guzel ayakta cok hoş duruyor tam bedeni alabilirsiniz
İsim: **** ****
Tarih: 05 Eylül 2024
Beden: Beden:39
Satıcı: Zincirport

Yorum: Ürün çok hoş ama 37 numara giymeme rağmen 38 numara istedim rahat olsun diye. 38 olmuyor bile ayağıma. 39 alsam çok uzun duracak ne yapabilirim bilmiyorum .Güncelleme ayağımı acıtsada giydim ilk gün tabanı üst kısımdan ayrıldı çokhafif Bi yapıştırıcı kullanılmış 400 tl çöp. yazık günah
İsim: R** P**
Tarih: 04 Ağustos 2024
Beden: Beden:38

Yorum: kalıbı dar bir numara büyük alınması gerekiyor dar geldi iade etmek zorunda kaldım
İsim: **** ****
Tarih: 09 Ağustos 2024
Beden: Beden:38

Yorum: kaliteli ayakkabi biraz kalıbı dar normalde 39 giyiyorum bu 39 olmadı 40 aldım gayette oldu
İsim: GULDANE A.
Tarih: 16 Temmuz 2024
Beden: Beden:40

Kadın Yazlık Rahat Tokalı Babet Ayakkabı Freemax.041 Siyah Ürünle İlgili Merak Edilenler

Soru: slm nasılsınız kalıpları nasıl
Cevap: Merhabalar efendim. Ürün tam kalıptır.

Soru: slm nasılsınız kalıpları nasıl
Cevap: Merhabalar efendim. Ürün tam kalıptır.

Soru: merhabalar 41 numarası üretilir mi
Cevap: Ne yazık ki efendim. Numaralar 40 numaraya kadar.

Kadın Yazlık Rahat Tokalı Babet Ayakkabı Freemax.041 Siyah Ürünün Fotoğrafları

Kadın Yazlık Rahat Tokalı Babet Ayakkabı Freemax.041 Siyah En Uygun Satış Linki

Hakkımızda

• Enuygunfirmalar.com, kullanıcıların her türlü ürünün en uygun fiyatlarını bulmalarına yardımcı olan bir forum platformudur. Gönüllü üyelerimiz tarafından sağlanan bilgilerle alışveriş deneyiminizi geliştirmeyi hedefliyoruz. Ancak, burada sunulan bilgilerin doğruluğunu garanti edemeyiz. Kullanıcıların, alışveriş yaparken kendi araştırmalarını yapmaları önemlidir. En iyi fırsatları keşfedin, fakat kararlarınızı dikkatli bir şekilde verin!

Hızlı Linkler

Kullanıcı Menüsü