Kadın Yüksek Topuklu Platform Gelinlik Nişan Düğün Sedef Beyaz Ayakkabı Fiyatına Göre Alınır Mı ?

Sirin

Üye
BaYaN
15 Eyl 2023
805
0
15
Kadın Yüksek Topuklu Platform Gelinlik Nişan Düğün Sedef Beyaz Ayakkabı Alınır Mı?
Kadın Yüksek Topuklu Platform Gelinlik Nişan Düğün Sedef Beyaz Ayakkabı Şu Anki Satış Fiyatı 600.0 Tl'den Satılmaktadır.

Kadın Yüksek Topuklu Platform Gelinlik Nişan Düğün Sedef Beyaz Ayakkabı Kaç Kişi Olumlu Yorum Yapmış?

Kadın Yüksek Topuklu Platform Gelinlik Nişan Düğün Sedef Beyaz Ayakkabı Hakkında yaklaşık 67 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.5 .

Kadın Yüksek Topuklu Platform Gelinlik Nişan Düğün Sedef Beyaz Ayakkabı Ürün Bilgisi

Kadın Yüksek Topuklu Platform Gelinlik Nişan Düğün Sedef Beyaz Ayakkabı Ürününün Satıcısı, Lölük Moda Kadın Yüksek Topuklu Platform Gelinlik Nişan Düğün Sedef Beyaz Ayakkabı ürününü 600.0 Tl'ye Trendyolda Satılıyor.

Kadın Yüksek Topuklu Platform Gelinlik Nişan Düğün Sedef Beyaz Ayakkabı Kullananlar
600.0 Tl ye satışta olan Kadın Yüksek Topuklu Platform Gelinlik Nişan Düğün Sedef Beyaz Ayakkabı Hakkında yapılan Son yorumlar aşağıdadır. Bu yorumlar doğrulanmamıştır. En doğru bilgiyi satış sayfasının yorumlar bölümünden alabilirsiniz.
67 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.5

Yorum: Gelinliğin altına giymek için aldım, evde denedim rahat bir ayakkabı umarım gelinliğin altında da rahat olur, ürün hızlı geldi sorunsuz tavsiye ederim. Kendi numaramı aldım tam oldu.
İsim: **** ****
Tarih: 10 Ağustos 2024
Beden: Beden:37
Satıcı: LÖLÜK MODA

Yorum: gayet güzel geldi tam numaranizi alin
İsim: D** G**
Tarih: 09 Ağustos 2024
Beden: Beden:36

Yorum: çok guzel bir beden büyük aldım
İsim: V** G**
Tarih: Elite Üye
Beden: 30 Temmuz 2024

Yorum: bı numara büyük alinabilr
İsim: d** ö**
Tarih: 23 Ağustos 2024

Yorum: çok kaliteli bir ürün ..göründüğü gb.ozenle paketlenmis ayni zamanda kalıbı çok rhat
İsim: S** T**

Yorum: 39 geyinirəm tam oldu.super bir ayakkabı .təsəkkürlər
Tarih: 22 Ağustos 2024
Beden: Beden:39

Yorum: Kesinlikle sıkıyor bi numara büyük alın
Tarih: 14 Ağustos 2024

Yorum: fotoğraftakinden çok daha hoş gorunuyor tam bir fiyat performans ürünü düğünüm için aldım muhtesem
İsim: E** N** d**
Tarih: 21 Ağustos 2024
Beden: Beden:38

Yorum: Gayet güzel ve şık. Topuğu benim için çok yüksek geldi sadece. 37 numara giyen biri olarak, belki olmaz diye 38 aldım. Çok az büyük geldi fakat bilek kemeri tutuyor. Tam numaranızı alabilirsiniz.
İsim: M** K**
Tarih: 29 Ağustos 2024

Yorum: Düğünüm için aldım çok güzel fiyatının üstünde ♥
İsim: Ö** Y**
Tarih: Elite Üye
Beden: 25 Temmuz 2024

Yorum: bu fiyata terlik bulamadığımız bu dönemde aldığım en iyi ayakkabı olabilir kaliteli duruyor tabanı rahat yürümekte zorlanmadım ( yaklaşık 4 yıldır topuklu ayakkabı giymiyorum) ayrıca ölçtüm topuk boyu tam 14cm
Tarih: 24 Ağustos 2024

Yorum: Mükemmel bir ürün
İsim: B** A**
Tarih: 03 Eylül 2024

Yorum: Çok güzel düğün için aldım yumuşak tam numara
İsim: B** A**
Tarih: 19 Ağustos 2024

Yorum: çok beğendim harika 😊
İsim: E** B**
Tarih: 04 Eylül 2024

Yorum: Alırken tereddüt etmiştim fazla yorum yoktu ama bu fiyata bu kalite çok iyi düğünüm iyi aldım gayet güzel umarım ayağımı burkmam topuğu 15 cm falan
İsim: Özge Ş.
Tarih: 05 Ağustos 2024

Yorum: 1 günde elime ulaştı, fiyat performans açısından 10/10 bir ürün. Ve kesinlikle çok iyi paketlenmiş. Henüz düğünümde giymedim ama çok rahat görünüyor.
Tarih: 13 Ağustos 2024

Yorum: Bu fiyata bu ayakkabı gerçekten çok iyi , hızlı kargo güzel paketleme için satıcıya teşekkür ederim
İsim: N** N** U**
Tarih: 16 Ağustos 2024

Yorum: ayakkabı çok güzel çok beğendim tam istediğim gibi geldi tam kalıp
İsim: R** g**
Tarih: 23 Ağustos 2024

Yorum: 2 günde elime ulaştı çok beğendim resimdekinden daha güzel görünüyor bayıldım düğünümde giyeceğim inşallah ayaklarımı ağrıtmaz giydikten sonra tekrar yorumumu güncelleyeceğim
İsim: Alime K.

Yorum: Guzel ve rahat bir ayakkabi saticiya teşekkürler
İsim: G** E**
Tarih: 13 Eylül 2024

Yorum: topugunun yüksek olmasına rağmen rahat bir ayakabi tam numara alınmalı
İsim: f** ö**
Tarih: 10 Eylül 2024
Beden: Beden:35

Yorum: ayakkabının arkası açık olduğundan destek alamazsınız ve yürüyüşünüz zorlanıyor ben aldım siz sakın almayın
İsim: ü** S**
Tarih: 10 Eylül 2024
Beden: Beden:35

Yorum: Düğün için aldım ama biraz denge de durmak zor gibi uzun süre oynanmaz
Tarih: 08 Eylül 2024

Yorum: topuğu biraz fazla geldi bana ama bir numara buyuk aldim gayet rahat oldu
İsim: N** D**
Tarih: 03 Ağustos 2024

Yorum: sipariş oluşturduktan üç saat sonra kargoya verdiler ertesi gün teslim edildi rahat bir ayakkabı fiyat performans olarak mükemmel satıcı çok ilgiliydi sorulara hızlı geri dönüş yaptılar ben 11cm tercih ettim çok mükemmel güvenle tercih edebilirsiniz nikahım için aldım
Tarih: 09 Ağustos 2024

Yorum: Ayakkabıyı çok beğendim çok güzel ama taraklı ayaklar için ön kısmı çok dar 37 giymeme rağmen 38 aldım olmadı ön kısmı 40 sipariş verdim 1 yıldız buradan kırdım ama genel olarak çok güzel
İsim: F** A**
Tarih: 15 Ağustos 2024

Yorum: gelinliğin altina giymek için aldım çok şık çok güzel

Yorum: Eşim için aldım.Ürün güzel,gayet de hızlı geldi ama paketleme özensizdi kutusuna poşet geçirip bantlanmıştı daha güzel paketlenebilirdi o yüzden 1 yıldızı ondan kırdım.
İsim: B** E**
Tarih: 05 Ağustos 2024

Yorum: Çok güzel çok sağlam ayakkabı 1 günde teslim edildi inanamadım. Bileklerim çok ağrıdı 2 gün boyunca giyemeyeceğimi düşündüğümden dolayı iade etmek zorundayım tabanı yumuşacık rahat kalıbı ancak yüksek topukluya alışık olmayınca zorladı. Satıcıya çok teşekkür ederim
İsim: C** A**
Tarih: 03 Ağustos 2024

Yorum: Güzel geldi beğendim
İsim: A** B** A**
Tarih: 08 Ağustos 2024

Kadın Yüksek Topuklu Platform Gelinlik Nişan Düğün Sedef Beyaz Ayakkabı Ürünle İlgili Sıkça Sorulan Sorular

Soru: Merhaba tam olarak ayakkabın boyu kaç cm acaba
Cevap: 15cm efendim

Soru: 13 cm varmı
Cevap: Hayir efendim

Soru: Daha yüksek var mı acaba
Cevap: Yok efendim en yüksek 15cm

Soru: kalıbı tam kalıp mı acaba
Cevap: Evet tam kaliptir efendim

Soru: Tarakli degil
Cevap: Ozmn kendi ayak numaranizi alabilir siniz efendim

Soru: topuk santimi nekadar
Cevap: 15 cm efendim

Soru: Kahramanmaraş Elbistana kaç günde gelir
Cevap: 2 gün efendim

Soru: Merhaba ürün sağlam ve rahat mıdır düğünümde giyeceğim sayfasınızda başka modellere mi bakayım bu ürün rahat olur mu
Cevap: Rahattır efendim teredütsüz alabilirsiniz efendim 🙏

Soru: platform ölçüsü kaç cm
Cevap: 3 cm efendim

Soru: Merhaba 22 sm ayağm kaç numara olur Acaba? Düğünüm için istyorum da
Cevap: 35 numara olur efendım

Soru: Perşembe gününe yetişir mi acaba
Cevap: Yetisir efendim

Soru: Merhaba bu ayakkabı mum siyahını istiyorum var mı elinizde
Cevap: Var efendim yapılır efendim 🙏

Soru: ayakkabıyı ölçtüm tam 14 cm
Cevap: Efendim ökce 14 cm celik taban ila birlikte 14.70 geliyo efendim

Soru: Merhaba normalde 38 giyiyorum ama ayaklarim biraz taraklı 39 numara mı almaliyim
Cevap: Evt efendim taraklı ayak icin 39 numara uygundur

Soru: merhaba topuk boyu ve platform boyu kaç cm acaba
Cevap: Topuk boyu 15 cm platform 3 cm efendim

Soru: Tam numaramızı mi almaliyiz
Cevap: Evet efendim tam kaliptir

Soru: merhabalar.topuk boyu ve platformu kaç cm acaba 13 ve 15 demişsiniz tam olarak hangisi?
Cevap: Efendim ökçe tam 14.50

Soru: Merhaba 12-13 santim siyah yok mu acaba ya hep yüksek yapılıyor bu topuklar
Cevap: 11 cm mevcut efendim

Soru: tam olarak tümüyle kaç cm
Cevap: Tm 15 efendim

Soru: Mrbalr ayakkabi alicam ama ayak ölçüleriniz nedir 38 gyyorum normalde ama yorumlarda 1 bumara buyuk yazio yardimci olursaniz sevinirim
Cevap: Taraklı ayak ise 1 numara buyuk tercih edebilirsiniz

Kadın Yüksek Topuklu Platform Gelinlik Nişan Düğün Sedef Beyaz Ayakkabı Detaylı Fotoğraflar

Kadın Yüksek Topuklu Platform Gelinlik Nişan Düğün Sedef Beyaz Ayakkabı En Uygun Satış Linki

Hakkımızda

• Enuygunfirmalar.com, kullanıcıların her türlü ürünün en uygun fiyatlarını bulmalarına yardımcı olan bir forum platformudur. Gönüllü üyelerimiz tarafından sağlanan bilgilerle alışveriş deneyiminizi geliştirmeyi hedefliyoruz. Ancak, burada sunulan bilgilerin doğruluğunu garanti edemeyiz. Kullanıcıların, alışveriş yaparken kendi araştırmalarını yapmaları önemlidir. En iyi fırsatları keşfedin, fakat kararlarınızı dikkatli bir şekilde verin!

Hızlı Linkler

Kullanıcı Menüsü