Kapsiz Çift Kat Sutyen Rahat Esnek Kruvaze Yaka Crop Spor Büstiyer Kalpsiz Balensiz Alınması Gereken Bir Ürün Mü ?

KumdanKale

Bilgili
9 Ağu 2023
247
0
0
Kapsiz Çift Kat Sutyen Rahat Esnek Kruvaze Yaka Crop Spor Büstiyer Kalpsiz Balensiz Ürün Alınmaya Değer Mi?
Kapsiz Çift Kat Sutyen Rahat Esnek Kruvaze Yaka Crop Spor Büstiyer Kalpsiz Balensiz Güncel Satış Fiyatı 118.0 Tl Ye Trendyolda Satılıyor.

Kapsiz Çift Kat Sutyen Rahat Esnek Kruvaze Yaka Crop Spor Büstiyer Kalpsiz Balensiz Alanlar Memnun Mu?

Kapsiz Çift Kat Sutyen Rahat Esnek Kruvaze Yaka Crop Spor Büstiyer Kalpsiz Balensiz Hakkında yaklaşık 24 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.0 .

Kapsiz Çift Kat Sutyen Rahat Esnek Kruvaze Yaka Crop Spor Büstiyer Kalpsiz Balensiz Teknik Detaylar

EMZIRME SUTYENI KRUVAZE YAKA BUSTIYER 4520 >_x000D_

BU URUNU KULLANANLARIN COGU KLASIK SUTYENLERI BIRAKMISTIR.>

Kapsiz Çift Kat Sutyen Rahat Esnek Kruvaze Yaka Crop Spor Büstiyer Kalpsiz Balensiz Ürününün Satıcısı, oxe Kapsiz Çift Kat Sutyen Rahat Esnek Kruvaze Yaka Crop Spor Büstiyer Kalpsiz Balensiz ürününü 118.0 Tl'ye Trendyolda Bulunur.

Kapsiz Çift Kat Sutyen Rahat Esnek Kruvaze Yaka Crop Spor Büstiyer Kalpsiz Balensiz Son Yorumlar
118.0 Tl ye satışta olan Kapsiz Çift Kat Sutyen Rahat Esnek Kruvaze Yaka Crop Spor Büstiyer Kalpsiz Balensiz Hakkında yapılan Son yorumlar aşağıdadır. Bu yorumlar doğrulanmamıştır. En doğru bilgiyi satış sayfasının yorumlar bölümünden alabilirsiniz.
24 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.0

Yorum: ürün çok güzel pamuklu dokusu bedeninize göre tercih edebilirsiniz kalitesine bayildim
İsim: **** ****
Tarih: 11 Eylül 2024
Beden: Beden:85B
Satıcı: oxe

Yorum: bilhassa yaz aylarında sizi rahatsız etmeyecek , kumaşı hafif pamuklu,dikişleri yokmuscasina yumus yumus , tekrar sipariş vereceğim bir ürün oldu
İsim: A** B**
Tarih: 20 Temmuz 2024
Beden: Beden:95B

Yorum: Rahat bir ürün
İsim: A** B** B**
Tarih: Elite Üye
Beden: 22 Ağustos 2024

Yorum: güzel bir urun. rahat gayet.
İsim: Ö** K**
Beden: 07 Ağustos 2024

Yorum: Oldukça rahat özellikle polyester terleten ve kaşındıran ürünlere alternatif arıyorsanız tavsiye ederim.
İsim: E** K**
Tarih: 31 Temmuz 2024
Beden: Beden:80B

Yorum: çok güzel ama esnek olduğu için küçük beden almak lazım
İsim: **** ****
Tarih: 22 Ağustos 2024
Beden: Beden:90B

Yorum: teşekkürler hızlı teslimat çok güzel tavsiye ederim
İsim: atefeh B.
Tarih: 05 Ağustos 2024

Yorum: cokk iyi cok
İsim: b** n**
Tarih: 30 Ağustos 2024

Yorum: Pamuklu. Güzel ve rahat.
İsim: E** S**
Beden: 31 Temmuz 2024

Yorum: iki tane aldım biri 80 diğeri 100, nasıl aynı üründe ölçü farkediyor anlamadım, evde kullanmak için aldım, fena değil
İsim: N** Y**
Tarih: 09 Eylül 2024
Beden: Beden:100B

Yorum: ürününün kumaşı iyi ancak sütyenin içinde sünger mevcut değil
İsim: s** K**
Tarih: 07 Ağustos 2024

Yorum: Bu nasıl kargolamak kargo poşetine bile koymadan bir tarafı şeffaf poşetle sütyen mi gönderilir?
İsim: Senem K.
Tarih: 03 Eylül 2024
Beden: Boy:160cm

Yorum: Harika sanki yok gibi
İsim: E** Ö**
Tarih: 13 Temmuz 2024

Yorum: Ürünü beğenmedim iade ettim zaten penye bir ürün geldi ve sünger yada ped kullanılmış olsaydı ideal bir ürün olabilirmiş
İsim: N** K**
Tarih: 24 Temmuz 2024

Yorum: rahat kumaşı fazla esnek c kup olsa daha iyi olurdu. askıları sıkı tutmuyor.
İsim: N** G**
Tarih: 11 Temmuz 2024

Yorum: Çok küçük bedenler için olabilir. Param çöpe gitti. Üstü kayıyor omuzda durmuyor vs.
İsim: A** K**
Tarih: 19 Ağustos 2024

Yorum: idare eder evde giymek icin aldım 85b gitmeme rağmen 80aldim onu bı degiik durdu ama iade ile ile ugrasmicam
İsim: F** g**
Tarih: 16 Temmuz 2024

Yorum: Fiyatına göre iyi normalde kötü dikişi falan kaliteli değil pek sevemedim
İsim: A** S**
Tarih: 19 Ağustos 2024
Beden: Boy:170cm

Yorum: almayın !! kumaş çok esnek olduğundan hiç birşey tutmuyor...
İsim: R** Y**
Tarih: 06 Ağustos 2024

Kapsiz Çift Kat Sutyen Rahat Esnek Kruvaze Yaka Crop Spor Büstiyer Kalpsiz Balensiz Sıkça Sorulan Sorular

Soru: Merhabalar, kumaşının içeriği nedir
Cevap: %90 pamuk %10 likra efendim

Kapsiz Çift Kat Sutyen Rahat Esnek Kruvaze Yaka Crop Spor Büstiyer Kalpsiz Balensiz Detaylı Resimler

Kapsiz Çift Kat Sutyen Rahat Esnek Kruvaze Yaka Crop Spor Büstiyer Kalpsiz Balensiz En Uygun Satış Linki

Hakkımızda

• Enuygunfirmalar.com, kullanıcıların her türlü ürünün en uygun fiyatlarını bulmalarına yardımcı olan bir forum platformudur. Gönüllü üyelerimiz tarafından sağlanan bilgilerle alışveriş deneyiminizi geliştirmeyi hedefliyoruz. Ancak, burada sunulan bilgilerin doğruluğunu garanti edemeyiz. Kullanıcıların, alışveriş yaparken kendi araştırmalarını yapmaları önemlidir. En iyi fırsatları keşfedin, fakat kararlarınızı dikkatli bir şekilde verin!

Hızlı Linkler

Kullanıcı Menüsü