Kadın Yumuşak Ortopedik Tabanlı Siyah Esnek Fiyonklu Klasik Anne Ayakkabısı Dc10066 Alınması Gereken Bir Ürün Mü ?

Perihan

Yeni Üye
BaYaN
14 Eyl 2023
522
0
0
Kadın Yumuşak Ortopedik Tabanlı Siyah Esnek Fiyonklu Klasik Anne Ayakkabısı Dc10066 En Düşük Fiyat Nerede?
Kadın Yumuşak Ortopedik Tabanlı Siyah Esnek Fiyonklu Klasik Anne Ayakkabısı Dc10066 Şu Andaki Fiyatı 316.0 Tl'ye Trendyolda Satılıyor.

Kadın Yumuşak Ortopedik Tabanlı Siyah Esnek Fiyonklu Klasik Anne Ayakkabısı Dc10066 Alanlar Memnun Mu?

Kadın Yumuşak Ortopedik Tabanlı Siyah Esnek Fiyonklu Klasik Anne Ayakkabısı Dc10066 Hakkında yaklaşık 336 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.4 .

Kadın Yumuşak Ortopedik Tabanlı Siyah Esnek Fiyonklu Klasik Anne Ayakkabısı Dc10066 Detaylı Açıklama

Kadın Yumuşak Ortopedik Tabanlı Siyah Esnek Fiyonklu Klasik Anne Ayakkabısı Dc10066 Ürününün Satıcısı, kabkabi Kadın Yumuşak Ortopedik Tabanlı Siyah Esnek Fiyonklu Klasik Anne Ayakkabısı Dc10066 ürününü 316.0 Tl'ye Trendyolda Satılıyor.

Kadın Yumuşak Ortopedik Tabanlı Siyah Esnek Fiyonklu Klasik Anne Ayakkabısı Dc10066 En Son Yapılan Yorumlar
316.0 Tl ye satışta olan Kadın Yumuşak Ortopedik Tabanlı Siyah Esnek Fiyonklu Klasik Anne Ayakkabısı Dc10066 Hakkında yapılan Son yorumlar aşağıdadır. Bu yorumlar doğrulanmamıştır. En doğru bilgiyi satış sayfasının yorumlar bölümünden alabilirsiniz.
336 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.4

Yorum: ayakkabı çok güzel ve rahattı.Ayakkabi numaranızı bire bir alın çünkü tam oluyor.
İsim: H** Y**
Tarih: 10 Aralık 2022
Beden: Beden:40
Satıcı: Kabkabi

Yorum: ayakkabıyı anneme aldım gercekten fiyatına göre çok iyi ayakkabi ayani sıkmadi ve çok rahat etti kendi bedeninizi alabilirsiniz
İsim: k** d**
Tarih: 02 Nisan 2023
Beden: Beden:38

Yorum: Tam bir anne ayakkabısı, taraklı ayaklara kesinlikle tavsiye ederim çok rahat tam kalıp.
İsim: M** K**
Tarih: 26 Ekim 2022

Yorum: anneme aldim cok beğendik cok rahat vir ayakkabı tavsiye ederim
İsim: G** T**
Tarih: 25 Ekim 2022
Beden: Beden:39

Yorum: gayet güzel bir ürün annem için andım çok beğendi almak isteyenler kendi ayak numarasını alsın
İsim: **** ****
Tarih: 10 Ocak 2023

Yorum: Çok şık ve rahat ilk sipariş verdim büyük geldi iade edip bir küçüğünü aldım
Tarih: 13 Nisan 2023
Beden: Bilgi Yok

Yorum: anam üçün aldım . ayağına çox rahat oldu . ölçüde tereddüt etdiyim üçün 40 aldım ayaq ucunda boşluq oldu qalın corabla geyinəcək . Çox yüngül ,rahat ayaqqabıdır . Tam anne ayakkabısı teşekkürler 🌹
Tarih: 13 Aralık 2022

Yorum: Gayet guzel ama 1 numara büyük almam gerektiği için iade ettim tekrar sipariş vereceğim
İsim: e** y**
Tarih: 16 Eylül 2022
Beden: Beden:37

Yorum: Anneme aldım çok beğendi teşekkür ederim
İsim: CHINGIZ H.
Tarih: 29 Ağustos 2024
Beden: Beden:41

Yorum: anneme aldım çok beğendi. çok hafif ve rahat tam kalıp almanızı öneririm. kargoda çok hızlıydı teşekkürler
Tarih: 02 Ocak 2023

Yorum: Anneme almıştım gayet rahat bir ürün göründüğü gibi geldi ve de kargolama gayet hızlıydı.Sadece bir numara büyük alsam daha rahat olacakmış sanki
Tarih: 10 Mart 2023
Beden: Beden:37

Yorum: Çok çook tatlı bi anne ayakkabısı. Anneme aldım, ayakları biraz tontiş her ayakkabı olmuyor ama bu rahat oldu. Ortopedik çok hoş 😍
İsim: k** a**
Tarih: 26 Aralık 2022

Yorum: annem için aldım çok rahat ayakları rahatsız olmasına rağmen memnun
İsim: Serpil Y.
Tarih: 03 Şubat 2023

Yorum: Annem için aldm cok rahat bi ayakkabı tavsiye ederim
İsim: M** Ç**
Tarih: 24 Ocak 2023

Yorum: Çok hafif Bir ayakkabi annem beğendi Bi numara büyük alabilirsiniz
İsim: E** M**
Tarih: 27 Aralık 2022

Yorum: Anneme aldım cok güzeldi kendisinde cok begendi. Bunun kreminide istedim ona. Teşekkür ediyorum
İsim: S** E**
Tarih: 12 Nisan 2022

Yorum: Gayet ortopedik 38 numara tam oldu beğendim anneme aldim begendii
İsim: G** A**
Tarih: 26 Ocak 2023

Yorum: Anneme aldım beğendi hafif rahat bi ayakkabı tm numarasını aldım oldu
Tarih: 15 Mayıs 2023

Yorum: ürünü çok beğendik kayın valideme aldık çok rahat . kayın validem 39 gidiyo biz 40 aldık tam oldu numaranızdan bi numara büyük almanızı tavsiye ederim
İsim: F** a**
Tarih: 28 Mayıs 2023
Beden: Boy:163cm

Yorum: Kayınvalideme hediye aldık aşırı bependi tam emine ayakkabısı alın kesinlikle
İsim: F** G** T**
Tarih: 25 Aralık 2022

Yorum: Annem için aldık küçük geldi 39 numara kalıbı dar ayağınız taraklıysa özellikle bir numara büyük alın derim
İsim: M** A**
Tarih: 29 Mayıs 2023

Yorum: Anneme aldık çok rahat çok begendi
Tarih: 13 Haziran 2023

Yorum: Güzel beğendim anneme aldım
İsim: e** Y**
Tarih: 14 Mayıs 2023

Yorum: anneme aldim cok begendi...guzel gunlerde kullansin...❤
İsim: P** Y**
Tarih: 10 Mayıs 2023

Yorum: anneme aldım gayet guzel
Tarih: 19 Ocak 2023

Yorum: anneme aldım kesinlikle çok begendi
İsim: S** Y**
Tarih: 29 Eylül 2022

Yorum: Anneme aldım gayet şık ve güzel
Tarih: 26 Mayıs 2023

Yorum: Anneme aldım. Gerçekten çok güzel bir ayakkabı çok beğendim, ama büyük alınması gerekiyor çünkü bir tık kalıbı dar bir ayakkabı
İsim: S** A**
Tarih: 17 Haziran 2023

Yorum: Anneme aldım çok beğendi
İsim: Yavuz O.
Tarih: 11 Nisan 2023

Yorum: anneme aldım beğendi günlük kullanımda güzel. uygun fiyatlı
İsim: Y** K**
Tarih: 10 Ocak 2023

Kadın Yumuşak Ortopedik Tabanlı Siyah Esnek Fiyonklu Klasik Anne Ayakkabısı Dc10066 Ürüne İlişkin Sorular

Soru: 39 numarası varmı
Cevap: Var efendim stoklarımız günceldir.

Soru: Altı kayganmi
Cevap: Hayır kaygan değil

Soru: 36 no istiyorum
Cevap: Maalesef bu ürünümüz 37-41 beden aralığında üretilmektedir

Soru: Eda Kolcu adım
Cevap: Talebiniz işleme alınmıştır Eda Hanım

Soru: Tam kalip mıdır?
Cevap: Evet efendim tam kalıp

Soru: 37 numara lütfen acil gelsin
Cevap: merhaba en kısa zamanda gelecektir efendim bu durum için üzgünüz anlayışınız için teşekür eder sağlıklı günler dileriz.

Soru: ortapedik mi ayakkabılarınız
Cevap: Evet efendim ürünümüz ortopedik tabandır

Soru: merhaba annemin ayağı enli.kalibı ince ataklar için mi
Cevap: Merhaba, doğru beden seçimi yapıldığı takdirde her ayağa uygun bir üründür

Soru: merhaba 42 numara var mı?
Cevap: Merhaba efendim maalesef bu ürünümüz 37-41 beden aralığında üretilmektedir

Soru: kapıda ödeme var mi
Cevap: Maalesef efendim, böyle bir ödeme seçeneğimiz yoktur.

Soru: annem 39 giyor kaç numara almaliyim
Cevap: Merhaba, kendi bedenini veya tarak durumuna göre bir beden büyüğünü alabilirsiniz

Soru: hediye olarak alıyorum.ozen gösterirseniz sevinirim
Cevap: Elbette merak etmeyin lütfen

Soru: iyi günler annem 38 numara giyor 38 alsam olurmu kalıbı nasil
Cevap: Merhaba, ürün tam kalıptır eğer annenizin ayağında tarak (ön tarafta genişlik) vs. yoksa yine kendi bedenini almanızı tavsiye ederiz.

Soru: merhaba ürünü sipariş ettim hemen kargoya verilebilir mi lutfen hediye olacak
Cevap: Elbette efendim siparişiniz gün içinde kargoya teslim edilecektir

Soru: merhaba.stoklar ne zaman guncellenir?
Cevap: Stoklarımızı en yakın zamanda güncelleyeceğiz efendim, değerli ilginiz için teşekkür ederiz.

Soru: 168 boy 90 kiloyum normalde 40 giyiyorum kaç numara almalıyım dar kalıp mı
Cevap: Merhaba efendim ayağınızda tarak yoksa kendi bedeninizi tercih edebilirsiniz

Soru: Merhaba hafifmi ? Agır bi ayakkabımı?
Cevap: Merhaba ürün hafif bir ürün efendim ağır değil

Soru: taraklı ayaklara uyar mı
Cevap: Merhaba efendim ürün taraklı ayaklara uygundur yalnız doğru beden seçimi çok önemlidir.

Soru: Merhabalar ürünü hediye alacağım fiyatı görünmemesi gerek gözüküyormu?
Cevap: Merhaba, evet içine faturası konuluyor ama talep ederseniz sadece elektronik ortamda faturanızı oluşturup paketin içine koymayabiliriz

Soru: paylaşılan görsel ile alanların paylaştığı görsel birbirinden farklı modeller. gerçekte satışta olan hangisi?
Cevap: Merhaba, ürün tamamen mevcut görseldekinin aynısı.

Kadın Yumuşak Ortopedik Tabanlı Siyah Esnek Fiyonklu Klasik Anne Ayakkabısı Dc10066 Fotoğraf Ve Görseller

Kadın Yumuşak Ortopedik Tabanlı Siyah Esnek Fiyonklu Klasik Anne Ayakkabısı Dc10066 En Uygun Satış Linki

Hakkımızda

• Enuygunfirmalar.com, kullanıcıların her türlü ürünün en uygun fiyatlarını bulmalarına yardımcı olan bir forum platformudur. Gönüllü üyelerimiz tarafından sağlanan bilgilerle alışveriş deneyiminizi geliştirmeyi hedefliyoruz. Ancak, burada sunulan bilgilerin doğruluğunu garanti edemeyiz. Kullanıcıların, alışveriş yaparken kendi araştırmalarını yapmaları önemlidir. En iyi fırsatları keşfedin, fakat kararlarınızı dikkatli bir şekilde verin!

Hızlı Linkler

Kullanıcı Menüsü