Kapak Içi Yedek Silikon Tıpa Takımı + -ve- Matara -termos Temizleme Fırçalı Süngeri Bu Ürünü Almalı Mı ?

Nevin

Yeni Üye
BaYaN
14 Eyl 2023
2,065
0
0
Kapak Içi Yedek Silikon Tıpa Takımı + -ve- Matara /termos Temizleme Fırçalı Süngeri Bu Ürünü Almalı Mı?
Kapak Içi Yedek Silikon Tıpa Takımı + -ve- Matara /termos Temizleme Fırçalı Süngeri Güncel Satış Fiyatı 239.9 Tl'den Satılmaktadır.

Kapak Içi Yedek Silikon Tıpa Takımı + -ve- Matara /termos Temizleme Fırçalı Süngeri Olumlu Yorum Sayısı Nedir?

Kapak Içi Yedek Silikon Tıpa Takımı + -ve- Matara /termos Temizleme Fırçalı Süngeri Hakkında yaklaşık 69 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.7 .

Kapak Içi Yedek Silikon Tıpa Takımı + -ve- Matara /termos Temizleme Fırçalı Süngeri Teknik Detaylar

Kapak Içi Yedek Silikon Tıpa Takımı + -ve- Matara /termos Temizleme Fırçalı Süngeri Ürününün Satıcısı, Uzspace Kapak Içi Yedek Silikon Tıpa Takımı + -ve- Matara /termos Temizleme Fırçalı Süngeri ürününü 239.9 Tl'ye Trendyolda Satılıyor.

Kapak Içi Yedek Silikon Tıpa Takımı + -ve- Matara /termos Temizleme Fırçalı Süngeri Kullanıcı Geri Dönüşleri
239.9 Tl ye satışta olan Kapak Içi Yedek Silikon Tıpa Takımı + -ve- Matara /termos Temizleme Fırçalı Süngeri Hakkında yapılan Son yorumlar aşağıdadır. Bu yorumlar doğrulanmamıştır. En doğru bilgiyi satış sayfasının yorumlar bölümünden alabilirsiniz.
69 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.7

Yorum: Suluk ve şişe temizliği için ideal.
İsim: P** P**
Tarih: 11 Eylül 2024
Beden: Bilgi Yok
Satıcı: FiftyFifty

Yorum: İki adet matara aldım ve temizliği için de bu ürünü. Çok beğendim satıcı hemen kargoladı ve paketleme de çok sağlamdı 👏👏👏Bu satıcı kesinlikle yıldızların hepsini hakediyor ⭐⭐⭐⭐⭐
İsim: S** Ç**
Tarih: 13 Eylül 2022

Yorum: suluk ile birlikte kampanyalı idi. yarı fiyatına aldım. oldukça kullanışlı birşey şişe yıkamak için. paketleme ve kargolama çok iyiydi.
İsim: **** ****
Tarih: 14 Temmuz 2022

Yorum: Suluk için almıştım gayet rahat oluyor temizlemesi beğendim
İsim: S** D**
Tarih: 24 Şubat 2023

Yorum: sorunsuz geldi
İsim: S** Ş**
Tarih: 18 Şubat 2023

Yorum: Güzel işlevsel . İçi dağa rahat ediyor insanın bununla su şişelerini yıkayınca . Her evde olmalı
İsim: F** F** K**
Tarih: 15 Şubat 2023

Yorum: çok rahat matara temizliği yapıyorum güzel bir ürün tavsiye ederim.
İsim: A** C**
Tarih: 06 Kasım 2023

Yorum: süper termosluk
İsim: F** U**
Tarih: 30 Ocak 2023

Yorum: çok güzel ve kaliteli ürün her şeye kullanabilirsiniz sadece suluk için değil
İsim: A** K**
Tarih: 19 Mart 2023

Yorum: Yıllardır tüm suluklarımızı sadece FityFity den alıyoruz çok memnunuz böyle güzel kaliteli ürünler gönderdiğiniz için ne kadar teşekkür etsek azdır. Hayırlı bol kazançlar dileriz🙏🏻🌸
İsim: N** K**
Tarih: 02 Temmuz 2024

Yorum: kullanışlı güzel temizliyor tavsiye ederim
İsim: S** E**
Tarih: 14 Kasım 2022

Yorum: tıpa için aldım guzel.uyumlu oldu
İsim: m** d**
Tarih: 17 Ocak 2023

Yorum: guzel beğendim
İsim: e** u**
Tarih: 06 Nisan 2023

Yorum: Ürünün çok güzel tavsiye ederim
İsim: H** A**
Tarih: 23 Mayıs 2023

Yorum: Gayet hoş bi temizleyici
İsim: R** T**
Tarih: 10 Haziran 2022

Yorum: sise icin kullanışlı
İsim: M** E**
Tarih: 17 Eylül 2022

Yorum: muhteşem iyi ki almisim
İsim: d** d** p**
Tarih: 07 Ocak 2023

Yorum: Kullanışlı
İsim: A** O**
Tarih: 23 Mayıs 2023

Yorum: Basak burcu bir temizlik manyagi olaraktan agzi genis butun sise/suluklarin icini foşur foşur yikiyorum. Ohh be muthis bise
İsim: E** S** Ş**
Tarih: 05 Aralık 2022

Yorum: Matara, sürahi evde dar uzun ne varsa rahatça temizliyorum, hem kendime hem arkadaşlarıma aldım.
İsim: N** A**
Tarih: Elite Üye
Beden: 13 Eylül 2022

Yorum: Bayıldım harika
İsim: **** ****
Tarih: 20 Eylül 2022

Yorum: 👏🏻👏🏻 öneriyorum kesinlikle
İsim: M** Ö** Y**
Tarih: 03 Eylül 2022

Yorum: Normal fırça.
İsim: M** C** M** G**
Tarih: 20 Eylül 2022

Yorum: Aynı markanın suluğu içün aldım gayet güzel ve kaliteli
İsim: b** a** t**
Tarih: 16 Ağustos 2022

Yorum: Gayet güzel geldi
İsim: F** G** Y**
Tarih: 19 Ekim 2022

Yorum: Uzun süre kullanılabilir
İsim: M** O** y**
Tarih: 05 Aralık 2022

Yorum: Çok gerekli Bi ürün matara kullananlar için
İsim: z** g**
Beden: 28 Temmuz 2022

Yorum: Sulukların içini temizlemek için mükemmel
İsim: P** D** K**
Beden: 02 Haziran 2023

Yorum: Hızlı bir şekilde görüldüğü gibi geldi teşekkürler
İsim: Z** K**
Tarih: 23 Ağustos 2022

Yorum: hassas zarar vermeden temizliyor memnunum
İsim: D** E**
Tarih: 13 Ekim 2023

Kapak Içi Yedek Silikon Tıpa Takımı + -ve- Matara /termos Temizleme Fırçalı Süngeri Sıkça Sorulan Sorular

Soru: Merhaba hocam bende uzspace 800 ml matarisi var yanliz kucuk olan tıpa kayboldu bu setin icinde kucuk olan tıpa var mi ve belirttigim modele uyumlumudur
Cevap: merhaba evet temizleme süngerinin yanında bir büyük bir küçük silikon tıpa gönderilmektedir uyumludur.

Soru: mrb tıpa 600 ml pipetli modele uygunmudur
Cevap: merhaba hayır uygun değildir.

Soru: tıpa kayıp yeni aldik sungersiz tek tıpa niye satılmıyor çocuklar o tipayi oynayabilirler bu açıdan üzücü çünkü yine kayboldugunda sünger mi alacağım lütfen bu konuda gerekirse sadece bir kaç tıpa ilana koyun , böyle hiç kullanamadik çocuklar suluk okula götüremüyor tıpa kayıp lütfen çözüm
Cevap: Sadece tıpa ilanlarımız aralık ayında stoklarda olacaktır.

Soru: meraba sadece tıpa mi var kapak değil mi
Cevap: Merhaba bu ilan fırçalı temizleme süngeri ve kapak içi yedek silikon tıpa takımı ilanıdır yedek kapak ilanı için magazada ara butonuna yedek kapak yazarak inceleyebiilirsiniz

Soru: Merhaba, Sadece tıpa olarak var mı?
Cevap: Merhaba 3 tkım tıpa olark haftaya tekrar stoklarımızda olacaktır

Soru: Tıpalar 1000 ml içinde uygunmu
Cevap: Merhaba ewet uygundur

Soru: 800 ml için uygun mu tıpa
Cevap: merhaba evet uygundur

Soru: Merhaba sadece 500 ml için tıpa ihtiyacımız vardır. Neden böyle birleştirdiniz ki eskiden 3 lü tıpa satıyordunuz daha mantıklı her defasında sünger almaya zorlanır gibi. Sadece yedek tıpalardan almak istiyorum yardımcı olur musunuz lütfen 🙏🏻
Cevap: bilgi verilmiştir.

Soru: merhabalar bana uzspace 800ml kapağı lazım sizden temin edebilir miyim. suluğumun kapağı kırıldı çok acil
Cevap: Merhaba şu anda bu ebat kapak stoklarımızda mevcut değildir efendim 10-15 güne kadar stoklara gelmesi beklenmektedir

Soru: cevabınız için teşekkür ederim bir başka sorum daha olacak birde motivasyon su matarası var çocuklar tutma yerini kırdılar o parça yedek satılıyor mu acaba?
Cevap: Merhaba, bizim mağazamızda yok malesef ama vagonlife yedek kapak yazarak trendyol içinde arama yapabilirsiniz.

Soru: merhabalar tıpalar 650 ml için uygun mudur
Cevap: merhaba uzspace içinse evet

Soru: İyi günler kapak 500 ml için uygun mudur?
Cevap: merhaba bu ilan kapak ilanı değildir.

Kapak Içi Yedek Silikon Tıpa Takımı + -ve- Matara /termos Temizleme Fırçalı Süngeri Görsel Galerisi

Kapak Içi Yedek Silikon Tıpa Takımı + -ve- Matara /termos Temizleme Fırçalı Süngeri En Uygun Satış Linki

Hakkımızda

• Enuygunfirmalar.com, kullanıcıların her türlü ürünün en uygun fiyatlarını bulmalarına yardımcı olan bir forum platformudur. Gönüllü üyelerimiz tarafından sağlanan bilgilerle alışveriş deneyiminizi geliştirmeyi hedefliyoruz. Ancak, burada sunulan bilgilerin doğruluğunu garanti edemeyiz. Kullanıcıların, alışveriş yaparken kendi araştırmalarını yapmaları önemlidir. En iyi fırsatları keşfedin, fakat kararlarınızı dikkatli bir şekilde verin!

Hızlı Linkler

Kullanıcı Menüsü