Kararmaz Çelik Zincir 2'li Bileklik Harf Detay Sevgili Bileklik Unisex Çift Bilekliği İkili Bileklik En Ucuzu Nerede Bulunur ?

DenizHüznü

Bilgili
9 Ağu 2023
274
0
0
Kararmaz Çelik Zincir 2'li Bileklik Harf Detay Sevgili Bileklik Unisex Çift Bilekliği İkili Bileklik En İyi Fiyatı Nerede Bulabilirim?
Kararmaz Çelik Zincir 2'li Bileklik Harf Detay Sevgili Bileklik Unisex Çift Bilekliği İkili Bileklik Şu Anki Fiyat Aralığı 80.0 Tl'den Trendyolda Satıştadır.

Kararmaz Çelik Zincir 2'li Bileklik Harf Detay Sevgili Bileklik Unisex Çift Bilekliği İkili Bileklik Kaç Kişi Memnun?

Kararmaz Çelik Zincir 2'li Bileklik Harf Detay Sevgili Bileklik Unisex Çift Bilekliği İkili Bileklik Hakkında yaklaşık 11 Değerlendirme, Ortalama Puan: 3.1 .

Kararmaz Çelik Zincir 2'li Bileklik Harf Detay Sevgili Bileklik Unisex Çift Bilekliği İkili Bileklik Açıklama Ve Özellikler

Kararmaz Çelik Zincir 2'li Bileklik Harf Detay Sevgili Bileklik Unisex Çift Bilekliği İkili Bileklik Ürününün Satıcısı, TGBbutik Kararmaz Çelik Zincir 2'li Bileklik Harf Detay Sevgili Bileklik Unisex Çift Bilekliği İkili Bileklik ürününü 80.0 Tl'den Trendyolda Satıştadır.

Kararmaz Çelik Zincir 2'li Bileklik Harf Detay Sevgili Bileklik Unisex Çift Bilekliği İkili Bileklik Hakkında Yapılan Yorumlar
80.0 Tl ye satışta olan Kararmaz Çelik Zincir 2'li Bileklik Harf Detay Sevgili Bileklik Unisex Çift Bilekliği İkili Bileklik Hakkında yapılan Son yorumlar aşağıdadır. Bu yorumlar doğrulanmamıştır. En doğru bilgiyi satış sayfasının yorumlar bölümünden alabilirsiniz.
11 Değerlendirme, Ortalama Puan: 3.1

Yorum: cok begendim ozellikkle kutuya koyup uzerine hwdiye pakwti yapmalarina sevindim
İsim: k** y**
Tarih: 22 Ağustos 2024
Beden: Beden:25 cm
Satıcı: AYHİRA

Yorum: Ürün iyi duruyor ama paketlemesi daha özenli olabilir.
İsim: Ş** U**
Tarih: 12 Temmuz 2024
Satıcı: ALLDER KELEBEK FLOERRS

Yorum: Bileklikler güzel beğendik çelik kararmaz yazıyor bilekliğin kendisinde kararma olmadı daha ama uzatma zincir ve kanca kısmı kararıyor o kısımlar çelik değil sanırım
İsim: B** Ç**
Tarih: 14 Mayıs 2024
Satıcı: tgbbutik

Yorum: kesinlikle çelik değil hiç memnun kalmadım!!!
İsim: **** ****
Tarih: 24 Temmuz 2024

Yorum: gerçekten tavsiye etmem çok kötü bı ürün çelik falan değil iki gün sonra sarardı ürün nası çelik bu
İsim: A** M** A**
Tarih: 10 Temmuz 2024

Kararmaz Çelik Zincir 2'li Bileklik Harf Detay Sevgili Bileklik Unisex Çift Bilekliği İkili Bileklik Ürünle İlgili Merak Edilenler

Soru: Merhaba ş harfievcut mu
Cevap: Az önce cevep verudli size

Soru: meraba a ve s mevcutmu
Cevap: Merhabalar bulunmaktadır

Soru: 2 tanesinde H harfi olsun 8733358471
Cevap: Tamamdır efendim notunuz alindi 😊

Soru: 8731552618 M ve G M ve C Harfleri olucak

Soru: merhaba iyi günlerler bir adet M 2 cisi A olacak bir A bir M harfi olursa olursa ücret ödendi Muhammed Alkaya
Cevap: Notunuz alindi

Soru: B ve Y harfi olucak efendim deniz dolaşmaz ücret ödendi

Soru: M ve A harfi olucak efendim ücret ödendi
Cevap: Farkındayız alıcı isim ile yazın diyoruz

Soru: M ve G harfi olucak ücret ödendi gözde Kaplanoğlu

Soru: PTT ile istiyorum gelmesini
Cevap: Hayır MNG ile çalışıyoruz

Soru: Merhaba kararma olur mu
Cevap: Kimyasal değmez ise sorun olmaz

Soru: Meryem erunler iki harfte S olsun ücreti ödedim

Soru: iki tane S harfi olucak Sümeyye Çınar bilginize

Soru: merhaba B ve H harfi olucak Berdan özkaya ücret ödendi.

Soru: Muhammet Can YÜCE B ile M harfi olacak

Soru: bu bilekliyin R / A sı varmı ?

Soru: kolay gelsin Elif in E si Onur un O olur mu
Cevap: Merhabalar harfler bulunmaktadır

Soru: E ve k mevcut mu
Cevap: Merhabalar mevcuttur

Soru: k ve u harfi olucak ucret odendi kader yilmaz

Soru: kutuyla mı geliyor bileklik
Cevap: Merhabalar evet

Soru: i harfi varmi

Kararmaz Çelik Zincir 2'li Bileklik Harf Detay Sevgili Bileklik Unisex Çift Bilekliği İkili Bileklik Detay Resimler

Kararmaz Çelik Zincir 2'li Bileklik Harf Detay Sevgili Bileklik Unisex Çift Bilekliği İkili Bileklik En Uygun Satış Linki

Hakkımızda

• Enuygunfirmalar.com, kullanıcıların her türlü ürünün en uygun fiyatlarını bulmalarına yardımcı olan bir forum platformudur. Gönüllü üyelerimiz tarafından sağlanan bilgilerle alışveriş deneyiminizi geliştirmeyi hedefliyoruz. Ancak, burada sunulan bilgilerin doğruluğunu garanti edemeyiz. Kullanıcıların, alışveriş yaparken kendi araştırmalarını yapmaları önemlidir. En iyi fırsatları keşfedin, fakat kararlarınızı dikkatli bir şekilde verin!

Hızlı Linkler

Kullanıcı Menüsü