Kararmaz Çelikli harfli bileklik sevgili , çift , arkadaş , bilekliği Ürün Alınmaya Değer Mi ?

Sukriye

Üye
BaYaN
15 Eyl 2023
565
0
15
Kararmaz Çelikli harfli bileklik sevgili , çift , arkadaş , bilekliği En Ucuzu Nerede Bulunur?
Kararmaz Çelikli harfli bileklik sevgili , çift , arkadaş , bilekliği Şu Anki Fiyat Aralığı 89.0 Tl Ye Trendyolda Satılıyor.

Kararmaz Çelikli harfli bileklik sevgili , çift , arkadaş , bilekliği Kullanıcı Yorumları Nasıl?

Kararmaz Çelikli harfli bileklik sevgili , çift , arkadaş , bilekliği Hakkında yaklaşık 3 Değerlendirme, Ortalama Puan: 3.7 .

Kararmaz Çelikli harfli bileklik sevgili , çift , arkadaş , bilekliği Teknik Detaylar

Kararmaz Çelikli harfli bileklik sevgili , çift , arkadaş , bilekliği Ürününün Satıcısı, Hediyedukkani Kararmaz Çelikli harfli bileklik sevgili , çift , arkadaş , bilekliği ürününü 89.0 Tl'ye Trendyolda Satılıyor.

Kararmaz Çelikli harfli bileklik sevgili , çift , arkadaş , bilekliği En Son Yapılan Yorumlar
89.0 Tl ye satışta olan Kararmaz Çelikli harfli bileklik sevgili , çift , arkadaş , bilekliği Hakkında yapılan Son yorumlar aşağıdadır. Bu yorumlar doğrulanmamıştır. En doğru bilgiyi satış sayfasının yorumlar bölümünden alabilirsiniz.
3 Değerlendirme, Ortalama Puan: 3.7

Yorum: Kararmaz diye satıyosun ama 1 hafta içinde karardı hediye almıştım hiç hoş değil
İsim: **** ****
Tarih: 24 Ağustos 2024
Beden: Beden:M
Satıcı: FLOWER GARDEN

Kararmaz Çelikli harfli bileklik sevgili , çift , arkadaş , bilekliği Ürünle İlgili Merak Edilenler

Soru: Bu görseli kaldirin işlem yapilacak yoksa
Cevap: Tabikde efendimiz

Soru: o önemli değil bende koyabilirsin size bırakıyorum onu ama mutlaka s y d harfleri karışmaması benim için önemli olan 3 üz oldukları için şimdiden ilgi ve alakanız için teşekkür ederim
Cevap: Tamam dır o zaman paket üzerlerine harfleri yazarim o şekilde verirsiniz

Soru: Bedenlerin uzunlukları nedir
Cevap: 25 cm efendim

Soru: Yıldıray kaya (R) harfi
Cevap: Not alindi

Soru: Harfde veya zincirde kararma olur mu?
Cevap: Az önce cevep verudli size

Soru: B harfi varmi
Cevap: Var efendim

Soru: e harfi varmi
Cevap: var efendim

Soru: kararma oluyor mu
Cevap: Gerçek Çelik değil kimyasal değmemesi gerek

Soru: 1 adet mi geliyor
Cevap: Evet efendim

Soru: Sevcan küçük (E) harfi
Cevap: tamamdır efendim bizi tercih ettiginiz icin tessekurler😍🥰

Soru: Harf kararma yapıyor mu
Cevap: harf kararma yapmaz ama zinciri parfumden kremden deterjandan uzak tutmaniz gerekiyor

Soru: Evet aleyna gülen S harfi
Cevap: Notunuz alindi

Soru: Özge Aldatmaz : Ö harfi
Cevap: Not alindi

Soru: ö harfi var mı acaba
Cevap: Evet efendim

Soru: Zincir yerine iki tane harften gönderebilir misiniz peki
Cevap: nasil yani zincir gonderimi yapmayacak miyiz? anlamadim

Soru: kutulu gönderiyor musunuz
Cevap: Kutulu mu olsun isim soy isim nedir

Soru: Harfleri nasıl seçebiliyoruz
Cevap: bize buradan hangi harfleri istediginizi yazarsaniz bizde istediginiz harfi yapariz efendim🥰

Soru: z harfi mevcutmu?
Cevap: evet efendim mevcuttur 🙏💖

Soru: Erkek bileğine uygun mu ölçüsü
Cevap: evet efendim🥰🥰🥰🥰

Soru: S ve M bedenleri var aralarındaki fark nedir?
Cevap: Fark yok ayni sadece ilan için sizlik bir durum yok

Kararmaz Çelikli harfli bileklik sevgili , çift , arkadaş , bilekliği Resim Galerisi

Kararmaz Çelikli harfli bileklik sevgili , çift , arkadaş , bilekliği En Uygun Satış Linki

Hakkımızda

• Enuygunfirmalar.com, kullanıcıların her türlü ürünün en uygun fiyatlarını bulmalarına yardımcı olan bir forum platformudur. Gönüllü üyelerimiz tarafından sağlanan bilgilerle alışveriş deneyiminizi geliştirmeyi hedefliyoruz. Ancak, burada sunulan bilgilerin doğruluğunu garanti edemeyiz. Kullanıcıların, alışveriş yaparken kendi araştırmalarını yapmaları önemlidir. En iyi fırsatları keşfedin, fakat kararlarınızı dikkatli bir şekilde verin!

Hızlı Linkler

Kullanıcı Menüsü