Kadın Yüksek Bel Dikişsiz Lazer Kesim Külot (BELİ LASTİKLİ) 3lü Set Alanlar Memnun Mu ?

Nihan

Yeni Üye
BaYaN
14 Eyl 2023
567
0
0
Kadın Yüksek Bel Dikişsiz Lazer Kesim Külot (BELİ LASTİKLİ) 3lü Set Alınır Mı?
Kadın Yüksek Bel Dikişsiz Lazer Kesim Külot (BELİ LASTİKLİ) 3lü Set Güncel Fiyatı 187.0 Tl'den Satılmaktadır.

Kadın Yüksek Bel Dikişsiz Lazer Kesim Külot (BELİ LASTİKLİ) 3lü Set Gerçekten İyi Mi?

Kadın Yüksek Bel Dikişsiz Lazer Kesim Külot (BELİ LASTİKLİ) 3lü Set Hakkında yaklaşık 4869 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.4 .

Kadın Yüksek Bel Dikişsiz Lazer Kesim Külot (BELİ LASTİKLİ) 3lü Set Teknik Açıklamalar

Kadın Yüksek Bel Dikişsiz Lazer Kesim Külot (BELİ LASTİKLİ) 3lü Set Ürününün Satıcısı, Sensu Kadın Yüksek Bel Dikişsiz Lazer Kesim Külot (BELİ LASTİKLİ) 3lü Set ürününü 187.0 Tl'ye Trendyolda Bulunur.

Kadın Yüksek Bel Dikişsiz Lazer Kesim Külot (BELİ LASTİKLİ) 3lü Set Hakkında Yapılan Yorumlar
187.0 Tl ye satışta olan Kadın Yüksek Bel Dikişsiz Lazer Kesim Külot (BELİ LASTİKLİ) 3lü Set Hakkında yapılan Son yorumlar aşağıdadır. Bu yorumlar doğrulanmamıştır. En doğru bilgiyi satış sayfasının yorumlar bölümünden alabilirsiniz.
4869 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.4

Yorum: Çok çok beğendim diğer renklerini de aldım sıkı toparlıyor göbeği 74 kilo L beden tam oldu tavsiye ediyorum. Kokulu sabun hediyesi içinde satıcıya teşekkür ederim
İsim: H** A**
Tarih: 10 Aralık 2022
Beden: Beden:L
Satıcı: Sensu

Yorum: Çok memnun kaldım. Kendi bedeninizi alın.
İsim: C** M** Y**
Tarih: 20 Haziran 2022
Beden: Beden:S-M
Satıcı: World Giyim

Yorum: Çok kaliteli ama bir beden büyük alınmalı
İsim: G** S**
Tarih: 18 Nisan 2023
Beden: Bilgi Yok

Yorum: bir beden buyuk aldim, rahat oldu. urun o kadar yumusak ve kaliteli ki, gercekten hosuma gitti.
İsim: M** Ö**
Tarih: 07 Şubat 2023
Beden: Beden:XL

Yorum: gerçekten çok kaliteli m beden giyen biri olarak yorumları dikkate alıp 1 beden büyük aldım mükemmel çok güzel de toparlıyor karın bölgesini teşekkürler
İsim: B** ç**
Tarih: 29 Nisan 2023

Yorum: süper bir ürün ,tam bedeninizi alın .gayet şık ve güzel duruyor
İsim: **** ****
Tarih: 24 Nisan 2023

Yorum: Gerçekten çok kaliteli ve güzel bayıldım 38 bedenim L aldım tam oldu. Bir beden büyük alınız..
İsim: b** k**
Tarih: 09 Aralık 2022

Yorum: m beden giyiyorum özellikle xl aldım rahat oldu çok beğendim
İsim: N** A**
Tarih: 29 Nisan 2023

Yorum: Harika bir ürün ben bayıldım almak isteyenler 1 beden büyük alabilir
İsim: P** A**
Tarih: 09 Aralık 2022

Yorum: çok güzel çok kaliteli ancak bir beden büyük alınabilir
İsim: D** A** O**
Tarih: 06 Nisan 2023
Beden: Beden:M

Yorum: 64kg rahat olsun diye xl aldım çok güzel oldu aşırı rahat ve yumuşacık
İsim: N** K**
Tarih: 02 Mayıs 2023
Beden: Boy:165cm

Yorum: çook güzel bukadar rahat olabileceği tahmin etmemiştim tam beden alınabilir 👍kargolama çok hızlıydı çok teşekkürler 👌
İsim: esra ş.
Tarih: 31 Mayıs 2022
Beden: Beden:L-XL

Yorum: mükemmel bir ürün, hiç pişman olmadım. Aldım üzerinden 1 ay geçti, hala ilk aldığımdaki yapısında. 55 kiloyum s-m beden aldım, gayet uygun oldu.
İsim: Gözde Ç.
Tarih: 24 Ekim 2022

Yorum: Kendi bedeninizden bir beden büyük almanızı öneririm
İsim: s** k**
Tarih: 11 Mart 2023

Yorum: Daha önceden de aldım gayet başarılı ve rahat 54 kiloyum s m tam oldu.
İsim: P** P**
Tarih: 02 Mart 2022

Yorum: HARİKA. Bu fiyata alabileceğinizin en iyisi emin olun. Yumuşacık ve kalıp çok iyi. Çok kaliteli duruyor. Ben bilerek bel lastikli seçtim beli lastikli olmayanları kullandım çabuk yıpranıyor ve beli kavramıyor. Ama bu hem beli kavrıyor hem hafif toparlıyor. Kalçam 90 belim 65 S-M beden tam oldu. Normalde bedenim S tir bu iç çamaşırında S-M tam oldu.
Tarih: 30 Kasım 2022

Yorum: Anneme almıştım. Çok memnun kaldı bedeni tam geldi.
İsim: G** K**
Tarih: 24 Mart 2023
Beden: Beden:XL

Yorum: Ürün çok kaliteli ama kesinlikle 2 beden büyük alınmalı
İsim: İ** S**
Tarih: 24 Ocak 2023

Yorum: bir beden büyük alın
İsim: M** K**
Tarih: Elite Üye
Beden: 26 Nisan 2023

Yorum: Kendi bedeninizden bir büyük almalısınız. Kaliteli bir ürün.
İsim: a** a**
Tarih: 19 Ocak 2023

Yorum: severek kullanıyorum
İsim: Z** T**
Tarih: 24 Mart 2024

Yorum: Xl aldım bence tam beden. Yaz ayları için istediğim ürün:) üst üste 2 sipariş daha verdim.Çok teşekkür ederim çok:)162 cm, 80 kg.
İsim: E** B**
Beden: 12 Mayıs 2023

Yorum: cok uygun ve cok rahat kendi bedeninizi alabilirsiniz asla iz yapmıyor
İsim: Z** K**
Tarih: 26 Mayıs 2023
Beden: Boy:160cm

Yorum: Kızlar Firuze'den görüp almıştım M beden aldım 55 kiloyum aşırı sıktı ya. Bacaklarım kalın L beden almanızı tavsiye ederim hatta XL bile olur bence
Tarih: 05 Nisan 2023

Yorum: harika ama bi beden buyuk tercih edin
İsim: B** D**
Tarih: 16 Nisan 2023

Yorum: aşırı güzel bir neden büyük alınmalı
İsim: E** n** T**
Tarih: 22 Mart 2023

Yorum: tam beden yumusacik
İsim: feride a. k.
Tarih: 28 Mayıs 2023

Yorum: tam bedeninizi alın, tavsiye ederim
İsim: zuhal e.
Tarih: 07 Nisan 2023

Yorum: beklediğimden güzel geldi. s-m bedeni kalmadığı için m tercih ettim ve güzel oldu
İsim: ö** g**
Tarih: 19 Nisan 2023

Yorum: ürünleri kontrol ettim güzel ve kaliteli duruyor umarım bedeni olur
İsim: R** B**
Beden: 08 Şubat 2023

Kadın Yüksek Bel Dikişsiz Lazer Kesim Külot (BELİ LASTİKLİ) 3lü Set Merak Edilenler Neler?

Soru: 1.72 53 kilo
Cevap: Değerli müşterimiz merhaba, M beden tercih edebilirsiniz. Keyifli alışverişler dileriz.

Soru: pambukmu? ..,........,
Cevap: Değerli müşterimiz merhaba, ürünümüz %90 polyester %10 elastandan oluşmaktadır. Dilerseniz aynı modelin pamuklusuda bulunmaktadır. Kts2019 kodu ile mağazamızdan bulabilirsiniz. Keyifli günler dileriz.

Soru: merhabalar 1.67 bot 74 kilo fakat göbeğim var kaç beden tercih etmeliyim teşekkür ederim
Cevap: Değerli müşterimiz merhaba, XL beden tercih edebilirsiniz. Keyifli alışverişler dileriz.

Soru: 1.64 60 kilo
Cevap: Değerli müşterimiz merhaba, M beden tercih edebilirsiniz. Keyifli alışverişler dileriz.

Soru: 175 58 kilo

Soru: merhaba 157 boy 60 kilo
Cevap: Değerli müşterimiz merhaba, XL beden tercih edebilirsiniz. Keyifli alışverişler dileriz.

Soru: Boy 1.58 , kg:52

Soru: Pamuklumu acaba
Cevap: Değerli müşterimiz merhaba, ürünümüz %95 pamuk %5 elastandan oluşmaktadır. Keyifli günler dileriz.

Soru: 170/66 hangi beden önerirsiniz

Soru: merhaba 160 boy 69 kilo kaç beden almalıyım

Soru: merhaba 172 boy 85 kilo hangi beden olur
Cevap: Değerli müşterimiz merhaba, 2XL beden tercih edebilirsiniz. Keyifli alışverişler dileriz.

Soru: 164- 85 kg kaç beden
Cevap: Değerli müşterimiz merhaba, 2XL beden tercih edebilirsiniz. Keyifli alışverişler dileriz.

Soru: boy 140.kilo 43 hangi beden
Cevap: Değerli müşterimiz merhaba, L beden tercih edebilirsiniz. Keyifli alışverişler dileriz.

Soru: 1.53 boy 59 kilo

Soru: merhaba normalde m beden giyiyorum da arka kısmı biraz küçük kaliyor gibi üzerime tam oturuyor ama kayıyor sanki l alsam daha mı iyi olur 60 kiloyum boyum 170
Cevap: Değerli müşterimiz merhaba, L beden tercih edebilirsiniz. Keyifli alışverişler dileriz.

Soru: 170 boy 52 kilo hangi beden almalıyım s ve m arasında kaldim
Cevap: Değerli müşterimiz merhaba, S beden tercih edebilirsiniz. Keyifli alışverişler dileriz.

Soru: 1.62 100 kg
Cevap: Değerli müşterimiz merhaba, 3XL beden tercih edebilirsiniz. Keyifli alışverişler dileriz.

Soru: Selam boy 16.3 kilo 78

Soru: boy 1.57 kilo 89 kaç beden almalıyım
Cevap: Değerli müşterimiz merhaba, 3XL beden tercih edebilirsiniz. Keyifli alışverişler dileriz.

Soru: 163 52 kilo?
Cevap: Değerli müşterimiz merhaba, S beden tercih edebilirsiniz. Keyifli alışverişler dileriz.

Kadın Yüksek Bel Dikişsiz Lazer Kesim Külot (BELİ LASTİKLİ) 3lü Set Resim Galerisi

Kadın Yüksek Bel Dikişsiz Lazer Kesim Külot (BELİ LASTİKLİ) 3lü Set En Uygun Satış Linki

Hakkımızda

• Enuygunfirmalar.com, kullanıcıların her türlü ürünün en uygun fiyatlarını bulmalarına yardımcı olan bir forum platformudur. Gönüllü üyelerimiz tarafından sağlanan bilgilerle alışveriş deneyiminizi geliştirmeyi hedefliyoruz. Ancak, burada sunulan bilgilerin doğruluğunu garanti edemeyiz. Kullanıcıların, alışveriş yaparken kendi araştırmalarını yapmaları önemlidir. En iyi fırsatları keşfedin, fakat kararlarınızı dikkatli bir şekilde verin!

Hızlı Linkler

Kullanıcı Menüsü