Kanvas Everyday Bag Siyah Alınması Gereken Bir Ürün Mü ?

Idil

Yeni Üye
BaYaN
14 Eyl 2023
577
0
0
Kanvas Everyday Bag Siyah Alınmaya Değer Mi?
Kanvas Everyday Bag Siyah Güncel Fiyatı 1054.4 Tl Ye Trendyolda Satılıyor.

Kanvas Everyday Bag Siyah Kaç Kişi Memnun?

Kanvas Everyday Bag Siyah Hakkında yaklaşık 531 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.5 .

Kanvas Everyday Bag Siyah Detaylı Açıklama

Kanvas Everyday Bag Siyah Ürününün Satıcısı, Manuka Kanvas Everyday Bag Siyah ürününü 1054.4 Tl'den Satılmaktadır.

Kanvas Everyday Bag Siyah Ürünü Kullananların Görüşleri
1054.4 Tl ye satışta olan Kanvas Everyday Bag Siyah Hakkında yapılan Son yorumlar aşağıdadır. Bu yorumlar doğrulanmamıştır. En doğru bilgiyi satış sayfasının yorumlar bölümünden alabilirsiniz.
531 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.5

Yorum: çok güzel hiçbir sorun olmadan tahmini teslimden çok önce elime ulaştı paketleme güzeldi çantayı çok beğendim cidden sırf bilgisayarımı koyabilmek için almıştım 13.3 inç bilgisayarım içine çok rahat sığdı ve çok fazla gözü var her şeyi alıyor rahatlıkla tercih edebilirsiniz
İsim: G** U**
Tarih: 12 Kasım 2021
Beden: Bilgi Yok
Satıcı: Manuka

Yorum: baya kaliteli çok şık duruyor hem spor hem resmi giysilerle kombinlenir. ben bilgisayarımı da koyabilecek boy bir çanta arıyordum tüm isteklerimi karşılıyor
İsim: Ö** O**
Tarih: 05 Mayıs 2023

Yorum: okul için almıştım bence ideal, yanında tatlı bir fular da göndermişler <3 kumaşının deri olmamasını tercih ederim o yüzden bu kumaş ve toz topluyor oluşu benim için bir sorun teşkil etmiyor. rozetlerimle de süsleyince çok güzel oldu :) ama fiyatının fahiş olduğunu düşünüyorum maalesef :/
İsim: A** Ö**
Tarih: 19 Ocak 2022

Yorum: çantanın yanlarındaki göze termosumu koyabiliyorum gerçekten kolaylık sağladı. Aynı zamanda şimdiye kadar kullandığım en pratik ve şık çanta. Hediyeniz için teşekkür ederim
İsim: **** ****
Tarih: 03 Kasım 2021

Yorum: bu çantayı kesinlikle alın ve aldırın ben aldıktan sonra indirime girdi ama indirimsiz fiyatını da kesinlikle hak ediyor çok işlevsel bi çanta ben üni için aldım ve her şeyimi sığdırabiliyorum
İsim: h** i** p**
Tarih: 10 Ekim 2023

Yorum: Çok beğendik ablama aldım kalitesi güzel
İsim: B** Ş**
Tarih: 29 Nisan 2023

Yorum: Okul için almıştım. Aşırı kullanışlı kitaplarım kalemlerim hayta daha fazlası sığıyor. Fakat bilgisayarım sığmadı. Çok da şık duruyo bence
İsim: P** E**
Tarih: 11 Aralık 2022

Yorum: Hızlı ve hasarsız geldi teşekkür ederim ☺

Yorum: bayıldım çok havalı ağır duruyor okul için çok ideal.. günlük de kullanabileceğim bir çanta.. ve satıcıya ayrı teşekkür ederim çok tatlı hediye düşünüp yollamışlar çok hoş bir sürpriz oldu🌸💐 işini hakkıyla yapan insanlar görmek beni çok mutlu etti☺
İsim: Melisa K.
Tarih: 27 Aralık 2022

Yorum: kızıma aldım evrak çantası olarakta kulkaniyor
İsim: Mehmet Y.
Tarih: 16 Ekim 2021

Yorum: Yeterince büyük, manuka çok kaliteli ayrıca hediye çanta için de çok teşekkür ederim.!!
İsim: G** Ş**
Tarih: 31 Aralık 2022

Yorum: İndirimdeyken aldım çok kullanışlı
İsim: Y** Ö**
Tarih: 21 Şubat 2023

Yorum: Arkadaşımıza doğumgünü hediyesi olarak almıştık çok beğendi hem işe hem okula kullanıyor. Kullanışlı olmasının yanında tarz da duran bir çanta
İsim: A** K**
Tarih: 13 Nisan 2023

Yorum: Anne bebek çantası olarak aldım.umarım boyutu yeterli olur.
İsim: Ç** Ö**
Tarih: Elite Üye
Beden: 21 Mart 2023

Yorum: Elim ayagim oldu. Herseyim sigiyor gunluk. Cepleri inanilmaz kullanisli. Yan ceplere starbucks termosum sigiyor ince uzun olanda. Mukemmel benim icin ❤❤
İsim: M** Z**
Tarih: 16 Temmuz 2022

Yorum: okul çantası olarak aldım. baya kapasitesi var. çok kaliteli. hem ipiyle hem ipsiz çok cool duruyor. boyutu 15.6 inç laptop kadar (ama içine sığmıyor). tavsiye ederim.
İsim: N** T**
Tarih: 12 Kasım 2021

Yorum: fiyatını gerçekten hak eden bir çanta. yanıma almam gereken her şeyi çok güzel toparladi ve çok şık duruyor. ceplerinin çok olması da büyük bir artı. alın aldırın. kumaşı boyu duruşu gayet kaliteli ve güzel .
İsim: S** K**
Tarih: 13 Eylül 2024

Yorum: Çanta çok güzel çok kullanışlı. Paketlenmesi güzeldi ancak herkese hediye gönderilmiş bende hediye yoktu
İsim: F** Y**
Tarih: 04 Şubat 2023

Yorum: bu çanta muhteşem ya Aşırı kaliteli tam üni çantası
İsim: Ş** ş**
Tarih: 25 Şubat 2023

Yorum: çok guzel tarz görünüyor
Tarih: 16 Şubat 2023

Yorum: Kızım için aldım .Çok beğendi .Hemen kullandı .Çok işlevli çok bölmeli olması sebebi ile tercih etmiştik .Oldukçada sağlam görünüyor.
İsim: A** A**
Tarih: 22 Mart 2024

Yorum: yeğenim için aldım çok beğendi
İsim: Z** G**
Beden: 29 Ekim 2022

Yorum: okul için almıştım , beklediğimden daha sağlam ve daha kaliteli. fiyatını kesinlikle hak ediyor 🙏🏻
İsim: Duygu Ş.
Tarih: 15 Ekim 2021

Yorum: Aradığım parça...her türlü beğendim..tsk ederim
İsim: A** A**
Tarih: 16 Ekim 2021

Yorum: Anne bebek çantası olarak kullanıyorum çok memnunum
İsim: R** y** F**

Yorum: Kzım için aldık okul için beklentimizin çok üzerinde geldi Harika
Tarih: 17 Eylül 2022

Yorum: çok güzel bir çanta okul için aldım ipad sığıyor🤩😍❤
İsim: Z** Ö**
Tarih: 11 Kasım 2022

Yorum: Çok güzel ve kaliteli bir çanta uzun zamandır severek kullanıyorum. Oldukça büyük ve kullanışlı. Manuka'nın tüm kanvas çantalarını beğenerek kullanıyorum zaten. Onun haricinde spor şık bir çanta her kombine uyum sağlıyor. Almak isteyenlere tavsiye ederim.
İsim: M** Y**
Beden: 13 Ağustos 2022

Yorum: Çok beğendim. İdeal boyutta. Hediye için ayrıca teşekkür ederim 🍀
İsim: AYLA Y.
Tarih: 23 Şubat 2022

Yorum: Çok kullanışlı bür çanta severek kullanıyorum
İsim: M** S**
Beden: 14 Mart 2022

Kanvas Everyday Bag Siyah Ürüne Dair Sorular

Soru: derisi varmı
Cevap: Merhaba evet ürün ismi ile mağazamızda aratabilirsini

Soru: Stoklar ne zaman yenilenir?
Cevap: Merhabalar stok güncellemesi için net bir tarih veremiyoruz malesef dilerseniz gelince haber ver seçeneğini kullanabilirsiniz.

Soru: Kadife mi?
Cevap: Merhaba, kadife değil kanvas kumaştır.Sevgiler

Soru: Merhaba, çantanın kendi ağırlığı ne kadar acaba?
Cevap: Merhaba, net bir bilgimiz bulunmamaktadır efendim.

Soru: Su geçermez mi ?
Cevap: Merhaba, astarlıdır. Ancak Su geçirmeme garantisi bulunmamaktadır . Sevgiler

Soru: yakın zaman da indirim olacak mı
Cevap: Merhaba dönem dönem kampanyalar yapmaktayız takipte kalabilirsiniz.

Soru: Merhaba hangi kargo acaba?
Cevap: Merhaba, Trendyolexpress ve Aras kargo anlaşmalı çalışmaktayız.

Soru: Stoklar 1 haftaya yenilenir mi acaba
Cevap: Merhaba, net bir tarih verememekteyiz.

Soru: Merhabalar Ölçülerini öğrenebilir miyim? Açıklamalara baktım ancak göremedim. İki çanta arasında kaldım, büyük olanı tercih edeceğim.
Cevap: ÖLÇÜLER CM Genişlik 35 Yükseklik 30 Derinlik 11 Kısa sap uzunluğu 17 Uzun sap uzunluğu 95

Soru: Merhaba 15’6 inç laptop sığar mı içine ölçtüm biçtim işin içinden çıkamadım
Cevap: Merhaba, ürün bilgilerinde detaylı ölçüleri inceleyerek tercih edebilirsiniz.

Soru: 15.6' bilgisayar sığar mı içine?
Cevap: Merhaba, ürün bilgilerinde detaylı ölçüleri inceleyerek tercih edebilirsiniz.

Soru: Merhaba ürünün bej rengi ne zaman stoğa girer acaba
Cevap: Merhabalar stok güncellemesi için net bir tarih veremiyoruz malesef dilerseniz gelince haber ver seçeneğini kullanabilirsiniz.

Soru: Merhabalar yıkanabiliyor mu yıkanıyorsa kaç derecede olmalı
Cevap: Merhaba, Nemli bezle silerek temizleyebilirsiniz. Kesinlikle Makineye Atmayınız.

Soru: 15.6 inç bilgisayar sığar mı?

Soru: Merhabalar 15.6 inç laptop sığar mı ?

Soru: deri olanı var mı
Cevap: Merhaba, mağazamızda everyday bag olarak aratarak deri olan modelimize de erişebilirsiniz.

Soru: Merhaba, bu kadar para verilen bir çantanın neden fermuarı yok acaba öğrenebilir miyim? modeli güzel ve kaliteli olabilir fakat ağzının tek bir çıt çıt ile kapatılması hiç güvenli değil. çok beğendim fakat fermuar kapamalı olmadığı için almak istemiyorum. çantalarınızı fermuarlı üretseniz keşke..
Cevap: Merhaba ilginiz için teşekkür ederiz, fermuarlı modellerimizi de inceleyebilirsiniz.

Soru: 14 inch laptop sığar mı
Cevap: Merhabalar evet sığar efendim.

Soru: Çanta ağzı mıknatıslı mıdır yani ağzı kapatılabilir mi?
Cevap: Merhaba metal mıknatısı bulunmaktadır.

Soru: merhaba ürün kanvas mı
Cevap: Merhaba kanvas kumaştır.

Kanvas Everyday Bag Siyah Detaylı Resimler

Kanvas Everyday Bag Siyah En Uygun Satış Linki

Hakkımızda

• Enuygunfirmalar.com, kullanıcıların her türlü ürünün en uygun fiyatlarını bulmalarına yardımcı olan bir forum platformudur. Gönüllü üyelerimiz tarafından sağlanan bilgilerle alışveriş deneyiminizi geliştirmeyi hedefliyoruz. Ancak, burada sunulan bilgilerin doğruluğunu garanti edemeyiz. Kullanıcıların, alışveriş yaparken kendi araştırmalarını yapmaları önemlidir. En iyi fırsatları keşfedin, fakat kararlarınızı dikkatli bir şekilde verin!

Hızlı Linkler

Kullanıcı Menüsü