Kadın Yüksek Bel Jogger Eşofman Altı Tayt Joggers Satın Alır Mısınız ?

Ummuhan

Yeni Üye
BaYaN
15 Eyl 2023
553
0
0
Kadın Yüksek Bel Jogger Eşofman Altı Tayt Joggers Alınmaya Değer Mi?
Kadın Yüksek Bel Jogger Eşofman Altı Tayt Joggers Şu Anki Fiyat Aralığı 336.6 Tl Den Trendyolda Satıştadır.

Kadın Yüksek Bel Jogger Eşofman Altı Tayt Joggers Memnuniyet Oranı Nedir?

Kadın Yüksek Bel Jogger Eşofman Altı Tayt Joggers Hakkında yaklaşık 3 Değerlendirme, Ortalama Puan: 3.7 .

Kadın Yüksek Bel Jogger Eşofman Altı Tayt Joggers Ürün Detayları

Bileşenlerindeki Lycra Fiber ile toparlayıcı özelliğe sahiptir. Karın, kalça ve basen bölgelerini toparlayarak zarif bir görünüm sunar. >_x000D_
_x000D_
4 yöne esneyen kumaş ile eğilme, squat, koşma, yoga ve pilates gibi spor aktiviteleri esnasında hareket kolaylığı sağlar. _x000D_
2 büyük yan cep ile egzersiz esnasında telefonunuzu ve diğer kıymetli eşyalarınızı taşıyabilmenizi sağlar. _x000D_
Sıkı dokuma teknolojisi sayesinde iç göstermez. _x000D_
Spor aktivitelerinin yanı sıra günlük kullanım için uygundur. _x000D_
80% Polyester, 20% Spandeks (Lycra) _x000D_
Model Ölçüleri: Göğüs 82 cm, Bel 59 cm, Basen 87 cm, Boy 173 cm_x000D_
Görseldeki Tayt Bedeni S_x000D_
Doğru beden seçimi için imajlardaki beden tablosunu incelemeniz önerilir. _x000D_
Bir ürün, birden fazla satıcı tarafından satılabilir. _x000D_
Birden fazla satıcı tarafından satışa sunulan ürünlerin satıcıları ürün için belirledikleri fiyata, satıcı puanlarına, teslimat statülerine, ürünlerdeki promosyonlara, kargonun bedava olup olmamasına ve ürünlerin ile teslim edilip edilememesine, ürünlerin stok ve kategorileri bilgilerine göre sıralanmaktadır. _x000D_
_x000D_

Kadın Yüksek Bel Jogger Eşofman Altı Tayt Joggers Ürününün Satıcısı, OXVİN Kadın Yüksek Bel Jogger Eşofman Altı Tayt Joggers ürününü 336.6 Tl'den Satılmaktadır.

Kadın Yüksek Bel Jogger Eşofman Altı Tayt Joggers Ürünü Kullananların Görüşleri
336.6 Tl ye satışta olan Kadın Yüksek Bel Jogger Eşofman Altı Tayt Joggers Hakkında yapılan Son yorumlar aşağıdadır. Bu yorumlar doğrulanmamıştır. En doğru bilgiyi satış sayfasının yorumlar bölümünden alabilirsiniz.
3 Değerlendirme, Ortalama Puan: 3.7

Yorum: Gayet rahat ve güzel
İsim: Sezer B.
Tarih: 20 Ağustos 2024
Beden: Boy:164cm
Satıcı: OXVİN

Kadın Yüksek Bel Jogger Eşofman Altı Tayt Joggers Sorulan Sorular Ve Cevaplar

Soru: 160 boy 77 kg ağırlık
Cevap: Merhabalar. Biz XL beden almanızı tavsiye ediyoruz efendim. Keyifli Alışverişler

Soru: kumaşı nedir
Cevap: Merhabalar. Spandeks efendim.

Soru: sepandeks ne demek
Cevap: Likra efendim.

Soru: Ne renk acaba
Cevap: Fümedir efendim. Renk kısmında yazmaktadır.

Soru: L beden ölçüleri nedir
Cevap: Merhabalar. Boy-Kilo bilginizi bizimle paylaşırsanız beden konusunda yardımcı olabiliriz efendim 😊

Soru: merhaba 56 kilo acaba kaç beden
Cevap: Merhabalar. Biz S beden almanızı tavsiye ediyoruz efendim. Keyifli Alışverişler

Soru: beden yoziyor ama kart yoktu
Cevap: Beden yazdığı için karta gerek yok.

Kadın Yüksek Bel Jogger Eşofman Altı Tayt Joggers Resim Galerisi

Kadın Yüksek Bel Jogger Eşofman Altı Tayt Joggers En Uygun Satış Linki

Hakkımızda

• Enuygunfirmalar.com, kullanıcıların her türlü ürünün en uygun fiyatlarını bulmalarına yardımcı olan bir forum platformudur. Gönüllü üyelerimiz tarafından sağlanan bilgilerle alışveriş deneyiminizi geliştirmeyi hedefliyoruz. Ancak, burada sunulan bilgilerin doğruluğunu garanti edemeyiz. Kullanıcıların, alışveriş yaparken kendi araştırmalarını yapmaları önemlidir. En iyi fırsatları keşfedin, fakat kararlarınızı dikkatli bir şekilde verin!

Hızlı Linkler

Kullanıcı Menüsü