Kadın Yüksek Bel Dikişsiz Lazer Kesim Külot (BELİ LASTİKLİ) 3lü Set Alınmaya Değer Mi ?

Meral

Yeni Üye
BaYaN
14 Eyl 2023
549
0
0
Kadın Yüksek Bel Dikişsiz Lazer Kesim Külot (BELİ LASTİKLİ) 3lü Set Alınır Mı?
Kadın Yüksek Bel Dikişsiz Lazer Kesim Külot (BELİ LASTİKLİ) 3lü Set Şu Andaki Fiyatı 124.0 Tl'ye Trendyolda Satılıyor.

Kadın Yüksek Bel Dikişsiz Lazer Kesim Külot (BELİ LASTİKLİ) 3lü Set Kullanıcı Memnuniyeti Nasıl?

Kadın Yüksek Bel Dikişsiz Lazer Kesim Külot (BELİ LASTİKLİ) 3lü Set Hakkında yaklaşık 12883 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.4 .

Kadın Yüksek Bel Dikişsiz Lazer Kesim Külot (BELİ LASTİKLİ) 3lü Set Ürün Detayları

Kadın Yüksek Bel Dikişsiz Lazer Kesim Külot (BELİ LASTİKLİ) 3lü Set Ürününün Satıcısı, Sensu Kadın Yüksek Bel Dikişsiz Lazer Kesim Külot (BELİ LASTİKLİ) 3lü Set ürününü 124.0 Tl Ye Trendyolda Satılıyor.

Kadın Yüksek Bel Dikişsiz Lazer Kesim Külot (BELİ LASTİKLİ) 3lü Set Hakkında Yapılan Yorumlar
124.0 Tl ye satışta olan Kadın Yüksek Bel Dikişsiz Lazer Kesim Külot (BELİ LASTİKLİ) 3lü Set Hakkında yapılan Son yorumlar aşağıdadır. Bu yorumlar doğrulanmamıştır. En doğru bilgiyi satış sayfasının yorumlar bölümünden alabilirsiniz.
12883 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.4

Yorum: Çok çok beğendim diğer renklerini de aldım sıkı toparlıyor göbeği 74 kilo L beden tam oldu tavsiye ediyorum. Kokulu sabun hediyesi içinde satıcıya teşekkür ederim
İsim: H** A**
Tarih: 10 Aralık 2022
Beden: Beden:L
Satıcı: Sensu

Yorum: 1.70 70 kg l beden aldım çok rahat ve yüksek bel olması çok kullanışlı, tekrar sipariş edeceğim
İsim: **** ****
Tarih: 26 Ağustos 2022

Yorum: rahat değil. bir beden büyük alınabilir
İsim: Ş** k**
Tarih: 25 Ocak 2023
Beden: Beden:M

Yorum: yumuş yumuş tam beden bence
İsim: H** G**
Tarih: 25 Mayıs 2023
Beden: Bilgi Yok

Yorum: harika iz yapmıyor yüksek bel kesin alınmalı 64 kiloyum s.m tam oldu
İsim: D** T**
Tarih: 25 Nisan 2022
Beden: Beden:S/M

Yorum: çok güzeller bir beden küçük alinabilir.
İsim: sevda g.
Tarih: 17 Mart 2023

Yorum: 38 beden giyiyorum L beden aldım anca oldu kendi bedeninizden bir beden büyük alın kalıpları dar , güzel toparlıyor satıcı ilgili paketi açar açmaz mis gibi koktu teşekkürler
İsim: E** A**
Tarih: 14 Mart 2023

Yorum: müthiş bir ürün, bir beden büyük almak daha iyi, pantolonlarda 36 giyiyorum bu külotları M beden aldım siz de böyle bakabilirsiniz
İsim: E** C**
Tarih: 14 Aralık 2022

Yorum: çok güzel yumuşacık bir beden büyüğünü aldım tam oldu
İsim: H** Y**
Tarih: Elite Üye
Beden: 14 Ağustos 2023

Yorum: Çok iyi çok beğendim.yüksek bel ben bir beden büyük aldım tavsiye ederim
İsim: **** ****
Tarih: 16 Mart 2023

Yorum: çok beğendim bir beden küçük alınmalı kalitesi toparlaması super
İsim: E** O**
Tarih: 12 Nisan 2023

Yorum: çok rahat çok güzel bir ürün kendi bedeninizin bir beden küçüğünü alabilirsiniz bence
İsim: K** G**
Tarih: 02 Şubat 2023
Beden: Beden:XXL

Yorum: Bir beden büyük aldım rahat oldu çok kaliteli
İsim: d** a**
Beden: 16 Temmuz 2022

Yorum: Çok guzel tam oldu 63 kıloyum l beden çok yumuşak
İsim: b** a**
Tarih: 10 Haziran 2022
Beden: Beden:L/XL
Satıcı: World Giyim

Yorum: Ürün tam bedene göre alınmalı ayrıca hediye için teşekkür ederim, fiyat performans ürünü yumuşacık
İsim: S** c** k**
Tarih: 27 Eylül 2021
Satıcı: Carpet Premium

Yorum: Bayildimmm! Bu kadar guzel dikissiz ve lazer kesim olan bir camasir giymemistim. Alin aldirin. Yalniz bir beden buyuk tercih edilmeli :)
İsim: N** D**
Beden: 13 Aralık 2022

Yorum: Üründen çok memnun kaldım, 40/42 beden giyiyorum xl aldım beli hafif sıktı ama rahat hediye için de ayrıca teşekkür ediyorum
İsim: S** c**
Tarih: 13 Kasım 2022
Beden: Beden:XL

Yorum: cok beğendim kesinlikle daha fazla alıcam 2 beden büyük alın korkmayın büyük olmuyor tam beden oluyor büyük alınca
İsim: K** K**
Tarih: 20 Mart 2023

Yorum: Çok rahat bir beden büyük alınması gerekiyor 36-38 arasıysanız rahatlık için 38 olmalı
İsim: A** H**
Tarih: 02 Haziran 2023
Beden: Boy:167cm

Yorum: bedenim 38 L beden aldım. kalıp biraz dar bir beden büyük almakta fayda var. kumaşı güzel. içinden sabun çıktı mis gibi kokuyor. paketlemede iyiydi. teşekkürler
İsim: N** Ş**
Tarih: 17 Haziran 2023
Beden: Boy:170cm

Yorum: TAM BEDEN ALIN, ÇOK İYİ
İsim: Hatice K.
Tarih: 04 Mayıs 2023

Yorum: Müthiş bir ürün tam beden alın
İsim: G** D**
Tarih: 09 Mayıs 2023

Yorum: Yumuşacık bir dokusu var fiyatına göre çok iyi bir ürün tam beden alabilirsiniz
İsim: E** E**
Tarih: 08 Haziran 2023
Beden: Boy:173cm

Yorum: Çok güzel tam bedeninizi alabilirsiniz
İsim: N** Ö**
Tarih: 07 Kasım 2022
Beden: Beden:S

Yorum: Gayet güzel tam bedeninizi alın
İsim: S** P**
Tarih: 12 Ocak 2023

Yorum: Harika dokusu yüksek bel bir beden büyük alin
İsim: B** U**
Tarih: 29 Mart 2023

Yorum: Çok beğendim tam bedeninizi alin
İsim: N** E**
Beden: 20 Şubat 2023

Yorum: Bedeni küçük bir beden büyük alın
İsim: D** S**
Tarih: 19 Mart 2023

Yorum: Kendi bedeninizden bir beden büyük alın cok rahatlar
İsim: S** N** B**
Tarih: 27 Nisan 2023
Beden: Boy:160cm

Yorum: Kumaş çok kaliteli, kendi bedenimi aldım tam oldu kesinlikle tavsiye ediyorum fiyatının hakkını veriyor.
İsim: Ö** Ö**
Tarih: 27 Ocak 2022
Satıcı: Tella Butik

Kadın Yüksek Bel Dikişsiz Lazer Kesim Külot (BELİ LASTİKLİ) 3lü Set Ürünle İlgili Merak Edilenler

Soru: Salam toparlayıcımı?
Cevap: Değerli müşterilerimiz merhaba, ürünümüz likralı esnek kumaştan üretildiği için toparlayıcı özelliği mevcuttur. Keyifli alışverişler dileriz.

Soru: 1,58/58,5-59 kilo hangi beden almalıyım
Cevap: Değerli müşterimiz merhaba, L beden tercih edebilirsiniz. Keyifli alışverişler dileriz.

Soru: boy 165 kilo 130 hangi beden olur bu modelde utan var mi lazer kesimde
Cevap: Değerli müşterimiz merhaba, 3XL beden tercih edebilirsiniz. Keyifli alışverişler dileriz.

Soru: merhaba 69kiloyum kaç beden almaliyim
Cevap: Değerli müşterimiz merhaba, XL beden tercih edebilirsiniz. Keyifli alışverişler dileriz.

Soru: 160boy 63kiloyum kaç beden almalıyım
Cevap: Merhaba efendim s/m beden uygun olacaktır

Soru: 1.53 52 kilo hangi beden
Cevap: Değerli müşterimiz merhaba, S beden tercih edebilirsiniz. Keyifli alışverişler dileriz.

Soru: ürünleriniz dikişsizmi
Cevap: merhabalar efendim belinde lastik var sadece

Soru: 1.52 boy kilo 45 kac beden almaliyim
Cevap: Değerli müşterimiz merhaba, M beden tercih edebilirsiniz. Keyifli alışverişler dileriz.

Soru: Merhaba, boy 157 kilo 53 hangi bedeni tercih etmeliyim?
Cevap: Değerli müşterimiz merhaba, M beden tercih edebilirsiniz. Keyifli alışverişler dileriz.

Soru: 168 boy 75kg hangi beden olur
Cevap: Değerli müşterimiz merhaba, 2XL beden tercih edebilirsiniz. Keyifli alışverişler dileriz.

Soru: Boy 1 60 kilom 59 kaç beden almalıyım

Soru: Merhaba 1.58 boy 56 kilo için hangi beden uygundur?
Cevap: Değerli müşterimiz merhaba, L beden tercih edebilirsiniz. Keyifli alışverişler dileriz.

Soru: boy 1.55 kilo 55 kaç beden

Soru: basen 120 bel49 hangi beden olur
Cevap: Değerli müşterimiz merhaba, sizlere doğru beden bilgisi verebilmemiz için, boy/kilo ve ölçü bilgilerinizi de paylaşabilir misiniz? Anlayışınız için teşekkür eder keyifli günler dileriz.

Soru: 1.55 boy 57 kilo hangi beden acaba herkesten ayrı birşey çıkıyor bir beden buyuk almalı mıyım çabuk esner mı?

Soru: 1.57 boy 53 kilo hangi beden?

Soru: Merhaba ben yaklaşık on kere falan sizden alışveriş yaptım memnun kaldığım için. en çok bu modelin S/M yazan etiketlisi’in bedenini sevdim onun için tekrar almak istedim ama şu an tek bedenler gösteriyor S/M için hangi beden almalıyım
Cevap: Değerli müşterimiz merhaba, sizlere doğru beden bilgisi verebilmemiz için, boy/kilo ve ölçü bilgilerinizi de paylaşabilir misiniz? Anlayışınız için teşekkür eder keyifli günler dileriz.

Soru: kolay gelsin 1.68 boy 70 kg hangi beden olur
Cevap: Değerli müşterimiz merhaba, XL beden tercih edebilirsiniz. Keyifli alışverişler dileriz.

Soru: Merhaba boyum 159 kilom 52 hangi beden almalıyım yardımcı olur musunuz

Soru: merhaba 160 boy 69 kilo kaç beden almalıyım

Kadın Yüksek Bel Dikişsiz Lazer Kesim Külot (BELİ LASTİKLİ) 3lü Set Fotoğraf Ve Görseller

Kadın Yüksek Bel Dikişsiz Lazer Kesim Külot (BELİ LASTİKLİ) 3lü Set En Uygun Satış Linki

Hakkımızda

• Enuygunfirmalar.com, kullanıcıların her türlü ürünün en uygun fiyatlarını bulmalarına yardımcı olan bir forum platformudur. Gönüllü üyelerimiz tarafından sağlanan bilgilerle alışveriş deneyiminizi geliştirmeyi hedefliyoruz. Ancak, burada sunulan bilgilerin doğruluğunu garanti edemeyiz. Kullanıcıların, alışveriş yaparken kendi araştırmalarını yapmaları önemlidir. En iyi fırsatları keşfedin, fakat kararlarınızı dikkatli bir şekilde verin!

Hızlı Linkler

Kullanıcı Menüsü