Karınca Yumurtası Yağı Tüy Dökücü ve Tüy Azaltıcı Serum 30ml %5 Formic Acid %10 Aloe Vera En İyi Fiyatı Nerede Bulabilirim ?

Elif

Yeni Üye
BaYaN
14 Eyl 2023
544
0
0
Karınca Yumurtası Yağı Tüy Dökücü ve Tüy Azaltıcı Serum 30ml %5 Formic Acid %10 Aloe Vera Alanlar Memnun Mu?
Karınca Yumurtası Yağı Tüy Dökücü ve Tüy Azaltıcı Serum 30ml %5 Formic Acid %10 Aloe Vera Mevcut Fiyatı 204.91 Tl'den Satılmaktadır.

Karınca Yumurtası Yağı Tüy Dökücü ve Tüy Azaltıcı Serum 30ml %5 Formic Acid %10 Aloe Vera Kullanıcı Memnuniyeti Nasıl?

Karınca Yumurtası Yağı Tüy Dökücü ve Tüy Azaltıcı Serum 30ml %5 Formic Acid %10 Aloe Vera Hakkında yaklaşık 6921 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.4 .

Karınca Yumurtası Yağı Tüy Dökücü ve Tüy Azaltıcı Serum 30ml %5 Formic Acid %10 Aloe Vera Detaylı Açıklama

Karınca Yumurtası Yağı Tüy Dökücü ve Tüy Azaltıcı Serum 30ml %5 Formic Acid %10 Aloe Vera Ürününün Satıcısı, ORNATE Karınca Yumurtası Yağı Tüy Dökücü ve Tüy Azaltıcı Serum 30ml %5 Formic Acid %10 Aloe Vera ürününü 204.91 Tl'den Trendyolda Satıştadır.

Karınca Yumurtası Yağı Tüy Dökücü ve Tüy Azaltıcı Serum 30ml %5 Formic Acid %10 Aloe Vera Kullananlar
204.91 Tl ye satışta olan Karınca Yumurtası Yağı Tüy Dökücü ve Tüy Azaltıcı Serum 30ml %5 Formic Acid %10 Aloe Vera Hakkında yapılan Son yorumlar aşağıdadır. Bu yorumlar doğrulanmamıştır. En doğru bilgiyi satış sayfasının yorumlar bölümünden alabilirsiniz.
6921 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.4

Yorum: stok yaptığım bir ürün indirime girince stokladim
İsim: D** B**
Tarih: 23 Nisan 2024
Beden: Bilgi Yok
Satıcı: Ornate

Yorum: iyiki almişim indirime girdikçe stok yapmalik
İsim: **** ****
Tarih: 02 Haziran 2024

Yorum: Düzenli kullanımda tüylerimi azalttı indirimde stok yapiyotum bayıldım
İsim: S** O**
Tarih: 01 Mayıs 2023

Yorum: temiz cildime uyguluyorum hızlıca emiliyor cildime iyi geldi düzenli kullanımda etkisini göreceğimi düşünüyorum
Tarih: 06 Haziran 2023

Yorum: Tüylerim dökülme ile kalmadı inceldi ve azaldı iyiki almışım hiç pişman olmadım tek ürün diyebilirim
İsim: ş** A**
Tarih: 08 Mayıs 2023

Yorum: Normalde ürünler için yorum yapmam ama bu ürün gerçekten çok etkili tüm tüylerim aşırı inceldi ağda sonrası kullanıyorum tüylerim artık çıksa da nerdeyse belli olmuyor ayrıca içinde bulunan hindistan cevizi yağı ve susam yağı da cildi nemlendiriyor bitince stok yapıcam 10/10
Tarih: 07 Temmuz 2023

Yorum: Ürün oldukça etkili. İndirme girdikçe stok yapacağım.
İsim: N** Ö**
Tarih: 06 Eylül 2023

Yorum: daha önceden kendim kullandım çok memnun kaldım cidden şimdi de kardeşim için aldım kesinlikle süper bisey 👏👏👏
İsim: s** g**
Tarih: 20 Ocak 2023

Yorum: tam bir f/p ürünü, fiyatına gore aşırı iddeali ve basarili kullanan herkes cok memnun ben öneri sayesinde tanistim ve genelde kampanyalarini kovalayip stok yapıyorum, gözle görülür azalmayi duzenli kullanimda mutlaka görüyorsunuz tum vaadleri ni yerine getiriyor
İsim: R** G** K**
Tarih: 06 Nisan 2023

Yorum: Düzenli kullanımda gözle görünür etkı saglıyor kampanya zamanlarını degerlendırıp alıyorum stok yaptığım bir serum memnunum
Tarih: 07 Mayıs 2023

Yorum: bu benim ikinci siparişim düzenli kullanıyorum gözle görülür bir şekilde tüylerimde incelmeler ve dökülmeler başladı ayrıca cildim çok hassas olduğu için her ürünü kullanamıyorum gayet memnunum alınıp stoklanması gereken bir ürün alanların gayet memnun kalacağına inanıyorum
İsim: y** a**
Tarih: 05 Haziran 2023

Yorum: Bu markaya zaten kullanıyorum çok güzel bir ürün indirime girince stok yapmalik
İsim: A** s**
Tarih: 16 Haziran 2023

Yorum: Ürünü çok merak ederek aldım . ilk kullanımda bile etkisini fark ettim . Şu an indirimde olduğu için stok yapacağım . Düzenli olarak kullanacağım bir ürün . Kesinlikle alın :)
İsim: A** A**
Tarih: 18 Nisan 2023

Yorum: Ağda sonrası için kullanıyorum tüylerim azaldı ben çok memnun kaldım bittikçe tekrar alacağım teşekkürler
Tarih: 24 Ocak 2023

Yorum: Düzenli kullanımda işe yarıyor ben çok severek kullanıyorum fiyatı düştükçe stok yapıyorum
İsim: E** N** D**

Yorum: koltuk altındaki lazer sonrası tam dökülmeyen tüyler için kullanmaya başladım 3 haftadır düzenli kullanım sağlıyorum tüylerimin tek tük azaldığını görmeye başladım Çok teşekkür ediyorum Sizler de bu ürüne şans verebilirsiniz
Tarih: 19 Nisan 2023

Yorum: Düzenli kullandıkça gözle görülür bir etki sağladı ağrısız acısız tam da istediğim gibi bir ürün oldukça da başarılı çok sevdim bittikçe stokluyorum
İsim: M** G**
Tarih: 20 Nisan 2023

Yorum: ben lazer sonrası ve öncesi için bu ürün kullandım inanılmaz sonuçlar aldım ve devam etmek istedim bu ikinci alımım gerçekten mucize bir ürün mutlaka temiz cilde uygulayın ama
İsim: Ö** C**

Yorum: epilasyon sonrası kullanıyorum gerçekden harika inanılmaz bir ürün tüylerimde gözle görünür derecede inceldi tam stok yapmalık ve fiyatıda çok uygun tavsiye ederim
İsim: s** c**
Tarih: 26 Mayıs 2023

Yorum: ürünü kullanıyorım cok iyi tavsiye ederim 🥰 indirime girdikçe stok yapıyorum
İsim: N** E**

Yorum: sürekli aldığım stok yaptığım ürün
İsim: R** Ö**
Tarih: 16 Mart 2024

Yorum: 3cü siparisim gercekten cok cok başarılı tüylerimi azalttı tabiki düzenli kullanım yapıyorum indirim oldukça stokluyorum kızımda alicam güvenle sipariş verebilirsiniz
İsim: s** E**
Tarih: 25 Nisan 2023

Yorum: Düzenli kullanımda gözle görülür bir etkisi oluyor tüyler kendiliğinden dökülüyor 2 şişe bitirdim çevreme de önerdim kesinlikle stoklayın
İsim: M** Y**

Yorum: Özellikle dogum sonrasi olusan tuylenmeem icin kollarima.ve bacaklarima uyguluyorum ve aradaki farki duzenli kullanarak gormek mumkun
İsim: b** e**
Tarih: 29 Ocak 2023

Yorum: ürünü değerlendirip öyle yorum yapmak istedim tüylerimi jiletle alıyorum ve ertesi gün çıkıyordu ürünü kullandıktan sonra her tüy alımında sürdüm tüylerim ilk hafta da bile gözle görülür geç çıkmaya başladı. şüphe ederek aldım bence stoklanması gerek şimdi de jelini alacağım.☺
İsim: B** Ö**
Tarih: 19 Eylül 2023

Yorum: Lazer sonrası tam dökülmeyen tüyler için alıp denemek istedim yakın çevremden karınca yumurtası yağının tüy dökücü özeliği olduğunu duymuştum sipariş verdim 2 haftadır düzenli kullanıyorum tek tük dökülmeyen tüylerimi döktü tavsiye ederim 🙏🏻
İsim: İ** K**
Tarih: 21 Nisan 2023

Yorum: Etkisi bekledigimdende iyi paketleme kargo cok ozenliydi kesinlikle performans urunu tavsiye ederim👍
İsim: Hatice Y.
Tarih: 23 Ocak 2023

Yorum: Lazer seanslarından sonra kullanım sağlıyorum aşırı memnun kaldım gözle görülür etkisi var tavsiye ediyorum 👍🏻
İsim: E** Ö** G** D**

Yorum: Bu tüy dökücü ve azaltıcıyı çok merak ediyordum. Arkadaşımda görüp almıştım iyiki almışım. Bir haftadır düzenli kullanıyorum faydasını görmeye başladım.
Tarih: 18 Nisan 2023

Yorum: Düzenli kullanımda etkisini çok iyi gördüm kesinlikle tavsiye ederim çok kaliteli bir ürün
İsim: Ö** G**
Tarih: 03 Nisan 2023

Karınca Yumurtası Yağı Tüy Dökücü ve Tüy Azaltıcı Serum 30ml %5 Formic Acid %10 Aloe Vera Sıkça Sorulan Ve Yanıtlanan Sorular

Soru: Jiletle kılları aldıktan sonra kullanmak işe yarar mı
Cevap: Karınca Yumurtası Yağlı Tüy Azaltıcı ve Dökücü Serum 30ml %5 Formic Acid + %10 Aloe Vera Yüz ve tüm vücut için kullanıma uygundur. Tüylerin azalmasında ve dökülmesinde yardımcı olur tüy görünümünün azalmasını sağlamayı destekler. İÇERİĞİ formic acid 0.5% aloe vera %10 coconut oil %1 sesame oil %2 KULLANIMI Tüyleri kökünden alındıktan sonra (ağda, cımbız, lazer epilatör, ip vb.) temiz cilde uygulanır. Dairesel hareketlerle istenilen bölgeye uygulanır.

Soru: Merhaba bir yerde emzirme sürecinde kullanmayın sonrasında kullanın demişsiniz bir yerde de kullanılır demişsiniz. Emzirirken kullanmanın sakıncası var mı?
Cevap: Merhabalar efendim emziren anneler de kullanabilir

Soru: Çoçuklar için tüy alamadığımız için faydası olur mu çıkmamasını önler mi
Cevap: Merhabalar, azaltma sağlıycaktır ama tüylerin kökünden alınmasını tavsiye ediyoruz

Soru: yüz bölgesinde kullanılır mı işe yarar mı
Cevap: Merhaba kullanıma uygundur

Soru: Merhaba benim çene altı ve göğüs de tüyler var tüyleri almadan kullanabilirmiyim tüyleri almaktan korkuyorum daha çok ve kalın çıkacağı için endişeliyim
Cevap: Merhaba tüylerinizi almıyorsanız haftada 3 gün kullanım sağlayınız.

Soru: Merhabalar jilet sonrası kullanıma uygun mu erkeklerde
Cevap: Merhabalar kullanıma uygundur

Soru: jilet kullandiktan sonra da kullanabilirmiyiz etkili olur mu
Cevap: Merhaba tüy alımlarından sonra kullanıma uygundur.Sağlıklı günler dileriz

Soru: Başka bir satıcıya 8 yasındakı kızı ıcın uygun değil yazmışsınız diğer soran birine yaş sınırı yok çocuklarda kullanabılır demişsiniz buna netlık getırırsenız ona göre içimiz rahat eder yaş sınırı nedır 6 yaş için kullanım varmıdır?
Cevap: Merhaba 15 yaş ve üzeri için uygundur.

Soru: Lazere gidiyorum tüylerim azalsın diye kullanmak istiyorum faydası olur mu
Cevap: Merhaba efendim tabi lazer sonrası kullanım sağlayabilirsiniz

Soru: Yüz ve kulak bölgesi için uygun mu?
Cevap: Merhaba uygundur.Sağlıklı günler dileriz.

Soru: merhaba bu ürün özel bölgede kullanılırmı hassas Ciltler İçin uygunmudur acaba
Cevap: Merhabalar efendim yüz ve tüm vücut için kullanıma uygundur. Hassas ciltler için de uygundur.

Soru: merhaba, ben kökten alan tüy dökücü krem kullanıyorum ama 2-3 güne geri çıkıyorlar. İnternette de çok görmüştüm herkes kıllarını aldıktan sonra sürüyor ama tüy dökücü kremden sonra sürmek ne kadar mantıklı bilemedim. Sadece ağdadan sonra mı kullanılabilir, yoksa tüy dökücü kremle kılları aldıktan sonra, kıllarımın geç çıkması için kullanabilir miyim?
Cevap: Merhaba cımbız ağda epilasyon sonrası tüylerinizi kökünden aldıktan sonra kullanım tavsiye edilir.

Soru: merhaba bu serumun agdasi sonrası 5gun kullanılacak diye duymustm dogrumu acaba yada nasıl kullanacağım
Cevap: Merhabalar, ağda sonrası kullanım doğrudur.🌸

Soru: Lazerden sonra hemen mi sürelim duş aldıktan sonra mı sürelim
Cevap: Merhaba, lazerden hemen sonra uygularsanız etkisi daha fazla olur. İyi alışverişler dileriz.

Soru: Merhaba yüzdeki kılları almadan kullansak etki eder mi
Cevap: Merhabalar, düzenli kullanımda etkisini göstermeye başlayacaktır.

Soru: Göğüs ucundaki tüyleri temizledikten sonra kullanmanın bir zararı varmıdır acaba ?
Cevap: Merhaba, hayır bir zararı yoktur. Kullanabilirsiniz. İyi alışverişler dileriz.

Soru: Ürünü sadece ağda yada lazerden sonramı ( yani ayda 1 defa mı ) kullanacağız yoksa her gün mü
Cevap: Merhaba efendim her tüy alımından sonra 1 defa kullanınız.

Soru: Günde kaç defa kullanabilirim
Cevap: Merhabalar tüy alımından sonra bir defa kullanıma uygundur

Soru: merhaba. ürünü ne kadar bir sure boyunca duzenli kullanmamiz gerekiyot, etki etme zamani nedir? bir bolgeyi tras makinesiyle alinca 1 cm lik kisa tuyler kaliyo, bu urunu o bolgede kullaninca etki etme suresi her gun o bolgeye urunu surmemizdemi gerceklesir yoksa surduk biraz bekledik o sekilde mi etki eder. simdiden tesekkurler.
Cevap: Merhaba 3 şişe kullanımında kalıcı olarak etki sağlayacaktır

Soru: iyi akşamlar
Cevap: İyi akşamlar

Karınca Yumurtası Yağı Tüy Dökücü ve Tüy Azaltıcı Serum 30ml %5 Formic Acid %10 Aloe Vera Ürüne Ait Resimler

Karınca Yumurtası Yağı Tüy Dökücü ve Tüy Azaltıcı Serum 30ml %5 Formic Acid %10 Aloe Vera En Uygun Satış Linki

Hakkımızda

• Enuygunfirmalar.com, kullanıcıların her türlü ürünün en uygun fiyatlarını bulmalarına yardımcı olan bir forum platformudur. Gönüllü üyelerimiz tarafından sağlanan bilgilerle alışveriş deneyiminizi geliştirmeyi hedefliyoruz. Ancak, burada sunulan bilgilerin doğruluğunu garanti edemeyiz. Kullanıcıların, alışveriş yaparken kendi araştırmalarını yapmaları önemlidir. En iyi fırsatları keşfedin, fakat kararlarınızı dikkatli bir şekilde verin!

Hızlı Linkler

Kullanıcı Menüsü