Kapatıcı Fırçası 136 + 3d Kabuki Fondöten Fırçası Alanlar Memnun Mu ?

Meltem

Yeni Üye
BaYaN
14 Eyl 2023
575
0
0
Kapatıcı Fırçası 136 + 3d Kabuki Fondöten Fırçası Fiyatına Göre Alınır Mı?
Kapatıcı Fırçası 136 + 3d Kabuki Fondöten Fırçası Anlık Fiyatı 167.28 Tl'den Trendyolda Satıştadır.

Kapatıcı Fırçası 136 + 3d Kabuki Fondöten Fırçası Kaç Kişi Olumlu Yorum Yapmış?

Kapatıcı Fırçası 136 + 3d Kabuki Fondöten Fırçası Hakkında yaklaşık 6016 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.8 .

Kapatıcı Fırçası 136 + 3d Kabuki Fondöten Fırçası Detaylı Açıklama

Kapatıcı Fırçası 136 + 3d Kabuki Fondöten Fırçası Ürününün Satıcısı, Nascita Kapatıcı Fırçası 136 + 3d Kabuki Fondöten Fırçası ürününü 167.28 Tl'den Trendyolda Satıştadır.

Kapatıcı Fırçası 136 + 3d Kabuki Fondöten Fırçası Kullanıcı Geri Dönüşleri
167.28 Tl ye satışta olan Kapatıcı Fırçası 136 + 3d Kabuki Fondöten Fırçası Hakkında yapılan Son yorumlar aşağıdadır. Bu yorumlar doğrulanmamıştır. En doğru bilgiyi satış sayfasının yorumlar bölümünden alabilirsiniz.
6016 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.8

Yorum: bayildim, ten makyajima ayırdığım süre yarı yarıya düştü, fırçalar yumuşak ve iz bırakmıyor. sünger ile yüzümde Pütür Pütür duran fondoten ve kapatıcı bu ürünler sayesinde daha doğal saten gibi durdu. coook memnun kaldım keşke daha önce alsaydim
İsim: a** ö**
Tarih: 31 Ocak 2023
Beden: Bilgi Yok
Satıcı: Kozmetikburada

Yorum: bayıldım... bu zamana kadar almadığım için çok pişmanım. ten makyajımı pürüzsüz ve fırça izi birakmadan cam gibi yaptı. stok yapılacak ürünler arasına girdi 🪷
İsim: F** T**
Tarih: 29 Mart 2023
Satıcı: Renk AVM Kozmetik

Yorum: asla fırça izi bırakmıyor çok güzel dağıtıyor kapatıcıyı ve fondöteni fiyatı da uygun bence alınmalı
İsim: B** D**
Tarih: 06 Mart 2023

Yorum: Yumuşacık ve çok güzel. Ablamda görüp sipariş verdim. Alın aldırın
İsim: M** Ç**
Tarih: 09 Mayıs 2023
Satıcı: Barış Parfümeri Kuyumculuk

Yorum: Harika👍🏻Alin aldirin
İsim: H** Y**
Tarih: 07 Şubat 2023

Yorum: uzun zamandır aklimdaydi indirimdeyken uyguna geldi yumuşacık çok kullanışlı
İsim: E** A**
Tarih: 12 Mart 2024

Yorum: yumuşacık, kaliteli malzeme
İsim: E** N** B**
Tarih: 23 Ocak 2023
Satıcı: Markamag

Yorum: İkisinden de çok memnunum. İndirimde aldım. Kesinlikle tavsiye ediyorum. 🌸🤎
İsim: F** Y**
Tarih: 04 Nisan 2022

Yorum: Gerçekten gelir gelmez kullanmaya başladım çok güzeller. Yumuşacık fırçalar. Safıcıdan iki kere alışveriş yaptım. Hızlı, güvenilir, rahatça alışveriş yapabilirsiniz. Paketleme ve hız çok iyi.
İsim: H** Ö**
Tarih: 01 Şubat 2022

Yorum: Keşke indirimdeyken stok yapsaydım
İsim: M** G**
Tarih: 14 Eylül 2023

Yorum: Cok yumusak tüyleri harikaaa bunlarrr stoklamak lazım, paketlenmeside harikaydi
İsim: N** N**
Tarih: 27 Ocak 2024

Yorum: yumusacik yapisiyla cok kullanisli
İsim: z** g**
Tarih: 08 Mart 2023

Yorum: En sevdiğim fırçalarım
İsim: Hatice T.
Tarih: 26 Şubat 2023

Yorum: Iyıkı aldım
İsim: N** Ç** E**
Tarih: 23 Ocak 2023
Satıcı: Ali Özkan Tr

Yorum: çok beğendim makyajım üç dakikada tamamlanıyor Çok güzel dağıtıyor
İsim: B** K**
Tarih: 30 Kasım 2022

Yorum: Paketleme kargo özenliydi kapatıcı fırçasını kullanıyodum böyle set varken stok yapmak istedim fiyat olarak daha hesaplı mac fondt fırcam var ama tüyleri dokuldu bunu filiz özcevirenin her tavsiyesi cuk oldugu icin tereddütsüz aldım
İsim: S** K**
Tarih: 03 Kasım 2022

Yorum: Stok yaptım :) O kadar diyim çok beğendim tam oturuyor göz altına
İsim: E** A**
Tarih: 03 Mayıs 2022

Yorum: Ürün her zaman alıp stokladığım hatta harika bir ürün fondötenle de sürebilirsiniz yumuşak bir fırçası var sevgiler
İsim: F** o**
Tarih: 09 Eylül 2022

Yorum: Kullandığım en iyi fondöten fırçası. Bayıldım.
İsim: s** c**
Tarih: 15 Şubat 2023
Satıcı: Markamag

Yorum: Severek kullandığım ve stok yaptığım bir ürün teşekkürler
İsim: s** y**
Tarih: 28 Kasım 2023

Yorum: Bugüne kadar bosa makyaj yapıyormuşum hissi geldi fırçalari kullanınca. Bu insanların makyajı neden bu kadar güzel duruyor diyorum meğer fırçadanmis. Ürünü çok güzel yayıyor yediriyor ve azıcık ürünle bile super ben çok beğendim fiyat performans ürünü 👍🏻 ben renk avm satıcısından aldım çok güzel kartın kutuda paketlenmiş geldi tesekkur ederim
İsim: N** C** G**
Tarih: 29 Ağustos 2022

Yorum: cok guzel alinir
İsim: **** ****
Tarih: 30 Ocak 2023

Yorum: Çok beğendim indirimde almıştım biraz kullanıp öyle yorum yapmak istedim paketlemesi de gayet güzeldi
İsim: B** Y**
Tarih: 15 Şubat 2022

Yorum: Ürün yumuşacık. Paketinde güzel geldi.
İsim: N** E**
Tarih: 24 Ocak 2022

Yorum: Yumuşacık bayıldım
Tarih: 26 Mart 2023

Yorum: bu fircalar cok iyi
Tarih: 16 Ocak 2023

Yorum: Ürün çok iyi paketlenmişti. Fırçalar yumuşacık ve çok kullanışlı. Hemen kullanmaya başladım muhteşem
İsim: D** V**
Tarih: 11 Şubat 2023

Yorum: hediye aldık gayet kaliteli bir fırça
İsim: b** ü**
Tarih: 26 Mayıs 2022

Yorum: Aldigim en guzel fircalar
İsim: N** G**
Tarih: 17 Ocak 2023

Yorum: yumuşacık kaliteli
İsim: h** y**
Tarih: Elite Üye
Beden: 04 Eylül 2024
Satıcı: melceykozmetik

Kapatıcı Fırçası 136 + 3d Kabuki Fondöten Fırçası Ürüne İlişkin Sorular

Soru: allık fırçası olarak kullanılır mı
Cevap: Merhaba, fondöten fırçasını likit allık sürmek için kullanabilirsiniz. Sağlıklı günler dileriz.

Soru: Hangısı fondoten hamgısı kontür fırçası acaba
Cevap: Merhaba saoldaki 150 numaralı olan büyük fırça fondoten fırçasııdır. Küçük olan 136 nolu fırça kapatıcı fırçasıdır

Soru: Merhaba Hangi kargo ile çalışıyorsunuz acaba cuma gününe elimde olması gerekiyor da
Cevap: Merhaba, Renk AVM Kozmetik mağazamızdan vereceğiniz siparişlerin PTT Kargo ile gönderimini sağlamaktayız. İlginize teşekkür eder sağlıklı günler dileriz.

Soru: Küçük olan 136 göz altı için degilmi büyük olanda tüm yüz içindi degilmi
Cevap: Açıklamada mevcut kendi internet sitesinde

Soru: kapatıcı fırçası ve allık fırçası mi efendim 😊
Cevap: Açıklamada mevcut

Soru: Merhaba PTT kargo ile gönderim sağlıyor musunuz ona göre sipariş oluşturacağım 🥺
Cevap: Merhaba, siparişlerinizin PTT Kargo ile gönderimini sağlamaktayız. Sağlıklı günler dileriz. Renk AVM Kozmetik

Soru: Nascitanın 2 li fırçasından aldım ancak bana 10lu setlerden olan kalitesiz fırçalardan nascitaya benzer fırçaları göndermişsiniz insanları bu şekilde kandıramazsınız !!!!!!
Cevap: Merhabalar; Sistemde yaşanan bi aksaklık nedeni ile yanlış ürün gönderimi yaşanan müşterilerimizden özür dileriz. Sorun ortadan kaldırılmıştır. Yeni alışverişlerde bizi tercih etmenizi dileriz. İyi alışverişler. Otomatik Mesaj.

Soru: Merhaba allık fırçası olarak kullanilabilir mi ?
Cevap: merhaba , isteğe bağlı olarak 2 modelide kullanabilirsiniz.

Soru: Hangi kargo ile çalısıyorsunuz
Cevap: Değerli müşterimiz, ürünlerimiz PTT kargo ile gönderilmektedir, iyi günler dileriz.

Soru: hangi kargo
Cevap: Merhaba, siparişlerinizin PTT Kargo ile gönderimini sağlamaktayız. Sağlıklı günler dileriz. Renk AVM Kozmetik

Soru: Merhabalar bu ürünlerden set olanı yok mu aceba ?
Cevap: Merhaba bu ürün set efendim zaten sayfamızda daha çoklu fırça setleri de mevcuttur.

Soru: Orijinal mi
Cevap: Değerli müşterimiz, mağazamızda gördüğünüz tüm ürünler orijinal ve faturalıdır, iyi günler dileriz.

Soru: merhaba trendyol ekspres ile gönderim yapabilir misiniz?
Cevap: Merhaba değerli müşterimiz trendyol ekspres ve aras kargo ile gönderim yapılmaktadır. Sistem kargo firmasını otomatik seçmektedir

Soru: merhaba allik fircasi olarak da kullanilabilinir mi
Cevap: Merhaba,ürünle alakalı daha detalı bilgi için internet sayfasını ziyaret edebilirsiniz.Sağlıklı günler dileriz.

Soru: Ürün hem nascita değil üstünde marka ve numaraları yazmıyor hem de kapatıcı fırçası olarak kapkalın bir fırça yollamışsınız neden?
Cevap: Merhabalar; Sistemde yaşanan bi aksaklık nedeni ile yanlış ürün gönderimi yaşanan müşterilerimizden özür dileriz. Sorun ortadan kaldırılmıştır. Yeni alışverişlerde bizi tercih etmenizi dileriz. İyi alışverişler. Otomatik Mesaj.

Soru: Hangi kargo şirketi ile gönderiliyor
Cevap: Trendyol Express ile çalışmaktayız; sağlıklı ve güzel günler dileriz

Soru: Hangi kargo ile çalışıyorsunuz
Cevap: Merhaba efendim yurtiçi kargo ve Trendyol express ile gönderim yapılmaktadır.

Soru: Merhabalar ürünler orjinal nascita ürünü mü ? Sizden 2 adet nascita 136 fırça aldım fakat ürün farklı markaya ait geldi

Soru: hangi kargo firması ile gönderim sağlarsanız
Cevap: Merhaba trendyol express ile calisiyoruz

Soru: merhaba kapatıcı fırçası 136 fondöten fırçası 150 mi ?
Cevap: Merhaba, evet sağlıklı günler dileriz.

Kapatıcı Fırçası 136 + 3d Kabuki Fondöten Fırçası Ürüne Ait Resimler

Kapatıcı Fırçası 136 + 3d Kabuki Fondöten Fırçası En Uygun Satış Linki

Hakkımızda

• Enuygunfirmalar.com, kullanıcıların her türlü ürünün en uygun fiyatlarını bulmalarına yardımcı olan bir forum platformudur. Gönüllü üyelerimiz tarafından sağlanan bilgilerle alışveriş deneyiminizi geliştirmeyi hedefliyoruz. Ancak, burada sunulan bilgilerin doğruluğunu garanti edemeyiz. Kullanıcıların, alışveriş yaparken kendi araştırmalarını yapmaları önemlidir. En iyi fırsatları keşfedin, fakat kararlarınızı dikkatli bir şekilde verin!

Hızlı Linkler

Kullanıcı Menüsü