Kadın Yüksek Bel Lazer Kesim 3Lü Külot Set KTS2011 Alınmaya Değer Mi ?

Seydanur

Yeni Üye
BaYaN
15 Eyl 2023
531
0
0
Kadın Yüksek Bel Lazer Kesim 3Lü Külot Set KTS2011 Bu Ürünü Almalı Mı?
Kadın Yüksek Bel Lazer Kesim 3Lü Külot Set KTS2011 Şu Anki Satış Fiyatı 124.0 Tl Den Trendyolda Satıştadır.

Kadın Yüksek Bel Lazer Kesim 3Lü Külot Set KTS2011 Kullanıcı Deneyimleri Nasıl?

Kadın Yüksek Bel Lazer Kesim 3Lü Külot Set KTS2011 Hakkında yaklaşık 148 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.7 .

Kadın Yüksek Bel Lazer Kesim 3Lü Külot Set KTS2011 Ürün Detayları

Yüksek Bel Lazer Kesim Külot >_x000D_
Ürünümüz %90 polyester %10 elastandan oluşan likralı esnek kumaştır. Hafif ve esnek yapısı sayesinde bedeninizi tam kavrayıp iç çamaşır yokmuş hissiyatı verir.Dikişsiz yapısı sayesinde günlük özel gün ofis gece kıyafetlerinde, Pantolonlarda ve taytlardakesinlikle iz yapmaz.%100 pamuklu organık iç ağı sayesinde sizlere gün içerisinde sağlıklı ve konforlu bir deneyim sunar. Belinde bulunan ince lastik kaymadüşme yapmaz gönül rahatlığıyla kullanabilirsiniz. Ürünün iç etiketi ve kullanım talimatı konforu üst seviyeye taşımak için tamponbaskı etiketiyle yapılmıştır Ürünümüz bato modeli sayesinde toparlayıcı özelliğe sahiptir. Siparişiniz hijyenik olarak tek tek hazırlanıp özel paket içerisinde size ulaştırılmaktadır. Yıkama talimatları: 30c de soğuk suda yıkamaya uygundur kurutma makinasına atılmaya ve ütü yapılmaya uygun değildir.
Yeni Kalıp ve Geniş Beden Aralığı ile Sensu Kalitesiyle Üretilmiştir. >_x000D_
_x000D_

Bel Ölçüsü : S = 22 CM , M = 24 CM , L = 26 CM , XL = 28 CM XXL = 30 CM, >_x000D_
_x000D_

Yan Ölçüsü : S = 13 CM , M = 14 CM , L = 15 CM , XL = 16 CM XXL = 17 CM >

Kadın Yüksek Bel Lazer Kesim 3Lü Külot Set KTS2011 Ürününün Satıcısı, Sensu Kadın Yüksek Bel Lazer Kesim 3Lü Külot Set KTS2011 ürününü 124.0 Tl'den Satılmaktadır.

Kadın Yüksek Bel Lazer Kesim 3Lü Külot Set KTS2011 Kullanıcı Geri Dönüşleri
124.0 Tl ye satışta olan Kadın Yüksek Bel Lazer Kesim 3Lü Külot Set KTS2011 Hakkında yapılan Son yorumlar aşağıdadır. Bu yorumlar doğrulanmamıştır. En doğru bilgiyi satış sayfasının yorumlar bölümünden alabilirsiniz.
148 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.7

Yorum: kumaşı,yüksek bel olması çok güzel.Kendi bedeninizi alın derim
İsim: **** ****
Tarih: 31 Ağustos 2024
Beden: Beden:L
Satıcı: Sensu

Yorum: tam istedigim gibi yumusacik 167 biy 56 kilo m beden tam oldu ne dar ne genis. Tayt altindan izde belli etmiyor. Renkleri kalitesi bekledigimdende güzel alınn aldırınn
İsim: B** Y**
Tarih: 23 Ağustos 2024
Beden: Beden:M

Yorum: Bir beden büyük aldım
Tarih: 25 Ağustos 2024

Yorum: beğendim beden tam uydu paketleme güzeldi
İsim: A** E** Y**
Tarih: 20 Ağustos 2024

Yorum: Hem toparlayıcı korse niyetine bu sefer bir beden küçük aldım daha iyi toparlasın diye

Yorum: çok memnunum. kendi bedeninizi alın
İsim: S** Y**
Tarih: Elite Üye
Beden: 15 Ağustos 2024

Yorum: Bayıldım çok memnun kaldım normalde bu tarz kumaşlara ped yapışmıyor ama yapışması için ekstradan o kısma bir kumaş dikmişler çok güzel resim koyamadım anlamadım niye gerçekten başka çeşitlerinde alacağım 95 kg olarak 3X ilaç tercih ettim tam oldu kendi bedeninizi alın
İsim: D** z** Ş**
Tarih: 30 Ağustos 2024
Beden: Boy:174cm

Yorum: kesinlikle tavsiye ediyorum. kendi bedenizi alın mutlaka.
Tarih: 22 Ağustos 2024

Yorum: Çok güzel yumuşacık
Beden: Beden:2XL

Yorum: ürün çok güzel ama 1 beden büyük alsaydım daha iyi olabilirdi. paketlemesi gayet güzeldi.
İsim: M** Ç**
Tarih: 26 Ağustos 2024

Yorum: gayet iyi, tam beden alabilirsiniz..
İsim: A** Y**
Tarih: 29 Ağustos 2024

Yorum: Memnun kalınca başka renklerini de aldım tavsiye ederim 1 beden büyük alınabilir.
İsim: N** K** N**
Tarih: 24 Ağustos 2024

Yorum: Ürünü kesinlikle çok beğendim. Büyük beden biriyim boyum 174cm kilom 100 olmasına rağmen 2xl çok rahat bir şekilde oldu. Sanki üzerimde yok gibi rahattı her bayana tavsiye ederim.
İsim: F** E** A**

Yorum: Boyut tam istediğim gibi, bel yüksekliği de gayet iyi. Tam beden alabilirsiniz
İsim: N** T**
Beden: Boy:176cm

Yorum: kargom çok hızlı geldi hijyen bandı ve korunaklı paketi çok hoşuma gitti.yumuşacık ve yok gibi hissettiriyor. kesinlikle alınmalı
İsim: S** N** G**
Tarih: 04 Eylül 2024
Beden: Beden:S

Yorum: bedeni saran bir ürün mükemmel tam bedeninizi alın tavsiye ederim.Tekrar alacağım bir ürün teşekkürler
İsim: F** Ç**

Yorum: Çok rahat. Tam beden. Özellikle pantolonla belli olmuyor. Renkleri de çok güzel. Çok beğendim.
İsim: B** E** Y**
Beden: 28 Ağustos 2024

Yorum: Daha kullanmadım ama ürün çok güzel. Yumuşacık renkleri çok güzel. Tam bedeninizi alın.
İsim: M** K**
Tarih: 21 Ağustos 2024
Beden: Beden:S

Yorum: Bu kadar kaliteli olacağını hiç ummamıştım. Bundan sonra iç çamaşırlarımı kesinlikle buradan alacağım. Beden olarak L aldım, gayet de iyi durdu. Tavsiye ederim, pişman olmazsınız.
İsim: Ş** D** N**

Yorum: çok begendim harika bu ikici alışım
İsim: i** d**

Yorum: gayet güzel yumuşak dokusu var
Tarih: 20 Ağustos 2024
Beden: Beden:XL

Yorum: Ürün hijyenık bantlı geldı gayet de yuksek bel ben hıc sıkmasın bellı olmasın dıe xl aldm ısteyen bı kucuk de alabılır
İsim: m** Ç**
Beden: Boy:163cm

Yorum: paketleme çok özenli ürün kalitesi fiyatı mükemmel fakat kalıp olarak küçük l giyiyorum normalde ama xl alsam daha rahat olurmus
İsim: F** B**
Tarih: 17 Ağustos 2024

Yorum: güzel kumaşı iz belli etmiyo kendi bedeninizi alın
İsim: Tuanna K.
Tarih: 23 Ağustos 2024

Yorum: Tam bedeninizi alabilirsiniz çok rahat
İsim: Ü** K**
Beden: 09 Eylül 2024

Yorum: Gayet hoş kullanışlı pantolon altında hiç iz belli etmiyo
Beden: Boy:157cm

Yorum: bayldm.7 tane daha alacam.Muhteşem.Sıkmıyor rahTsz etmiyor
İsim: F** B**

Yorum: kaliteli ve renkleri oldukça iyi özenli gönderi teşekkürler
İsim: A** E**
Beden: Beden:XL

Yorum: Cok rahat bi beden küçük alınmalı
İsim: H** S**
Beden: 06 Eylül 2024

Yorum: Ürünlerin kalitesi iyi tam beden alın.
İsim: E** Y**
Tarih: 04 Eylül 2024

Kadın Yüksek Bel Lazer Kesim 3Lü Külot Set KTS2011 Ürüne İlişkin Sorular

Soru: 1.67 boy 90
Cevap: Değerli müşterimiz merhaba, 3XL beden tercih edebilirsiniz. Keyifli alışverişler dileriz.

Soru: 1 72 boy kilo 78
Cevap: Değerli müşterimiz merhaba, XL beden tercih edebilirsiniz. Keyifli alışverişler dileriz.

Soru: Merhaba beli saran yerde külotun düşmemesi için dikişler var mı yoksa dikişsiz mi
Cevap: Değerli müşterimiz merhaba, bel kısmı lastiklidir efendim kayma yapmaz. Keyifli alışverişler dileriz

Soru: Merhaba, 160 boy, 58 kilo kach beden almaliyim?
Cevap: Değerli müşterimiz merhaba, L beden tercih edebilirsiniz. Keyifli alışverişler dileriz.

Soru: 168 boy 60 Kilo kac beden olur acaba
Cevap: Değerli müşterimiz merhaba, M beden tercih edebilirsiniz. Keyifli alışverişler dileriz.

Soru: 172boy 878kilo kac beden almaliyim
Cevap: Değerli müşterimiz merhaba, sizlere doğru beden bilgisi verebilmemiz için, boy/kilo ve ölçü bilgilerinizi de paylaşabilir misiniz? Anlayışınız için teşekkür eder keyifli günler dileriz.

Soru: Merhaba. 155 boy 51 kg kaç beden uygun olur
Cevap: Değerli müşterimiz merhaba, M beden tercih edebilirsiniz. Keyifli alışverişler dileriz.

Soru: Salam. Deyə bilərsiniz mi 3- məhsulun da rəngi qəhvəyi mi yoxsa başqa rəng mi?
Cevap: Salam hörmətli müştəri, üç fərqli rəng var, onlar şəkildəki ilə eynidir. Sizə xoş alış-veriş arzulayırıq.💗

Soru: 178 boy 86 kilo kaç beden
Cevap: Değerli müşterimiz merhaba, XL beden tercih edebilirsiniz. Keyifli alışverişler dileriz.

Soru: penye olanı yokmu
Cevap: Değerli müşterimiz merhaba, stoklarımız ve yeni ürün çeşitlerimiz yakın zamanda mağazamıza eklenecektir. Takipte kalarak yeni ürün ve stoklarımızdan yararlanabilirsiniz. Anlayışınız ve ilginiz için teşekkür eder keyifli günler dileriz

Soru: 168 80 kaç beden
Cevap: Değerli müşterimiz merhaba, 2XL beden tercih edebilirsiniz. Keyifli alışverişler dileriz.

Soru: 165 cm boy ve 62 kg için hangi beden uygun
Cevap: Değerli müşterimiz merhaba, L beden tercih edebilirsiniz. Keyifli alışverişler dileriz.

Soru: renkleri nasıl 1 tanesi krem mi
Cevap: Değerli müşterimiz merhaba, görseldeki ile aynıdır efendim. Keyifli alışverişler dileriz

Soru: Merhaba bel kisminda asagi katlanmamasi icin kaydirmaz bir kisim varmi
Cevap: Değerli müşterimiz merhaba, ürün kayma yapmaz efendim. Ekstra kaymaması için bir parça bulunmamaktadır. Keyifli alışverişler dileriz

Soru: Dikişsiz midir iz belli eder mi?
Cevap: Değerli müşterimiz ürünümüz lazer kesimdir efendim, iz belli etmez. İyi günler dileriz☺

Soru: ürün yüzde kaç pamuklu ?
Cevap: Değerli müşterimiz merhaba, ürün %90 polyester %10 elastandan oluşmaktadır. keyifli alışverişler dileriz

Soru: Merhaba aylardır beli de lazer kesim olan yani beli dikişsiz olanda beden bekliyorum stok güncellenicek dediniz ama aylar oldu gelmıyor büyük beden
Cevap: Değerli müşterimiz merhaba, stoklarımız ve yeni ürün çeşitlerimiz yakın zamanda mağazamıza eklenecektir. Takipte kalarak yeni ürün ve stoklarımızdan yararlanabilirsiniz. Anlayışınız ve ilginiz için teşekkür eder keyifli günler dileriz

Soru: merhaba, 1.72 boy 69 kilo için hangi beden tercih edilmeli

Soru: 1.50 boy 65 kq hangi beden uyar

Soru: Selam.1.60 boy 52 kq hangi beden uyar?

Kadın Yüksek Bel Lazer Kesim 3Lü Külot Set KTS2011 Resim Galerisi

Kadın Yüksek Bel Lazer Kesim 3Lü Külot Set KTS2011 En Uygun Satış Linki

Hakkımızda

• Enuygunfirmalar.com, kullanıcıların her türlü ürünün en uygun fiyatlarını bulmalarına yardımcı olan bir forum platformudur. Gönüllü üyelerimiz tarafından sağlanan bilgilerle alışveriş deneyiminizi geliştirmeyi hedefliyoruz. Ancak, burada sunulan bilgilerin doğruluğunu garanti edemeyiz. Kullanıcıların, alışveriş yaparken kendi araştırmalarını yapmaları önemlidir. En iyi fırsatları keşfedin, fakat kararlarınızı dikkatli bir şekilde verin!

Hızlı Linkler

Kullanıcı Menüsü