Kadın Yüksek Bel Bordo Somon Gri Vizon Beyaz Pamuklu Yumuşak Kumaş 5'li Paket Külot Bu Ürünü Almalı Mı

DenizHüznü

Bilgili
9 Ağu 2023
274
0
0
Kadın Yüksek Bel Bordo Somon Gri Vizon Beyaz Pamuklu Yumuşak Kumaş 5'li Paket Külot En Düşük Fiyat Nerede?
Kadın Yüksek Bel Bordo Somon Gri Vizon Beyaz Pamuklu Yumuşak Kumaş 5'li Paket Külot Şu Anki Satış Fiyatı 179.97 Tl'ye Trendyolda Bulunur.

Kadın Yüksek Bel Bordo Somon Gri Vizon Beyaz Pamuklu Yumuşak Kumaş 5'li Paket Külot Kullanıcı Memnuniyeti Nasıl?

Kadın Yüksek Bel Bordo Somon Gri Vizon Beyaz Pamuklu Yumuşak Kumaş 5'li Paket Külot Hakkında yaklaşık 12 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.8 .

Kadın Yüksek Bel Bordo Somon Gri Vizon Beyaz Pamuklu Yumuşak Kumaş 5'li Paket Külot Teknik Açıklamalar

Kadın Yüksek Bel Bordo Somon Gri Vizon Beyaz Pamuklu Yumuşak Kumaş 5'li Paket Külot Ürününün Satıcısı, Donaluxe Kadın Yüksek Bel Bordo Somon Gri Vizon Beyaz Pamuklu Yumuşak Kumaş 5'li Paket Külot ürününü 179.97 Tl Ye Trendyolda Satılıyor.

Kadın Yüksek Bel Bordo Somon Gri Vizon Beyaz Pamuklu Yumuşak Kumaş 5'li Paket Külot Kullanıcı Değerlendirmeleri
179.97 Tl ye satışta olan Kadın Yüksek Bel Bordo Somon Gri Vizon Beyaz Pamuklu Yumuşak Kumaş 5'li Paket Külot Hakkında yapılan Son yorumlar aşağıdadır. Bu yorumlar doğrulanmamıştır. En doğru bilgiyi satış sayfasının yorumlar bölümünden alabilirsiniz.
12 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.8

Yorum: çok güzel yumuşacık bedeni tm geldi
İsim: Melek A.
Tarih: 31 Ağustos 2024
Beden: Beden:2XL
Satıcı: Donaluxe

Yorum: bir beden buyuk alinabilir yikayinca biraz cekme yapabiliyor kumasi yumusak
İsim: O** K**
Tarih: 05 Eylül 2024
Beden: Beden:L

Yorum: Çook güzelll. 165 boy 52 kilo m beden aldım tam geldi
İsim: Ş** c**
Tarih: 20 Ağustos 2024
Beden: Boy:167cm

Yorum: 67 kiloyum Xl beden aldim tam oldu cok beyemdim
İsim: N** Q**
Tarih: 30 Ağustos 2024
Beden: Beden:XL

Yorum: kumaşı kalitesi güzel beğendim
İsim: **** ****
Tarih: 16 Eylül 2024
Beden: Boy:160cm

Yorum: Azerbaycandan aldim coxxxx guzel
İsim: m** i**
Tarih: 20 Ağustos 2024

Yorum: iç çamaşırlarını çok begendim çok teşekkür ederim
İsim: **** ****
Tarih: Elite Üye
Beden: 10 Eylül 2024

Yorum: çok iyi toparlıyor
İsim: e** b** ş**
Tarih: 22 Ağustos 2024

Yorum: Beli topluyor bacak kısmı dar
İsim: B** T**
Tarih: 26 Ağustos 2024
Beden: Beden:L

Kadın Yüksek Bel Bordo Somon Gri Vizon Beyaz Pamuklu Yumuşak Kumaş 5'li Paket Külot Ürünü Hakkında Sorulan Sorular

Soru: 75 kilodayım kaç beden olur
Cevap: Merhaba , 2xl uygun olur efendim

Soru: yani sizden iç çamaşır getirdim Sözde s beden kimi büyük kimi küçük bir daha trendyol'dan asla bir şey almayacağım her aldığım şeyde bir şey çıkıyor saçma sapan baştan sağıma iş yapıyorlar kimse denetlemiyor ya ondandır
Cevap: Merhaba , kaliplarimiz standarttır efendim

Soru: selamlar 66 kiloya hangi beden olur. birde 5 adet tek renk mi gönderiliyor. yoksa renk renk mi
Cevap: Merhaba , Xl beden uygun olur fotoğraftaki renkler geliyor efendim. Keyifli alışverişler.

Soru: ben 48 kiloyum kaç beden almam gerekiyor
Cevap: Merhaba s beden uygun olur efendim

Soru: merhaba 89 kiloyum boyum 145 kaç beden almalıyım
Cevap: Merhaba 3xl uygundur.

Soru: iyi günler 56 kiloya 1.63 boya kaç beden olur?
Cevap: Merhaba , m beden uygun olur

Kadın Yüksek Bel Bordo Somon Gri Vizon Beyaz Pamuklu Yumuşak Kumaş 5'li Paket Külot Ürün Görselleri

Kadın Yüksek Bel Bordo Somon Gri Vizon Beyaz Pamuklu Yumuşak Kumaş 5'li Paket Külot En Uygun Satış Linki

Hakkımızda

• Enuygunfirmalar.com, kullanıcıların her türlü ürünün en uygun fiyatlarını bulmalarına yardımcı olan bir forum platformudur. Gönüllü üyelerimiz tarafından sağlanan bilgilerle alışveriş deneyiminizi geliştirmeyi hedefliyoruz. Ancak, burada sunulan bilgilerin doğruluğunu garanti edemeyiz. Kullanıcıların, alışveriş yaparken kendi araştırmalarını yapmaları önemlidir. En iyi fırsatları keşfedin, fakat kararlarınızı dikkatli bir şekilde verin!

Hızlı Linkler

Kullanıcı Menüsü