Kadın Yüksek Bel Dikişsiz Lazer Kesim Külot (BELİ LASTİKLİ) 3lü Set Bu Ürünü Almalı Mı ?

Busra

Yeni Üye
BaYaN
14 Eyl 2023
547
0
0
Kadın Yüksek Bel Dikişsiz Lazer Kesim Külot (BELİ LASTİKLİ) 3lü Set Satın Alır Mısınız?
Kadın Yüksek Bel Dikişsiz Lazer Kesim Külot (BELİ LASTİKLİ) 3lü Set Şu Andaki Değeri 187.0 Tl'den Satılmaktadır.

Kadın Yüksek Bel Dikişsiz Lazer Kesim Külot (BELİ LASTİKLİ) 3lü Set Gerçekten İyi Mi?

Kadın Yüksek Bel Dikişsiz Lazer Kesim Külot (BELİ LASTİKLİ) 3lü Set Hakkında yaklaşık 3839 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.5 .

Kadın Yüksek Bel Dikişsiz Lazer Kesim Külot (BELİ LASTİKLİ) 3lü Set Açıklama Ve Özellikler

Kadın Yüksek Bel Dikişsiz Lazer Kesim Külot (BELİ LASTİKLİ) 3lü Set Ürününün Satıcısı, Sensu Kadın Yüksek Bel Dikişsiz Lazer Kesim Külot (BELİ LASTİKLİ) 3lü Set ürününü 187.0 Tl'ye Trendyolda Bulunur.

Kadın Yüksek Bel Dikişsiz Lazer Kesim Külot (BELİ LASTİKLİ) 3lü Set Kullanıcı Geri Bildirimleri
187.0 Tl ye satışta olan Kadın Yüksek Bel Dikişsiz Lazer Kesim Külot (BELİ LASTİKLİ) 3lü Set Hakkında yapılan Son yorumlar aşağıdadır. Bu yorumlar doğrulanmamıştır. En doğru bilgiyi satış sayfasının yorumlar bölümünden alabilirsiniz.
3839 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.5

Yorum: mükemmel kalitede ürün. çok rahat herkese tavsiye ederim. 63 kilo m beden çok iyi oldu
İsim: E** M** D**
Tarih: 31 Ocak 2023
Beden: Beden:M
Satıcı: Sensu

Yorum: Çok çok beğendim diğer renklerini de aldım sıkı toparlıyor göbeği 74 kilo L beden tam oldu tavsiye ediyorum. Kokulu sabun hediyesi içinde satıcıya teşekkür ederim
İsim: H** A**
Tarih: 10 Aralık 2022
Beden: Beden:L

Yorum: Bir iki beden büyük alınabilir 180 boy 64 kilo xl sipariş verdim çook rahat oldu ayrıca sabun içinde teşekkürler
İsim: E** P**
Tarih: 01 Mayıs 2023
Beden: Boy:180cm

Yorum: bir beden büyük alınmalı. yumuşacık yüksek bel
İsim: G** I**
Tarih: 09 Haziran 2023
Beden: Bilgi Yok

Yorum: tam beden paketleme çok ozenliydi
İsim: b** Y**
Tarih: 29 Mart 2023

Yorum: Çok kaliteli beğendim.68 kiloyum L beden tam geldi
İsim: Gül A.
Tarih: 09 Kasım 2022
Beden: Beden:L-XL

Yorum: 1 beden büyük alınabilir 64 kg l beden aldım
İsim: M** K**
Tarih: 13 Nisan 2023

Yorum: S beden aldım 45 kiloyum çok rahat ve güzel tavsiye ederim. Hediye sabun için de ayrıca teşekkür ederim
İsim: D** A**
Tarih: 09 Haziran 2023
Beden: Boy:158cm

Yorum: Çok beğendim 163 boy 50 kg M aldım bir beden büyük almak ideal.
İsim: B** K**
Tarih: Elite Üye
Beden: 31 Mayıs 2023

Yorum: çok güzel bir ürün bir beden büyük alınabilir
İsim: F** M**
Tarih: 17 Şubat 2023
Beden: Beden:XL

Yorum: hediyeniz için teşekkür ederim fakat bir beden büyük alınmalı
İsim: **** ****
Tarih: 20 Kasım 2022
Beden: Beden:S

Yorum: bir beden büyük alın harika bir ürün yüksek bel
İsim: B** U**
Tarih: 29 Mart 2023

Yorum: İki beden büyük alın diyenlere hayret ediyorum, lütfen yanıltıcı yorumlar yapmayın. Oldukça esnek ve rahat, toparlayıcı etkisini göstermesi için kendi bedeninizi; kalçalarınız genişse en fazla bir beden büyüğünü almalısınız.
İsim: M** T** T**
Tarih: 15 Mart 2023

Yorum: Harika bir ürün o kadar güzel ki tereddüt etmeden alım kendi bedeninizi alın
İsim: **** ****
Tarih: 10 Temmuz 2023
Beden: Boy:170cm

Yorum: çok güzel kendi bedeninizzi alın
İsim: M** H**
Tarih: 04 Nisan 2023

Yorum: tam beden aldım ürün kaliteli güzel ama tam bedeni biraz sıkıyor bir beden büyük daha rahat olur diye umuyorum iki paket aldım birini iade edip bir beden büyüğünü alacağım
İsim: M** K**
Tarih: 31 Ağustos 2022

Yorum: ürün elime ulaştı çok güzel kaliteli 73 kilo L beden tam oldu
İsim: A** B**
Tarih: 15 Ocak 2023

Yorum: normalde m beden giyiyorum özellikle büyük aldım çok beğendim
İsim: N** A**
Tarih: 29 Nisan 2023

Yorum: Çok güzel toparlıyor bir beden büyük alınmalı
İsim: M** E**
Tarih: 12 Ocak 2023

Yorum: 2 beden büyük alın
İsim: B** A** E**
Tarih: 22 Mart 2023

Yorum: Çok iyi bedeninizi alın
İsim: B** S**
Tarih: 30 Mayıs 2023
Beden: Boy:167cm

Yorum: Yumuşacıklar umarım kullanışı da rahat olur tam beden alın
İsim: A** K**
Tarih: 12 Mayıs 2023
Beden: Boy:165cm

Yorum: Bir beden büyük aldım iyi ki öyle yapmışım gayet güzel kaliteli
İsim: E** Ö**
Tarih: 11 Ağustos 2022

Yorum: yumuşacık çok beğendim, tam beden aldım gayet iyi.👍🏻
İsim: s** c**
Tarih: 04 Ekim 2022
Beden: Beden:L-XL

Yorum: Tavsiye ile aldım iyiki almışım yorumlara bakarak bir beden büyük aldım tam oldu. Teşekkürler
İsim: Ö** A**
Tarih: 23 Ocak 2023

Yorum: Bir beden büyük alın
İsim: G** I**
Tarih: Elite Üye
Beden: 01 Ocak 2023

Yorum: Çok güzel yalnızca 1 beden büyük alın
İsim: g** k**
Tarih: 23 Kasım 2022

Yorum: Ürün gerçekten harika. 1 beden büyük almanızı tavsiye ederim s giyiyordum m aldım daha iyi pldu
İsim: C** Ö**
Tarih: 16 Mart 2023

Yorum: Çok harika ama 1 beden büyük alınabilir
İsim: s** y**
Tarih: 28 Mart 2023

Yorum: Güzel ama bir beden hatta kalçanız genişse iki beden büyük alınabilir.
İsim: E** N** K**
Tarih: 14 Şubat 2023

Kadın Yüksek Bel Dikişsiz Lazer Kesim Külot (BELİ LASTİKLİ) 3lü Set Ürüne İlişkin Sorular

Soru: 167 boy 67 kilo kaç beden almalıyım
Cevap: Merhaba efendim, M beden alabilirsiniz. İyi günler dileriz

Soru: merhaba 172boy,72 kilo hangi bedeni almalıyım
Cevap: Değerli müşterimiz merhaba, XL beden tercih edebilirsiniz. Keyifli alışverişler dileriz.

Soru: 170 58 kilo kaç beden olur
Cevap: Değerli müşterimiz merhaba, M beden tercih edebilirsiniz. Keyifli alışverişler dileriz.

Soru: 54 kiloya kaç beden almalıyım 1.60 boy
Cevap: Merhaba efendim m beden alabilirsiniz iyi günler dileriz

Soru: 1.70 boy 73 kg?
Cevap: Değerli müşterimiz merhaba, XL beden tercih edebilirsiniz. Keyifli alışverişler dileriz.

Soru: 1.64 boy 78 kilo hangi beden olur
Cevap: Değerli müşterimiz merhaba, 2XL beden tercih edebilirsiniz. Keyifli alışverişler dileriz.

Soru: 172 boy 93 kilo hangi beden
Cevap: Değerli müşterimiz merhaba, 3XL beden tercih edebilirsiniz. Keyifli alışverişler dileriz.

Soru: genelde popom baya büyük ve basenli olduğum için , lazer kesimler araya kaçıyor. Bunda da aynı sıkıntı olur mu?
Cevap: Değerli müşterimiz merhaba, L beden tercih edebilirsiniz. Keyifli alışverişler dileriz.

Soru: 1 .55 85 kilo hangi beden
Cevap: Değerli müşterimiz merhaba, 2XL beden tercih edebilirsiniz. Keyifli alışverişler dileriz.

Soru: ekru pantolon içinde belli olur mu rengi
Cevap: Değerli müşterimiz merhaba, iz ve renk belli etmez efendim, tercih edebilirsiniz . Keyifli alışverişler dileriz

Soru: 153 boy 51 kilo kaç beden almaliyim
Cevap: Değerli müşterimiz merhaba, L beden tercih edebilirsiniz. Keyifli alışverişler dileriz.

Soru: 153 boy 49 kilo hangi beden almaliyim
Cevap: Değerli müşterimiz merhaba, M beden tercih edebilirsiniz. Keyifli alışverişler dileriz.

Soru: merhaba 67 kg 160 boy kaç beden tercih etmeliyim L XL arasında kaldım. ayrıca köylere hangi kargo getirir

Soru: merhaba 170 50 kiloyum kaç beden almalıyım, herkes bir beden büyük alın demiş ama sizin öneriniz önemli
Cevap: Değerli müşterimiz merhaba, S beden tercih edebilirsiniz. Keyifli alışverişler dileriz.

Soru: 1.66 71 kilo hangi beden

Soru: elbise altında izi belli olurmu acaba.. 52 kilo kaç beden almali
Cevap: Değerli müşterimiz merhaba, S beden tercih edebilirsiniz elbise altından iz belli etmez efendim. Keyifli alışverişler dileriz.

Soru: 1.63 boy 48 kilo hangi beden uygun
Cevap: Değerli müşterimiz merhaba, S beden tercih edebilirsiniz. Keyifli alışverişler dileriz.

Soru: 1.62 boy 71 kilo
Cevap: Değerli müşterimiz merhaba, L beden tercih edebilirsiniz İyi günler dileriz.

Soru: 1.50 boy 54 kg kac beden almalıyım

Soru: bir beden büyük alın yada tam beden alın diyenler var s giyiyorum 153-48 kiloya hangi beden olur?

Kadın Yüksek Bel Dikişsiz Lazer Kesim Külot (BELİ LASTİKLİ) 3lü Set Resim Galerisi

Kadın Yüksek Bel Dikişsiz Lazer Kesim Külot (BELİ LASTİKLİ) 3lü Set En Uygun Satış Linki

Hakkımızda

• Enuygunfirmalar.com, kullanıcıların her türlü ürünün en uygun fiyatlarını bulmalarına yardımcı olan bir forum platformudur. Gönüllü üyelerimiz tarafından sağlanan bilgilerle alışveriş deneyiminizi geliştirmeyi hedefliyoruz. Ancak, burada sunulan bilgilerin doğruluğunu garanti edemeyiz. Kullanıcıların, alışveriş yaparken kendi araştırmalarını yapmaları önemlidir. En iyi fırsatları keşfedin, fakat kararlarınızı dikkatli bir şekilde verin!

Hızlı Linkler

Kullanıcı Menüsü