Kafes Model Lacivert Büyük Numara Kadın Ayakkabısı Günlük Fiyatına Göre Alınır Mı

MaviGöçer

Bilgili
9 Ağu 2023
348
0
0
Kafes Model Lacivert Büyük Numara Kadın Ayakkabısı Günlük Tavsiye Edilen Yer Neresi?
Kafes Model Lacivert Büyük Numara Kadın Ayakkabısı Günlük Şu Anki Fiyat Aralığı 539.9 Tl'ye Trendyolda Bulunur.

Kafes Model Lacivert Büyük Numara Kadın Ayakkabısı Günlük Olumlu Yorum Sayısı Nedir?

Kafes Model Lacivert Büyük Numara Kadın Ayakkabısı Günlük Hakkında yaklaşık 25 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.6 .

Kafes Model Lacivert Büyük Numara Kadın Ayakkabısı Günlük Detaylı Bilgi

Kafes Model Lacivert Büyük Numara Kadın Ayakkabısı Günlük Ürününün Satıcısı, Dilimler Ayakkabı Kafes Model Lacivert Büyük Numara Kadın Ayakkabısı Günlük ürününü 539.9 Tl Den Trendyolda Satıştadır.

Kafes Model Lacivert Büyük Numara Kadın Ayakkabısı Günlük Yorumlar Ve Değerlendirmeler
539.9 Tl ye satışta olan Kafes Model Lacivert Büyük Numara Kadın Ayakkabısı Günlük Hakkında yapılan Son yorumlar aşağıdadır. Bu yorumlar doğrulanmamıştır. En doğru bilgiyi satış sayfasının yorumlar bölümünden alabilirsiniz.
25 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.6

Yorum: çok beğendim beklediğimden daha iyi geldi. oldukça basarili bir ürün tam numara almalısınız. teşekkürler emeği geçenlere ve hızlı kargoya.
İsim: H** B**
Tarih: 07 Eylül 2024
Beden: Beden:39
Satıcı: Dilimler Ayakkabı

Yorum: devamlı aldığım bir marka gerçekten çok raht ve sağlam emeği geçen herkese teşekkür ederim.
İsim: **** ****
Tarih: 19 Ağustos 2024
Beden: Beden:42

Yorum: Ürün çok kaliteli siyah diye aldığımını sandığım ürün lacivert siyah lacivert olarak almışım sonradan farkettim iyikide almışım renk gerçekten siyahtan daha güzel hafif bir ayakkabı tarak kullanıyorum smı hafif dar fakat giydikçe açılır diye düşünüyorum ürün kaliteli kendi numaranızı alın
İsim: A** D**
Tarih: Elite Üye
Beden: 31 Ağustos 2024

Yorum: Anneme aldım o kadar rahat ve yumuşak bi ayakkabı ki benim bile alasım geldi:)
İsim: N** K**
Tarih: 05 Ekim 2023
Beden: Beden:41

Yorum: Çok rahat şık bir ayakkabı. Derisi güzel ve kaliteli. Tavsiye ederim
İsim: Meral H.
Tarih: 06 Mayıs 2023
Beden: Bilgi Yok

Yorum: Annem için aldık çok rahat çok beğendi özellikle kilolu olanlar için çok iyi
İsim: A** D**
Tarih: 22 Haziran 2024
Beden: Beden:39

Yorum: Good!
Tarih: 07 Mayıs 2024
Beden: Beden:42

Yorum: çok rahat bı ayakkabi
İsim: G** O**
Tarih: 27 Mayıs 2024
Beden: Beden:40

Yorum: İYİ ÜRÜN. SELAMLAR TEŞEKKÜRLER.
İsim: F** B**
Tarih: 14 Mart 2024

Yorum: rahat bir ayakkabı begensim
İsim: F** B**
Tarih: Elite Üye
Beden: 20 Nisan 2024

Yorum: Çok güzel
Tarih: 12 Mayıs 2024

Yorum: modelini severek aldım bugün ilk defa giydim parmaklarım yara oldu belki giyfikçe yumuşar bilemiyorum
İsim: D** A**
Tarih: 25 Nisan 2024

Yorum: Güzel. Amma ön kısmı bir az sıkıyor. Bi ölçü büyük olmalı bence
İsim: G** B**
Tarih: 27 Mayıs 2024
Beden: Beden:37

Yorum: Yanlış numara gönderildi. Üstelik giyilmiş gibi yıpranmış ve kusurlu idi. İnanılmaz bir durum
İsim: Y** Ö**
Tarih: 15 Haziran 2023
Beden: Bilgi Yok

Kafes Model Lacivert Büyük Numara Kadın Ayakkabısı Günlük Merak Edilenler Neler?

Soru: Ayakkabının iç tabanı ortopedik mi acaba
Cevap: merhaba Efendim, Öncelikle bizleri tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz,ortopedik tabanlık vardır içerisinde efendim

Soru: bu rengin 38 yokmudur,teşekkürler
Cevap: merhaba Efendim, Öncelikle bizleri tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz,bu renkte tükenmiş görünmektedir efendim

Soru: Ayak no 42 zaten.43 numara da yok ki
Cevap: Bu modelde en büyük numara 42 dir efendim

Soru: merhaba. 42 numaranın tabanı kaç santim ve taraflı ayaklara uygun mudur?
Cevap: merhaba Sevgili Müşterimiz , Öncelikle bizleri tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz,kalıp tam numara giydirmektedir efendim ayak normalden fazla taraklı ise 1 numara büyük öneriyoruz

Kafes Model Lacivert Büyük Numara Kadın Ayakkabısı Günlük Ürüne Ait Fotoğraflar

Kafes Model Lacivert Büyük Numara Kadın Ayakkabısı Günlük En Uygun Satış Linki

Hakkımızda

• Enuygunfirmalar.com, kullanıcıların her türlü ürünün en uygun fiyatlarını bulmalarına yardımcı olan bir forum platformudur. Gönüllü üyelerimiz tarafından sağlanan bilgilerle alışveriş deneyiminizi geliştirmeyi hedefliyoruz. Ancak, burada sunulan bilgilerin doğruluğunu garanti edemeyiz. Kullanıcıların, alışveriş yaparken kendi araştırmalarını yapmaları önemlidir. En iyi fırsatları keşfedin, fakat kararlarınızı dikkatli bir şekilde verin!

Hızlı Linkler

Kullanıcı Menüsü