Kadın Yüksek Bel, Toparlayıcı, Tanga Külotlar - 2 Siyah, 1 Beyaz, 2 Ten (s, M, L, Xl, 2xl ) - 5 Adet Alanlar Memnun Mu ?

Melis

Yeni Üye
BaYaN
14 Eyl 2023
508
0
0
Kadın Yüksek Bel, Toparlayıcı, Tanga Külotlar - 2 Siyah, 1 Beyaz, 2 Ten (s, M, L, Xl, 2xl ) - 5 Adet En İyi Fiyatı Nerede Bulabilirim?
Kadın Yüksek Bel, Toparlayıcı, Tanga Külotlar - 2 Siyah, 1 Beyaz, 2 Ten (s, M, L, Xl, 2xl ) - 5 Adet Güncel Fiyatı 189.9 Tl Ye Trendyolda Satılıyor.

Kadın Yüksek Bel, Toparlayıcı, Tanga Külotlar - 2 Siyah, 1 Beyaz, 2 Ten (s, M, L, Xl, 2xl ) - 5 Adet Alanlar Memnun Mu?

Kadın Yüksek Bel, Toparlayıcı, Tanga Külotlar - 2 Siyah, 1 Beyaz, 2 Ten (s, M, L, Xl, 2xl ) - 5 Adet Hakkında yaklaşık 107 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.6 .

Kadın Yüksek Bel, Toparlayıcı, Tanga Külotlar - 2 Siyah, 1 Beyaz, 2 Ten (s, M, L, Xl, 2xl ) - 5 Adet Ürün Hakkında Bilgi

Kadın Yüksek Bel, Toparlayıcı, Tanga Külotlar - 2 Siyah, 1 Beyaz, 2 Ten (s, M, L, Xl, 2xl ) - 5 Adet Ürününün Satıcısı, ALYA UNDERWEAR Kadın Yüksek Bel, Toparlayıcı, Tanga Külotlar - 2 Siyah, 1 Beyaz, 2 Ten (s, M, L, Xl, 2xl ) - 5 Adet ürününü 189.9 Tl Ye Trendyolda Satılıyor.

Kadın Yüksek Bel, Toparlayıcı, Tanga Külotlar - 2 Siyah, 1 Beyaz, 2 Ten (s, M, L, Xl, 2xl ) - 5 Adet Ürünü Kullananların Görüşleri
189.9 Tl ye satışta olan Kadın Yüksek Bel, Toparlayıcı, Tanga Külotlar - 2 Siyah, 1 Beyaz, 2 Ten (s, M, L, Xl, 2xl ) - 5 Adet Hakkında yapılan Son yorumlar aşağıdadır. Bu yorumlar doğrulanmamıştır. En doğru bilgiyi satış sayfasının yorumlar bölümünden alabilirsiniz.
107 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.6

Yorum: Tam oldu penyesi güzel tavsiye ederim güncelleme: o kadar rahatki spor yaparken bile rahat olduğu için sporum biter bitmez yeni bir 5'li daha aldım şiddetle tavsiye ederim. Kalça 114 ve XXL tam ve yüksek beli kıvamında:: ikinci paketim de geldi teşekkürler
İsim: T** D**
Tarih: Elite Üye
Beden: 31 Ekim 2023
Satıcı: ALYA UNDERWEAR

Yorum: Yumuşacık esnek rahat çamaşır 175 boy 85 kilo ile çok rahat oldu.pentinin bile cl tangası küçük geliyordu bu çok rahat oldu lastikli esnek zaten
İsim: s** d**
Tarih: 30 Ocak 2024
Beden: Beden:2XL

Yorum: Ürün güzel, yorumlara balarak 1 beden büyük aldım ama bence tam beden alınmalı
İsim: G** S**
Tarih: 16 Nisan 2023
Beden: Bilgi Yok

Yorum: Muhteşem 57 kilo large aldım çekme payını da hesaba katarak harika oldu yeniden sipariş vereceğim müthiş 🤩
İsim: G** A**
Tarih: 11 Mart 2024
Beden: Boy:168cm

Yorum: Çok güzel oldu. Penye ve yüksek bel bulamıyordum stoklamalık 👍🏻 173 boy 98 kiloda kullanıyorum 2xl tam oldu.
İsim: B** D** İ**
Tarih: 07 Ekim 2023
Beden: Boy:173cm

Yorum: Mükemmel tam oldu penye kumaş çok rahat
İsim: Ş** A**
Tarih: 10 Şubat 2024
Beden: Beden:XL

Yorum: çok rahat ve toparlayıcı
İsim: A** Y**
Tarih: 02 Mayıs 2024
Beden: Beden:M

Yorum: çok rahat
İsim: Beray i. K.
Tarih: 27 Temmuz 2023

Yorum: rahat ve fiyatına göre çok çok kaliteli Bi ürün yanındaki hediye için teşekkürler tam bedeninizi alabilirsiniz
İsim: B** S**
Tarih: 03 Temmuz 2023
Beden: Boy:170cm

Yorum: Rahat içiniz rahat alın
İsim: E** K**
Tarih: 24 Ağustos 2023
Beden: Boy:160cm

Yorum: ürünü çok beğendim kumaşı yumuşak ve çok rahat kargo ulaşımıda çok hızlıydı birde paketleme harikaydı ince detaylara bayılırım yanında minik hediye de göndermişsiniz teşekkür ederim
İsim: D** K**
Tarih: 02 Şubat 2023

Yorum: çok güzel kaliteli iyi ki almışım hızlı geldi not için teşekkürler
İsim: B** I**
Tarih: 27 Ocak 2024

Yorum: cok guzel rahat
İsim: f** a**
Tarih: 12 Mayıs 2023

Yorum: Memnunum 5-6 paket aldım
İsim: E** E**
Tarih: 31 Mart 2023

Yorum: cok memnun kaldım gayet kaliteli kargoda özenle paketlenmiş 😊
İsim: **** ****
Tarih: 10 Haziran 2024

Yorum: mükemmel, çok rahat, yüksek bel olması çok iyi
Tarih: 15 Ekim 2023

Yorum: çok güzel yüksek bel ve rahatlar
Tarih: 25 Nisan 2024
Beden: Beden:L

Yorum: Yüksek bel tanga gerçekten çok güzel bir ürün kumaşı ve paketi harika 81 kilo 42 giyiyorum xl aldım tam oldu kendi bedeninizi alın popoyo çok güzel gösteriyor
İsim: M** Ç**
Tarih: 19 Temmuz 2024
Beden: Boy:163cm

Yorum: Kaliteli ürün olduğu kumaşından belli tek adresim burası artık teşekkür ederim 🤩
İsim: M** T**
Tarih: 05 Haziran 2024
Beden: Boy:165cm

Yorum: Çok rahat ve kullanışlı
İsim: S** E**
Tarih: 16 Ağustos 2023

Yorum: rahat kullanisli hızlı kargo
İsim: H** Y**
Tarih: 09 Kasım 2023
Beden: Boy:178cm

Yorum: Çok güzel kumaşı var hızlıda kargolandı hediye içinde ayrıca çok teşekkür ederim 🙏🏻
İsim: Kübra K.
Tarih: 01 Kasım 2023

Yorum: çok başarılı rahatsız etmiyor kıyafetlerin içinde güzel duruyor
İsim: nilay e.
Tarih: 09 Nisan 2024
Beden: Boy:153cm

Yorum: çok güzel bir takım kaliteli . kumaşı çok güzel kalıbı bol . hızlı kargo.
İsim: B** T**
Tarih: 15 Mayıs 2024

Yorum: mükemmel mükemmel
İsim: F** S**
Tarih: 16 Eylül 2024

Yorum: Ürünler harika
İsim: m** A**
Tarih: 16 Eylül 2024

Yorum: Dikişler açıldı.47 kiloyum s alırı küçük oldu
İsim: y** ö**
Tarih: 15 Eylül 2024
Beden: Boy:164cm

Yorum: Gayet güzel kumaşı ve rahatlığı iyi
İsim: R** S**
Tarih: 14 Eylül 2024
Beden: Boy:172cm

Yorum: Toparlamıyor ama rahat . Çok da küçük beden almayın penye
İsim: G** B** U**
Tarih: 13 Eylül 2024
Beden: Boy:176cm

Yorum: bence fiyatına göre çok güzel bir ürün ben çok beğendim ve tam üzerime göre oldu
Tarih: 13 Eylül 2024

Kadın Yüksek Bel, Toparlayıcı, Tanga Külotlar - 2 Siyah, 1 Beyaz, 2 Ten (s, M, L, Xl, 2xl ) - 5 Adet Hakkında Akıllara Takılanlar

Soru: 168 boy 72 kilo?
Cevap: Merhaba, L bedenli ürünler tam sarar, XL bedenli ürünler rahat olur. Kişisel kullanım tercihinize göre karar verebilirsiniz.

Soru: merhaba 165 75 kılo hangı beden almayalım
Cevap: Merhaba, XL bedenli ürünler ideal olacaktır.

Soru: tayt içinden belli olur mu
Cevap: Merhaba, kesimi belli olmamasını sağlamaktadır.

Soru: 160 boy 50 kg hangi beden almalı
Cevap: Merhaba, S bedenli ürünlermizi deneyebilirsiniz.

Soru: Göbek deliği altında belli kalıyor ?
Cevap: Merhaba, evet efendim manken üzerindeki ürünün kendisidir.

Soru: 165 boy , 63 kg hangi beden almalıyım
Cevap: Merhaba, M beden tam sarar, L beden rahat olur Kişisel tercihinize göre karar verebilirsiniz.

Soru: 158 boy 66 kg kaç beden olur
Cevap: Merhaba, tam sarmasını isterseniz L, biraz rahat kullanım dilerseniz XL bedenli ürünlerimizi tercih edebilirsiniz.

Soru: Ürünün kalıpları nasıl çok 1.55 90 kilo 2xl olur mu ve stoklar ne zaman yenilenir acaba
Cevap: Merhaba, 2XL bedenli ürünlerimiz tam saracaktır. bu varyant için 15-20 gün içerisinde güncellenir.

Soru: xl ne zaman gelir
Cevap: Merhaba, ürünlerimiz dikim aşamasında. Önümüzdeki hafta ortasında stokalrı güncellemiş oluruz. İlginiz için teşekkür ederiz.

Soru: 160 boy 58 kilo ne almaliyim
Cevap: Merhaba, M bedenli ürünler tam sarar. L rahat olur.

Soru: Merhaba 73 kiloyu hangi bedeni önerirsiniz acaba
Cevap: Merhaba, xl bedenli ürünü tercih edebilirsiniz

Soru: Merhaba alt karın toplama ozellıgı varmı
Cevap: Merhaba, ürünlerimiz likraldır. Toparlama özelliği vardır.

Soru: 60-65 kilo arası sizce hangi bedeni almalıyız
Cevap: Merhaba, ortalama boylar için L bedenli ürünümüzü tercih edebilirsiniz.

Soru: 2xl bol olmazmı aceba
Cevap: Merhaba, ürünlerimiz likralıdır. XL bedenli ürünler tam saracaktır. Yani esneyerek vucudunuza oturacaktır. 2XL bedenli ürünler rahat olur. Kişisel bir tercihtir. Bazı kullanıcılar sarmasını, bazı kullanıcılar rahat olmasını istemektedir.

Soru: merhaba model kaç beden giyinmiş?
Cevap: Merhaba, modelin üzerindeki beden L bedendir.

Soru: Kolay gelsin, seçilen beden gelir değil mi standart bedende değil
Cevap: Merhaba, seçtiğiniz beden ve renkte ürünler stoklarımızda paketli bir şekilde gönderilmeyi bekliyor.

Soru: merhaba 164 boy 58 kg kac beden almalıyım
Cevap: Merhaba, M bedenli ürünler tam sarar, L bedenli ürünler rahat olur. Kişisel tercihinize göre karar verebilirsiniz.

Soru: toparlayıcı etkisi varmı bu ürünün?
Cevap: Merhaba, ürünlerimiz likralıdır. Likra payları beden tablolarına eklenmiştir. Bedeninize göre tercih edebilirsiniz.

Soru: 1.60 boyum var 80 kiloyum hangi beden olur
Cevap: Merhaba XL bedenli ürünler tam sarar , 2XL bedenlerimiz rahat kalıp olur .

Soru: 165 boy 88 kilo için 2xl olur mu rahat olsun istiyorum
Cevap: Merhaba, tam saracaktır.

Kadın Yüksek Bel, Toparlayıcı, Tanga Külotlar - 2 Siyah, 1 Beyaz, 2 Ten (s, M, L, Xl, 2xl ) - 5 Adet Detay Resimler

Kadın Yüksek Bel, Toparlayıcı, Tanga Külotlar - 2 Siyah, 1 Beyaz, 2 Ten (s, M, L, Xl, 2xl ) - 5 Adet En Uygun Satış Linki

Hakkımızda

• Enuygunfirmalar.com, kullanıcıların her türlü ürünün en uygun fiyatlarını bulmalarına yardımcı olan bir forum platformudur. Gönüllü üyelerimiz tarafından sağlanan bilgilerle alışveriş deneyiminizi geliştirmeyi hedefliyoruz. Ancak, burada sunulan bilgilerin doğruluğunu garanti edemeyiz. Kullanıcıların, alışveriş yaparken kendi araştırmalarını yapmaları önemlidir. En iyi fırsatları keşfedin, fakat kararlarınızı dikkatli bir şekilde verin!

Hızlı Linkler

Kullanıcı Menüsü