Kadın Yüksek Bel Siyah Beyaz Ten Pamuklu Yumuşak Kumaş 5'li Paket Külot En Ucuzu Nerede Bulunur ?

Ebru

Yeni Üye
BaYaN
14 Eyl 2023
517
0
0
Kadın Yüksek Bel Siyah Beyaz Ten Pamuklu Yumuşak Kumaş 5'li Paket Külot Alınmaya Değer Mi?
Kadın Yüksek Bel Siyah Beyaz Ten Pamuklu Yumuşak Kumaş 5'li Paket Külot Şimdiki Fiyatı Ile 179.97 Tl Den Trendyolda Satıştadır.

Kadın Yüksek Bel Siyah Beyaz Ten Pamuklu Yumuşak Kumaş 5'li Paket Külot Kaç Kişi Olumlu Yorum Yapmış?

Kadın Yüksek Bel Siyah Beyaz Ten Pamuklu Yumuşak Kumaş 5'li Paket Külot Hakkında yaklaşık 17 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.8 .

Kadın Yüksek Bel Siyah Beyaz Ten Pamuklu Yumuşak Kumaş 5'li Paket Külot Ürünün Detayları

Kadın Yüksek Bel Siyah Beyaz Ten Pamuklu Yumuşak Kumaş 5'li Paket Külot Ürününün Satıcısı, Donaluxe Kadın Yüksek Bel Siyah Beyaz Ten Pamuklu Yumuşak Kumaş 5'li Paket Külot ürününü 179.97 Tl Den Trendyolda Satıştadır.

Kadın Yüksek Bel Siyah Beyaz Ten Pamuklu Yumuşak Kumaş 5'li Paket Külot En Son Yapılan Yorumlar
179.97 Tl ye satışta olan Kadın Yüksek Bel Siyah Beyaz Ten Pamuklu Yumuşak Kumaş 5'li Paket Külot Hakkında yapılan Son yorumlar aşağıdadır. Bu yorumlar doğrulanmamıştır. En doğru bilgiyi satış sayfasının yorumlar bölümünden alabilirsiniz.
17 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.8

Yorum: ürünler gerçekten çok güzel severek kullanıyorum paketleme güzeldi kargo hızlıydı elinize emeğinize sağlık
İsim: Sevda K.
Tarih: 10 Eylül 2024
Beden: Beden:3XL
Satıcı: Donaluxe

Yorum: XL sipariş vermiştim l gönderilmiş ürünün kumaşı güzel daha dikkatli olmanız temennisiyle
İsim: **** ****
Tarih: 01 Eylül 2024
Beden: Beden:2XL

Yorum: kalitesini çok beğendim
İsim: A** B**
Tarih: Elite Üye
Beden: 15 Eylül 2024

Yorum: Beğendim güzel
İsim: N** A**
Tarih: 07 Eylül 2024
Beden: Boy:167cm

Yorum: eksiksiz geldi tam bedeninizi alın çok iyi toparlıyor
Tarih: 29 Ağustos 2024
Beden: Boy:160cm

Yorum: fotoğrafta gördüğünüz gibi geliyor penyesi yumuşak ve güzel e fiyatta güzel kaçmaz derim
İsim: E** B**
Tarih: 21 Ağustos 2024
Beden: Beden:L

Yorum: vucudu guzel toparliyor kumasi da guzel eksiksiz geldi
Tarih: 28 Ağustos 2024
Beden: Beden:M

Yorum: ben bayıldım tam beden alabilirsiniz
İsim: N** Ş**
Tarih: 20 Ağustos 2024
Beden: Beden:XL

Yorum: teşekkürler
Tarih: 31 Ağustos 2024
Beden: Beden:2XL

Yorum: kaliteli, çok güzel, teşekkürler.
Tarih: 31 Ağustos 2024
Beden: Beden:XL

Yorum: Beli topluyor bacak kısmı dar
İsim: B** T**
Tarih: 26 Ağustos 2024
Beden: Beden:L

Kadın Yüksek Bel Siyah Beyaz Ten Pamuklu Yumuşak Kumaş 5'li Paket Külot Sıkça Sorulan Sorular

Soru: merhaba kalıpları dar mı geniş mi acaba
Cevap: Merhaba , kaliplarimiz standart ölçüde ölçü tablosundaki gibidir.

Soru: Merhaba 60 kiloyum toparlamısı için M beden olurmu
Cevap: Merhaba, M beden biraz sıkar efendim L beden uygun olur

Soru: İç belli ediyor mu
Cevap: Merhaba hayır efendim

Soru: merhabalar ürün dikişsiz lazer kesim midir?
Cevap: Merhaba dikislidir

Soru: merhaba 4xl yok mu acaba
Cevap: Merhaba , 4xl olan Battal boy modellerimiz sayfamızda mevcuttur. Keyifli alışverişler

Soru: Peki L beden de toparlama yaparım
Cevap: Evet efendim

Kadın Yüksek Bel Siyah Beyaz Ten Pamuklu Yumuşak Kumaş 5'li Paket Külot Fotoğraf Ve Görseller

Kadın Yüksek Bel Siyah Beyaz Ten Pamuklu Yumuşak Kumaş 5'li Paket Külot En Uygun Satış Linki

Hakkımızda

• Enuygunfirmalar.com, kullanıcıların her türlü ürünün en uygun fiyatlarını bulmalarına yardımcı olan bir forum platformudur. Gönüllü üyelerimiz tarafından sağlanan bilgilerle alışveriş deneyiminizi geliştirmeyi hedefliyoruz. Ancak, burada sunulan bilgilerin doğruluğunu garanti edemeyiz. Kullanıcıların, alışveriş yaparken kendi araştırmalarını yapmaları önemlidir. En iyi fırsatları keşfedin, fakat kararlarınızı dikkatli bir şekilde verin!

Hızlı Linkler

Kullanıcı Menüsü