Kahve Rengi Shk109 Suni Deri Çıtçıtlı Ayarlanabilir Askılı Kadın El, Kol Ve Omuz Çantası U-11 E-19 G Alanlar Memnun Mu ?

Elmas

Aktif Üye
BaYaN
14 Eyl 2023
2,086
0
35
Kahve Rengi Shk109 Suni Deri Çıtçıtlı Ayarlanabilir Askılı Kadın El, Kol Ve Omuz Çantası U:11 E:19 G Tavsiye Edilen Yer Neresi?
Kahve Rengi Shk109 Suni Deri Çıtçıtlı Ayarlanabilir Askılı Kadın El, Kol Ve Omuz Çantası U:11 E:19 G Şuanki Fiyatı Ne Kadar 276.75 Tl Den Trendyolda Satıştadır.

Kahve Rengi Shk109 Suni Deri Çıtçıtlı Ayarlanabilir Askılı Kadın El, Kol Ve Omuz Çantası U:11 E:19 G Kullanıcı Memnuniyeti Nasıl?

Kahve Rengi Shk109 Suni Deri Çıtçıtlı Ayarlanabilir Askılı Kadın El, Kol Ve Omuz Çantası U:11 E:19 G Hakkında yaklaşık 89 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.3 .

Kahve Rengi Shk109 Suni Deri Çıtçıtlı Ayarlanabilir Askılı Kadın El, Kol Ve Omuz Çantası U:11 E:19 G Ürün Detayları

Kahve Rengi Shk109 Suni Deri Çıtçıtlı Ayarlanabilir Askılı Kadın El, Kol Ve Omuz Çantası U:11 E:19 G Ürününün Satıcısı, Shaka Kahve Rengi Shk109 Suni Deri Çıtçıtlı Ayarlanabilir Askılı Kadın El, Kol Ve Omuz Çantası U:11 E:19 G ürününü 276.75 Tl Den Trendyolda Satıştadır.

Kahve Rengi Shk109 Suni Deri Çıtçıtlı Ayarlanabilir Askılı Kadın El, Kol Ve Omuz Çantası U:11 E:19 G Yorum Ve Değerlendirmeler
276.75 Tl ye satışta olan Kahve Rengi Shk109 Suni Deri Çıtçıtlı Ayarlanabilir Askılı Kadın El, Kol Ve Omuz Çantası U:11 E:19 G Hakkında yapılan Son yorumlar aşağıdadır. Bu yorumlar doğrulanmamıştır. En doğru bilgiyi satış sayfasının yorumlar bölümünden alabilirsiniz.
89 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.3

Yorum: ucuz olduğu için tereddüt etmiştim ama çanta mükemmel mint yesilinide aldım gerçekten kaliteli duruyor
İsim: F** S**
Tarih: 31 Ağustos 2024
Beden: Bilgi Yok
Satıcı: Shaka

Yorum: Arkadaşıma hediye olarak aldım cidden çok kaliteli geldi tavsiye ederim
İsim: N** Ç**
Tarih: Elite Üye
Beden: 09 Haziran 2024

Yorum: Çok beğendim gerçekten çok şık ve kaliteli duruyor.Fp ürünü indirimde almıştım.Ve en uygun satıcı
İsim: A** H** Y**
Tarih: 17 Nisan 2024

Yorum: çok tatlı bi çanta gönül rahatliğiyle alabilirsiniz
İsim: **** ****
Tarih: 10 Eylül 2024

Yorum: Güzel ürün beğendim
İsim: S** A**
Tarih: 05 Mart 2024

Yorum: Çok beğendim iç hacmi küçük büyük telefonlar ucu ucuna sığıyor bunu düşünerek alın benim kahverengi küçük şık bir çantaya ihtiyacım vardı çok severek kullanıyorum
İsim: b** o**
Tarih: 25 Mart 2024

Yorum: Beğendim güzel
Beden: 04 Temmuz 2024

Yorum: miniminnak çok şeker bişey bayıldım derisi yumuşacık çok kaliteli duruyor muadil demek haksızlık olur
İsim: a** ö**
Beden: 19 Temmuz 2024

Yorum: Kalitesi çok güzel onun dışında minik birazcık
Tarih: 12 Eylül 2024

Yorum: Çanta a çok güzel sadece biraz küçük ona göre alınmalı
İsim: E** K**
Tarih: 19 Temmuz 2024

Yorum: paketleme sağlamdı cantalar çok güzel sadece biraz küçük geldi bana hediye için teşekkür ederim
İsim: Ü** K**
Tarih: 29 Temmuz 2024

Yorum: ben beğenmedim aşırı küçük
İsim: E** Y** A**
Tarih: 17 Mart 2024

Yorum: çok çok kaliteli ve güzel bir çanta
İsim: B** N** K**
Tarih: 17 Nisan 2024

Yorum: Begenerek kullanıyorum mutalak alın
İsim: n** k**
Tarih: 07 Eylül 2024

Yorum: küçük tatlı şık bir çanta severek kullanıyorum
İsim: N** Ü**
Tarih: 12 Ağustos 2024

Yorum: Ürünü beğendim. Birazcık deforme olmuş.
İsim: B** Ö**
Tarih: 10 Eylül 2024

Yorum: Çantanın duruşuna bayıldım çok beğendim
Tarih: 26 Ağustos 2024

Yorum: Asırı kalıtelı
İsim: D** F**
Tarih: 18 Ağustos 2024

Yorum: kızlar bayıldımmm o kadar kaliteli duruyor ki her rengini alacağım 💖
İsim: A** M** İ**
Tarih: 22 Haziran 2024

Yorum: İyi ki almışım çok güzel
İsim: T** S**
Beden: 15 Ağustos 2024

Yorum: Çanta çok güzel yumuşacık içine 14 pro max ve cüzdan sığar. Hadiye cilt balım ürünü diyo ama hiç hediye gelmedi maalesef ona üzüldüm ama çok hızlı kargo
İsim: Z** b**
Tarih: 26 Temmuz 2024

Yorum: Küçük kibar güzel
İsim: B** A**
Tarih: 23 Nisan 2024

Yorum: alınn aldırın ,aynen göründüğü gibi geldi.Çok beğendim.Içine küçük cüzdan telefon ve Bluetoothlu kulakligim sığıyor.küçük bir çanta.haberiniz olsun.
Tarih: 20 Ağustos 2024

Yorum: çokkk güzelll bayıldım
İsim: m** d**
Tarih: 14 Ağustos 2024

Yorum: Çok güzel, kaliteli ve tatlı bir çanta. Herkese tavsiye ederim .
Tarih: 22 Haziran 2024

Yorum: Ürün güzel beğendim rengi de hoş günlük kullanıma uygun, sorunsuz ulaştı.
İsim: R** İ**
Tarih: 28 Mayıs 2024

Yorum: çok şık ve kaliteli
İsim: N** A**
Tarih: 03 Mayıs 2024

Yorum: güzel beğendim
Tarih: 04 Ağustos 2024

Yorum: Satıcıya teşekkür ederim kargo zaten trendyol ekspress harika diyecek bir şey yok
İsim: d** a**
Tarih: 09 Mayıs 2024

Yorum: Beklediğimden iyi geldi küçük tatlı bir çanta. 1 puanı arkasındaki yapıştırıcı izlerinden kırdım
İsim: B** İ**
Tarih: 07 Ağustos 2024

Kahve Rengi Shk109 Suni Deri Çıtçıtlı Ayarlanabilir Askılı Kadın El, Kol Ve Omuz Çantası U:11 E:19 G Akıllarda Kalan Sorular

Soru: Bordo gelecek mi
Cevap: Merhaba, üretimde yapım aşamasındadır. Üretime bağlı olduğu için net bir tarih verememekteyiz ürünü favorilere ekleyip takipte kalmanızı tavsiye ederiz.

Soru: Siyah rengi gelecek mi
Cevap: Merhaba, üretimde yapım aşamasındadır. Üretime bağlı olduğu için net bir tarih verememekteyiz. Ürünü favorilere ekleyip takipte kalmanızı tavsiye ederiz. Size yardımcı olmaktan mutluluk duyarız. İyi günler dileriz. 🌸

Soru: Yeşil rengi gelir mi
Cevap: Merhaba, üretimde yapım aşamasındadır. Üretime bağlı olduğu için net bir tarih verememekteyiz ürünü favorilere ekleyip takipte kalmanızı tavsiye ederiz.

Soru: Renk acı kahveydi değil mi
Cevap: Merhaba, ürünümüz fotoğraftaki gibidir. İlginiz için teşekkür ederiz

Soru: ebat en boy kaç cm
Cevap: Merhaba, Uzunluk: 11 En:19 Genişlik:7 cm'dir. İlginiz için teşekkür ederiz

Soru: bordo rengi tekrardan gelicek mi
Cevap: Merhaba, üretimde yapım aşamasındadır. Üretime bağlı olduğu için net bir tarih verememekteyiz. Ürünü favorilere ekleyip takipte kalmanızı tavsiye ederiz. Size yardımcı olmaktan mutluluk duyarız. İyi günler dileriz. 🌸

Soru: Tam olarak resimdeki acı kahve mi
Cevap: Merhaba, ürünümüz fotoğraftaki gibidir. İlginiz için teşekkür ederiz

Soru: Selam siyahı ne zamana kadar gelir?

Soru: Bu çantanın beyaz rengi yok mu

Soru: siyah renk var mi

Kahve Rengi Shk109 Suni Deri Çıtçıtlı Ayarlanabilir Askılı Kadın El, Kol Ve Omuz Çantası U:11 E:19 G Ürüne Ait Fotoğraflar

Kahve Rengi Shk109 Suni Deri Çıtçıtlı Ayarlanabilir Askılı Kadın El, Kol Ve Omuz Çantası U:11 E:19 G En Uygun Satış Linki

Hakkımızda

• Enuygunfirmalar.com, kullanıcıların her türlü ürünün en uygun fiyatlarını bulmalarına yardımcı olan bir forum platformudur. Gönüllü üyelerimiz tarafından sağlanan bilgilerle alışveriş deneyiminizi geliştirmeyi hedefliyoruz. Ancak, burada sunulan bilgilerin doğruluğunu garanti edemeyiz. Kullanıcıların, alışveriş yaparken kendi araştırmalarını yapmaları önemlidir. En iyi fırsatları keşfedin, fakat kararlarınızı dikkatli bir şekilde verin!

Hızlı Linkler

Kullanıcı Menüsü